Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup 2019, løp nr. 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2019, løp nr. 2
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 9 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 647 påmeldte deltakere.

D 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering3981958
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK3918570
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering3943552
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Tomine RavnOppsal Orientering
Astrid ReuschHeming Orientering3946050
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering
Caroline SlungaardHeming Orientering234111
Synne Syversen GihleOppsal Orientering3914173
Erle Elise WoldOK Moss

H 11-12 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik GrønsethFossum IF4032850
Sondre HafskjoldNydalens SK4022620
Silas Mestad HansenLillomarka OL3886108
Magnus Flydal JenstadFossum IF3984937
Magnus Rørlien JevanordFossum IF
Leon KnudsenOppsal Orientering
Jørgen LerFet OL4015293
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK3954161
Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll
Alfred NikolaisenOppsal Orientering4037933
Even Nygård ThorsengFossum IF3946001
Elias Azagra NæssNydalens SK3880531
Eskil OlaussenOppsal Orientering3992880
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL3967536
Gaute SkjønhaugFet OL3984309
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Nikolai TesloHadeland OL3883063
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Sebastian WettergreenFossum IF225339
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb3808649

D 13-16 (69)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Mari BrendeFossum IF3885464
Gina BrevikØstmarka OK
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Noor Dirro-HeluMåren OK3954336
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952074
Tiril Ebon EspedalNydalens SK3885605
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Nora Christine HansenAsker Skiklubb3638459
Martine Arntzen HaugØstmarka OK
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Tiril HolenKonnerud IL3768009
Linnea HolstTyrving IL3635430
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Tuva HøyerFossum IF3934593
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering3728458
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering3883840
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL3631009
Ingrid LuråsOppsal Orientering3864717
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Pauline MyklebustIL Koll3717253
Sigrid NermoenØstmarka OK4040473
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL3981925
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL3947199
Astrid RognstadHadeland OL4041638
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering3714771
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering4041596
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering3621513
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering3971157
Kristine SolbakkenTyrving IL4033536
Frida SolsrudNydalens SK3614377
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK3816808
Luciana Maria SvadsMåren OK3950821
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Elise ThorsengFossum IF3823960
Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK3975927
Anna Mæhre TorjussenFossum IF3808730
Gunde TumelionisFossum IF
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering3985397
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Martha WisløffAsker Skiklubb3985124
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering3649365
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

H 13-16 (67)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3884111
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Elias AndenæsAsker Skiklubb3984879
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3885936
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering
Erlend BakkeFossum IF4042008
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Børge Nilsen BergFossum IF3672722
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Gaute BerganNydalens SK3604097
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Adam ConwayKongsberg OL201777
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Håvard EikRaumar Orientering3682309
Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering
Jakob GilljamØstmarka OK224108
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Simen Gløgård StensrudNittedal OL3690906
Eskil HafskjoldNydalens SK4022018
Jonas HickenIL Koll4041828
Teodor Mo HjelsethNydalens SK4028940
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Simen HøyerFossum IF4041174
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK3516572
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654
Kristian Juell LarsenTyrving IL3659166
Marius Juell LarsenTyrving IL3659919
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Jesper Lunde StorløkkenOppsal Orientering
Kristian Norum MeløysundNydalens SK3886454
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL3969573
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Daniel NystuenRøyken OL211692
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Erlend OtterleiØstmarka OK4005567
Henning ReichenbachOppsal Orientering
Fridtjof ReuschHeming Orientering4021986
Philip Lehmann RomørenFossum IF3677168
Sigurd RødnesOppsal Orientering3661253
Håvard RønningenØstmarka OK3865581
Johannes Salvesen-LundeIL Koll4003455
Andreas SandernesØstmarka OK3983327
Simen SkeideOppsal Orientering224156
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Paul Johan SlungaardHeming Orientering201915
Gabriel SolemOppsal Orientering3980133
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Elias StubberudNydalens SK3834447
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Emil Sønstabø BerglundOppsal Orientering243981
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering3718137
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

