Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blåveissprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blåveissprinten
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 30 mars 2019

N-åpen

1 760 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK18.3110.31
0Anna Elizabeth Fontes AarbuVarteig OL33.0218.46
0Celine AgnaltTrøsken IL24.2413.51
0Nathalie ArnesenFredrikstad SK25.1014.17
0Emma BraathenTrøsken IL23.1513.12
0Håkon BryggenHalden SK13.007.23
0Elida EspenesVarteig OL33.1718.54
0Sara Elina Fristad HämälistöHalden SK22.2112.41
0India HaavaldsenHalden SK16.219.17
0Mali Aurora HaralsenFredrikstad SK41.4223.41
0Viljar KaasBækkelagets SK58.0633.00
0Eva R KahrsFredrikstad SK22.3512.49
0Henrik KahrsFredrikstad SK46.5326.38
0Johan Karlsson KahrsFredrikstad SK23.0513.06
0Maria KongsbergTyrving IL15.529.00
0Elida-Sofie KopperudIndre Østfold OK27.4315.44
0Enya Marie LarsenVarteig OL19.3211.05
0Solan LøkenOK Moss22.0212.31
0Emma Nordlie MagnussenHalden SK14.328.15
0Esten Valentin NybråtenTyrving IL33.2018.56
0Max Alexander NybråtenTyrving IL11.456.40
0Esten Wallentin NybråthenTyrving IL14.358.17
0Eine PedersenOK Moss27.4215.44
0Mia PedersenOK Moss35.1119.59
0Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK14.518.26
0Olivia RoskifteOK Moss16.189.15
0Oskar RoskifteOK Moss22.0912.35
0Aksel SagbergTyrving IL30.2117.14
0Anton SagbergTyrving IL30.1717.12
0Iver SkauenFredrikstad SK15.248.45
0Aksel SolbergFredrikstad SK14.538.27
0Troy Victor StoksethHalden SK22.1412.37
0Trym StrømbergFredrikstad SK17.3710.00
0Jens Vonen SvaeSarpsborg OL13.367.43
0Martina VågsnesOppsal Orientering23.1313.11
0Peter WillochFredrikstad SK1.22.0246.36
0Adele Øen SkålandTrøsken IL21.5112.24
0Liv Ek HedlundTrøsken IL37.4421.26
Cornelius Gjerlaugsen KvevikFredrikstad SKdiskvalifisert
Hanna HaldinHalden SKdiskvalifisert
Evelyn JohannessenNOTEAMdiskvalifisert
Tryggve Svergja RustadRaumar Orienteringikke startet
Ada SkauenFredrikstad SKikke startet

D -10

2 120 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK25.5612.13
2Vilma DanevadFredrikstad SK28.55+2.5913.38
3Helene HarstadKolbotn og Skimt OL30.52+4.5614.33

D 11-12

2 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny DanevadFredrikstad SK21.038.05
2Helene ScheeleNydalens SK23.14+2.118.56
3Minna Sofie WingstedtHalden SK25.14+4.119.42
4Synne Syversen GihleOppsal Orientering31.28+10.2512.06
5Emma Aune JakobsenOK Moss32.38+11.3512.33
6Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering42.15+21.1216.15
7Malin Husebye AamodtFredrikstad SK48.25+27.2218.37
8Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK49.45+28.4219.08
9Erle WetterhusOK Moss51.56+30.5319.58
10Malin GjetangerMåren OK55.19+34.1621.16
11Betina ArnesenFredrikstad SK56.34+35.3121.45
Erle Elise WoldOK Mossdiskvalifisert

D 11-12N

2 120 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline Noelia LarsenVarteig OL52.4224.51
2Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn52.50+0.0824.55

D 13-14

3 010 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL32.2810.47
2Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK35.31+3.0311.47
3Erika Lind-LarsenOK Moss37.17+4.4912.23
4Maren HenriksenVang OL37.34+5.0612.28
5Elma Sagli GudimIndre Østfold OK41.07+8.3913.39
6Sigrid HaugeSarpsborg OL44.34+12.0614.48
7Julie BrenåsVarteig OL45.16+12.4815.02
8Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL50.40+18.1216.49
9Marthe Graff-WiikSturla, IF52.18+19.5017.22
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken ILdiskvalifisert

D13-16C

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathilde KlausenFredrikstad SK45.4717.36
2Josefin EylertsenHalden SK47.43+1.5618.21

