w 1 | Tue 1/1 | | | | | | | | | | | | |
Wed 2/1 | | | | | | | | | | | | |
Thu 3/1 | Nattsprintkøppen 2018/2019 DeepOcean Arena | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 24 | | loc | | | S | N | | |
Fri 4/1 | | | | | | | | | | | | |
Sat 5/1 | Ski-o-treff Mellomdistanse | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 353 | S | int | | | M | | | |
Ski-o-treff Nattsprint | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 274 | S | nat | | | S | N | | |
Vinterkarusell Kalbergskogen | Ganddal IL | Rogaland | 178 | | loc | | | M | | | |
Sun 6/1 | Ski-o-treff NM Langdistanse | Nordmarka Skiorienteringsklubb | Akershus og Oslo | 307 | S | int | | | L | | | |
w 2 | Mon 7/1 | | | | | | | | | | | | |
Tue 8/1 | | | | | | | | | | | | |
Wed 9/1 | Nattløp Hellvik | Egersund OK | Rogaland | 43 | | loc | | | M | N | | |
TV-Cupen Race1 | Agder O-krets Kristiansand OK | Agder O-krets | 41 | | loc | | | M | N | | |
Vinter-Jukola #9 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 68 | | loc | | | M | N | | |
Thu 10/1 | | | | | | | | | | | | |
Fri 11/1 | Tac-O | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 64 | | loc | | | M | N | | |
Sat 12/1 | | | | | | | | | | | | |
Sun 13/1 | | | | | | | | | | | | |
w 3 | Mon 14/1 | | | | | | | | | | | | |
Tue 15/1 | Sport8 Ås ny Night & Fog Cup #4 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 78 | | loc | | | M | N | | |
Wed 16/1 | Vinter-Jukola løp 11 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 42 | | loc | | | L | N | | |
Nattcup 4 Bergen | Gneist, IL | Hordaland | 78 | | loc | | | L | N | | |
Thu 17/1 | Vintersprintcup 1 | OL Toten-Troll | Innlandet | 1 | | loc | | | S | N | | |
Nattsprintkøppen 2018/2019 Hauge skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 14 | | loc | | | S | N | | |
Fri 18/1 | | | | | | | | | | | | |
Sat 19/1 | Hovedløp og NM mellom, ski-o helg på Hedmarksvidda | Løten o-lag Vang OL | Innlandet | 261 | S | champs | | | L | | | |
Vintertrening 1 i Sarpsborg | Sarpsborg OL | Østfold | 25 | | loc | | | M | | | |
Vinterkarusell - Gosen/Madlamark/Tjensvoll | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 66 | | loc | | | M | | | |
Sun 20/1 | NC ski-o langdistanse, ski-o helg på Hedmarksvidda | Løten o-lag Vang OL | Innlandet | 208 | S | nat | | | L | | | |
w 4 | Mon 21/1 | | | | | | | | | | | | |
Tue 22/1 | | | | | | | | | | | | |
Wed 23/1 | Nattløp, Gramstad | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 82 | | loc | | | M | N | | |
TV-Cupen Race2 | Agder O-krets Kristiansand OK | Agder O-krets | 18 | | loc | | | M | N | | |
Vinterjokula 11 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 48 | | loc | | | M | N | | |
Thu 24/1 | Vintersprintcup 2 | OL Toten-Troll | Innlandet | 4 | | loc | | | S | N | | |
Fri 25/1 | | | | | | | | | | | | |
Sat 26/1 | | | | | | | | | | | | |
Sun 27/1 | | | | | | | | | | | | |
w 5 | Mon 28/1 | | | | | | | | | | | | |
Tue 29/1 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #5 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 63 | | loc | | | M | | | |
Wed 30/1 | Vinterjukola 12 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 43 | | loc | | | L | N | | |
Thu 31/1 | Torsdagsløp Januar | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 22 | | loc | | | L | | | |
Nattsprintkøppen 2018/2019 Austrheim skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 12 | | loc | | | S | N | | |
Vinterråtassen 2019 #2 | Indre Østfold OK | Østfold | 6 | | loc | | | S | N | | |
Fri 1/2 | | | | | | | | | | | | |
Sat 2/2 | Tromsø Winter Sprint & Go | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | 19 | | loc | | | S | | | |
Vinterkarusell Bakkebø | Egersund OK | Rogaland | 42 | | loc | | | M | | | |
Sun 3/2 | | | | | | | | | | | | |
w 6 | Mon 4/2 | 4.-11.feb EM skio - Tyrkia | Norges Orienteringsforbund | | - | S | int | | | L | | | |
Tue 5/2 | | | | | | | | | | | | |
Wed 6/2 | Nattløp Vagleskogen | Ganddal IL | Rogaland | 77 | | loc | | | M | N | | |
TV-Cupen Race3 | Agder O-krets Kristiansand OK | Agder O-krets | 10 | | loc | | | M | N | | |
Vinter-Jukola #13 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 42 | | loc | | | M | N | | |
Thu 7/2 | Vintersprintcup 3 | OL Toten-Troll | Innlandet | 6 | | loc | | | S | N | | |
Vinterråtassen 2019 #3 | Indre Østfold OK | Østfold | 4 | | loc | | | S | N | | |
Fri 8/2 | | | | | | | | | | | | |
Sat 9/2 | | | | | | | | | | | | |
Sun 10/2 | | | | | | | | | | | | |
w 7 | Mon 11/2 | | | | | | | | | | | | |
Tue 12/2 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6 | Ås-NMBU Orientering OK Moss | Akershus og Oslo Østfold | 67 | | loc | | | M | N | | |
Wed 13/2 | Vinter-Jukola 14 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 47 | | loc | | | L | N | | |
Nattcup 5 Bergen | IL Gular | Hordaland | 59 | | loc | | | L | N | | |
Thu 14/2 | Vintersprintcup 4 | OL Toten-Troll | Innlandet | 3 | | loc | | | S | N | | |
Nattsprintkøppen 2018/2019 Vormedal skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 20 | | loc | | | S | N | | |
Vinterråtassen 2019 #4 | Indre Østfold OK | Østfold | 10 | | loc | | | S | N | | |
Fri 15/2 | | | | | | | | | | | | |
Sat 16/2 | NC mellomdistanse | Nordmarka Skiorienteringsklubb Sør-Trøndelag | Akershus og Oslo Sør-Trøndelag | 132 | S | nat | | | M | | | |
Vinterkarusell, Dale | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 120 | | loc | | | M | | | |
Sun 17/2 | NM stafett | Nordmarka Skiorienteringsklubb Sør-Trøndelag | Akershus og Oslo Sør-Trøndelag | 33 | S | champs | | R | L | | | |
Publikumsløp Bratsberg | Nordmarka Skiorienteringsklubb Sør-Trøndelag | Akershus og Oslo Sør-Trøndelag | 29 | S | nat | | | M | | | |
w 8 | Mon 18/2 | | | | | | | | | | | | |
Tue 19/2 | På sokkelesten 2019 | Svalbard Turn | Troms | 36 | | loc | | | S | | | |
Wed 20/2 | Nattløp, Berse | Ålgård Orientering | Rogaland | 44 | | loc | | | M | N | | |
Thu 21/2 | | | | | | | | | | | | |
Fri 22/2 | | | | | | | | | | | | |
Sat 23/2 | | | | | | | | | | | | |
Sun 24/2 | NM stafett | Hadeland OL | Innlandet | 9 | S | champs | | R | M | | | |
Publikumsløp ski-o Lygna | Hadeland OL | Innlandet | 18 | S | loc | | | M | | | |
w 9 | Mon 25/2 | | | | | | | | | | | | |
Tue 26/2 | | | | | | | | | | | | |
Wed 27/2 | Vinter-Jukola løp 15 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 49 | | loc | | | L | N | | |
Thu 28/2 | Vinterråtassen 2019 #5 | Indre Østfold OK | Østfold | 8 | | loc | | | S | N | | |
Fri 1/3 | | | | | | | | | | | | |
Sat 2/3 | | | | | | | | | | | | |
Sun 3/3 | | | | | | | | | | | | |
w 10 | Mon 4/3 | Vinter-Jukola løp 17 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 42 | | loc | | | L | N | | |
Tue 5/3 | | | | | | | | | | | | |
Wed 6/3 | Nattløp Ulsnes | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 67 | | loc | | | M | N | | |
Thu 7/3 | Vinterråtassen 2019 #6 | Indre Østfold OK | Østfold | 4 | | loc | | | S | N | | |
Fri 8/3 | | | | | | | | | | | | |
Sat 9/3 | Heimdal Vintersprint | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 34 | | loc | | | S | | | |
Prøve "knock-out" | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 13 | | loc | | | S | | | |
Vinterkarusell Bogafjell | Frøyland IL | Rogaland | 120 | | loc | | | M | | | |
Sun 10/3 | | | | | | | | | | | | |
w 11 | Mon 11/3 | | | | | | | | | | | | |
Tue 12/3 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7 | Ås-NMBU Orientering Måren OK | Akershus og Oslo | 30 | | loc | | | M | N | | |
Wed 13/3 | Vinter-Jukola 17 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 38 | | loc | | | L | N | | |
Nattcupfinale Bergen | Bergens TF | Hordaland | 70 | | loc | | | M | N | | |
Thu 14/3 | Torsdagsløp Mars | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 9 | | loc | | | L | C | | |
Vinterråtassen 2019 #7 | Indre Østfold OK | Østfold | 4 | | loc | | | S | N | | |
Fri 15/3 | | | | | | | | | | | | |
Sat 16/3 | NC sprint | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | 61 | S | nat | | | S | | | |
Sun 17/3 | NC mellom | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | 54 | S | nat | | | M | | | |
Skiorientering på Fjellsætra | Emblem IL Velledalen IL | Møre og Romsdal | 0 | S | loc | | | S | | | |
Skiorientering Fjellsætra | Emblem IL Velledalen IL | Møre og Romsdal | 3 | S | loc | | | S | | | |
w 12 | Mon 18/3 | | | | | | | | | | | | |
Tue 19/3 | 19.-24.mar VM + junior VM ski-o - Piteå, Sverige | Norges Orienteringsforbund | | - | S | int | | | L | | | |
Wed 20/3 | Nattløp Haugstadskogen | Egersund OK | Rogaland | 51 | | loc | | | M | N | | |
Vinter-Jukola #18 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 61 | | loc | | | L | C | | |
Thu 21/3 | Gate-O løp #6 / Asker ABC løp #1 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 114 | | loc | | | S | C | | |
Vinterråtassen 2019 #8 | Indre Østfold OK | Østfold | 2 | | loc | | | S | N | | |
Fri 22/3 | | | | | | | | | | | | |
Sat 23/3 | Damenes Dag | Ganddal IL | Rogaland | 12 | | loc | | | M | | | |
Gromløpet 2019 – Kick off Oslo | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 586 | | reg | | | L | | | |
Vinterkarusell Vagleskogen | Ganddal IL | Rogaland | 141 | | loc | | | M | | | |
Sun 24/3 | | | | | | | | | | | | |
w 13 | Mon 25/3 | | | | | | | | | | | | |
Tue 26/3 | Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | loc | | | M | N | | |
Wed 27/3 | Vinterjukola 19 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 66 | | loc | | | L | C | | |
Thu 28/3 | Trondheim sprintcup, løp 1 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 77 | | loc | | | S | | | |
Fri 29/3 | KM natt (Nattsvermeren) | Fredrikstad SK | Østfold | 119 | | reg | | | L | N | | |
Sprintrening | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 51 | | loc | | | S | | | |
Marum-natta | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 55 | | reg | | | L | N | | |
KM natt ROK Stutafjell | Ganddal IL | Rogaland | 116 | | reg | | | M | N | | |
Sat 30/3 | Blåveissprinten | Fredrikstad SK | Østfold | 436 | | reg | | | M | | | |
Sprintliga 2019 Løp 1, kvalifisering | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 185 | | nat | | | S | | | |
Sprintliga 2019 Løp 1, jaktstart | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 148 | | nat | | | S | | | |
Sprintløp Stavanger | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 0 | | nat | | | S | | | |
Vestfold 2-dagers, dag 1 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 444 | | reg | | | M | | | |
Sun 31/3 | Prøve-NM Knockoutsprint | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 142 | | nat | | | S | | | |
Vestfold 2-dagers, dag 2 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 352 | | reg | | | M | | | |
Kristtornløpet (HOK-ranking 1/2019) | Stord IL | Hordaland | 113 | | reg | | | L | | | |
w 14 | Mon 1/4 | SWECO knockoutsprint | NTNUI | Sør-Trøndelag | 0 | | loc | | | S | | | |
Tue 2/4 | Sprintcup 1 Bergen | Fana IL | Hordaland | 155 | | loc | | | S | | | |
Vestfold Vårcup 1 | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 233 | | loc | | | S | | | |
Sørlandskarusellen | IL Høvdingen | Agder O-krets | 136 | | loc | | | S | | | |
Klubbkarusell 1 - DeepOcean Arena | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 41 | | loc | | | M | | | |
Oslo City Cup 2019, løp nr 1 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 681 | | loc | | | S | | | |
Wed 3/4 | | | | | | | | | | | | |
Thu 4/4 | Drammen City Cup - Løp 1 | Sturla, IF | Buskerud | 148 | | loc | | | S | | | |
Grenlandskarusellen 1 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 62 | | loc | | | S | | | |
T-A-sprint 1 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 96 | | reg | | | S | | | |
Trondheim sprintcup - løp 2 | Nidarøst OK | Sør-Trøndelag | 205 | | loc | | | S | | | |
Fri 5/4 | | | | | | | | | | | | |
Sat 6/4 | Norwegian Spring - Vårstafetten | Halden SK Sarpsborg OL | Østfold | 90 | | nat | | R | M | | | |
Norwegian Spring - Vårspretten | Halden SK Sarpsborg OL | Østfold | 1234 | | nat | | | M | | | |
KOK 2-dagers, dag 1 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 125 | | reg | | | M | | | |
Sun 7/4 | Norwegian Spring - Solrenningen | Halden SK Sarpsborg OL | Østfold | 1380 | | nat | | | L | | | |
KOK 2-dagers, dag 2 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 116 | | reg | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo - Prolog | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 42 | | loc | | | M | | | |
w 15 | Mon 8/4 | EOK treningsløp Gaudland | Egersund OK | Rogaland | 32 | | loc | | | M | | | |
Nordhordlandskarusellen | IL Alvidra | Hordaland | 34 | | loc | | | M | | | |