D 17- (84)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida AamotNydalens SK
Charlotte AgerKlubbløs
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028
Julie Hilland AndersenHalden SK
Maya Jones ArnesenHeming Orientering
Julie BakkeFossum IF
Frida Bakken UlsethNydalens SK3985223
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Solveig Eline BergTyrving IL3698198
Karen BjergaardNydalens SK3329323
Kirsten Bjerkreim PedersenFossum IF
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Lone BrochmannBækkelagets SK3980323
Maria BrodinFossum IF3626181
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering
Carmen DirroMåren OK3955069
Malin EijsinkNydalens SK3780772
Anja Berge GjellestadNydalens SK4032173
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Helena GranbergØstmarka OK223499
Elena GrandLillomarka OL3883931
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Eline Storvik GrønvoldKlubbløs3732567
Frida GuerreroNydalens SK
Agnethe HasliBækkelagets SK3715299
Maren Jansson HaverstadTyrving IL3255163
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK3635976
Ragnhild HjermstadFossum IF3946902
Linn HokholtTyrving IL3597572
Stella HolmboeTyrving IL3873106
Iris HolstTyrving IL4041406
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Gunvor Hov HøydalFossum IF3987005
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF4042115
Marie Hammer IversenØstmarka OK
Malene Teresia JebsenHeming Orientering3668720
Kari Lien JohnsenMulticonsult ASA
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Mina JørgensenTyrving IL3699832
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3982212
Marie LilandNydalens SK3883089
Live LindemarkAsker Skiklubb3027885
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Anine LomeHamar OK3887080
Ingrid Lund HovdenTyrving IL3885175
Ea LunøeNydalens SK3624046
Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3977444
Ina MartiniAsker Skiklubb3880283
Julie MeinickeTyrving IL3638012
Emeline MjølnerødHalden SK
Hilde Kristin NjøtenKlubbløs
Maren NorderudTyrving IL3668670
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK3781630
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK3619426
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL3880556
Andrea RanvikKonnerud IL3640679
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Oda J SikkelandTyrving IL4031282
Hedda SkatvedtRaumar Orientering3942174
Silje SlungaardTyrving IL
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL3942810
Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF3984663
Berthe TesloHadeland OL3644499
Ida TiltnesTyrving IL3868874
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3990223
Ingrid UrsethVingelen IL3985868
Frida van MegenOppsal Orientering
Lisbeth VollHaugesund IL Orientering
Linn Mei WaalerMåren OK3611019
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK3979408
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK
Margrethe WisløffNTNUI3885043
Ada WulfsbergNydalens SK3671328
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL3940608
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

H 17- (72)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3983699
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI3884848
Vegar ArnesenFredrikstad SK
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL3984895
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL3981008
Marius BakkeFossum IF4041471
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Anders BirkenesØvrebø IL
Simen A BjøringsøyNydalens SK
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Torbjørn DalløkkenTynset IF3678307
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb4040523
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering3666948
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Øyvind EngerNydalens SK4041562
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177
Karl FremstadTyrving IL3975901
Peter GisholtFossum IF3869567
Mathias GløersenBækkelagets SK3672177
Eskil Sande GullordBækkelagets SK3810165
Sondre Zahl HagenFossum IF4041414
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb
Aslak HeimdalKonnerud IL4009106
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK3946639
Erling HjermstadFossum IF3903523
Øyvind HjermstadFossum IF3849346
Haakon IngvaldsenNittedal OL
Thomas JakobsenNydalens SK
Audun JørgensenØstmarka OK4005039
Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering3946613
Mikkel KatlaFossum IF4015384
Donatas KontautasOK Moss3962982
Tom Erik LienAker Ishockeyklubb
Inge LindsethNydalens SK3984366
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Eivind Berner MyhreFossum IF4040150
Mathias NipenBækkelagets SK
Håkon NjåsteinTyrving IL3597861
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Theo Ring GiskeNydalens SK
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF3832847
Kristian RuudBækkelagets SK
Sindre RønningNydalens SK3598612
Erik RåbergFossum IF
Christian SchiveNydalens SK3984184
Lars Loennechen SkjelbekBlank bedriftsidrettslag
Ådne SkjærsteinTyrving IL4004479
Aleksander SkøyeneieOslostudentenes IK
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering3868312
Birk Otto StrømKlubbløs3607603
Emil StørmerFossum IF3781820
Sveinung SyversenOppsal Orientering4004412
Ove SætraHadeland OL3942893
Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering3946944
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738093
Anders VisterNydalens SK3597804
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869
Markus WoxholtKlubbløs3670056
Magnus Woxholtt-JensenNydalens SK
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK3978731
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Lars Øderud VatneBækkelagets SK3670031
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