D 15-16

3 050 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KvarmeSturla, IF30.3710.02
2Amalie LøkkebergFredrikstad SK34.15+3.3811.13
3Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK38.34+7.5712.38
4Mina Akiko JohnsenSturla, IF39.54+9.1713.04
5Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK43.03+12.2614.06
6Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL48.23+17.4615.51
Embla ØvretveitFredrikstad SKikke startet
Julie Sophie WoldOK Mossikke startet

D 17-C

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering41.4816.04
Tove TesdalIndre Østfold OKdiskvalifisert
Hilde StrømbergFredrikstad SKikke startet

D 17-N

2 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SimonsenOK Øst1.17.4226.58
Dina ArntzenRaumar Orienteringikke startet

D 17-20

3 590 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aurora GjølsjøOK Moss28.157.52
2Marieluise Schmitt GranHalden SK30.14+1.598.25
3Pernille KatlaFossum IF30.51+2.368.35
4Kristine KravdalGjø-Vard OL31.56+3.418.53
5Mina JørgensenTyrving IL35.16+7.019.49
5Ane Sofie KroghOppsal Orientering35.16+7.019.49
7Marie Lindløv JensenOK Moss36.38+8.2310.12
8Linn Mei WaalerMåren OK41.23+13.0811.31
9Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL41.32+13.1711.34
10Iris HolstTyrving IL44.17+16.0212.20
11Ingrid Lund HovdenTyrving IL44.24+16.0912.22
12Marie HansenSarpsborg OL47.51+19.3613.19
13Celine YtternesKolbotn og Skimt OL55.08+26.5315.21
14Nina Bianca PedersenSarpsborg OL55.46+27.3115.32
15Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK58.17+30.0216.14
16Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK1.00.05+31.5016.44
17Alexandra AngvollFredrikstad SK1.01.11+32.5617.02
18Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL1.14.07+45.5220.38
Ingeborg KvarmeSturla, IFdiskvalifisert
Oda ScheeleNydalens SKikke startet
Karoline BjørnerødOK Mossikke startet

D 21-

4 520 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL32.497.15
2Tone Bergerud LyeNydalens SK32.52+0.037.16
3Kamilla OlaussenFredrikstad SK32.57+0.087.17
4Marie OlaussenFredrikstad SK33.57+1.087.30
5Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK34.52+2.037.42
6Charlotte WatsonLillomarka OL35.53+3.047.56
7Mariann UlvestadBækkelagets SK36.12+3.238.00
8Sigrid AlexandersenNTNUI37.25+4.368.16
9Ingjerd MyhreKongsberg OL39.02+6.138.38
10Linn HokholtTyrving IL40.00+7.118.50
11Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK40.04+7.158.51
12Ingrid BergeTyrving IL40.06+7.178.52
13Lene Godager KaasBækkelagets SK40.17+7.288.54
14Marit KahrsFredrikstad SK41.26+8.379.10
15Vendula HaldinHalden SK43.16+10.279.34
16Kristine FjeldboTyrving IL43.44+10.559.40
17Eline DrageTyrving IL49.34+16.4510.57
18Malin EijsinkNydalens SK49.37+16.4810.58
19Helena ÅsbergSarpsborg OL57.07+24.1812.38
20Stine AustadRaumar Orientering1.10.30+37.4115.35

D 40-

3 590 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runa Lien BackstrømHalden SK35.249.51
2Britta FismenFossum IF35.46+0.229.57
3Guro BryggenHalden SK37.20+1.5610.23
4Arnhild KroghOppsal Orientering37.56+2.3210.33
5Cassie TrewinTyrving IL38.27+3.0310.42
6Heidi StoksethHalden SK40.18+4.5411.13
7Silje SyversenOppsal Orientering41.44+6.2011.37
8Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK42.27+7.0311.49
9Lene SandvikHalden SK45.35+10.1112.41
10Linda FredhOK Moss47.57+12.3313.21
11Hanne WoldOK Moss50.25+15.0114.02
12Tonje HolmOK Moss51.26+16.0214.19
13Kristine RoskifteOK Moss57.54+22.3016.07
14Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1.01.32+26.0817.08