Tue 9/4 | Sørlandskarusellen | Kristiansand OK | Agder O-krets | 0 | | loc | | | M | | | |
1. rankingløp | Fitjar IL Stord IL | Hordaland | 40 | | loc | | | L | | | |
Pokalkamp 1 Bergen | Gneist, IL | Hordaland | 281 | | loc | | | L | | | |
Vestfold Vårcup 2 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 195 | | loc | | | M | | | |
NK1 | Haugesund IL Orientering Vindafjord Orienteringslag | Rogaland | 27 | | loc | | | L | | | |
Oslo City Cup 2019, løp nr. 2 | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 665 | | loc | | | S | | | |
Wed 10/4 | AAOK-karusellen løp 1 | Øyestad IF allianse | Agder O-krets | 115 | | loc | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Movika | Førde IL | Sogn og Fjordane | 55 | | loc | | | M | | | |
Raumarkarusellen løp 1 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 68 | | loc | | | S | | | |
Sprint-Cup løp 1 | Løten o-lag | Innlandet | 60 | | loc | | | S | | | |
Nammo-cup 1 | Løten o-lag | Innlandet | 2 | | loc | | | S | N | | |
Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 56 | | loc | | | M | N | | |
Thu 11/4 | Grenlandskarusellen 2 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 78 | | loc | | | L | | | |
TA-Sprint 2 | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 85 | | reg | | | S | | | |
Trondheim sprintcup - løp 3 | NTNUI | Sør-Trøndelag | 236 | | reg | | | S | | | |
Drammen City Cup - løp 2 | Konnerud IL | Buskerud | 119 | | loc | | | S | | | |
Fri 12/4 | | | | | | | | | | | | |
Sat 13/4 | Lørdagskjappen | OK Moss | Østfold | 1581 | | nat | | | M | | | |
Sun 14/4 | Smaaleneneløpet | Indre Østfold OK | Østfold | 1040 | | int | | | L | | | |
w 16 | Mon 15/4 | | | | | | | | | | | | |
Tue 16/4 | | | | | | | | | | | | |
Wed 17/4 | | | | | | | | | | | | |
Thu 18/4 | | | | | | | | | | | | |
Fri 19/4 | | | | | | | | | | | | |
Sat 20/4 | | | | | | | | | | | | |
Sun 21/4 | | | | | | | | | | | | |
w 17 | Mon 22/4 | Myrsprinten | Vang OL | Innlandet | 174 | | reg | | | S | | | |
Tyritreffen (karusell) | Fossekallen IL | Buskerud | 116 | | loc | | | M | | | |
Tue 23/4 | 2. rankingløp | Stord IL | Hordaland | 37 | | loc | | | L | | | |
Sørlandskarusellen | Birkenes IL | Agder O-krets | 105 | | loc | | | M | | | |
Vestfold Vårcup 3 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 211 | | loc | | | M | | | |
Klubbkarusell 2 - Haraldsvang | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 41 | | loc | | | M | | | |
Oslo City Cup 2019, løp 3 | Bækkelagets SK | Akershus og Oslo | 605 | | loc | | | S | | | |
Saltensprint 1 - Bremnes | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 66 | | loc | | | S | | | |
Wed 24/4 | AAOK-karusellen løp 2 | Hisøy OK | Agder O-krets | 108 | | loc | | | S | | | |
Førde IL Nærløp Sunde Skule | Førde IL | Sogn og Fjordane | 11 | | loc | | | S | | | |
Nær o-løp Instedalen skianlegg | IL Tambarskjelvar | Sogn og Fjordane | 0 | | loc | | | M | | | |
Raumarkarusellen løp 2 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 50 | | loc | | | S | | | |
Park-O løp 1 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | S | | | |
Østfoldsprinten løp 1 | Halden SK | Østfold | 94 | | reg | | | S | | | |
Mjølnernatta, løp 1 i Hedemarken Nattkøpp 2019 | Elverum OK Løten o-lag | Innlandet | 23 | | loc | | | L | N | | |
Thu 25/4 | Drammen City Cup - Løp 3 | Eiker OL | Buskerud | 71 | | loc | | | S | | | |
EOK treningsløp Husabø | Egersund OK | Rogaland | 25 | | loc | | | M | | | |
SO-cup løp nr 1 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 39 | | loc | | | M | | | |
NØK Sprintcup løp 1 | Alvdal IL | Sør-Trøndelag | 68 | | loc | | | S | | | |
TA-Sprint 3 | Frol IL | Nord-Trøndelag | 86 | | reg | | | S | | | |
Torsdagsløp nr 1 | Lillehammer OK | Innlandet | 40 | | loc | | | S | | | |
Grenlandskarusellen løp 3 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 73 | | loc | | | M | | | |
Trondheim sprintcup - løp 3 | Malvik IL | Sør-Trøndelag | 230 | | loc | | | S | | | |
Fri 26/4 | | | | | | | | | | | | |
Sat 27/4 | Morgenfrisk i Follo #1 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 81 | | loc | | | M | | | |
O-karusellen 1 | Eidskog OL | Innlandet | 42 | | loc | | | S | | | |
KM Mellom | IL Veten | Sogn og Fjordane | 32 | | reg | | | M | | | |
Fredrikstad Sk | Fredrikstad SK | Østfold | 31 | T | nat | | | P | | | |
RR1, Bogsdalen | Egersund OK | Rogaland | 109 | | reg | | | M | | | |
Sun 28/4 | KM Sprint | IL Veten | Sogn og Fjordane | 35 | | reg | | | S | | | |
Odalsløpet | Odal OL - Orientering | Innlandet | 165 | | reg | | | M | | | |
PreO Ås | Ås IL | Akershus og Oslo | 40 | T | nat | | | P | | | |
RR2, Skjæveland | Ålgård Orientering | Rogaland | 140 | | reg | | | L | | | |
Vårsprinten | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 55 | | nat | | | M | | | |
w 18 | Mon 29/4 | Postplukk Bogsdalen | Egersund OK | Rogaland | 23 | | loc | | | M | | | |
Nordhordlandskarusellen | Kvernbit IL | Hordaland | 48 | | loc | | | M | | | |
Tue 30/4 | Sprintcup 2 Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | 152 | | loc | | | S | | | |
3. rankingløp | Stord IL | Hordaland | 30 | | loc | | | L | | | |
Vestfold Vårcup 4 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 178 | | loc | | | M | | | |
NK2 | Haugesund IL Orientering Vindafjord Orienteringslag | Rogaland | 29 | | loc | | | M | | | |
Saltensprint 2 | Tverlandet IL | Nordland | 56 | | loc | | | S | | | |
Ungdomsserien løp 1 | OK Moss | Østfold | 113 | | reg | | | M | | | |
KSO Vår 1 | Kristiansand OK Oddersjaa SSK OK Sør | Agder O-krets | 110 | | loc | | | S | | | |
Oslo City Cup 2019, løp nr. 4 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 649 | | loc | | | S | | | |
Wed 1/5 | KM Sprint | Røyken OL | Buskerud | 199 | | reg | | | S | | | |
Lierbygda TempO Dobbel, tempO 1 | Lierbygda OL | Buskerud | 14 | T | nat | | | L | | | |
Lierbygda TempO Dobbel, tempO 2 | Lierbygda OL | Buskerud | 14 | T | nat | | | L | | | |
Kvist-Kvaset DH 9-12 individuelt fellesstartløp | Ås IL | Akershus og Oslo | 98 | | loc | | | M | | | |
Kvist-Kvaset | Ås IL | Akershus og Oslo | 102 | | nat | | R | M | | | |
Blåveisløpet | Frol IL | Nord-Trøndelag | 259 | | reg | | | M | | | |
Skien City Race | Skien OK | Vestfold og Telemark | 169 | | reg | | | L | | | |
Sprint-Cup løp 3 | Løten o-lag | Innlandet | 130 | | loc | | | S | | | |
Tyritreffen (karusell) | Fossekallen IL | Buskerud | 69 | | loc | | | M | | | |
NØK Sprintcup løp 2 | Vingelen IL | Sør-Trøndelag | 86 | | loc | | | S | | | |
Førde IL Nærløp Soleide | Førde IL | Sogn og Fjordane | 76 | | loc | | | M | | | |
Thu 2/5 | O-karusell 2, mosjonsorientering | Eidskog OL | Innlandet | 62 | | loc | | | M | | | |
Grenlandskarusellen 4 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 71 | | loc | | | M | | | |
Råtasskarusellen #1 | Indre Østfold OK | Østfold | 5 | | loc | | | M | | | |
TA-Sprint 4 | OK Skøynar | Nord-Trøndelag | 71 | | reg | | | S | | | |
Torsdagsløp 2 | Rudsbygd IL | Innlandet | 1 | | loc | | | M | | | |
Trondheim Sprintcup - løp 4 | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 236 | | loc | | | S | | | |
Fri 3/5 | | | | | | | | | | | | |
Sat 4/5 | Vårløpet | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 491 | | reg | | | L | | | |
World Cup granskingsløp mellom | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 159 | | int | | | M | | | |
KM sprint | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 100 | | reg | | | S | | | |
Skjærgårdsløpene | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 310 | | reg | | | M | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
KM Mellom AAOK & VAOK / Sørløp | Agder O-krets OK Sør | Agder O-krets | 119 | | reg | | | M | | | |
KM Sprint | Gimle IF | Østfold | 125 | | reg | | | S | | | |
NØK Sprintcup løp 3, finale Tynset | Tynset IF | Sør-Trøndelag | 70 | | loc | | | S | | | |
KM sprintstaffett | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 28 | | reg | | R | S | | | |
Sun 5/5 | Vårløpet | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 201 | | reg | | | L | | | |
World Cup granskingsløp lang | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 116 | | int | | | L | | | |
Romeriksløpet 2019 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 509 | | reg | | | M | | | |
KM Sprint AAOK og VAOK | Agder O-krets OK Sør | Agder O-krets | 120 | | reg | | | S | | | |
Skjærgårdsløpene | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 219 | | reg | | | L | | | |
KM sprint Hordaland | Varegg Fleridrett | Hordaland | 106 | | reg | | | S | | | |
KM sprintstafett Hordaland | Varegg Fleridrett | Hordaland | 27 | | reg | | R | S | | | |
w 19 | Mon 6/5 | Tour of Lillomarka 2019 - Løp 1 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 81 | | loc | | | M | | | |
Tue 7/5 | le Tour de Glåmdal #1 2019 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 84 | | loc | | | S | | | |
Pokalkamp 2 Bergen | Årstad IL | Hordaland | 218 | | loc | | | L | | | |
Sprintliga løp 3 - formiddag | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 40 | | nat | | | S | | | |
Vestfold Vårcup 5 | OL Trollo | Vestfold og Telemark | 169 | | loc | | | S | | | |
Sprintliga løp 4 - rerun ettermiddag | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 34 | | nat | | | S | | | |
4. rankingløp | Stord IL | Hordaland | 39 | | loc | | | L | | | |
Nærløp Rundevold | Egersund OK | Rogaland | 44 | | loc | | | M | | | |
Klubbkarusell 3 - Stemmen | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 31 | | loc | | | M | | | |
Oslo City Cup finale | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 494 | | loc | | | S | | | |
Saltenkarusell 1 - Turisthytta | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 73 | | loc | | | L | | | |
KSO Vår 2 | Kristiansand OK Oddersjaa SSK OK Sør | Agder O-krets | 118 | | loc | | | S | | | |
Wed 8/5 | AAOK-karusellen løp 3 | IL Express | Agder O-krets | 116 | | loc | | | S | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 1 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 129 | | loc | | | M | | | |
Dølakarusell - KJØNÅS | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Bulingstjørna Holsen | Førde IL | Sogn og Fjordane | 67 | | loc | | | M | | | |
Nammo-cupen 2 | Hamar OK Innlandet | Innlandet | 113 | | loc | | | S | | | |
Raumarkarusellen løp 3 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 82 | | loc | | | M | | | |
Rekruttløp Hagabråten | Fossum IF | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Østfoldsprinten Løp2 | Sarpsborg OL | Østfold | 126 | | loc | | | S | | | |
Thu 9/5 | Karusell 1 | Ålgård Orientering | Rogaland | 74 | | loc | | | M | | | |
SO-cup nr 2 - Storhaug | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 46 | | loc | | | M | | | |
Grenlandskarusellen 5 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 45 | | loc | | | L | | | |
O-karusell 3 | Eidskog OL | Innlandet | 26 | | loc | | | M | | | |
Råtasskarusellen #2 | Indre Østfold OK | Østfold | 7 | | loc | | | M | | | |
STOK Ungdomsløp 1 | Malvik IL | Sør-Trøndelag | 166 | | loc | | | S | | | |
TA-Sprint 5, finale | Steinkjer OK | Nord-Trøndelag | 76 | | reg | | | S | | | |
Torsdagsløp nr. 3 2019 Nybu | Lillehammer OK | Innlandet | 24 | | loc | | | S | | | |
Tyritreffen løp nr 3 | Ringerike OL | Buskerud | 27 | | loc | | | M | | | |
Prolog Østmarka Open | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 26 | | loc | | | M | | | |
Fri 10/5 | | | | | | | | | | | | |
Sat 11/5 | Norgescup mellom | Bjugn IL Wing OK | Sør-Trøndelag | 200 | | nat | | | M | | | |
15-stafetten | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 30 | | reg | | R | L | | | |
Vårsleppet | Bjugn IL Wing OK | Sør-Trøndelag | 116 | | reg | | | M | | | |
Kjose IL - 100 år jubileumsløp | Kjose IL | Vestfold og Telemark | 143 | | loc | | | M | | | |
KM mellom / Våronnløpet | Innlandet OL Toten-Troll | Innlandet | 193 | | nat | | | M | | | |
RR4, Kretsløp kortdistanse, Hålandskogen Sola | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 138 | | reg | | | S | | | |
Sun 12/5 | Trondheim Open | Bjugn IL Wing OK | Sør-Trøndelag | 117 | | reg | | | M | | | |
NM ultralang | Bjugn IL Wing OK | Sør-Trøndelag | 178 | | champs | | | U | | | |
KM sprint - Ringsakersprinten | Ringsaker OK | Innlandet | 164 | | reg | | | S | | | |
Knut Valstads minneløp | Oppsal Orientering | Akershus og Oslo | 689 | | reg | | | L | | | |
Kretsløp RR5 - Ganddalsløpet | Ganddal IL | Rogaland | 147 | | reg | | | U | | | |
Vårløpet | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 234 | | reg | | | M | | | |
Balsfjord Dobbel | Storsteinnes IL | Troms | 1 | | loc | | | S | | | |