D 40- (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena AxelssonNydalens SK3652807
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Kristin Nergaard BergFossum IF4042396
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Kine DirroMåren OK3950094
Britta FismenFossum IF3947934
Ann Elin FlågenHeming Orientering3885050
Linda FredhOK Moss3883956
Hildegunn GrønsethFossum IF
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL209848
Elise HafskjoldNydalens SK4042776
Vera HalsaaAsker Skiklubb4042586
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786
June HerredsvelaØstmarka OK
Hilde JarstadmarkenØstmarka OK3980588
Ruth-Marie Høilund LerFet OL62451
Aase MestadLillomarka OL3885928
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Kristine RomørenFossum IF
Anne RusteLillomarka OL3883709
Ingrid SkaarerNydalens SK3201472
Katrine SolbakkenTyrving IL3638632
Elisabeth StrandbergLillomarka OL3981354
Christine TeigNydalens SK4039632
Kristine ThorsengFossum IF224709
Heidi TronbølFet OL
Audrun UtskarpenIL GeoForm
Gunnhild VikhamarLillomarka OL4032884
Hanne WoldOK Moss
Nina WoldeneFossum IF4032686
Heidi ØstliRaumar Orientering
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering3942448

H 40- (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering3781424
Harald BakkeFossum IF4042347
Assaf Bar-NathanLillomarka OL3886561
Torstein BerntsenTyrving IL3865201
Torbjørn Blom-hagenFossum IF
Vegard BroxTyrving IL
Henning Bratland CarlsenOK Moss
Michael DähnnNydalens SK3887247
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering3780806
Brynjar FredheimLillomarka OL3882263
Kyrre GranFet OL3883626
Runar HafskjoldNydalens SK4041885
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL3984739
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Morten HelminsenFredrikstad SK
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174
Ove HildrumLillomarka OL3882545
Geir HoffTyrving IL3780277
Torstein HoleNydalens SK3960960
Audun HvenekildeOppsal Orientering3728102
Kristoffer JacobsenTyrving IL4013645
Espen JernbergNydalens SK4022190
André JægtvikKonnerud IL3982204
Eirik JørgensenTyrving IL3708575
Karl Arne Lein KjølbergOppsal Orientering
Haakon KnudsenOppsal Orientering
Fredrik LarsenIndre Østfold OK
Asgeir LiumFet OL4041026
Thierry MattheyIL Gular
Trond MyhreFossum IF3776077
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Ola NilsenOppsal Orientering3979960
Aksel OlsenAsker Skiklubb3979259
Atle PedersenFossum IF3984275
Ram RayamajhiOppsal Orientering
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Tor RingstadHedrum OL
Finn Joachim RugeFDIL3877305
Karl Even RyghHeming Orientering3942547
Alexander RødstenHeming Orientering3778339
Fredrik SaugestadNydalens SK3906864
Torgeir SkjønhaugFet OL3982170
Tommy SkårbøRaumar Orientering3710829
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb3732500
Atle StrømHedrum OL4042248
Knut Jostein SætnanFossum IF3932381
Sigve VågsnesOppsal Orientering4041265
Bjørn WangensteenLillomarka OL3886124
Sverre WisløffAsker Skiklubb3933348
Eskil ÅsmulOppsal Orientering