D 50-

3 050 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK29.149.35
2Tove StrandMåren OK30.23+1.099.57
3Kari MadslienNydalens SK32.58+3.4410.48
4Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering33.16+4.0210.54
5May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering33.47+4.3311.04
6Solveig SikkelandTyrving IL34.47+5.3311.24
7Bente LineIndre Østfold OK35.25+6.1111.36
8Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering35.32+6.1811.39
9Wenche LindløvSarpsborg OL37.11+7.5712.11
10Marianne ArnesenAsker Skiklubb41.48+12.3413.42
11Anne-Grete AustadRaumar Orientering43.38+14.2414.18
12Tone Karina IngesenSarpsborg OL47.11+17.5715.28
13Gro Hege LudvigsenMåren OK55.35+26.2118.13
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Runa SkyttersæterHeming Orienteringikke startet

D 60-

2 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gabriella AxelssonIdefjordens SK28.0810.59
2Lisa AnnersandOK Tyr37.37+9.2914.41
3Ingunn BrekkenSarpsborg OL40.50+12.4215.57
4Else StordalOL Tønsberg og omegn51.04+22.5619.56
5Anne SørumIndre Østfold OK1.16.22+48.1429.49
Grete BerntsenMåren OKikke startet

D 70-

2 560 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK38.4415.07
2Bodil BerbyTrøsken IL42.47+4.0316.42
3Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL47.54+9.1018.42
4Birgitte BekkelundRøyken OL49.44+11.0019.25
5Ella BjerketvedtTrøsken IL51.09+12.2519.58
6Tordis Rytter JakobsenOK Moss52.31+13.4720.30
7Inger LindløvOK Moss54.16+15.3221.11
8Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL56.41+17.5722.08

H -10

2 120 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ville Emil WingstedtHalden SK20.009.26
2Isak SolbergFredrikstad SK27.18+7.1812.52
3Sondre StrømbergFredrikstad SK37.21+17.2117.37
4Halvor Ek HedlundTrøsken IL55.06+35.0625.59
5Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL57.50+37.5027.16
6Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL1.01.03+41.0328.47

H 11-12

2 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK29.3111.21
2Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL31.42+2.1112.11
3Anders EisvangOK Moss37.11+7.4014.18
4Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK38.46+9.1514.54
5Selmer LøkenOK Moss38.57+9.2614.58
6Eivind VågsnesOppsal Orientering41.43+12.1216.02
7Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL46.07+16.3617.44
8Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL47.14+17.4318.10
9Tore Lind-LarsenOK Moss50.28+20.5719.24
Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OLdiskvalifisert
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILikke startet

H 11-12N

2 120 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Benjamin BuhlerMåren OKdiskvalifisert

H 13-14

3 010 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL22.037.19
2Audun NordbyFredrikstad SK33.17+11.1411.03 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Martin BryggenHalden SK34.45+12.4211.32
4Mats JohnsenSturla, IF38.31+16.2812.47
5Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK40.49+18.4613.33
6Elias MosebekkHalden SK58.18+36.1519.22
Emil Husebye AamodtFredrikstad SKikke startet

H13-16C

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jacob EylertsenHalden SK51.4419.53
2Balder LarsenHalden SK1.06.50+15.0625.42
Vilhelm SvarødIdd Sportsklubbdiskvalifisert

H 15-16

3 590 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sivert PoppeFredrikstad SK25.557.13
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK28.18+2.237.52
3Alfred BjørnerødOK Moss31.25+5.308.45
4Sondre LadimOK Moss36.51+10.5610.15
5Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss46.04+20.0912.49
6Peder BryggenHalden SK47.04+21.0913.06
7Sondre PiiksiOK Moss1.17.23+51.2821.33
8Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK1.27.19+1.01.2424.19
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken ILikke startet
Ludvik SætherFredrikstad SKikke startet
Thomas BlomkvistFredrikstad SKikke startet

H 17-C

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roy Roger EspenesVarteig OL40.3815.37
2Anders EspenesVarteig OL45.36+4.5817.32
Carl Christian StrømbergFredrikstad SKdiskvalifisert
Didrik BredesenLillomarka OLdiskvalifisert

H 17-N

2 880 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL43.0814.58
2Tor SimonsenOK Øst1.03.34+20.2622.04