HOK-ranking 2/2019 | Bergens TF | Hordaland | 154 | | reg | | | L | | | |
w 20 | Mon 13/5 | WOD Verdens Oirienteringsdag | Fossekallen IL | Buskerud | 0 | | loc | | | S | | | |
Nordhordlandskarusellen | Eikanger IL | Hordaland | 43 | | loc | | | S | | | |
Råtassløp 1 | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 88 | | loc | | | M | | | |
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 2 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 99 | | loc | | | M | | | |
Tue 14/5 | Nærløpskarusellen - individuelle klasser | Ganddal IL | Rogaland | 47 | | loc | | | M | | | |
O-karusellen Vågan 1.løp, Kabelvåg | Kabelvåg O-lag | Nordland | 32 | | loc | | | M | | | |
Ungdomsstafett og Lagstafett | Ganddal IL | Rogaland | 22 | | loc | | R | M | | | |
P4 OBIK / AB løp 1 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 69 | | loc | | | M | | | |
1. sprintløp | Stord IL | Hordaland | 28 | | loc | | | S | | | |
Vestfold Vårcup 6 | Andebu IL | Vestfold og Telemark | 233 | | loc | | | M | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Ivar-O-løpet / KM sprint | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 376 | | nat | | | S | | | |
NK3 | Haugesund IL Orientering Vindafjord Orienteringslag | Rogaland | 36 | | loc | | | L | | | |
Saltenkarusell 2 - Straumøya | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 52 | | loc | | | L | | | |
Ungdomsserien løp 2 | Gimle IF | Østfold | 130 | | loc | | | M | | | |
KSO Vår 3 | Kristiansand OK Oddersjaa SSK OK Sør | Agder O-krets | 108 | | loc | | | S | | | |
Wed 15/5 | OSI/GeoForm Rankingløp 2 (Verdens O-dag) | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
AAOK-karusellen løp 4 | Vegårshei IL | Agder O-krets | 93 | | loc | | | L | | | |
Dølakarusell - SORPEROA | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Ballbana Vieåsen | Førde IL | Sogn og Fjordane | 79 | | loc | | | S | | | |
O-karusell 1, sprint - Verdens O-dag | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 142 | | loc | | | S | | | |
Raumarkarusellen løp 4 - World Orienteering Day | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 70 | | loc | | | M | | | |
Torsdagsløp nr. 4 på en onsdag - Verdens O-dag | Rudsbygd IL | Innlandet | 3 | | loc | | | M | | | |
Vestmjøsacup 1 / Sprintcup 4 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 88 | | loc | | | S | | | |
Verdens orienteringsdag (WOD) - Park-O-Sprint | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 61 | | loc | | | S | | | |
Thu 16/5 | Verdens Orienterings Dag (WOD) - Klubbranking 1 Lagård | Egersund OK | Rogaland | 41 | | loc | | | S | | | |
WOD i Sørmarka | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 0 | | loc | | | M | | | |
Grenlandskarusellen løp 6 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 46 | | loc | | | L | | | |
Råtasskarusellen #3 | Indre Østfold OK | Østfold | 0 | | loc | | | M | | | |
Fri 17/5 | | | | | | | | | | | | |
Sat 18/5 | Pre-O helg i Hedmark | Løten o-lag | Innlandet | 38 | T | nat | | | P | | | |
Morgenfrisk i Follo #2 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 63 | | loc | | | M | | | |
Freidigstafetten | Freidig | Sør-Trøndelag | 53 | | reg | | R | M | | | |
Rekruttleir | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 19 | | loc | | | L | | | |
KM Sprint Telemark og Vestfold | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 269 | | reg | | | S | | | |
Kretsløp RR6 - Mellom Vigreskogen | Ganddal IL | Rogaland | 153 | | reg | | | M | | | |
Vestbygda-eventyret | OL Vallset/Stange | Innlandet | 45 | | loc | | | M | | | |
Vårløpet Skibotn mellomdistanse | Troms | Troms | 47 | | loc | | | M | | | |
Sun 19/5 | KM mellom Buskerud / Drammensløpet / WOD | Sturla, IF | Buskerud | 339 | | reg | | | M | | | |
KM mellom Telemark og Vestfold | Bø OL | Vestfold og Telemark | 249 | | reg | | | M | | | |
KM sprint NTOK og STOK | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 160 | | reg | | | S | | | |
Pre-o helg i Hedmark | Ringsaker OK | Innlandet | 40 | T | nat | | | P | | | |
Vårløpet Skibotn langdistanse | Troms | Troms | 35 | | loc | | | L | | | |
Fossumløpet | Fossum IF | Akershus og Oslo | 349 | | nat | | | L | | | |
Ranking Langdistanse i Brekkeheia | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 182 | | reg | | | L | | | |
KM stafett Hordaland | Fana IL | Hordaland | 43 | | reg | | R | M | | | |
Individuelle klasser under KM stafett (WOD) | Fana IL | Hordaland | 7 | | reg | | | M | | | |
Verdens o-dag Næroset | Ringsaker OK | Innlandet | 84 | | loc | | | M | | | |
w 21 | Mon 20/5 | Tour of Lillomarka 2019 - Løp 3 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 111 | | loc | | | M | | | |
NØK-Karusell 1 | Røros IL | Sør-Trøndelag | 0 | | loc | | | M | | | |
Tue 21/5 | 5. Rankingløp | Onarheim IL Stord IL | Hordaland | 35 | | loc | | | L | | | |
Pokalkamp 3 Bergen | Bergens TF | Hordaland | 225 | | loc | | | M | | | |
Vestfold Vårcup 7 | Botne SK | Vestfold og Telemark | 156 | | loc | | | S | | | |
Ungdomscup/Klubbkamp Storhaug | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 151 | | loc | | | M | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
NK4 Nærløpskarusellen - Sprint - Austrheim skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 36 | | loc | | | S | | | |
Saltenkarusell 3 - Høglia / Mørkved | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 78 | | loc | | | L | | | |
KSO Vår 4 | Kristiansand OK Oddersjaa SSK OK Sør | Agder O-krets | 99 | | loc | | | S | | | |
Østmarka Open 1 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 55 | | loc | | | L | | | |
5ern sprintstafett | Lierbygda OL | Buskerud | 21 | | loc | | R | S | | | |
le Tour de Glåmdal nr 2 / O-karusell nr 4 | Eidskog OL | Innlandet | 69 | | loc | | | M | | | |
Wed 22/5 | Skolemesterskap Bærum 2019 | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 1044 | | loc | | | S | | | |
AAOK-karusellen løp 5 | IF Trauma | Agder O-krets | 109 | | loc | | | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 3 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 178 | | loc | | | M | | | |
Rekruttløp på Kalvøya | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Dølakarusell - ØVRE VINSTRA | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Sundsdalen | Førde IL | Sogn og Fjordane | 58 | | loc | | | L | | | |
Raumarkarusellen løp 5 - Drømmemila (delvis innendørs) | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 100 | | loc | | | S | | | |
Sprintcup finale / Torsdagsløp nr 5 | Lillehammer OK | Innlandet | 41 | | loc | | | S | | | |
Vestmjøsacup 2 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 61 | | loc | | | S | | | |
Østfoldsprinten - 3 | Fredrikstad SK | Østfold | 123 | | loc | | | S | | | |
Thu 23/5 | Treningsløp Rundevoll | Egersund OK | Rogaland | 29 | | loc | | | M | | | |
Karusell 2 | Ålgård Orientering | Rogaland | 41 | | loc | | | M | | | |
Grenlandskarusellen løp 7 | IL Hauken | Vestfold og Telemark | 59 | | loc | | | L | | | |
NØK-karusell løp 1 | IL Nansen | Sør-Trøndelag | 61 | | loc | | | M | | | |
Tyritreffen løp nr 4 | Ringerike OL | Buskerud | 37 | | loc | | | M | | | |
Ungdomsløp 2 Skogskarene | Sør-Trøndelag | Sør-Trøndelag | 167 | | loc | | | M | | | |
Råtasskarusell #4 - Klubbmesterskap Sprint | Indre Østfold OK | Østfold | 13 | | loc | | | S | | | |
Fri 24/5 | | | | | | | | | | | | |
Sat 25/5 | Byastafetten | Steinkjer OK | Nord-Trøndelag | 21 | | reg | | R | M | | | |
Byastafetten, individuelle klasser | Steinkjer OK | Nord-Trøndelag | 20 | | loc | | | M | | | |
NM Sprint Finaler | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 159 | | champs | | | S | | | |
NM sprint Kvalifisering | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 273 | | champs | | | S | | | |
Morgenfrisk i Follo #3 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 82 | | loc | | | M | | | |
Rekrutten 2019 | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 13 | | loc | | | M | | | |
NM sprint Publikumsløp | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 126 | | loc | | | S | | | |
Sun 26/5 | Glåmdalsløpet | Grue IL | Innlandet | 87 | | nat | | | L | | | |
NM sprint stafett | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 60 | | champs | | R | S | | | |
KM Sprint | Bardu IL | Troms | 36 | | reg | | | S | | | |
Langesund City Race | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 119 | | reg | | | L | | | |
Ni-Nitti-i-Nittedal 2 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 52 | | loc | | | L | | | |
KM mellomdistanse | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 229 | | reg | | | M | | | |
Erik Balchens Minneløp | Oddersjaa SSK | Agder O-krets | 64 | | reg | | | M | | | |
Emblemsprinten | Emblem IL | Møre og Romsdal | 44 | | reg | | | S | | | |
Silsandløpet | OK Silsand | Troms | 45 | | loc | | | M | | | |
w 22 | Mon 27/5 | Klubbranking 2 Fotland/Tengs | Egersund OK | Rogaland | 39 | | loc | | | M | | | |
Klubbløp 1 - Neseskogen | Ganddal IL | Rogaland | 58 | | loc | | | M | | | |
Nordhordlandskarusellen | Manger IL | Hordaland | 13 | | loc | | | M | | | |
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 4 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 125 | | loc | | | M | | | |
Tue 28/5 | P9 OBIK / AB løp 2 | Haslum IL | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Vestfold Vårcup 8 | Sande Sportsklubb | Vestfold og Telemark | 137 | | loc | | | M | | | |
6. rankingløp | Stord IL | Hordaland | 31 | | loc | | | L | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Klubbkarusell 4 - Steinsfjellet | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 35 | | loc | | | M | | | |
Numedalsserien - Numedal videregående skole | Rollag og Veggli IL | Buskerud | 18 | | loc | | | M | | | |
O-gøy cupen - løp 1 | IL Koll | Akershus og Oslo | 39 | | loc | | | M | | | |
Saltenkarusell 4 - Bestemorenga | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 64 | | loc | | | L | | | |
Østmarka Open 2 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 53 | | loc | | | M | | | |
Ungdomscup 2.løp, Klubbkamp, Sandnes | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 147 | | loc | | | M | | | |
Sørlandskarusellen | Marnardal IL | Agder O-krets | 52 | | loc | | | M | | | |
Ungdomsserien løp 3 | Indre Østfold OK | Østfold | 105 | | loc | | | L | | | |
Wed 29/5 | Rotekoppen | Breimsbygda IL | Sogn og Fjordane | 18 | | reg | | | M | | | |
STOK Ungdomsløp nr 3 | Freidig | Sør-Trøndelag | 224 | | loc | | | L | | | |
AAOK-karusellen løp 6 | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 96 | | loc | | | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 4 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 140 | | loc | | | M | | | |
Dølakarusell - FRYA | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Raumarkarusellen løp 6 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 65 | | loc | | | M | | | |
Vestmjøsa cup 3 | OL Toten-Troll | Innlandet | 61 | | loc | | | M | | | |
Thu 30/5 | Eikerløpet | Eiker OL | Buskerud | 713 | | reg | | | L | | | |
Mossemesterskapet langdistanse | OK Moss | Østfold | 63 | | loc | | | L | | | |
Klubbmesterskap | Lillehammer OK | Innlandet | 54 | | loc | | | M | | | |
NØK karusell løp 4 | Folldal IF | Sør-Trøndelag | 5 | | loc | | | M | | | |
Fri 31/5 | NC-sprint junior med innlagt JWOC testløp | Røros IL | Sør-Trøndelag | 180 | | nat | | | S | | | |
Sat 1/6 | Gjø-Vard-sprinten | Gjø-Vard OL | Innlandet | 103 | | reg | | | S | | | |
KM lang | Kirkenes IF | Finnmark | 6 | | reg | | | L | | | |
KM langdistanse | OK Skøynar | Nord-Trøndelag | 68 | | reg | | | S | | | |
Mellembygdløpet | Mellembygd OL | Troms | 47 | | loc | | | L | | | |
NC lang med innlagt JWOC-testløp + direkteklasser | Os IL | Sør-Trøndelag | 330 | | nat | | | L | | | |
Drangedalsløpet | Drangedal OL | Vestfold og Telemark | 86 | | loc | | | M | | | |
Tradisjonsbæreren | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 122 | | reg | | | L | | | |
Klubb KM Stafett | Sarpsborg OL | Østfold | 28 | | reg | | R | M | | | |
Klubb KM Individuelle klasser | Sarpsborg OL | Østfold | 7 | | reg | | | M | | | |
KM Mellomdistanse | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 47 | | reg | | | M | | | |
Hamla Grand Prix (KM Ultralang Hordaland) (HOK-ranking 3/2019) | Samnanger IL | Hordaland | 127 | | reg | | | U | | | |
KM Mellom | Sveio OL - Orientering | Rogaland | 137 | | reg | | | M | | | |
Sun 2/6 | Gjø-Vard-løpet | Gjø-Vard OL | Innlandet | 140 | | reg | | | M | | | |
KM stafett | Kirkenes IF Sandnes IL (Finnmark) | Finnmark | 0 | | reg | | R | S | | | |
KM Stafett NTOK og STOK | Frol IL | Nord-Trøndelag | 40 | | reg | | R | M | | | |
