Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup 2019, løp nr 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2019, løp nr 1
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: tirsdag 2 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 715 påmeldte deltakere.

D 11-12 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Abelone Josefine AxelsonEiker OL
Tiril Frostestad-StenbrendenNydalens SK224379
Erika A. GjedeboOppsal Orientering
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Siri Guttormsen FoshaugNydalens SK224247
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering
Alma Rygh HoltenNydalens SK4041398
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering3943552
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Astrid ReuschHeming Orientering3946050
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering
Silje Andresen SkotteFossum IF3886611
Caroline SlungaardHeming Orientering234111
Kristine WoldeneFossum IF3947991

H 11-12 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik GrønsethFossum IF4032850
Silas Mestad HansenLillomarka OL3886108
Sofus Mestad HansenLillomarka OL3869641
Magnus Rørlien JevanordFossum IF
Leon KnudsenOppsal Orientering
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll3216736
Jørgen LerFet OL4015293
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK3954161
Mikkel MichelsenFossum IF3985900
Alfred NikolaisenOppsal Orientering
Elias Azagra NæssNydalens SK3880531
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL3967536
Gaute SkjønhaugFet OL3984309
Estin SkramNittedal OL3911831
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Ask Felland SætnanFossum IF3946688
Nikolai TesloHadeland OL3883063
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Sebastian WettergreenFossum IF225339
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb3808649

D 13-16 (72)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Amanda AxelsonEiker OL3679859
Mille Baastad BergTyrving IL4021911
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Julie BerntzenFet OL3886488
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Mari BrendeFossum IF3885464
Gina BrevikØstmarka OK
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Noor Dirro-HeluMåren OK3954336
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952074
Ida Marie FlågenHeming Orientering3637311
Stine FosseNydalens SK224447
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb4022885
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Tiril HolenKonnerud IL228510
Linnea HolstTyrving IL4021150
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL3884533
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering3728458
Mina Akiko JohnsenSturla, IF4025045
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering3883840
Marie KvarmeSturla, IF3977931
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL3631009
Ingrid LestebergKongsberg OL
Ingrid LuråsOppsal Orientering3864717
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Marielle MichelsenFossum IF3977287
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Pauline MyklebustIL Koll3717253
Sigrid NermoenØstmarka OK
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL3981925
Pernille Nor-WollØstmarka OK3805942
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL3947199
Astrid RognstadHadeland OL4041638
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering3714771
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering3971157
Kristine SolbakkenTyrving IL4033536
Frida SolsrudNydalens SK3614377
Hedda SpangbergKonnerud IL4016044
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK3816808
Luciana Maria SvadsMåren OK3950821
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK3975927
Gunde TumelionisFossum IF
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Pia Young VikNydalens SK3993128
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Martha WisløffAsker Skiklubb3985124
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering3649365
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

H 13-16 (67)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Elias AndenæsAsker Skiklubb3984879
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3885936
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering
Erlend BakkeFossum IF3960986
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Børge Nilsen BergFossum IF3672722
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Gaute BerganNydalens SK3604097
Mikael BirkelundAsker Skiklubb3651635
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Håvard EikRaumar Orientering3682309
Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering213051
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb3639648
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Simen Gløgård StensrudNittedal OL3660255
Eskil HafskjoldNydalens SK4022016
Jonas HickenIL Koll3961869
Teodor Mo HjelsethNydalens SK4028940
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Simen HøyerFossum IF4041174
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK3516572
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL187095
Kristian Norum MeløysundNydalens SK3886454
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL3969573
Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK3773603
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3950433
Daniel NystuenRøyken OL
Anders Næss-UlsethHeming Orientering3964582
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Erlend OtterleiØstmarka OK4005567
Jakob RastadAsker Skiklubb4019444
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Henning ReichenbachOppsal Orientering
Fridtjof ReuschHeming Orientering4021986
Philip Lehmann RomørenFossum IF3677168
Sigurd RødnesOppsal Orientering3661253
Håvard RønningenØstmarka OK3865581
Johannes Salvesen-LundeIL Koll4003455
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Paul Johan SlungaardHeming Orientering201915
Gabriel SolemOppsal Orientering3980133
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Elias StubberudNydalens SK3646452
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering213586
Birk ThorstensenOppsal Orientering3779824
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