H 17-20

4 520 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein Svaland DaleVang OL35.017.44
2Eirik BlågestadFredrikstad SK35.26+0.257.50
3Eirik ImrikFredrikstad SK36.13+1.128.00
4Linus OlhansÅs-NMBU Orientering37.06+2.058.12
5Sondre OttesenFredrikstad SK37.34+2.338.18
6Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK39.06+4.058.39
7Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK39.39+4.388.46
8Runar Saur ModahlFredrikstad SK39.47+4.468.48
9Christopher LadimOK Moss41.08+6.079.06
10Jakob TorgersenHalden SK43.06+8.059.32
11Alf Kristian HelleHalden SK43.43+8.429.40
12Mathias Pedersen VoldLillomarka OL46.55+11.5410.22
13Eivind Berner MyhreFossum IF47.45+12.4410.33
14Tobias EspedalNydalens SK49.08+14.0710.52
15Børge BrenåsVarteig OL58.02+23.0112.50
Ådne SkjærsteinTyrving ILikke startet

H 21-

5 810 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Matthias KyburzTyrving IL32.495.38
2Olli-Markus TaivainenFredrikstad SK33.14+0.255.43 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Andreas KyburzTyrving IL34.34+1.455.56
3Torgeir NørbechTyrving IL34.34+1.455.56
5Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL34.42+1.535.58
6Eetu SavolainenIkaalisten Nouseva-Voima34.50+2.015.59
7Carl Godager KaasBækkelagets SK35.05+2.166.02
8Olle BoströmTyrving IL35.16+2.276.04
9Hans Petter MathisenFredrikstad SK35.17+2.286.04
10Ralph StreetBækkelagets SK35.20+2.316.04
11Mikko KnuuttilaIkaalisten Nouseva-Voima36.26+3.376.16
12Martin HubmannFredrikstad SK36.39+3.506.18
12Janis TamuzsNavi36.39+3.506.18
14Riccardo RancanKalevan rasti37.20+4.316.25
15Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering37.22+4.336.25
16Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb37.40+4.516.28
17Christoph MeierJärla Orientering37.53+5.046.31
18Jim Øystein NybråtenTyrving IL38.45+5.566.40
19Erling HjermstadFossum IF39.04+6.156.43
19Joonas AholaNavi39.04+6.156.43
21Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering39.10+6.216.44
22Lukas PetersonTyrving IL39.16+6.276.45
23Corentin RouxNavi40.34+7.456.58
24Jooseppi KalliokoskiIkaalisten Nouseva-Voima41.07+8.187.04
25Sigve VågsnesOppsal Orientering42.32+9.437.19
26Sander ArntzenAsker Skiklubb43.04+10.157.24
27Øyvind EngerNydalens SK43.10+10.217.25
28Ludvig RødnesOppsal Orientering43.25+10.367.28
29Haakon IngvaldsenNittedal OL43.33+10.447.29
30Mathias BenjaminsenLillomarka OL43.52+11.037.33
31Eskil Sande GullordBækkelagets SK44.14+11.257.36
32Jon PedersenHalden SK44.20+11.317.37
33Tor Andreas AndersenOppsal Orientering45.08+12.197.46
34Gunnar A FiskumTyrving IL46.02+13.137.55
35Ivar LundanesTyrving IL47.11+14.228.07
36Stefan RingOK Löftan47.53+15.048.14
37Anders BjergaardNydalens SK47.56+15.078.15
38Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL47.57+15.088.15
39Thor MellaOppsal Orientering48.04+15.158.16
40Einar TommelstadNydalens SK48.26+15.378.20
41Erik Rytter JakobsenOK Moss49.08+16.198.27
42Truls HestengenOppsal Orientering49.15+16.268.28
43Peter GisholtFossum IF49.58+17.098.36
44Donatas KontautasOK Moss54.08+21.199.19
45Sveinung SyversenOppsal Orientering55.06+22.179.29
46Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering58.24+25.3510.03
47Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.05.00+32.1111.11
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SKdiskvalifisert
Håvard BergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Aleksi KarppinenIkaalisten Nouseva-Voimadiskvalifisert
Torbjørn SagbergTyrving ILdiskvalifisert
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SKikke startet
Eirik RustadBækkelagets SKikke startet
Alan CherryNydalens SKikke startet
Anders B. ØksenholtNydalens SKikke startet
Torben Christian WendlerFredrikstad SKikke startet
Torkil Eide SolstadTyrving ILikke startet