NC mellom med innlagt JWOC-testløp + direkteklasser | Os IL | Sør-Trøndelag | 346 | | nat | | | M | | | |
Sørreisaløpet | Sørreisa OL | Troms | 50 | | loc | | | M | | | |
Flex-O-løp | Trøsken IL | Østfold | 56 | | loc | | | M | | | |
Huldersprinten m/Trimtex-cup | Fet OL | Akershus og Oslo | 481 | | reg | | | M | | | |
KM Ultralang | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 43 | | reg | | | U | | | |
Kompisstafetten | Samnanger IL | Hordaland | 26 | | reg | | R | M | | | |
Rogalandsrankingløp | Vindafjord Orienteringslag | Rogaland | 118 | | reg | | | L | | | |
w 23 | Mon 3/6 | Tour of Lillomarka 2019 - Løp 5 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 105 | | loc | | | M | | | |
Tue 4/6 | AB-Karusell | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | L | | | |
Le Tour de Glåmdal 3 | Grue IL | Innlandet | 46 | | loc | | | L | | | |
7. rankingløp | Stord IL | Hordaland | 25 | | loc | | | L | | | |
Pokalkamp 4 Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | 176 | | loc | | | L | | | |
Vestfold Vårcup 9 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 223 | | loc | | | S | | | |
Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, Vannbassengene | Egersund OK | Rogaland | 118 | | loc | | | M | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
NK 5 - Nærløpkarusellen | Haugesund IL Orientering Kopervik IL | Rogaland | 25 | | loc | | | M | | | |
Numedalsserien - Rollag skole-kartet | Rollag og Veggli IL | Buskerud | 11 | | loc | | | M | | | |
Sørlandskarusellen | Torridal IL | Agder O-krets | 94 | | loc | | | M | | | |
Østmarka Open 3 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 56 | | loc | | | M | | | |
Wed 5/6 | OSI/GeoForm Rankingløp 5 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 96 | | loc | | | M | | | |
AAOK-karusellen løp 7 | Hisøy OK | Agder O-krets | 94 | | loc | | | L | | | |
Vagleskogstafetten | Ganddal IL | Rogaland | 5 | | loc | | R | M | | | |
Vagleskogstafetten - individuelle klasser | Ganddal IL | Rogaland | 19 | | loc | | | M | | | |
O-karusellen Vågan 2. løp, Kabelvåg | Kabelvåg O-lag | Nordland | 31 | | loc | | | L | | | |
Dølakarusell - SORPEROA sprint | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | S | | | |
Raumarkarusellen løp 7 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 63 | | loc | | | M | | | |
Sunnfjordorienteringa 2019 | Førde IL | Sogn og Fjordane | 68 | | reg | | | M | | | |
Rekruttløp på Hvalstrand | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Foll-O-karusellen #1 | Måren OK | Akershus og Oslo | 109 | | loc | | | M | | | |
Nammo-Cup 3 | OL Toten-Troll | Innlandet | 104 | | loc | | | L | | | |
Østfoldsprinten finale | Indre Østfold OK | Østfold | 92 | | loc | | | S | | | |
Thu 6/6 | STOK Ungdomsløp 4 | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 140 | | loc | | | L | | | |
O-karusell 5 | Eidskog OL | Innlandet | 21 | | loc | | | M | | | |
Tyritreffen løp nr.5 | Modum OL | Buskerud | 39 | | loc | | | M | | | |
Grenlandskarusellen 8 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 58 | | loc | | | M | | | |
Torsdagsløp nr 7 | Lillehammer OK | Innlandet | 28 | | loc | | | M | | | |
Råtasskarusellen #5 | Indre Østfold OK | Østfold | 4 | | loc | | | S | | | |
Fri 7/6 | 7.-11.jun Worldcup 1 - Helsiki, Finland | Norges Orienteringsforbund | | - | | int | | | L | | | |
Lyse natten | Svalbard Turn | Troms | 15 | | loc | | | S | N | | |
Sat 8/6 | Pinseløpet, dag 1 | Kongsberg OL | Buskerud | 902 | | nat | | | M | | | |
Pinsesprinten | Hamar OK Løten o-lag | Innlandet | 554 | | nat | | | S | | | |
Alta 2-dagers | Nordreisa IL | Troms | 47 | | nat | | | S | | | |
Longyearbyen CityRace - Løp 1 | Svalbard Turn | Troms | 20 | | loc | | | M | | | |
Sun 9/6 | Alta 2-dagers | Nordreisa IL | Troms | 45 | | nat | | | L | | | |
Pinseløpet, dag 2 | Kongsberg OL | Buskerud | 852 | | nat | | | L | | | |
Elgdilten | Hamar OK Løten o-lag | Innlandet | 645 | | nat | | | M | | | |
Longyearbyen CityRace - Løp 2 | Svalbard Turn | Troms | 29 | | loc | | | M | | | |
w 24 | Mon 10/6 | Pinseløpet, dag 3 | Kongsberg OL | Buskerud | 689 | | nat | | | L | | | |
Pinseløpets ungdomsstafett | Kongsberg OL | Buskerud | 66 | | nat | | R | M | | | |
Løvspretten | Hamar OK Løten o-lag | Innlandet | 666 | | nat | | | L | | | |
Nordhordlandskarusellen | IL Alvidra | Hordaland | 34 | | loc | | | M | | | |
Tue 11/6 | OK Skeidis klubbmesterskap | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 28 | | loc | | | L | | | |
8. rankingløp | Stord IL | Hordaland | 13 | | loc | | | L | | | |
Nærløpskarusell NK6 Nord-Rogaland | Haugesund IL Orientering Torvastad IL | Rogaland | 38 | | loc | | | M | | | |
Numedalsserien - Idrettsskolen | Rollag og Veggli IL | Buskerud | 19 | | loc | | | M | | | |
O-gøy cupen - løp 2 og Råtassløp | IL Koll | Akershus og Oslo | 78 | | loc | | | M | | | |
Saltenkarusell 5 - Heia | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 60 | | loc | | | L | | | |
Østmarka Open 4 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 34 | | loc | | | M | | | |
Sørlandskarusellen og klubbmesterskap for KOK | Kristiansand OK | Agder O-krets | 92 | | loc | | | M | | | |
Wed 12/6 | AAOK-karusellen løp 8 | IL Imås | Agder O-krets | 65 | | loc | | | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 6 - Comfortløpet | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 129 | | loc | | | M | | | |
Dølakarusell - STRAND ved Fåvang | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Foll-O-karusellen #2 | Driv IL | Akershus og Oslo | 97 | | loc | | | M | | | |
Raumarkarusellen løp 8 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 32 | | loc | | | M | | | |
VestMjøsa-cup 4 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll Raufoss IL Orientering | Innlandet | 72 | | loc | | | M | | | |
Huldrespretten | Sør-Trøndelag | Sør-Trøndelag | 74 | | loc | | | M | | | |
Thu 13/6 | Grenlandskarusellen 9 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 47 | | loc | | | M | | | |
Nammo-cup 2 | Innlandet Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 15 | | loc | | | M | | | |
NØK-karusell løp 2 | Kvikne IL | Sør-Trøndelag | 31 | | loc | | | M | | | |
OBIK 12 | Fossum IF | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Klubbranking 3 Egerøy | Egersund OK | Rogaland | 19 | | loc | | | M | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Karusell 3 | Ålgård Orientering | Rogaland | 42 | | loc | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Langeland Nord | Førde IL | Sogn og Fjordane | 40 | | loc | | | M | | | |
Sørmarkstafetten 2019 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 10 | | loc | | R | M | | | |
STOK Ungdomsløp 5 | Nidarøst OK | Sør-Trøndelag | 149 | | loc | | | S | | | |
Tyritreffen løp nr.6 | Modum OL | Buskerud | 27 | | loc | | | M | | | |
Klubbmesterskap Sprint | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 33 | | loc | | | S | | | |
Råtasskarusellen #6 | Indre Østfold OK | Østfold | 4 | | loc | | | S | | | |
Fri 14/6 | Veteranløpet | Vegårshei IL | Agder O-krets | 39 | | loc | | | M | | | |
Sat 15/6 | Midtsommersprinten | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 394 | | reg | | | S | | | |
Varanger 2-dagers dag 1 | Varanger Orienteringslag | Finnmark | 6 | | reg | | | M | | | |
Finndulten | Lunderseter IL | Innlandet | 85 | | reg | | | M | | | |
KM Mellomdistanse | Harstad OL | Troms | 58 | | reg | | | M | | | |
Sun 16/6 | Jonsokløpet | Fossekallen IL | Buskerud | 87 | | reg | | | M | | | |
Midtsommerløpet | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 480 | | reg | | | M | | | |
Varanger 2 dager`s "Postfest" | Laksefjord IL | Finnmark | 4 | | nat | | | M | | | |
KM Langdistanse | Harstad OL | Troms | 62 | | reg | | | L | | | |
Ni-Nitti-i-Nittedal 3 | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 67 | | loc | | | L | | | |
Fjelldilten | Lillehammer OK | Innlandet | 119 | | reg | | | L | | | |
w 25 | Mon 17/6 | Moro- Oløp | Egersund OK | Rogaland | 30 | | loc | | | M | | | |
Klubbløp 2 - Grudaskogen | Ganddal IL | Rogaland | 69 | | loc | | | M | | | |
O-karusellen Vågan 3. løp, Kabelvågmarka | Kabelvåg O-lag | Nordland | 28 | | loc | | | L | | | |
Tour of Lillomarka 2019 - Løp 6 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 99 | | loc | | | M | | | |
Tue 18/6 | 2. sprintløp | Stord IL | Hordaland | 23 | | loc | | | S | | | |
Nærløp, Sælandskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 63 | | loc | | | M | | | |
Vestfold Vårcup 10 | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 139 | | loc | | | S | | | |
Sørlandskarusellen | Otra IL | Agder O-krets | 66 | | loc | | | M | | | |
Ungdomsløp | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 71 | | loc | | | M | | | |
Numedalsserien - Rollag skole-kartet/Søre Traaen | Rollag og Veggli IL | Buskerud | 12 | | loc | | | M | | | |
Saltenkarusell 6 - Heggmoen | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 50 | | loc | | | L | | | |
Le Tour de Glåmdal 4 | Lunderseter IL | Innlandet | 44 | | loc | | | M | | | |
Wed 19/6 | AAOK-karusellen løp 9 | Gjerstad IL | Agder O-krets | 70 | | loc | | | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 7 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 136 | | loc | | | M | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | Fet OL OK Øst | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Dølakarusell - TUNEBUHAUGEN | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Djupedalen | Førde IL | Sogn og Fjordane | 43 | | loc | | | L | | | |
Nammo-cupen 4 | Innlandet Ringsaker OK | Innlandet | 105 | | loc | | | M | | | |
Raumarkarusellen løp 9 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | S | | | |
Thu 20/6 | Máze-løpet | Finnmark Troms | Finnmark Troms | 162 | | loc | | | M | | | |
O-karusell 6, mosjonsorientering | Eidskog OL | Innlandet | 73 | | loc | | | M | | | |
Torsdagsløp nr. 9 | Lillehammer OK | Innlandet | 5 | | loc | | | L | | | |
Fri 21/6 | Sørlandsgaloppen 2019, dag 1 | Porsgrunn OL Skien OK | Vestfold og Telemark | 791 | | nat | | | S | | | |
Midnattsolgaloppen 2019, dag 1 | Alta OL | Finnmark | 537 | | nat | | | L | | | |
Sat 22/6 | Sørlandsgaloppen 2019, dag 2 | Porsgrunn OL Skien OK | Vestfold og Telemark | 842 | | nat | | | L | | | |
Midnattsolgaloppen 2019, dag 2 | Alta OL | Finnmark | 543 | | nat | | | M | | | |
Eldestafetten | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 0 | | reg | | | S | | | |
Morgenfrisk i Follo #4 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 77 | | loc | | | M | | | |
Oppdal 2-dagers | Freidig | Sør-Trøndelag | 221 | | loc | | | M | | | |
Johan og Halvor løpet | Viul Orienteringsklubb | Buskerud | 42 | | loc | | | M | | | |
Sun 23/6 | Sørlandsgaloppen 2019, dag 3 | Porsgrunn OL Skien OK | Vestfold og Telemark | 520 | | nat | | | M | | | |
Midnattsolgaloppen 2019, dag 3 | Alta OL | Finnmark | 548 | | nat | | | L | | | |
Oppdal 2-dagers | Freidig | Sør-Trøndelag | 202 | | loc | | | M | | | |
Sommerløpet ØOK | Østfold Varteig OL | Østfold | 132 | | loc | | | M | | | |
w 26 | Mon 24/6 | | | | | | | | | | | | |
Tue 25/6 | KOK Sommercup, løp 1 | Kristiansand OK Søgne og Songdalen OK | Agder O-krets | 54 | | loc | | | M | | | |
Saltenkarusell 7 - Valnesfjord | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 36 | | loc | | | L | | | |
Sandefjord City Race | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 109 | | reg | | | L | | | |
Wed 26/6 | 2-mannstafett Vaulen badeplass | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 25 | | loc | | R | M | | | |
Dølakarusell - KVAMSFJELLET | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Etterli | Førde IL | Sogn og Fjordane | 53 | | loc | | | L | | | |
Raumarkarusellen løp 10 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 43 | | loc | | | M | | | |
Thu 27/6 | 27.-30.jun EYOC - Grodno, Hvirerussland | Norges Orienteringsforbund | | - | | int | | | L | | | |
Fri 28/6 | Norsk o-festival - sprint | Hedrum OL Lardal OL Larvik OK | Vestfold og Telemark | 1098 | | nat | | | S | | | |
Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16 | Hedrum OL Lardal OL Larvik OK | Vestfold og Telemark | 435 | | int | | | S | | | |
Sat 29/6 | Norsk o-festival - mellom | Hedrum OL Lardal OL Larvik OK | Vestfold og Telemark | 1620 | | nat | | | M | | | |
Morgenfrisk i Follo #5 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 53 | | loc | | | L | | | |
Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16, mellom | Hedrum OL Lardal OL Larvik OK | Vestfold og Telemark | 512 | | int | | | M | | | |
