Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 2
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: tirsdag 9 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 184 påmeldte deltakere.

N-åpen (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Alexander DybvikStokke IL94396
Eveline Sulutvedt FadumKlubbløs
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Ludvik HiisStokke IL224030
Maiken HurulinAndebu IL
Sune HurulinAndebu IL
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK242476
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Oliver LagerSandefjord OK223994
Mia Myhre LefsakerAndebu IL235046
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003
Marcus WindvikSandefjord OK223958

D11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Ane Røed GjertsenStokke IL223995
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934

D11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Ingrid knippen KvernsmyrAndebu IL156976
Leah Myhre LefsakerAndebu IL235049

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika van RaaijHedrum OL187291

D13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL221463

D15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Ingrid MobråthenBotne SK

D15B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Eirunn HiisStokke IL236400
Emilie JahreAndebu IL211241
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658
Lise StrømSandefjord OK207893

D17 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Kine GulliksenBækkelagets SK506937
Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL82166
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Mina SchjervenLardal OL234921
Tone StoklandSandefjord OK188461

D17C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Lill DürbeckHedrum OL221359
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Ellen Strøm HassumOL Tønsberg og omegn203304
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Hanne Skjelland HansenAndebu IL216895

D17N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Synnøve BøeStokke IL236343
Bente Solberg EikelandOL Tønsberg og omegn506936

D40 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Merete LyseboLardal OL180324
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Liv SchjervenLardal OL82130

D50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Astrid BrevikStokke IL211374
Kristin DahlSandefjord OK192582
Ida Vår KierulfLarvik OK207502
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Gudrun WestrumSandefjord OK183824

D60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Kari LyngbakkenKonnerud IL231530
Inger NergaardStokke IL198006
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK241905
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Andreas KristiansenOL Trollo226959
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Magnus SigurdssonStokke IL224208
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Magnus Veum SkrettebergStokke IL224333

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Niclas GunnerødStokke IL223980
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn223796
Mathias JahreAndebu IL211339

H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin GjoneSandefjord OK213254

H15B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Trond Olav JahreAndebu IL216803

H17 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Sindre R HoltHedrum OL221389
Sindre Eia HoltungOL Trollo204638
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Trygve Hem OlsenTyrving IL505815
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Eirik RavnanTyrving IL502593
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H17C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ottar BueOL Tønsberg og omegn507831
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Holger KjærlandHedrum OL221356

H40 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kenneth DybvikStokke IL224085
Lars Georg GjertsenStokke IL211583
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Einar IdlandAndebu IL234851
Pål JevanordOL Trollo227068
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Tom KristensenLarvik OK507715
Øyvind KristiansenOL Trollo226958
Stian KvernsmyrAndebu IL211240
Erling LefsakerAndebu IL234967
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Jan SkrettebergStokke IL211584

H50 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FossSandefjord OK205484
Lars FremstadLarvik OK500246
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Knut GjoneSandefjord OK223921
Tom GrettebergBotne SK500251
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Anders HansenAndebu IL216716
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Espen JohnsenHedrum OL182118
Morten JohnsenStokke IL88658
Arne KristensenStokke IL96681
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Ian RingheimOL Trollo204716
Frode RobertsenStokke IL205575
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Kai MidtskogenBotne SK506682
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Martin NaufHedrum OL182122
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss171123
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747

H70 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL239076
Jørgen KvilhaugBotne SK62575
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H80 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298

Annonser

IOF Eventor