D 50- (61)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4003372
Anne Marit BjergaardNydalens SK3886157
Venche BjerkreimFossum IF
Jorunn BlindheimLillomarka OL3504479
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering4040093
Anne DahlNydalens SK3741006
Anne DanielsenNydalens SK207677
Marit EgnerAsker Skiklubb3812278
Marit B. EithunNittedal OL3780756
Gro EllegaardVang OL4038253
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb3812344
Åshild FlatebakkenTyrving IL3885225
Margrete GaskiBardu IL3653755
Else GrandalTyrving IL3389435
Aina GrymyrHaugerud IF
Frøy GrøndahlLillomarka OL3885324
Anna GöhlmanTyrving IL3885506
Linda HanssenØstmarka OK3778883
Hege HeibergHadeland OL
Jane Karine HelmersenFet OL
Marianne HjermstadFossum IF3952272
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL3869666
Katrine HolenØstmarka OK
Kjersti HovFossum IF4038709
Helle HundseidTyrving IL
Marit Tørudbakken JendalFossum IF3947157
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Maria JonssonNydalens SK3561495
Siv Susanne JystadØstmarka OK
Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering
Bente LandmarkFossum IF3781226
Eirin LodgaardByåsen IL3964863
Mona LomeHamar OK3560125
Kathrine LunøeNydalens SK
Anne MadslienNydalens SK3818739
Dagrun MelkildHeming Orientering3851821
Gunhild MyhrAsker Skiklubb4003562
Lotta MyhreIL Koll4040648
Magnhild T. MølnvikFossum IF3985405
Ingrid NermoenØstmarka OK4042966
Randi NicolaisenAsker Skiklubb3848223
Marianne NjåsteinTyrving IL3777646
Anne Kristine NorderudTyrving IL3883121
Trine OldernesLillomarka OL3649068
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL3945854
Marianne ReuschHeming Orientering3887494
Unni RyeAsker Skiklubb3385036
Kjersti SkantzeTyrving IL3885704
Nora SkauenTyrving IL
Runa SkyttersæterHeming Orientering3869906
Mona StrandMåren OK3982733
Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK506947
Helena StubberudNydalens SK3834819
Ida SyversenRøyken OL3643939
Maria TorgersenBækkelagets SK3782000
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK3644838
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering3965209
Marie WinsvoldSentrum OK
Ingeborg ØderudBækkelagets SK3853678
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb3816758
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL3619632

H 50- (73)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK
Magne AasAsker Skiklubb3701166
Arild AndresenFossum IF3565124
Truls AngellLillomarka OL3885993
Kimme ArnesenHeming Orientering
Lasse ArnesenHeming Orientering4003695
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL3700770
Nils BerganNydalens SK3613114
Kristian BjørgulHalden SK
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Stein BlomsethLillomarka OL3978889
Erik BorgIL Koll39811867
Håvard ChristiansenKlubbløs
Phil ConwayKongsberg OL201600
Arne DybdahlLillomarka OL3883287
Guttorm EggeIL GeoForm
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering
Morten EngebretsenRaumar Orientering
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Anders FlågenHeming Orientering3983145
Knut FossgardLillomarka OL3881398
Einar GisholtFossum IF3777638
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering4038550
Christian GløgårdNittedal OL3658572
Bjørn Henning GrandalTyrving IL3389434
Øyvind GrandumIL GeoForm3852431
Svein GranerudAsker Skiklubb3639036
Sven Arne GylterudFossum IF3778073
Stein H. HagenFossum IF3886918
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Øyvind HelmersenFet OL
Jan Tore HenriksenNydalens SK3959723
Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL
Jens Christian HolstTyrving IL
Rolf HustvedtOppsal Orientering3656857
Fredrik HøyerFossum IF3984267
Håkon JendalFossum IF3885985
Hans JevanordFossum IF
Christian JomaasFossum IF3886512
Frode KamsvågTyrving IL
Arne KongsnesOppsal Orientering
Are KristiansenTyrving IL
Anders KronbergRaumar Orientering3846540
Harald KvisliNotodden OL3778149
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb3986635
Trond LundTyrving IL3504107
Einar LunøeNydalens SK3488467
Bjørn MartiniAsker Skiklubb3604139
Terje MelsomFossum IF4040879
Pål MyklebustIL Koll4040861
Peder NatvigIL Koll3645694
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL3981990
Are NjåsteinTyrving IL3597663
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Kristian NæssNydalens SK3884319
Bjørn OpsahlIndre Østfold OK
Christopher SchiveOK Moss3964822
Bent SkatvedtRaumar Orientering3636958
Tom SlungaardHeming Orientering212662
Jon SolsrudNydalens SK3885829
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Leif StørmerFossum IF3597309
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL3778610
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Thor VollsetHeming Orientering3851698
Ottar WiklundNydalens SK3886330
Gløer O WinsvoldSentrum OK
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
John YtternesKolbotn og Skimt OL3940640
Knut Erling ØenHeming Orientering3781176
Roger ØstvoldHeming Orientering3942083