H 40-

4 520 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore SandvikHalden SK30.266.43
2Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK32.47+2.217.15
3Tore BjørnerødOK Moss33.17+2.517.21
4Håkon GjerdeIndre Østfold OK36.16+5.508.01
5Thomas BedinIndre Østfold OK38.04+7.388.25
5Espen BergstrømHalden SK38.04+7.388.25
7Øyvind StoksethHalden SK38.06+7.408.25
8Anders StorbratenBækkelagets SK38.49+8.238.35
9Morten FismenFossum IF38.55+8.298.36
10Thomas RoskifteOK Moss39.05+8.398.38
11Svein NygårdLillomarka OL39.08+8.428.39
12Øyvind LøkenOK Moss39.23+8.578.42
13Audun BjerknesMåren OK40.07+9.418.52
14Torstein HoleNydalens SK40.35+10.098.58
15Henning Bratland CarlsenOK Moss40.37+10.118.59
16Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL41.21+10.559.08
17Torbjørn KravdalGjø-Vard OL42.06+11.409.18
18Rune BlågestadIndre Østfold OK42.22+11.569.22
19Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb42.33+12.079.24
20Kyrre GranFet OL44.48+14.229.54
21Hallvard KorenOK Moss45.16+14.5010.00
22Halvor HobølOppsal Orientering49.59+19.3311.03
23Per Olav AndersenVang OL53.09+22.4311.45
24Torgeir SkjønhaugFet OL56.22+25.5612.28
25Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.01.12+30.4613.32
26Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1.24.36+54.1018.43

H 50-

3 590 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune ScheeleNydalens SK26.537.29
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb27.13+0.207.34
3Are KristiansenTyrving IL28.12+1.197.51
4Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering28.14+1.217.51
5Dag BrenåsVarteig OL28.23+1.307.54
6Jon Iver BakkenNydalens SK29.22+2.298.10
7Stein BlomsethLillomarka OL29.37+2.448.14
8Jan Tore HenriksenNydalens SK29.46+2.538.17
9Vidar BenjaminsenLillomarka OL30.13+3.208.25
10Roger WiikSturla, IF31.16+4.238.42
11Jan GranstedtHalden SK31.54+5.018.53
12Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL32.09+5.168.57
13Ole IngesenSarpsborg OL32.18+5.258.59
14Asle Sagli GudimIndre Østfold OK32.24+5.319.01
15Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL32.25+5.329.01
16Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering32.47+5.549.07
17Øystein JensenSarpsborg OL32.51+5.589.09
18Carl Erik WasbergOppsal Orientering33.02+6.099.12
19Øystein KildahlØstmarka OK33.56+7.039.27
20Geir TorgersenHalden SK34.16+7.239.32
21Espen SvaeSarpsborg OL34.38+7.459.38
22Frank SvarødIdd Sportsklubb34.52+7.599.42
23Rune TeiglandØstmarka OK36.21+9.2810.07
24Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL36.28+9.3510.09 Last ned GPS-spor i gpx-format
25Bjørn Axel GranHalden SK37.49+10.5610.32
26Stein MellaOppsal Orientering38.00+11.0710.35
27Kent KopperudIndre Østfold OK38.55+12.0210.50
28Jon Erik KvarmeSturla, IF39.04+12.1110.52
29Stein Arne NegårdVang OL39.38+12.4511.02
30Christopher SchiveOK Moss39.39+12.4611.02
31Trond HolterMåren OK39.48+12.5511.05
32Ole Kristian KarlsenØstmarka OK40.45+13.5211.21
33Peter CarlsenSturla, IF40.52+13.5911.23
34Per Arne KarlsenØstmarka OK42.20+15.2711.47
35Morten KongsbergTyrving IL42.44+15.5111.54
36John YtternesKolbotn og Skimt OL45.04+18.1112.33
37Arne KongsnesOppsal Orientering46.19+19.2612.54
38Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.02.39+35.4617.27