D 17- (106)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte AgerKlubbløs
Ingvil AhlsandNydalens SK3944824
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3644192
Julie Hilland AndersenHalden SK
Alexandra AngvollFredrikstad SK
Mari Jevne ArnesenTyrving IL
Maya Jones ArnesenHeming Orientering
Julie BakkeFossum IF3964939
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Solveig Eline BergTyrving IL3698198
Ingrid BergeTyrving IL
Karen BjergaardNydalens SK3329323
Betty Ann BjerkreimTyrving IL
Sigrid BjørgenHamar OK3586138
Solveig BlandkjennTyrving IL3604337
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Lone BrochmannBækkelagets SK3980323
Maria BrodinFossum IF3626181
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering
Carmen DirroMåren OK3955069
Eline DrageTyrving IL
Elise EgsethNydalens SK3667599
Ragnhild Stamer EkerholtKlubbløs
Marianne EngsethKlubbløs
Kristine FjeldboTyrving IL3598083
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL
Anja Berge GjellestadNydalens SK
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Elena GrandLillomarka OL3383931
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb
Eline Storvik GrønvoldKlubbløs3732567
Frida GuerreroNydalens SK
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL
Agnethe HasliBækkelagets SK3715299
Maren Jansson HaverstadTyrving IL3255163
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK3635976
Vigdis HobølOppsal Orientering3982071
Christine HoenEiker OL3572500
Linn HokholtTyrving IL3597572
Stella HolmboeTyrving IL3873106
Iris HolstTyrving IL
Marion HuberNydalens SK3809480
Gunvor Hov HøydalFossum IF3987005
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK3979390
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF3640158
Ine InstanesSturla, IF
Malene InstanesSturla, IF
Marie Hammer IversenØstmarka OK
Silje Ekroll JahrenNydalens SK3885126
Malene Teresia JebsenHeming Orientering3668720
Kari Lien JohnsenMulticonsult ASA
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Mina JørgensenTyrving IL3699832
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Pernille KatlaFossum IF3861374
Ane Hansen KjensethNittedal OL3985272
Maren KoplandModum OL
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Ingeborg KvarmeSturla, IF3649746
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3982212
Solveig Moen LetmolieEiker OL3952454
Marie LilandNydalens SK3883089
Live LindemarkAsker Skiklubb
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Anine LomeHamar OK3887080
Ea LunøeNydalens SK3624046
Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3977444
Julie MeinickeTyrving IL3638012
Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering3131992
Maren NorderudTyrving IL3668670
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK3781630
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK3619426
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL3880556
Anne Marthe PeveriEiker OL3970126
Andrea RanvikKonnerud IL4025235
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Rikke Skyttersæter IversenHeming Orientering3886470
Silje SlungaardTyrving IL
Emma StubberudNydalens SK3634447
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL224230
Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF3984663
Ida TangenNydalens SK
Hulda M. Backer TellnesAsker Skiklubb3807849
Berthe TesloHadeland OL3644499
Ida TiltnesTyrving IL3868874
Anna Isnes TyseEiker OL3680758
Oda Isnes TyseEiker OL3973492
Mariann UlvestadBækkelagets SK3982105
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3990223
Frida van MegenOppsal Orientering
Lisbeth VollHaugesund IL Orientering
Linn Mei WaalerMåren OK3611019
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK3979408
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK
Ada WulfsbergNydalens SK3671328
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL3940608
Lise Østlid BagstevoldTyrving IL239382
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

