Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM nattorientering - UTSATT TIL 17. OKT.

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM nattorientering - UTSATT TIL 17. OKT.
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: fredag 12 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 166 påmeldte deltakere.

D 17-18 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL3738929
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3644192
Elise AusenPorsgrunn OL3830908
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK3940707
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Christine HoenEiker OL3572500
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Oda Isnes TyseEiker OL3973492
Malene Teresia JebsenHeming Orientering3668720
Mina JørgensenTyrving IL3699832
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Ingeborg KvarmeSturla, IF3977931
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Solveig Moen LetmolieEiker OL3952454
Marie LilandNydalens SK3883089
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett4030334
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996709
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Tale StrandKongsberg OL3630720
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3990223

D 19-20 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss3771847
Ane DyrkornNTNUI3684875
Thea DyrkornNTNUI3681244
Helene EgerKongsberg OL3708633
Aurora GjølsjøOK Moss3876273
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF3640158
Pernille KatlaFossum IF3861374
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3982212
Anine LomeHamar OK3887080
Vera MelkildFreidig3781788
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK3598398
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK

D 21- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EideByåsen IL3801479
Kristine FjeldboTyrving IL
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Ingrid GulbrandsenNTNUI3785045
Idunn HaavengenNTNUI3607629
Vigdis HobølOppsal Orientering3982071
Marie Hammer IversenØstmarka OK
Silje Ekroll JahrenNydalens SK3885126
Ingrid LundanesNTNUI3594934
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett
Tonje Aasheim NymarkNTNUI3690344
Sunniva OmdalNTNUI3664208
Oda J SikkelandTyrving IL4031282
Åsne Skram TrømborgNTNUI3709573
Anna UlvensøenNTNUI3673902
Mariann UlvestadBækkelagets SK3982105
Siri UlvestadNydalens SK3699345
Tonje VassendNTNUI3587961
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147
Margrethe WisløffNTNUI3885043

H 17-18 (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL
Marius BakkeFossum IF3962081
Cornelius BjørkSandefjord OK4005484
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Erik BohneVaregg Fleridrett4021515
Markus Andreas BreivoldGanddal IL
Vetle DrageKongsberg OL3782216
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3985710
Gaute FosstveitRaumar Orientering3875630
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn3972825
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK3946639
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn3965977
Håkon HolstadFreidig3649894
Mikkel HoltFreidig3967130
Jo Even KolstadFreidig3642055
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Birk Bell LysakerFana IL3489101
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn3982576
Sondre OttesenFredrikstad SK3707346
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF3832847
Lars SandstadFreidig3802295
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL
Simen Spets StorhovFreidig3680360
Ole Kristian TaksdalGanddal IL
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering3981974
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738093
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL

H 19-20 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780
August Asheim BirkelandNTNUI
Marius AurebekkKristiansand OK3676079
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI3981461
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Sebastian DalandKristiansand OK3624137
Jostein Svaland DaleVang OL3964889
Mats EidsmoFreidig3816279
Eskil FrøislandVang OL4004586
Anders HaugskottOL Trollelg4027199
Aslak HeimdalKonnerud IL4009106
Erling HjermstadFossum IF3903523
Øyvind HjermstadFossum IF3849346
Sindre R HoltHedrum OL3867850
Lukas LilandNydalens SK3572799
Even LindaasVang OL3998374
Kristian Fredrik LynumFreidig3830288
Rasmus MathisenPorsgrunn OL3826484
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
Andreas RambergØstmarka OK3852639
Oskar Spets StorhovFreidig3983350

H 21- (50)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK3883618
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK3865136
Jonas Madslien BakkenNTNUI3172103
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Eirik Langedal BreivikNTNUI3985207
Alan CherryNydalens SK3860467
Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI3443496
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK3946571
Sindre Østgulen DeiszNTNUI3623501
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599
Jørgen FiskumFreidig3594439
Robert FredriksenNotodden OL3977758
Gaute FriestadNTNUI3608957
Olav Milian Schmitt GranNTNUI4024816
Erik GustafssonNTNUI3773439
Håvard HagaNydalens SK3782182
Audun HeimdalNTNUI3917200
Tarjei HoloNTNUI3388733
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK3776093
Andreas HøyeFredrikstad SK3621257
Haakon IngvaldsenNittedal OL
Simon JakobssonFrol IL4025813
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3701604
Carl Godager KaasBækkelagets SK3780640
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK
Steinar KollerudLillomarka OL3598885
František KolovskýNTNUI207818
Tobias KristensenNTNUI3597416
Carl Petter LyngenFrol IL3585916
Hans Petter MathisenFredrikstad SK3597986
Thor MellaOppsal Orientering3983731
Asgeir MjøsundNydalens SK
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett3978079
Anders NordbergNydalens SK3793700
Anders Felde OlaussenNTNUI3599248
Andreas G. PoldenNydalens SK4034740
Sander H. RogndokkenNydalens SK3882081
Oskar RøenVaregg Fleridrett3778263
Kenneth SandvoldEiker OL
Sverre Turter SandvoldNydalens SK3120912
Torkil Eide SolstadTyrving IL3595295
Johan SvedbergHeming Orientering3809118
Andreas SølbergIL Leik3641958
Anders VisterNydalens SK3597804
Håvard WedegeFredrikstad SK4006789
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett3588761
Are WigaardNTNUI3626850
Øyvind WiggenByåsen IL4016267
Sindre ØsthagenFredrikstad SK3620903

H21-Gjest (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Phil ConwayKongsberg OL
Duncan CoombsTyrving IL

Annonser

IOF Eventor