Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kjose IL - 100 år jubileumsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kjose IL - 100 år jubileumsløp
Arrangørorganisasjon: Kjose IL
Dato: lørdag 11 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 123 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Douglas LindqvistStokke IL234592
Mathias SundbyLarvik OK217029

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May NordkveldeHedrum OL187231

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Celine Vik OlsenLarvik OK216970

D 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Kari ChristiansenSandefjord OK505880
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Grete S B HoviSkien OK502919
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 65- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK241905
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Gerd LangsethLarvik OK216681
Inger NergaardStokke IL198006
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Rakel ØrenSandefjord OK186877

D 75- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Hanne BræckKongsberg OL98986
Synnøve DalvaBø OL88670
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694
Inger Lise SolbergBø OL208756
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander DybvikStokke IL223974

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Sindre FurlandSandefjord OK211880

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin DybvikStokke IL195896
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416

H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl-Johan LindqvistStokke IL244687

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ludvig JohnsenHedrum OL203443

H 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Helge GisholtOK Skeidi238122
Harald HoviSkien OK239501

H 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth DybvikStokke IL224085
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Truls FjeldstadPorsgrunn OL200431
Trond FossSandefjord OK205484
Sturle FurlandSandefjord OK199596
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Espen JohnsenHedrum OL182118
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Haakon PettersenSandefjord OK238011
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677

H 55- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Roy GjerdingOK Moss504397
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Rune LaurantsenSkien OK505485
Petter LøeNotodden OL214544
Espen RaastadSkien OK211809
Frode RobertsenStokke IL507859
Per Einar StrømHedrum OL221210
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H 65- (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking501089
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL182064
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Per Chr. HagenBø OL227680
Ragnar HillestadLardal OL502481
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL239076
Jakob KløverødPorsgrunn OL507822
Arne LandeBø OL504467
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Jan Erik RøedSandefjord OK506353
Paul SkjakerHadeland OL236303
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK502669
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 75- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK177772
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Olav SolbergBø OL203367
Magnar ØvreåsBotne SK504511

A-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Erik JuliussenSandefjord OK506703

C-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Ole Kristian V BangåsBotne SK247929
Ingunn GåsoddenSkien OK505486
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Charlotte LindqvistStokke IL
Mari Bjørnø SjulstadKjose IL

Annonser

IOF Eventor