Norsk o-festival lagkonkurranse 8-12 | Hedrum OL Lardal OL Larvik OK | Vestfold og Telemark | 38 | | nat | | R | L | | | |
Sun 30/6 | Norsk o-festival - mellom + lang elite og D/H 15 og 16, lang | Hedrum OL Lardal OL Larvik OK | Vestfold og Telemark | 512 | | int | | | L | | | |
Norsk o-festival - lang | Hedrum OL Lardal OL Larvik OK | Vestfold og Telemark | 1454 | | nat | | | L | | | |
w 27 | Mon 1/7 | | | | | | | | | | | | |
Tue 2/7 | Saltenkarusell 8 - Bueskytebanen / Arlia | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 32 | | loc | | | L | | | |
KOK Sommercup, løp 2 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 66 | | loc | | | M | | | |
Wed 3/7 | 2-mannstafett - Melshei SI hytta | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 37 | | loc | | R | S | | | |
Raumarkarusellen løp 11 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 49 | | loc | | | M | | | |
Thu 4/7 | | | | | | | | | | | | |
Fri 5/7 | VM granskingsløp lang / WOC Selection races long | Halden SK | Østfold | 260 | | nat | | | L | | | |
Sommerløpene i Nord-Østerdal - Sprint Røros | Røros IL | Sør-Trøndelag | 455 | | reg | | | S | | | |
Sat 6/7 | 6.-12.jul JWOC - Silkeborg, Danmark | Norges Orienteringsforbund | | - | | int | | | L | | | |
6.-12.jul WMOC - Riga, Latvia | Norges Orienteringsforbund | | - | | int | | | L | | | |
Sommerløpene i Nord-Østerdal - Mellomdistanse Os | Os IL | Sør-Trøndelag | 553 | | reg | | | M | | | |
Morokulien 2-dagers, dag 1 | Eidskog OL | Innlandet | 0 | | nat | | | M | | | |
Eidsvoll o-lags sommerløp - Zetteli-OL | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Sun 7/7 | Morokulien 2-dagers, dag 2 | Eidskog OL | Innlandet | 0 | | nat | | | L | | | |
Sommerløpene i Nord-Østerdal - Dølaspretten Dalsbygda | IL Nansen | Sør-Trøndelag | 456 | | reg | | | L | | | |
VM granskingsløp mellom / WOC Selection races middle | Halden SK | Østfold | 293 | | nat | | | M | | | |
w 28 | Mon 8/7 | | | | | | | | | | | | |
Tue 9/7 | Sommerløp - Tussvatnet | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 17 | | loc | | | M | | | |
KOK Sommercup, løp 3 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 64 | | loc | | | L | | | |
Wed 10/7 | Heidalsprinten | Tormod Skilag Viul Orienteringsklubb | Innlandet Buskerud | 32 | | loc | | | S | | | |
2-mannsstafett Haugstadskogen | Egersund OK | Rogaland | 34 | | loc | | | M | | | |
Thu 11/7 | | | | | | | | | | | | |
Fri 12/7 | Heidalsdilten | Tormod Skilag Viul Orienteringsklubb | Innlandet Buskerud | 75 | | loc | | | M | | | |
Sat 13/7 | Myggklasken | Tormod Skilag Viul Orienteringsklubb | Innlandet Buskerud | 71 | | loc | | | M | | | |
Sun 14/7 | Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell | Wing OK | Sør-Trøndelag | 149 | | loc | | | M | | | |
w 29 | Mon 15/7 | | | | | | | | | | | | |
Tue 16/7 | KOK Sommercup, løp 4 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 85 | | loc | | | M | | | |
Wed 17/7 | 2-mannstafett Ølbergskogen | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 26 | | loc | | R | M | | | |
Thu 18/7 | | | | | | | | | | | | |
Fri 19/7 | | | | | | | | | | | | |
Sat 20/7 | Svabergsprinten | Fredrikstad SK Nydalens SK | Østfold Akershus og Oslo | 104 | | loc | | | S | | | |
Karolinerspretten | NTNUI Wing OK | Sør-Trøndelag | 28 | | loc | | | L | | | |
Sun 21/7 | | | | | | | | | | | | |
w 30 | Mon 22/7 | | | | | | | | | | | | |
Tue 23/7 | KOK Sommercup, løp 5 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 50 | | loc | | | M | | | |
Wed 24/7 | 2-mannsstafett Øksnevadskogen | Ganddal IL | Rogaland | 34 | | loc | | | M | | | |
Thu 25/7 | | | | | | | | | | | | |
Fri 26/7 | | | | | | | | | | | | |
Sat 27/7 | Raphamnløpet | Lillehammer OK | Innlandet | 58 | | loc | | | L | | | |
Sun 28/7 | Filefjellmesterskapet | Tyin-Filefjell Orienteringsklubb | Innlandet | 107 | | loc | | | L | | | |
w 31 | Mon 29/7 | | | | | | | | | | | | |
Tue 30/7 | KOK Sommercup, løp 6 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 62 | | loc | | | M | | | |
Wed 31/7 | 2-mannsstafett Kalbergskogen | Frøyland IL | Rogaland | 57 | | loc | | | L | | | |
Thu 1/8 | | | | | | | | | | | | |
Fri 2/8 | | | | | | | | | | | | |
Sat 3/8 | Hovedløpet lang | Tynset IF | Sør-Trøndelag | 351 | | champs | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo #6 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 83 | | loc | | | M | | | |
O-løp på Solemoa | Viul Orienteringsklubb | Buskerud | 20 | | loc | | | M | | | |
Sun 4/8 | Hovedløpet sprint | Tynset IF | Sør-Trøndelag | 356 | | champs | | | S | | | |
Haralds Minneløp | Modum OL | Buskerud | 112 | | loc | | | L | | | |
w 32 | Mon 5/8 | | | | | | | | | | | | |
Tue 6/8 | Saltenkarusell 9 - Festvåg | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 29 | | loc | | | L | | | |
KOK Sommercup, løp 7 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 50 | | loc | | | M | | | |
Wed 7/8 | Kretsstafetten 2019 | Tynset IF | Sør-Trøndelag | 78 | | nat | | R | S | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 8 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 161 | | loc | | | M | | | |
Raumarkarusellen løp 12 / EOL-klubbkarusell løp 6 | Eidsvoll OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 47 | | loc | | | M | | | |
2-manns Stafett Sælandsskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 63 | | loc | | | M | | | |
Thu 8/8 | Solkystløpet | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 131 | | loc | | | M | | | |
O-karusell 7, mosjonsorientering | Eidskog OL | Innlandet | 76 | | loc | | | M | | | |
Fri 9/8 | | | | | | | | | | | | |
Sat 10/8 | Night Hawk Individual (Saturday) | Lillomarka OL Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 30 | | loc | | | M | C | | |
Night Hawk Kids Stjernenatt | Lillomarka OL Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 22 | | loc | | | M | N | | |
Norges cup PreO | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 29 | T | nat | | | P | | | |
Norgescup TempO | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 23 | T | nat | | | T | | | |
Night Hawk Relay | Lillomarka OL Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 153 | | nat | | R | L | C | | |
Morgenfrisk i Follo #7 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 72 | | loc | | | M | | | |
Sun 11/8 | Night Hawk Relay | Lillomarka OL Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 153 | | nat | | R | L | C | | |
Night Hawk Individual (Sunday) | Lillomarka OL Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 65 | | loc | | | M | | | |
Night Hawk Kids Eventyr | Lillomarka OL Natthauken IL Tyrving IL | Akershus og Oslo | 56 | | loc | | | M | | | |
Hyttefolkløpet | Troms | Troms | 33 | | loc | | | M | | | |
Eldestafetten | Molde og Omegn IF | Møre og Romsdal | 0 | | reg | | R | S | | | |
w 33 | Mon 12/8 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | Østfold | Østfold | 977 | | int | | | S | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 9 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 102 | | loc | | | M | | | |
Tue 13/8 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | Østfold | Østfold | 1137 | | int | | | M | | | |
WOC2019 - Norgescup Jr. | Østfold | Østfold | 256 | | nat | | | M | | | |
Numedalsserien - Borgegrend | Rollag og Veggli IL | Buskerud | 10 | | loc | | | M | | | |
Saltenkarusell 10 - Vatnlia | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 38 | | loc | | | L | | | |
Sørlandskarusellen | Oddersjaa SSK | Agder O-krets | 71 | | loc | | | M | | | |
Wed 14/8 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | Østfold | Østfold | 1529 | | int | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Langeland Skisenter | Førde IL | Sogn og Fjordane | 29 | | loc | | | M | | | |
Thu 15/8 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | Østfold | Østfold | 1410 | | int | | | M | | | |
IOF Family / Media Race 2019 | Nydalens SK Østfold | Akershus og Oslo Østfold | 81 | | loc | | | L | | | |
Fri 16/8 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | Østfold | Østfold | 2170 | | int | | | M | | | |
WOC2019 - Norgescup Jr. | Østfold | Østfold | 279 | | nat | | | L | | | |
Sat 17/8 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | Østfold | Østfold | 2329 | | int | | | L | | | |
Sun 18/8 | NM PreO | Modum OL | Buskerud | 33 | T | champs | | | P | | | |
NM TempO | Modum OL | Buskerud | 31 | T | champs | | | T | | | |
Hemingløpet med Trimtex-cup | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 399 | | reg | | | M | | | |
Hølondløpet | IL Leik | Sør-Trøndelag | 43 | | loc | | | L | | | |
Vossagampen 2019 | Voss IL | Hordaland | 38 | | loc | | | U | | | |
Dølakarusell - TVERRBYGDA - FLYTTET FRA 25/8 | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
w 34 | Mon 19/8 | Klubbranking 4 Husabø og Kiellandsskogen | Egersund OK | Rogaland | 38 | | loc | | | L | | | |
Tue 20/8 | Vestfold Høstcup 1 | OK Horten | Vestfold og Telemark | 210 | | loc | | | M | | | |
3. sprintløp Fitjar | Stord IL | Hordaland | 14 | | loc | | | S | | | |
Nærløp, Vikeså | Ålgård Orientering | Rogaland | 56 | | loc | | | M | | | |
Sprintcup 3 Bergen | Varegg Fleridrett | Hordaland | 154 | | loc | | | S | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
NK7 Nærløpskarusellen - Mellom - Mykje skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 44 | | loc | | | M | | | |
Numedalsserien - Skjerbrekka/Vegglifjell sør | Rollag og Veggli IL | Buskerud | 13 | | loc | | | M | | | |
O-gøy cupen - løp 3 | IL Koll | Akershus og Oslo | 38 | | loc | | | M | | | |
Østmarka Open 6 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 62 | | loc | | | M | | | |
Sørlandskarusellen | Søgne og Songdalen OK | Agder O-krets | 53 | | loc | | | M | | | |
Le Tour de Glåmdal 5 | Odal OL - Orientering | Innlandet | 47 | | loc | | | M | | | |
Wed 21/8 | OSI/GeoForm Rankingløp 10 - Maridalsalpene på skrå | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 164 | | loc | | | M | | | |
AAOK-karusellen løp 10 | Øyestad IF allianse | Agder O-krets | 110 | | loc | | | M | | | |
Rekruttløp Dæliskogen | Tyrving IL | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | L | | | |
Dølakarusell - LOMSETRA | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Langeland Nord | Førde IL | Sogn og Fjordane | 68 | | loc | | | M | | | |
NØK-karusell løp 3 | Ålen IL | Sør-Trøndelag | 40 | | loc | | | M | | | |
Raumarkarusellen løp 13 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 62 | | loc | | | M | | | |
Thu 22/8 | STOK Ungdomsløp 6 | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 147 | | reg | | | L | | | |
Råtasskarusellen #7 - Brattfoss | Indre Østfold OK | Østfold | 14 | | loc | | | M | | | |
Grenlandskarusellen løp 10 (innlagt Klubbmesterskap for POL og Skien OK) | Skien OK | Vestfold og Telemark | 77 | | loc | | | L | | | |
Torsdagsløp nr 10. Fjelløp | Rudsbygd IL | Innlandet | 7 | | loc | | | L | | | |
Tyritreffen løp nr. 7 | Hadeland OL | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Klubbmesterskap Hedrum Olag - Sandefjord O klubb | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 85 | | loc | | | S | | | |
Fri 23/8 | Midt-Norsk Mesterskap Sprint | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 378 | | reg | | | S | | | |
NNM sprint | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | 81 | | reg | | | S | | | |
Sat 24/8 | KM mellomdistanse | Indre Østfold OK | Østfold | 151 | | reg | | | M | | | |
Midt-Norsk Mesterskap Lang | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 475 | | reg | | | L | | | |
ROOTS-leir | Ganddal IL | Rogaland | 17 | | loc | | | L | C | | |
KM lang - Askerløpet med Trimtex Cup | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 626 | | reg | | | L | | | |
NNM lang | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | 102 | | reg | | | L | | | |
Trollo 50 års jubileumsløp | OL Trollo | Vestfold og Telemark | 169 | | reg | | | L | | | |
KM Lang, Rogalandsranking #7, Sandnes | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 219 | | reg | | | L | | | |
KM-Lang Hedmark og Oppland - Myrtrampen | Vang OL | Innlandet | 251 | | champs | | | L | | | |
Sørlandsmesterskapet Langdistanse | Agder O-krets Birkenes IL | Agder O-krets | 118 | | reg | | | L | | | |
Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019) | Odda OL | Hordaland | 177 | | reg | | | M | | | |
Sun 25/8 | KM-Stafett Hedmark og Oppland - INDIVIDUELLE KLASSER | Vang OL | Innlandet | 37 | | reg | | | M | | | |
Midt-Norsk Mesterskap Stafett | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 94 | | reg | | R | M | | | |
KM stafett Akershus, Oslo og Østfold | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 132 | | reg | | R | L | | | |
NNM Stafett | IL BUL-Tromsø Orientering | Troms | 22 | | reg | | R | M | | | |
KM stafett Akershus, Oslo og Østfold - Individuelt tilbud | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 108 | | loc | | | M | | | |
KM Stafett individuelle klasser Rogaland, Sandnes | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 15 | | reg | | | L | | | |
Midt-Norsk Mesterskap - Stafett individuelle klasser | Stjørdals-Blink Orientering | Nord-Trøndelag | 9 | | loc | | | M | | | |
KM Stafett Rogaland, Sandnes | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 39 | | reg | | R | M | | | |
KM-Stafett Hedmark og Oppland | Vang OL | Innlandet | 45 | | champs | | R | M | | | |
Sport-8 sprintstafett, KM Vestfold / Telemark | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 82 | | reg | | R | S | | | |
Odda 2-dagars 2019 (KM lang Hordaland) (HOK-ranking 5/2019) | Odda OL | Hordaland | 186 | | reg | | | L | | | |
w 35 | Mon 26/8 | Klubbløp 3 - Vagleskogen | Ganddal IL | Rogaland | 73 | | loc | | | M | | | |
Nordhordlandskarusellen | Lindås IL | Hordaland | 24 | | loc | | | M | | | |
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 7 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 105 | | loc | | | M | | | |
Tue 27/8 | Pokalkamp 5 Bergen | Gneist, IL | Hordaland | 229 | | loc | | | L | | | |
AB-karusell nr. 4 og OBIKs 18. poengløp | Bærums Skiklub | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | L | | | |
Vestfold Høstcup 2 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 199 | | loc | | | S | | | |
Klubbmesterskap 2019 | Sturla, IF | Buskerud | 76 | | loc | | | M | | | |
Indivinduelle klasser Krossberg (Voksne) | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 26 | | loc | | | M | | | |
Lagkonkurranse og Ungdomsstafett | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 18 | | loc | | R | M | | | |
Nærløp | Haugesund IL Orientering Sveio OL - Orientering | Rogaland | 45 | | loc | | | M | | | |
Numedalsserien - Elehovd/Vegglifjell nord | Rollag og Veggli IL | Buskerud | 8 | | loc | | | M | | | |
Østmarka Open 7 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 80 | | loc | | | M | | | |
Saltenkarusell 12 - Hopen | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 68 | | loc | | | L | | | |
Ungdomsserien løp 4 | Halden SK | Østfold | 121 | | loc | | | L | | | |
NØK-karusell løp 4 | Folldal IF | Sør-Trøndelag | 37 | | loc | | | M | | | |
Wed 28/8 | AAOK-karusellen løp 11 | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 78 | | loc | | | M | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 11 - Veivalgsløpet 2019 | IL GeoForm Nydalens SK Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 123 | | loc | | | M | | | |
Foll-O-karusellen #3 | Ås IL | Akershus og Oslo | 122 | | loc | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Masdal lysløypa | Førde IL | Sogn og Fjordane | 42 | | loc | | | L | | | |
Råtassløp #3 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 94 | | loc | | | M | | | |
Raumarkarusellen løp 14 - Åpent klubbmesterskap | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 63 | | loc | | | M | | | |
Rekruttløp Drengsrud | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Nammo-cupen 5 | Lillehammer OK | Innlandet | 175 | | loc | | | S | | | |
Thu 29/8 | Råtasskarusellen #8 - Rakkestad | Indre Østfold OK | Østfold | 23 | | loc | | | M | | | |
Karusell 4 | Ålgård Orientering | Rogaland | 46 | | loc | | | M | | | |
Klubbmesterskap for OTO og OK Horten | OK Horten | Vestfold og Telemark | 71 | | loc | | | M | | | |
Klubbranking 5 Vannbassengene | Egersund OK | Rogaland | 27 | | loc | | | M | | | |
O-karusellen Vågan 4. løp, Kabelvågmarka | Kabelvåg O-lag | Nordland | 27 | | loc | | | L | | | |
SO-cup løp nr 6 - Sørmarka | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 50 | | loc | | | M | | | |
Grenlandskarusellen 11 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 49 | | loc | | | M | | | |
Tyritreffen løp nr. 8 | Hadeland OL | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Ungdomsløp 7 | Wing OK | Sør-Trøndelag | 155 | | loc | | | M | | | |
Fri 30/8 | | | | | | | | | | | | |
Sat 31/8 | Nydalten med Trimtex cup | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 529 | | reg | | | M | | | |
Sprintliga 7 + publikumsløp - Trondheim | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 91 | | nat | | | S | | | |
KM Lang med PWT-cup | Modum OL | Buskerud | 262 | | reg | | | L | | | |
KM mellomdistanse | Grong IL | Nord-Trøndelag | 82 | | reg | | | M | | | |
KM Lang AAOK og VAOK | Agder O-krets Vegårshei IL | Agder O-krets | 74 | | reg | | | L | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
KM Langdistanse Vestfold / Telemark | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 231 | | reg | | | L | | | |
Sprintliga publikumsløp (ikke brukt...) | OL Trollelg | Sør-Trøndelag | 32 | | loc | | | S | | | |
DM mellom | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 174 | | nat | | | M | | | |
Snertingdalsløpet 2019 | Snertingdal IF Orientering | Innlandet | 88 | | reg | | | L | | | |
Sun 1/9 | KM Stafett | Modum OL | Buskerud | 66 | | nat | | R | M | | | |
Sprintliga, heatfinaler - Trondheim | Nidarøst OK | Sør-Trøndelag | 82 | | nat | | | S | | | |
KM Stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløp - individuelle klasser | Andebu IL | Vestfold og Telemark | 43 | | loc | | | M | | | |
DM Lang | Sogndal IL | Sogn og Fjordane | 168 | | nat | | | L | | | |
KM stafett Direkteløyper | Modum OL | Buskerud | 21 | | loc | | | M | | | |
KM stafett Vestfold og Telemark, Andebu IL 100 år jubileumsløp | Andebu IL | Vestfold og Telemark | 68 | | reg | | R | M | | | |
Mjølnerløpet | Elverum OK | Innlandet | 126 | | reg | | | M | | | |
Publikumsløp - Sprintliga Trondheim | Nidarøst OK | Sør-Trøndelag | 28 | | loc | | | S | | | |
KM Stafett, AAOK og VAOK | Agder O-krets IL Imås | Agder O-krets | 29 | | reg | | R | M | | | |
KM lang Østfold | OK Moss | Østfold | 183 | | reg | | | L | | | |
Haustsprinten | Velledalen IL | Møre og Romsdal | 68 | | reg | | | S | | | |
w 36 | Mon 2/9 | Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 8 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 116 | | loc | | | M | | | |
Tue 3/9 | OBIK 20/AB løp 5 Fossum | Fossum IF | Akershus og Oslo | - | | loc | | | L | | | |
Vestfold Høstcup 3 | Lardal OL | Vestfold og Telemark | 170 | | loc | | | M | | | |
10. rankingløp | Stord IL | Hordaland | 36 | | loc | | | L | | | |
Saltenkarusell | Tverlandet IL | Nordland | 61 | | loc | | | L | | | |
Sprintcup 4 Bergen | IL Gular | Hordaland | 132 | | loc | | | S | | | |
Ungdomscup 4 løp /Klubbkamp, Kiellandsskogen | Egersund OK | Rogaland | 86 | | loc | | | M | | | |
NK9 Nærløpskarusellen - Lang - Hagland | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 34 | | loc | | | L | | | |
Numedalsserien - Veggli skole | Rollag og Veggli IL | Buskerud | 18 | | loc | | | M | | | |
O-gøy cupen - løp 4 | IL Koll | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Østmarka Open 8 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 50 | | loc | | | M | | | |
Ungdomsserien Løp nr 5. | Fredrikstad SK | Østfold | 125 | | loc | | | M | | | |
Le Tour de Glåmdal 6 | Grue IL | Innlandet | 25 | | loc | | | M | | | |
Wed 4/9 | OSI/GeoForm Rankingløp 12 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 66 | | loc | | | M | | | |
AAOK-karusellen løp 12 | Froland IL | Agder O-krets | 72 | | loc | | | S | | | |
Dølakarusell - SKÅRSLÅHAUGEN - ENDRET FRA TERMINLISTA | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Foll-O-karusellen #4 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 98 | | loc | | | L | | | |
Førde IL Nærløp NB ! Masdal Lysløypa | Førde IL | Sogn og Fjordane | 48 | | loc | | | M | | | |
Raumarkarusellen løp 15 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 31 | | loc | | | M | | | |
Vest-Mjøsa cup 5 | OL Toten-Troll | Innlandet | 53 | | loc | | | M | | | |
Nattkøpp | Vang OL | Innlandet | 8 | | loc | | | L | N | | |
Thu 5/9 | Råtasskarusellen #9 - Rom skole Askim | Indre Østfold OK | Østfold | 9 | | loc | | | M | | | |
Grenlandskarusellen 12 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 50 | | loc | | | M | | | |
O-karusell 9 | Eidskog OL | Innlandet | 22 | | loc | | | M | | | |
Tyritreffen løp nr.9 | Modum OL | Buskerud | 0 | | loc | | | M | | | |
Torsdagsløp nr.11 | Rudsbygd IL | Innlandet | 2 | | loc | | | M | | | |
Fri 6/9 | KM Sprint | Mo OK | Nordland | 41 | | reg | | | S | | | |
Tour de Trondheim dag 1 | NTNUI | Sør-Trøndelag | 199 | | reg | | | S | | | |
Veteranmesterskap | Ringerike OL | Buskerud | 374 | | nat | | | S | | | |
Sat 7/9 | KM Lang | Mo OK | Nordland | 42 | | reg | | | L | | | |
KM sprint | Alta OL | Finnmark | 14 | | nat | | | S | | | |
Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanse | NTNUI | Sør-Trøndelag | 269 | | reg | | | L | | | |
Veteranmesterskap | Ringerike OL | Buskerud | 487 | | nat | | | L | | | |
Sprintløp med PWT-cup | Kongsberg OL | Buskerud | 122 | | reg | | | S | | | |
Ungdomsserien Finale | Trøsken IL | Østfold | 117 | | reg | | | L | | | |
Møllesprinten (HOK-ranking 6/2019) | Fitjar IL | Hordaland | 103 | | reg | | | M | | | |
Nammo-Cup 6 (Finale) | Hadeland OL | Innlandet | 92 | | loc | | | L | | | |
Vesterålen 2 dagers | Stokmarknes OL | Troms | 17 | | loc | | | L | | | |
Sun 8/9 | KM Stafett | Mo OK | Nordland | 9 | | reg | | R | L | | | |
KM Ultra lang | Alta OL | Finnmark | 8 | | nat | | | U | | | |
Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp | Nittedal OL | Akershus og Oslo | 440 | | reg | | | M | | | |
Tour de Trondheim dag 3 | NTNUI | Sør-Trøndelag | 261 | | reg | | | M | | | |
Veteranmesterskap med PWT-cup | Ringerike OL | Buskerud | 521 | | nat | | | M | | | |
Vesterålen 2 dagers | Sortland OL - Orientering | Troms | 13 | | loc | | | M | | | |
Merkeløpet | Oddersjaa SSK | Agder O-krets | 62 | | reg | | | L | | | |
KM langdistanse | Emblem IL | Møre og Romsdal | 90 | | reg | | | L | | | |
RR Sprint Stavanger Sentrum - Miljøsøndag | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 54 | | reg | | | S | | | |
w 37 | Mon 9/9 | Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Klubbløp 4 - Sælandskogen | Ganddal IL | Rogaland | 0 | | loc | | | M | | | |
Sælandskogen, Gjesteløpere | Egersund OK | Rogaland | 44 | | loc | | | M | | | |
Klubbmesterskap Sælandskogen | Egersund OK | Rogaland | 41 | | loc | | | M | | | |
Rekrutt og råtassløp | Fossum IF | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 9 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 85 | | loc | | | M | | | |
Tue 10/9 | Pokalkamp 6 Bergen | TIF Viking | Hordaland | 213 | | loc | | | L | | | |
O-karusellen Vågan 5. løp, Teisthaugan | Kabelvåg O-lag | Nordland | 37 | | loc | | | L | | | |
Vestfold Høstcup 4 | Stokke IL | Vestfold og Telemark | 204 | | loc | | | M | | | |
4. sprintløp | Stord IL | Hordaland | 15 | | loc | | | S | | | |
Ungdomscup #5 og klubbkamp, Maudland skole Hommersåk | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 106 | | loc | | | M | | | |
NK10 | Haugesund IL Orientering Vindafjord Orienteringslag | Rogaland | 24 | | loc | | | M | | | |
Østmarka Open 9 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 50 | | loc | | | M | | | |
Sørlandskarusellen | Agder O-krets IL Vindbjart | Agder O-krets | 36 | | loc | | | M | | | |
Wed 11/9 | OSI/GeoForm Rankingløp 13 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 76 | | loc | | | M | | | |
AAOK-karusellen løp 13 | Hisøy OK | Agder O-krets | 103 | | loc | | | M | | | |
Dølakarusell - STRUSSBERG - ENDRET FRA TERMINLISTA | Tormod Skilag | Innlandet | 0 | | loc | | | M | | | |
Nord-Østerdalsmesterskapet 2019 | Røros IL | Sør-Trøndelag | 33 | | loc | | | M | | | |
Førde IL Nærløp Stakaldefossen | Førde IL | Sogn og Fjordane | 30 | | loc | | | M | | | |
Raumarkarusellen løp 16 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 34 | | loc | | | M | | | |
Vest-Mjøsa cup 6 | OL Toten-Troll | Innlandet | 24 | | loc | | | M | | | |
Thu 12/9 | Follo 2-dagers - med Trimtex-cup, dag 1 | Måren OK Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | reg | | | M | | | |
NM langdistanse | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 275 | | champs | | | L | | | |
Råtasskarusellen #10 - Mona i Hærland | Indre Østfold OK | Østfold | 18 | | loc | | | M | | | |
Grenlandskarusellen løp 13 - Solvika i Siljan | Skien OK | Vestfold og Telemark | 45 | | loc | | | M | | | |
Torsdagsløp nr 12 | Lillehammer OK | Innlandet | 19 | | loc | | | M | | | |