H 60-

3 050 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag24.248.00
2Hallvard FjærLillomarka OL24.40+0.168.05
3Nils HæstadFossum IF24.48+0.248.07
4Morten DueMåren OK24.49+0.258.08
5Sture OttesenIndre Østfold OK26.19+1.558.37
6Svein S JacobsenTyrving IL27.34+3.109.02
7Martin GranlyLillomarka OL27.42+3.189.04
8Lasse JohanssonEds SK28.17+3.539.16
9Kjell Einar AndersenVarteig OL28.23+3.599.18
10Einar Kristian LundeVarteig OL28.56+4.329.29
11Ove MartinsenHauketo IF29.48+5.249.46
12Bent GalborgenIndre Østfold OK29.53+5.299.47
13Tor Ragnar AndersenHalden SK30.01+5.379.50
14Einar JensenNydalens SK30.59+6.3510.09
15Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK34.15+9.5111.13
16Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm34.36+10.1211.20
17Pål Woldstad HanssenEiker OL36.27+12.0311.57
18Bjørn ÅstorpSarpsborg OL40.05+15.4113.08
19Stein TurtumøygardMåren OK40.22+15.5813.14
20Øivind BergetSarpsborg OL40.48+16.2413.22
21Jan SveenRaumar Orientering42.09+17.4513.49
22Arnfinn SkålandTrøsken IL42.24+18.0013.54
23Roy GjerdingOK Moss49.19+24.5516.10
24Ingvar BraatenModum OL54.54+30.3018.00
Olav NipenTyrving ILikke startet
Egil Wickstrand IversenHeming Orienteringikke startet

H 70-

2 560 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peter KlavenessMåren OK24.109.26
2Willy GrønstadGimle IF24.16+0.069.28
3Eldar BørsumBækkelagets SK26.25+2.1510.19
4Hasse BergstrømTyrving IL28.09+3.5910.59
5Jon FærdenKolbotn og Skimt OL28.30+4.2011.07
6Per Reidulf HolmOK Moss28.33+4.2311.09
7Kjell StenstadvoldTyrving IL29.01+4.5111.20
8Jimmy NordliTrøsken IL29.04+4.5411.21
9Harald LundhaugOK Moss29.53+5.4311.40
10Knut G KarlsenHeming Orientering32.24+8.1412.39
11Thor PalmgrenHalden SK33.13+9.0312.58
12Per Oskar LarsenIndre Østfold OK33.34+9.2413.06
13Trond WettergreenDriv IL34.09+9.5913.20
14Odd KletteliBækkelagets SK36.10+12.0014.07
15Hans StordalOL Tønsberg og omegn36.13+12.0314.08
16Knut LindløvOK Moss36.23+12.1314.12
17Trygve FosseGimle IF38.20+14.1014.58
18Henry SundsetvikOL Trollelg39.44+15.3415.31
19Kjell Kristian TeiglandØstmarka OK55.14+31.0421.34
Ingar FinstadOK Mossdiskvalifisert
Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

Direkte A

4 120 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Erik  BjørnstadFossum IF46.3311.17
0Mari DahlÅs-NMBU Orientering1.12.3817.37
0Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL55.3713.29
0Remi JohannesenIdd Sportsklubb56.5013.47
0Daniel MarstonBækkelagets SK30.547.30
0Tore MoenGimle IF55.1813.25
0Kristian RuudBækkelagets SK40.539.55
0Morten Severin SaueTyrving IL35.518.42
0Christian SchiveNydalens SK30.477.28
0Camilla StridsklevTyrving IL1.00.1814.38
0Ada WulfsbergNydalens SK50.1512.11
Dag SivertsenSarpsborg OLdiskvalifisert
Per Ole DahlsrudNydalens SKikke startet
Morten Nilstad PettersenTyrving ILikke startet

Direkte B

3 010 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Bjørn AarbuVarteig OL58.3719.28
0Ingrid ByfuglienNOTEAM1.23.3727.46
0Kai ByfuglienNOTEAM43.4014.30
0Mats ByfuglienNOTEAM36.4512.12
0Martin EidsvagOK Moss36.3812.10
0Jonathan EylertsenHalden SK26.518.55
0Ida Elisabeth FinstadOK Moss41.4913.53
0Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL51.1117.00
0Marianne HarstadKolbotn og Skimt OL1.17.0725.37
0Johannes HedlundTrøsken IL58.0519.17
0Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL52.3717.28
0Anders JohnsenSturla, IF38.5012.54
0Ellen Horni JohnsenSturla, IF59.0419.37
0Per Olaf KlemsdalVarteig OL42.1514.02
0Marianne LøkenOK Moss1.32.0930.36
0Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL44.2814.46
0Thomas RuudOppsal Orientering25.398.31
0Jens Henrik SimonsenOK Øst42.3414.08
0Lea TaraldsvikVarteig OL38.4912.53
Ina BlågestadIndre Østfold OKdiskvalifisert
Elsie BrenneVarteig OLdiskvalifisert
Liv Edle GrønstadGimle IFdiskvalifisert
Inger SvalandOL Vallset/Stangediskvalifisert
Kaisa SvergjaRaumar Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor