Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Skjærgårdsløpene

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skjærgårdsløpene
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 4 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 281 påmeldte deltakere.

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Dahl BorkamoNotodden OL228518
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva BredholtKongsberg OL225051
Marte EgerKongsberg OL196871
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Frida HopeModum OL99113
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL212548
Agathe BrathagenLarvik OK224439
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Ingrid LestebergKongsberg OL95246
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Annika van RaaijHedrum OL187291
Iril RingheimLarvik OK245594
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Hanna SpangbergKonnerud IL212139
Johanne StorhaugKonnerud IL212446
Pernille ZagarLarvik OK212310

D 15-16 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Tiril KihleKonnerud IL212654
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Marie KvarmeSturla, IF507448
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Synne SandvenNotodden OL505752
Hedda SpangbergKonnerud IL506837
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734

D 17-18 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Jenny BaklidKonnerud IL508250
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Ingeborg KvarmeSturla, IF505432
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL507041
Iselin SørensenSturla, IF507755

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne VassendPorsgrunn OL241426

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Borge HoviSkien OK79803
Kine GulliksenBækkelagets SK506937
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849
Stefani PopovaHadeland OL152479
Emilie WestinNydalens SK203458
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092

D 21 AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL217113
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun AnkjellNordreisa IL506927
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Anne Marthe PeveriEiker OL211458

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Monica BerglundRingerike OL507952
Turid Zagar NesLarvik OK67709
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Hannele TonnaAsker Skiklubb155810

D 45- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin EgerKongsberg OL196870
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL209848
Ellen Strøm HassumOL Tønsberg og omegn203304
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Synnøve NybøKonnerud IL215007
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Lenka WestinPorsgrunn OL92307

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL211374
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Charlotte SkourupSturla, IF503252
Mette SpangbergKonnerud IL507652
Merete UndelandSturla, IF507843
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Turid VongravenSkien OK505487

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Turid GiilRond OL227457

D 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HansenStokke IL211332
Aud KjemperudEiker OL508150
Inger NergaardStokke IL198006
Helga PeveriEiker OL216757
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK241905
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Gerd LangsethLarvik OK216681
Gry Bruland VråleSturla, IF554475

D 75- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik LestebergKongsberg OL242272

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Jon StrandKongsberg OL239184
Marcus WindvikSandefjord OK223958

H 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Oskar HopeModum OL213031
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn223796
Mats JohnsenSturla, IF212035
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Jens WoldSturla, IF211942

H 17-18 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK507608
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Johan Kristian UndelandSturla, IF236813
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL507708

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OL502336
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Johan EgerKongsberg OL500586
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore DeinbollSturla, IF209841

H 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI194879
Robert FredriksenNotodden OL502352
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Sindre R HoltHedrum OL221389
Harald HoviSkien OK239501
Eirik LarsenSkien OK222237
Sigurd Myhre AndreassenHalden SK504573
Eirik RavnanTyrving IL502593
Magnus SandvenSogndal IL200630
Kenneth SandvoldEiker OL401430

H 21 AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erling Dahl BorkamoNotodden OL210711
Snorre SlokvikNotodden OL236512

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir SommerheinOK Horten214914

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Hallvard KorenOK Moss504468
Ola LestebergKongsberg OL211224
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Eivind TonnaAsker Skiklubb190806

H 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir FremstadLarvik OK216667
Tore H. HvidebergOK Skeidi245554
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Stig MellingRingerike OL215004
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Tor RingstadHedrum OL506789
Espen RøsteKongsberg OL204757
Nils SchmiedebergSV Turbine Neubrandenburg97536
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Odd StrandKongsberg OL501473
Kjell WestinPorsgrunn OL480106

H 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne DirdalLarvik OK198720
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Per GustafssonKongsberg OL203004
Håvard HalvorsenKonnerud IL206425
Espen JohnsenHedrum OL182118
Christian JomaasFossum IF501016
Jon Erik KvarmeSturla, IF505431
Syver LøkenKongsberg OL178250
Harald OmlandSkien OK507027
Haakon PettersenSandefjord OK238011
Trond-Henry SkjønsfjellNordreisa IL219488
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Rune SørensenSturla, IF189047
Karl Anton UndelandSturla, IF244780
Atle WølloKongsberg OL177837

H 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Terje GullordGjø-Vard OL235903
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Gunnar HopeModum OL212760
Arne KristensenStokke IL96681
Roger WiikSturla, IF205502

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

H 65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Per Chr. HagenBø OL227680
Eilef LandsverkSkien OK235929
Erik LindstrømModum OL207457
Rolf LundeEiker OL206414
Martin NaufHedrum OL182122
Sveinung RekaaNotodden OL505373

H 70- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Henning GaarderKonnerud IL210912
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL239076
Jakob KløverødPorsgrunn OL507822
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL236303
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 75- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Frank EliassenSandefjord OK174991
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Arne KristensenStokke IL211333
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Lasse VråleSturla, IF507070
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Stein KorenOK Moss84658
Steinar RuudKonnerud IL210997

Åpen A (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls FjeldstadPorsgrunn OL200431
Mona HoltePorsgrunn OL229515
Kjetil KarlsenTeam Jeløy222689
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Henrik WennerstrandPorsgrunn OL506954

Åpen B (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kasper Ankjell HolmöyNordreisa IL219486
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Ida BredholtKongsberg OL224782
Kirsten GjermstadKonnerud IL88779
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Kjersti GullordGjø-Vard OL236346
Marit-Elin IdenTeam Jeløy502924
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Pål PedersenKonnerud IL212365
Gro SandKongsberg OL172220
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL507047
Mie ZagarLarvik OK217726

Åpen C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane MathisenOL Tønsberg og omegn217648
Ellen Sofie RuudEiker OL206497
Maike RöhrsStokke IL223967
Marit RöhrsStokke IL244673

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BerganKongsberg OL184532
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK224065
Eivind BredholtKongsberg OL233898
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL213456
Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL176685
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Ana Zagar NesLarvik OK224423
Joel RöhrsStokke IL224303
Marina SandvoldEiker OL244001
Astrid SkjønsfjellNordreisa IL206812
Arvid WennerstrandPorsgrunn OL245298
Vidar WennerstrandPorsgrunn OL245297
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

Annonser

IOF Eventor