H 17- (93)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb3981222
Tor Andreas AndersenOppsal Orientering
Petter Astrup ArnesenHeming Orientering3983699
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL3984895
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL3981008
Marius BakkeFossum IF3962081
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Anders BjergaardNydalens SK3885142
Simen A BjøringsøyNydalens SK
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Olle BoströmTyrving IL4041273
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147
Mats ByfuglienKlubbløs
Torbjørn DalløkkenTynset IF3678307
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb4040523
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering3666948
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Henrik EijsinkNydalens SK3603875
Simen ElvhaugRaumar Orientering3962818
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb3884079
Øyvind EngerNydalens SK3597754
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177
Karl FremstadTyrving IL3975901
Peter GisholtFossum IF3869567
Øyvind GlendrangeNittedal OL3979150
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK3946803
Eskil Sande GullordBækkelagets SK3810165
Anders HagaRaumar Orientering3808920
Håvard HagaNydalens SK3782182
Sondre Zahl HagenFossum IF3861598
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3830601
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb
Trygve HeggedalNydalens SK3666435
Sven HellmüllerBækkelagets SK3588159
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK3946639
Truls HestengenOppsal Orientering
Erling HjermstadFossum IF3903523
Erik Bergsbakk HolterLarvik OK
Anders HorveiRaumar Orientering3650660
Thomas JakobsenNydalens SK
Audun JørgensenØstmarka OK4005039
Sverre Waaler KaasNydalens SK3810462
Wolfgang KampelBækkelagets SK3959798
Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering3652401
Mikkel KatlaFossum IF4015384
Henrik KnudsenOppsal Orientering
Lukas LilandNydalens SK3572799
Einar LofthusNydalens SK3105202
Eirik MarthinsenOL Trollelg4026050
Njaal Ellegaard MelbyVang OL3659539
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Eivind Berner MyhreFossum IF3776077
Matthew NgOslostudentenes IK
Mathias NipenBækkelagets SK
Håkon NjåsteinTyrving IL3597861
Mikael OlaussonOslostudentenes IK3025376
Joar OldernesLillomarka OL3568987
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
Sigurd Helle OpedalKorlevoll IL
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering3624194
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering
Lukas PetersonTyrving IL
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Theo Ring GiskeNydalens SK
Stanislaw RitterLillomarka OL
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF3832847
Ludvig RødnesOppsal Orientering3621075
Sindre RønningNydalens SK3598612
Halvor SaunesNydalens SK3608031
William Resvoll SkaugOppsal Orientering3621513
Ådne SkjærsteinTyrving IL4004479
Matthew SpeakeBækkelagets SK3618659
Andreas StenstadOppsal Orientering
Kristian StrømNydalens SK3638020
Emil StørmerFossum IF3781820
Oskar StørmerFossum IF4027991
Sveinung SyversenOppsal Orientering4004412
Ove SætraHadeland OL3942893
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738093
Lars Young VikNydalens SK3656881
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869
Magnus Woxholtt-JensenNydalens SK
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Lars Øderud VatneBækkelagets SK3670031
August Syrdal ØenHeming Orientering3649324
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

D 40- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Atanaska BedelevaNydalens SK185847
Kristin Nergaard BergFossum IF
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Kine DirroMåren OK3950094
Britta FismenFossum IF3947934
Linda FredhOK Moss3883956
Hildegunn GrønsethFossum IF
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL
Elise HafskjoldNydalens SK
Vera HalsaaAsker Skiklubb4042586
June HerredsvelaØstmarka OK
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering3728102
Marit InngjerdingenHeming Orientering3961380
Hilde JarstadmarkenØstmarka OK3980588
Elin KallesonOppsal Orientering3981172
Kristine KolshusOppsal Orientering
Arnhild KroghOppsal Orientering3713765
Ruth-Marie Høilund LerFet OL62451
Ann-Karin LestebergKongsberg OL
Aase MestadLillomarka OL3885928
Marianne MichelsenFossum IF
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Kristine RomørenFossum IF
Ingrid SkaarerNydalens SK3201472
Elisabeth StrandbergLillomarka OL3981354
Beate UndebergetOppsal Orientering4041331
Audrun UtskarpenIL GeoForm
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb3948965
Heidi ØstliRaumar Orientering161766