D 60- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK4042172
Berit BergeTyrving IL3052321
Grete BerntsenMåren OK3943503
Lena HammerVestre Akers SK3887171
Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering
Nina KolbergTyrving IL159520
Elle M. MelbyeHeming Orientering3887270
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL3529260
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb4036588
Randi NilstadTyrving IL
Sidsel NørstebøTyrving IL3881174
Margaret RoseveareOppsal Orientering
Inger TiltnesTyrving IL
Ellen Marie TurterNydalens SK188728

H 60- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ketil BergeVestre Akers SK3887155
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF3780889
Vidar ElvekrokEiker OL
Reidar FossumAsker Skiklubb4040895
Jon FredriksenHauketo IF
Martin GranlyLillomarka OL3881091
Øyvind GylverAsker Skiklubb3811528
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Pål HellerudHalden SK
Egil HusethKamp/Vestheim IF3780848
Nils HæstadFossum IF3781333
Morten KarlsenMåren OK3985371
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Stein KlyveOK Moss
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
Terje Wiig MathisenNydalens SK3778594
Johan MattssonLillomarka OL3884574
Sigbjørn ModalsliFossum IF3796695
Alf PettersenTyrving IL
Don SkantzeTyrving IL4040770
Torgeir StenstadOppsal Orientering
Jan SveenRaumar Orientering3623444
Eirik TandrevoldFossum IF3781275
Magne VollenOslostudentenes IK
Bjørn WilladssenHeming Orientering3782315
Richard Zeiner-GundersenFossum IF3984358

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK3511102
Unni DrageHaugerud IF
Sidsel SandelienHeming Orientering3984200

H 70- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL3950599
Helge BjaalandHeming Orientering3880457
Roar BjordalOppsal Orientering4029849
Bjørn EgnerHeming Orientering3887304
Trond FeiringHamar OK3981164
Jon C. FougnerHeming Orientering
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL3887296
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK79106
Jørgen HolmboeTyrving IL3778909
Odd KletteliBækkelagets SK500050
Øystein MadsenHaugerud IF239500
Terje MalmHamar OK4041745
John Thomas PetersenNittedal OL3778685
Helge RevhaugRingerike OL3864931
Jens Egil RostadOL Toten-Troll4040929
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL3778107
Bjørn SandelienHeming Orientering3886496
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL4041927
Nils-Petter WiikDriv IL3887007
Kjell WintherOppsal Orientering

D Rekrutt (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Våland AlmåsOppsal Orientering
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK
Siri Boye-AlsosBækkelagets SK
Ida Berge GjellestadNydalens SK4033171
Jenny Sofie HaslundOppsal Orientering
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK
Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK
Tiril MyklatunTyrving IL3815735
Marte Krohn MørlandOppsal Orientering
Fride Nyås GjernesKlubbløs
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering

H Rekrutt (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus ArfvedahlKlubbløs3917358
Sondre ArfvedahlKlubbløs3917069
Oskar ArnesenOppsal Orientering
Oscar K. EnggravOppsal Orientering
Christian Berge GjellestadNydalens SK4031829
Linus Mestad HansenLillomarka OL3886223
Øyvind Andreas HaslundOppsal Orientering
Vemund O HatlenOppsal Orientering
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK3517448
Age KristvikFossum IF3989704
Ola MyklatunTyrving IL
Ole Jacob MyklebustIL Koll3946589
Kasper Krohn MørlandOppsal Orientering
Karl Oraug RyghIL Koll
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering
Alfred TeigNydalens SK3948411
Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering3869542
Simen ÅnensenOppsal Orientering4035127

Åpen kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Fossum RyeAsker Skiklubb4008769
Stian LillegårdLillomarka OL3885944

Åpen Lang (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon BerglandKlubbløs3981172
Uno HanslienKlubbløs
Øyvind HaugØstmarka OK
Laila HelminsenFredrikstad SK
Marita HernandezOL Toten-Troll3593480
Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK4040507
Tale Mæhre TorjussenFossum IF
Gro TovsenKlubbløs
Ingar WollØstmarka OK4032793

Annonser

IOF Eventor