Tyritreffen (karusell) | Fossekallen IL | Buskerud | 37 | | loc | | | M | | | |
Ungdomsløp 8 | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 159 | | loc | | | M | | | |
Fri 13/9 | Follo 2-dagers - med Trimtex-cup, dag 2 | Måren OK Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | - | | reg | | | L | | | |
NM mellom kvalifisering | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 172 | | champs | | | M | | | |
Sat 14/9 | Førde IL Sprint | Førde IL | Sogn og Fjordane | 37 | | reg | | | S | | | |
NM mellomdistanse | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 365 | | champs | | | M | | | |
Publikumsløp NM mellomdistanse | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 56 | | loc | | | M | | | |
RR8, Resafjell | Ålgård Orientering | Rogaland | 94 | | reg | | | M | | | |
Sun 15/9 | Folloløpet med Trimtex Cup | Måren OK | Akershus og Oslo | 335 | | reg | | | M | | | |
Ungdomsløp og PWT-cup | Konnerud IL | Buskerud | 108 | | reg | | | M | | | |
NM stafett | OL Tønsberg og omegn | Vestfold og Telemark | 157 | | champs | | R | L | | | |
Finale Tour de Glåmdal - Klubbmesterskap Eidskog O-lag | Eidskog OL | Innlandet | 69 | | loc | | | L | | | |
w 38 | Mon 16/9 | Nordhordlandskarusellen | Hordvik IL | Hordaland | 33 | | loc | | | M | | | |
Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 10 | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 85 | | loc | | | M | | | |
Skumringskampen løp nr. 1 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 43 | | loc | | | M | N | | |
Tue 17/9 | Sørlandskarusellen | OK Sør | Agder O-krets | 56 | | loc | | | M | | | |
Vestfold Høstcup 5 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 162 | | loc | | | M | | | |
Saltensprint 3 - Bodø VGS | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 53 | | loc | | | S | | | |
Sprintcup 5 Bergen | Askøy OL | Hordaland | 110 | | loc | | | S | | | |
Ungdomscup finale | Ganddal IL | Rogaland | 164 | | loc | | | S | | | |
Aurskog-Høland Karusellen | OK Øst | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | | M | | | |
Klubbkarusell 6 - Haraldsvang | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 45 | | loc | | | M | | | |
Østmarka Open 10 | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 48 | | loc | | | M | | | |
Wed 18/9 | AAOK-karusell løp 14 - Individuelt | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 71 | | loc | | | S | | | |
AAOK-karusellen løp 14 | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 10 | | loc | | R | S | | | |
Førde IL Nærløp Slåtten Skule | Førde IL | Sogn og Fjordane | 73 | | loc | | | S | | | |
Postplukkmesterskap Lillomarka OL | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 28 | | loc | | | M | | | |
Raumarkarusellen løp 17 | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 49 | | loc | | | M | | | |
Vest-Mjøsa cup 7 | Gjø-Vard OL OL Toten-Troll | Innlandet | 50 | | loc | | | M | | | |
Nattkøpp | Løten o-lag | Innlandet | 21 | | loc | | | L | N | | |
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 1 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 193 | | loc | | | M | N | | |
Thu 19/9 | Klubbranking 6 Bakkebø | Egersund OK | Rogaland | 35 | | loc | | | M | | | |
Råtasskarusellen #11 - Askim | Indre Østfold OK | Østfold | 11 | | loc | | | M | | | |
Torsdagsløp nr. 13 | Lillehammer OK | Innlandet | 0 | | loc | | | L | | | |
Grenlandskarusellen 14, Skeidimila | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 38 | | loc | | | L | | | |
Tyritreffen løp nr 11 | Ringerike OL | Buskerud | 35 | | loc | | | M | | | |
Fri 20/9 | Norgescup sprint | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 278 | | int | | | S | | | |
Sat 21/9 | Finn Skedsmo minneløp 2019 | Hadeland OL | Innlandet | 88 | | reg | | | U | | | |
KM Natt | Storsteinnes IL | Troms | 0 | | reg | | | L | N | | |
O-troll leir for Østfold | Halden SK | Østfold | 62 | | loc | | T | M | | | |
NM knockoutsprint og O-idol | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 309 | | nat | | | M | | | |
Kraftløpet | Eidsvoll OL | Akershus og Oslo | 25 | | loc | | | U | | | |
Saltendilten | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 25 | | reg | | | U | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 14 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 134 | | loc | | | M | | | |
Sun 22/9 | O-troll leir for Østfold | Halden SK | Østfold | 62 | | loc | | T | M | | | |
KM Ultra | Storsteinnes IL | Troms | 1 | | reg | | | U | | | |
O-treffen 2019 | Nedre Romerike Handicapidrettslag Østmarka OK | Akershus og Oslo | 31 | T | nat | | | L | | | |
Norgescup senior - Fellesstart | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 54 | | nat | | | L | | | |
NM junior stafett | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 60 | | champs | | R | L | | | |
Morgenfrisk i Follo #8 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 66 | | loc | | | M | | | |
Høstgampen | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 159 | | loc | | | M | | | |
KM-lang Haustbløyta | IL Tambarskjelvar | Sogn og Fjordane | 20 | | reg | | | L | | | |
w 39 | Mon 23/9 | Klubbranking 7 Hellvik | Egersund OK | Rogaland | 37 | | loc | | | S | | | |
Nordhordlandskarusellen | Kvernbit IL | Hordaland | 53 | | loc | | | M | | | |
Tour Of Lillomarka 2019 - Finale | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 82 | | loc | | | M | | | |
Klubbmesterskap - Heming Orientering | Heming Orientering | Akershus og Oslo | 87 | | loc | | | M | | | |
Tue 24/9 | O-karusellen Vågan 6. løp, Stranda Stadion | Kabelvåg O-lag | Nordland | 28 | | loc | | | S | | | |
Vestfold Høstcup 6 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 190 | | loc | | | M | | | |
Pokalkampfinale Bergen | Fana IL | Hordaland | 217 | | loc | | | L | | | |
Saltensprint 4 - Grønnåsen skole | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 57 | | loc | | | S | | | |
Hjalmarkarusellen 1 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 42 | | loc | | | S | | | |
Mor-o | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 19 | | loc | | | S | | | |
Klubbkarusell 7 - Stemmen | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 38 | | loc | | | M | | | |
KM Natt AOOK - Høydepunktet | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 194 | | reg | | | M | N | | |
Sturlanatta - Skumringskampen løp 2 | Sturla, IF | Buskerud | 85 | | loc | | | M | N | | |
Sturlanatta - VELG ARRANGEMENTET OVENFOR | Sturla, IF | Buskerud | 18 | | loc | | | M | N | | |
Wed 25/9 | Gimse by Night | Melhus IL | Sør-Trøndelag | 87 | | loc | | | M | N | | |
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 2 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 199 | | loc | | | M | N | | |
Nattkøpp | OL Vallset/Stange | Innlandet | 34 | | loc | | | M | N | | |
Thu 26/9 | 29.-29.sep Worldcup 3 - Sveits | Norges Orienteringsforbund | | - | | int | | | L | | | |
Torsdagsløp nr. 14 | Lillehammer OK | Innlandet | 13 | | loc | | | L | | | |
Råtasskarusellen #12 - Stikla | Indre Østfold OK | Østfold | 7 | | loc | | | M | | | |
Pollicup 1 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 36 | | loc | | | S | | | |
Tyritreffen løp nr 12 | Ringerike OL | Buskerud | 33 | | loc | | | M | | | |
Fri 27/9 | | | | | | | | | | | | |
Sat 28/9 | Blodsmaken | Alta OL | Finnmark | 25 | | loc | | | U | | | |
Over Skauen | Eiker OL | Buskerud | 77 | | loc | | | U | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 15 | IL GeoForm IL Koll Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 86 | | loc | | | M | | | |
Porsgrunn City Race | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 173 | | reg | | | L | | | |
Tour de Orientering, tour de Orientering, prolog | Ganddal IL | Rogaland | 179 | | reg | | | S | | | |
Tour de Orientering, tour de Orientering, mellom | Ganddal IL | Rogaland | 169 | | reg | | | M | | | |
Furugampen | Hamar OK | Innlandet | 204 | | reg | | | M | | | |
Sun 29/9 | Tour de Orientering, tour de Orientering, jaktstart | Ganddal IL | Rogaland | 156 | | reg | | | L | | | |
O-karusell 7/åpen ultralangdistanse | Verdal OK | Nord-Trøndelag | 48 | | reg | | | U | | | |
Ringreven individuelt | Ringsaker OK | Innlandet | 47 | | reg | | | M | | | |
Morgenfrisk i Follo #9 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 67 | | loc | | | L | | | |
Jaktprøven | Freidig | Sør-Trøndelag | 50 | | loc | | | L | | | |
Ringreven | Ringsaker OK | Innlandet | 38 | | reg | | R | M | | | |
Vesterålsmesterskapet (VM) fellesstart - Trollfjordløpet | Stokmarknes OL | Troms | 1 | | loc | | | L | | | |
Poengjakta | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 54 | | loc | | | L | | | |
Fjellgeita | Emblem IL | Møre og Romsdal | 95 | | reg | | | L | | | |
w 40 | Mon 30/9 | Klubbmesterskap Ganddal IL - Kalbergskogen | Ganddal IL | Rogaland | 62 | | loc | | | M | | | |
Nordhordlandskarusellen | Knarvik IL | Hordaland | 36 | | loc | | | M | | | |
Tue 1/10 | Hjalmarkarusellen 2 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 54 | | loc | | | S | | | |
Klubbmesterskap fra O-hytta | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 26 | | loc | | | L | | | |
Sprintcupfinale Bergen | Bergens TF | Hordaland | 122 | | loc | | | S | | | |
Nattløp 1 - Rensåsen | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 32 | | loc | | | S | N | | |
Wed 2/10 | NATTJAKTA #1 - 2019 | Brandval/Kongsvinger OK | Innlandet | 47 | | loc | | | M | N | | |
Harry Lagerts Nattcup 2019 Bonus | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 153 | | loc | | | M | N | | |
Byåsennatta | Byåsen IL | Sør-Trøndelag | 114 | | loc | | | M | N | | |
Thu 3/10 | Klubbranking 8 Vannbassengene | Egersund OK | Rogaland | 28 | | loc | | | M | | | |
Pollicup 2 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 38 | | loc | | | S | | | |
SO-Cup løp 10 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 45 | | loc | | | M | | | |
Fri 4/10 | Hu og Hei, Snuskeløpet | NTNUI | Sør-Trøndelag | 0 | | reg | | | M | | | |
KM Natt | IL Gular | Hordaland | 50 | | reg | | | L | N | | |
KM-natt | Inderøy IL | Nord-Trøndelag | 24 | | reg | | | M | N | | |
KM natt Hedmark | Hamar OK Løten o-lag Vang OL | Innlandet | 52 | | reg | | | M | N | | |
Sat 5/10 | Hu og Hei, Gampeløpet | NTNUI | Sør-Trøndelag | 0 | | reg | | | U | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 16 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 136 | | loc | | | M | | | |
HOK-rankingfinale 2019 | Gneist, IL | Hordaland | 130 | | reg | | | L | | | |
Sun 6/10 | Morgenfrisk i Follo #10 | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 92 | | loc | | | M | | | |
w 41 | Mon 7/10 | Skumringskampen, Løp 3 | Røyken OL | Buskerud | 67 | | loc | | | M | N | | |
Tue 8/10 | Nattløp 2 - Vatnlia | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 16 | | loc | | | M | N | | |
Wed 9/10 | Larviksløpet i orientering | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 49 | | loc | | | L | C | | |
Raumarkarusellen løp 18 - natt | Eidsvoll OL Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 35 | | loc | | | M | N | | |
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 3 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 214 | | loc | | | M | N | | |
Thu 10/10 | Pollicup 3 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 38 | | loc | | | S | | | |
Toten nattcup 1 | Innlandet OL Toten-Troll | Innlandet | 18 | | loc | | | M | N | | |
Nattugla 1 | Ringerike OL | Buskerud | 37 | | loc | | | M | N | | |
Borte i natta 1 | Lillehammer OK | Innlandet | 28 | | loc | | | M | N | | |
Fri 11/10 | Eikernatta | Eiker OL | Buskerud | 56 | | loc | | | M | N | | |
Sat 12/10 | Lillomarka Nord/Sør | Lillomarka OL | Akershus og Oslo | 188 | | loc | | | U | | | |
Rondslitet | Rond OL | Innlandet | 82 | | loc | | | L | | | |
KOK - Klubbmesterskap sprint | Kristiansand OK | Agder O-krets | 52 | | loc | | | S | | | |
Sun 13/10 | Trondheim Urban | Wing OK | Sør-Trøndelag | 66 | | loc | | | L | | | |
Høstkøpp 1: Steinsfjellet | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 31 | | loc | | | L | | | |
Marum-mila | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 154 | | loc | | | L | | | |
Tunevannet Rundt | Sarpsborg OL | Østfold | 116 | | loc | | | L | | | |
w 42 | Mon 14/10 | Skumringskampen løp nr. 4 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 67 | | loc | | | M | N | | |
Tue 15/10 | Hjalmarkarusellen 3 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 41 | | loc | | | S | | | |
Nattløp 3 - Mørkvedbukta (NB flyttet) | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 18 | | loc | | | M | N | | |
Wed 16/10 | Nattjakta #3 | Eidskog OL | Innlandet | 62 | | loc | | | L | N | | |
Nattcup 1 Bergen | Fana IL | Hordaland | 74 | | loc | | | L | N | | |
Raumarkarusellen løp 19 - natt | Raumar Orientering | Akershus og Oslo | 30 | | loc | | | M | N | | |
Harry Lagerts Nattcup 2019 Løp 4 | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 145 | | loc | | | M | N | | |
NOLs nattcup, løp 1 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | loc | | | M | N | | |
Thu 17/10 | Pollicup finale | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 40 | | loc | | | S | | | |
Toten nattcup 2 | Innlandet OL Toten-Troll | Innlandet | 17 | | loc | | | M | N | | |
Nattløp Kabelvågmarka | Kabelvåg O-lag | Nordland | 18 | | loc | | | M | N | | |
Nattugla 2 | Ringerike OL | Buskerud | 28 | | loc | | | M | N | | |
NM nattorientering | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 165 | | champs | | | L | N | | |
Fri 18/10 | | | | | | | | | | | | |
Sat 19/10 | Blodslitet | Fredrikstad SK | Østfold | 1279 | | int | | | U | | | |
Blodslitet Elite | Fredrikstad SK | Østfold | 132 | | int | | | U | | | |
Kondisjonstrøkken | Grue IL | Innlandet | 8 | | loc | | | L | | | |
Sun 20/10 | Høstkøpp 2: Friluftslivets hus i Djupadalen | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 24 | | loc | | | L | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 18 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 87 | | loc | | | M | | | |
w 43 | Mon 21/10 | Skumringskampen, Finale | Røyken OL | Buskerud | 62 | | loc | | | M | N | | |
Tue 22/10 | Hjalmarkarusellen 4 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 44 | | loc | | | S | | | |
Nattløp 4 - Stolpeløp i Sentrum | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 11 | | loc | | | S | N | | |
Wed 23/10 | KM-natt | Agder O-krets IF Trauma | Agder O-krets | 63 | | reg | | | M | N | | |
NOLs nattcup, løp 2 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | loc | | | M | N | | |
Thu 24/10 | Toten nattcup 3 | OL Toten-Troll | Innlandet | 15 | | loc | | | M | N | | |
Borte i natta 2 | Lillehammer OK | Innlandet | 23 | | loc | | | M | N | | |
Nattugla 3 | Ringerike OL | Buskerud | 55 | | loc | | | L | N | | |
Fri 25/10 | 25.-29.okt Worldcup 4 - Kina | Norges Orienteringsforbund | | - | | int | | | L | | | |
Harry Lagerts Nattcup 2019 Finale | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 116 | | loc | | | L | N | | |
Sat 26/10 | Grankvistløpet | Østmarka OK | Akershus og Oslo | 51 | | loc | | | L | | | |
Skiensmila | Skien OK | Vestfold og Telemark | 68 | | reg | | | L | | | |
Huldertrampen | Løten o-lag | Innlandet | 125 | | loc | | | U | | | |
HARDHAUSEN | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 275 | | loc | | | U | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 19 | IL GeoForm IL Koll Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 128 | | loc | | | M | | | |
Sun 27/10 | Høstkøpp 3: Brakahaug skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 21 | | loc | | | L | | | |
Høstløpet med finale MOT TV 2019 | Botne SK | Vestfold og Telemark | 135 | | reg | | | M | | | |
Langtur'n 2019 | Eidskog OL | Innlandet | 32 | | loc | | | L | | | |
2-mila / Asker ABC nr. 7 | Asker Skiklubb | Akershus og Oslo | 85 | | loc | | | U | | | |
w 44 | Mon 28/10 | | | | | | | | | | | | |
Tue 29/10 | Trollnatta | OL Toten-Troll | Innlandet | 0 | | loc | | | M | N | | |
Nattløp 5 - Lifoten | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 17 | | loc | | | M | N | | |
Wed 30/10 | NOLs nattcup, løp 3 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | loc | | | M | N | | |
Vinterjukola 1 | IL Hauken Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 50 | | loc | | | M | N | | |
NATTJAKTA #5 - 2019 | Odal OL - Orientering | Innlandet | 53 | | loc | | | M | | | |
Thu 31/10 | Torsdagsløp Oktober | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 24 | | loc | | | L | N | | |
Toten nattcup 4 | OL Toten-Troll | Innlandet | 4 | | loc | | | M | N | | |
Fri 1/11 | | | | | | | | | | | | |
Sat 2/11 | Sprintintervall Ganddal | Rogaland | Rogaland | 9 | | loc | | | S | | | |
NOLs åpne klubbmesterskap i ultralang | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 31 | | loc | | | U | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 20 | IL GeoForm | Akershus og Oslo | 110 | | loc | | | M | | | |
Trollnatta og natt-O-toget | IL Koll | Akershus og Oslo | 453 | | loc | | | M | N | | |
Sun 3/11 | Frostsprinten | Røyken OL | Buskerud | 331 | | nat | | | L | | | |
Høstkøpp 4: Solandsbakkane bhg | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 28 | | loc | | | L | | | |
w 45 | Mon 4/11 | | | | | | | | | | | | |
Tue 5/11 | | | | | | | | | | | | |
Wed 6/11 | Nattløp, Sælandskogen | Ålgård Orientering | Rogaland | 68 | | loc | | | M | N | | |
NOLs nattcup, løp 4 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | loc | | | M | N | | |
Vinter-Jukola løp 2 | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 84 | | loc | | | L | N | | |
Thu 7/11 | Nattsprintkøppen 1 DeepOcean Arena | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 10 | | loc | | | S | N | | |
Borte i natta 3 | Lillehammer OK | Innlandet | 26 | | loc | | | M | N | | |
KOK Cola cup 1 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 27 | | loc | | | M | N | | |
Fri 8/11 | | | | | | | | | | | | |
Sat 9/11 | Klubbmesterskap Ås-NMBU Orientering | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 29 | | loc | | | M | | | |
Rørholtmarka Rundt | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 40 | | loc | | | U | | | |
OSI/GeoForm Rankingløp 21 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 96 | | loc | | | M | | | |
Høstkarusellen 2019 - Løp 1 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 75 | | loc | | T | L | | | |
Natt-o-jakta | Norges Orienteringsforbund | | 76 | | loc | | | M | N | | |
Sun 10/11 | | | | | | | | | | | | |
w 46 | Mon 11/11 | | | | | | | | | | | | |
Tue 12/11 | Ås by Night & Fog Cup #1 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 70 | | loc | | | M | N | | |
Wed 13/11 | Nattcup 2 Bergen | TIF Viking | Hordaland | 84 | | loc | | | L | N | | |
NOLs nattcup, løp 5 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | loc | | | M | N | | |
Vinter-Jukola løp 3 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 37 | | loc | | | L | N | | |
Thu 14/11 | KOK Cola cup 2 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 18 | | loc | | | M | N | | |
Fri 15/11 | | | | | | | | | | | | |
Sat 16/11 | OSI/GeoForm Rankingløp 22 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 64 | | loc | | | M | | | |
Vinterkarusell EOK 1 Bakkebø | Egersund OK | Rogaland | 20 | | loc | | | M | | | |
Sun 17/11 | Graneløpet | IK Grane Arendal Orientering | Agder O-krets | 65 | | loc | | | L | | | |
w 47 | Mon 18/11 | | | | | | | | | | | | |
Tue 19/11 | | | | | | | | | | | | |
Wed 20/11 | Nattløpkarusell løp 2, Sviland | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 97 | | loc | | | L | N | | |
NOLs nattcup, løp 6 | Notodden OL | Vestfold og Telemark | 0 | | loc | | | M | N | | |
Vinter-jukola løp 4 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 82 | | loc | | | L | N | | |
Thu 21/11 | Nattsprintkøppen 2 Kvala | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 14 | | loc | | | S | N | | |
Fri 22/11 | | | | | | | | | | | | |
Sat 23/11 | KOK Cola cup 3 | Kristiansand OK | Agder O-krets | 24 | | loc | | | M | | | |
OSI/Geoform rankingløp 23 | Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 97 | | loc | | | M | | | |
Høstkarusellen 2019 - Løp 2 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 81 | | loc | | | M | | | |
Sun 24/11 | | | | | | | | | | | | |
w 48 | Mon 25/11 | | | | | | | | | | | | |
Tue 26/11 | Ås by Night & Fog Cup #2 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 70 | | loc | | | M | N | | |
Wed 27/11 | Vinter-Jukola 5 | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 42 | | loc | | | M | N | | |
Thu 28/11 | Torsdagsløp November | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 39 | | loc | | | L | N | | |
KOK Cola cup 4, finale | Kristiansand OK | Agder O-krets | 22 | | loc | | | M | N | | |
Fri 29/11 | | | | | | | | | | | | |
Sat 30/11 | OSI/GeoForm Rankingløp 24 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 58 | | loc | | | M | | | |
SI klubbmesterskap, SI hytta Melshei | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 73 | | loc | | | L | | | |
Tøffen og tøffelen | Hamar OK | Innlandet | 36 | | loc | | | M | | | |
Sun 1/12 | | | | | | | | | | | | |
w 49 | Mon 2/12 | | | | | | | | | | | | |
Tue 3/12 | | | | | | | | | | | | |
Wed 4/12 | Løp nr 3 - Nattløp Bogafjell | Ganddal IL | Rogaland | 70 | | loc | | | L | N | | |
Vinterjukola 6 | Hedrum OL | Vestfold og Telemark | 62 | | loc | | | M | N | | |
Thu 5/12 | Nattsprintkøppen 3 Austrheim skole | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 11 | | loc | | | S | N | | |
Fri 6/12 | | | | | | | | | | | | |
Sat 7/12 | OSI/GeoForm Rankingløp 25 | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 80 | | loc | | | M | | | |
Høstkarusellen 2019 - Løp 3 | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 73 | | loc | | | M | | | |
Røsskleivaløpet | OK Skeidi | Vestfold og Telemark | 138 | | loc | | | L | | | |
Sun 8/12 | | | | | | | | | | | | |
w 50 | Mon 9/12 | | | | | | | | | | | | |
Tue 10/12 | Ås by Night & Fog Cup #3 | Ås-NMBU Orientering | Akershus og Oslo | 69 | | loc | | | M | N | | |
Wed 11/12 | Vinter-jukola løp 7 | Sandefjord OK | Vestfold og Telemark | 58 | | loc | | | L | N | | |
Nattcup 3 Bergen - Førjulsnatten | Varegg Fleridrett | Hordaland | 91 | | loc | | | L | N | | |
Thu 12/12 | | | | | | | | | | | | |
Fri 13/12 | | | | | | | | | | | | |
Sat 14/12 | Sprintintervall Stavanger Øst | Rogaland | Rogaland | 15 | | loc | | | S | | | |
Sjusjøenløpet - sprint | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 312 | S | int | | | S | | | |
Ribbe & Loff 2019 | Sentrum OK | Akershus og Oslo | 113 | | loc | | | S | | | |
Sun 15/12 | Sjusjøenløpet - mellom | Nydalens SK | Akershus og Oslo | 306 | S | int | | | M | | | |
w 51 | Mon 16/12 | | | | | | | | | | | | |
Tue 17/12 | | | | | | | | | | | | |
Wed 18/12 | Løp nr 4 - Nattløp Ølbergskogen | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 76 | | loc | | | M | N | | |
Vinterjukola 8 | Porsgrunn OL | Vestfold og Telemark | 42 | | loc | | | L | N | | |
Thu 19/12 | Torsdagsløp Desember | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 30 | | loc | | | L | N | | |
Nattsprintkøppen 4 Skeisvang vgs | Haugesund IL Orientering | Rogaland | 15 | | loc | | | S | N | | |
Fri 20/12 | | | | | | | | | | | | |
Sat 21/12 | Moment-o Njåskogen | Rogaland | Rogaland | 35 | | loc | | | L | | | |
Jon Tolgensbakks minneløp - Gløggløpet | IL GeoForm Oslostudentenes IK | Akershus og Oslo | 132 | | loc | | | M | | | |
Sun 22/12 | Nisseo-løp | Vang OL | Innlandet | 78 | | loc | | | L | | | |
Morgenfrisk i Follo #1 Omgjort til individuelt løp - se nytt løp | Nordre Follo Orientering | Akershus og Oslo | 0 | | loc | | R | M | C | | |
w 52 | Mon 23/12 | | | | | | | | | | | | |
Tue 24/12 | | | | | | | | | | | | |
Wed 25/12 | | | | | | | | | | | | |
Thu 26/12 | Juleløp/Vinterkarusell EOK 2 Vannbassengene | Egersund OK | Rogaland | 55 | | loc | | | M | | | |
2.juledagsløpet | Kristiansand OK | Agder O-krets | 7 | | loc | | | M | | | |
2. Juledagsløpet | Kristiansand OK | Agder O-krets | 87 | | loc | | | L | | | |
Førde IL Romjulsløpet 2019 | Førde IL | Sogn og Fjordane | 49 | | loc | | | M | | | |
Kongens enmannsstafett | Indre Østfold OK | Østfold | 34 | | loc | | | M | | | |
"Vaulens" Juleløp | Stavanger Orienteringsklubb | Rogaland | 186 | | loc | | | M | | | |
Romjulsløpet | Stord IL | Hordaland | 24 | | loc | | | L | | | |
Fri 27/12 | Romjulsdrømmen 2019 | Skien OK | Vestfold og Telemark | 26 | | loc | | | M | N | | |
Sat 28/12 | Langtur moment-o Kringleli | Rogaland | Rogaland | 8 | | loc | | | L | | | |
Romjulstrimmen | Hisøy OK | Agder O-krets | 58 | | loc | | | M | | | |
Sun 29/12 | Tøffen | Larvik OK | Vestfold og Telemark | 78 | | loc | | | L | | | |
Marsipanløpet | OL Toten-Troll | Innlandet | 75 | | loc | | | L | | | |
Romjuls gate-o | Bodø og Omegn IF Orientering | Nordland | 24 | | loc | | | M | N | | |
w 1 | Mon 30/12 | | | | | | | | | | | | |
Tue 31/12 | Nyttårsløpet, OK Moss | OK Moss | Østfold | 275 | | loc | | | M | | | |
Vinterråtassen IØOK # 1 | Indre Østfold OK | Østfold | 17 | | loc | | | M | | | |
Nyttårsløpet, SI hytta Melshei | Sandnes IL (Rogaland) | Rogaland | 176 | | loc | | | L | | | |