H 40- (64)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering3781424
Pål AngvollFredrikstad SK
Frode BakkehøiØstmarka OK3885159
Assaf Bar-NathanLillomarka OL3886561
Torstein BerntsenTyrving IL3865201
Raymond BerntzenFet OL3945011
Audun BjerknesMåren OK3846482
Torbjørn Blom-hagenFossum IF
Vegard BroxTyrving IL
Haakon DolvenAsker Skiklubb4038238
Michael DähnnNydalens SK3887247
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering3780806
Vidar GjelstadOppsal Orientering3981958
Kyrre GranFet OL3883626
Inge GunnesTyrving IL3778859
Runar HafskjoldNydalens SK40226220
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL3962891
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Morten HelminsenFredrikstad SK
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174
Erling HobølOppsal Orientering3869534
Christian HolmboeTyrving IL
Christian HolstKlubbløs
Audun HvenekildeOppsal Orientering
Kristoffer JacobsenTyrving IL4013645
Johan JebsenHeming Orientering3727047
André JægtvikKonnerud IL3982204
Eirik JørgensenTyrving IL3708575
Karl Arne Lein KjølbergOppsal Orientering
Haakon KnudsenOppsal Orientering
Fredrik LarsenIndre Østfold OK
Ola LestebergKongsberg OL
Inge LindsethNydalens SK3984366
Asgeir LiumFet OL4041026
Håkon Meland-TangenBækkelagets SK4032207
Johan MichelsenFossum IF
Morten MoslandOppsal Orientering3885423
Trond MyhreFossum IF3652682
Tryggve NielsenNydalens SK
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Anders NorlingNydalens SK3884061
Arild NyhaugAsker Skiklubb3637949
Aksel OlsenAsker Skiklubb3979259
Atle PedersenFossum IF3984275
Øystein RastadAsker Skiklubb3808797
Ram RayamajhiOppsal Orientering
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Tor RingstadHedrum OL
Karl Even RyghHeming Orientering3942547
Alexander RødstenHeming Orientering3778339
Fredrik SaugestadNydalens SK3906864
Torgeir SkjønhaugFet OL3982170
Marius Kurås SkramNittedal OL
Tommy SkårbøRaumar Orientering3710829
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering3869542
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb3732500
Atle StrømHedrum OL3963246
Hallvard SægrovKlubbløs
Knut Jostein SætnanFossum IF3932381
Runar ThorstensenOppsal Orientering3887221
Harald TorjussenKlubbløs
Sigve VågsnesOppsal Orientering3617578
Morten WettergreenFossum IF504085

D 50- (60)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4003372
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering
Anne DahlNydalens SK3741006
Anne DanielsenNydalens SK
Marit EgnerAsker Skiklubb3812278
Gro EllegaardVang OL
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb3812344
Åshild FlatebakkenTyrving IL220908
Frøy GrøndahlLillomarka OL3885324
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL3981941
Anna GöhlmanTyrving IL3885506
Linda HanssenØstmarka OK3778883
Hege HeibergHadeland OL
Jane Karine HelmersenFet OL
Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering
Marianne HjermstadFossum IF3952272
Katrine HolenØstmarka OK
Kjersti HovFossum IF4038709
Siv Susanne JystadØstmarka OK
Bente LandmarkFossum IF3781226
Doris LarssonLillomarka OL
Mona LomeHamar OK3560125
Kathrine LunøeNydalens SK
Tone Sølie LysnesHedrum OL
Anne MadslienNydalens SK3818739
Kari MadslienNydalens SK4005245
Dagrun MelkildHeming Orientering3851821
Gunhild MyhrAsker Skiklubb3810595
Lotta MyhreIL Koll3982568
Magnhild T. MølnvikFossum IF3985405
Ingrid NermoenØstmarka OK
Randi NicolaisenAsker Skiklubb3848223
Beth NicolaysenKongsberg OL3984317
Marianne NjåsteinTyrving IL3777646
Anne Kristine NorderudTyrving IL3883121
Trine OldernesLillomarka OL3649068
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL3945854
Ingrid Eide RappRaumar Orientering0
Marianne ReuschHeming Orientering3887494
Jorun RuudAsker Skiklubb3807872
Unni RyeAsker Skiklubb3385036
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Solveig SikkelandTyrving IL3884020
Kjersti SkantzeTyrving IL3885704
Nora SkauenTyrving IL
Charlotte SkourupSturla, IF
Runa SkyttersæterHeming Orientering3869906
Mette SpangbergKonnerud IL3641412
Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK506947
Helena StubberudNydalens SK3834819
Siri StørmerNydalens SK204745
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering3983111
Maria TorgersenBækkelagets SK3782000
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK3644838
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering3611837
Marie WinsvoldSentrum OK
Ingeborg ØderudBækkelagets SK3853678
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb3816758
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL3619632

H 50- (77)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF3565124
Truls AngellLillomarka OL3885993
Lasse ArnesenHeming Orientering4003695
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL3700770
Vidar BenjaminsenLillomarka OL3983566
Hallvard BergTyrving IL3780442
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Stein BlomsethLillomarka OL
Erik BorgIL Koll3987237
Tormod BøeVBIL4042628
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering3511102
Håvard ChristiansenKlubbløs
Arne DybdahlLillomarka OL3883287
Guttorm EggeIL GeoForm
Egil EideTyrving IL
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Bo EngdahlIL Koll3980232
Morten EngebretsenRaumar Orientering213222
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Anders FlågenHeming Orientering3983145
Knut FossgardLillomarka OL3881398
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL
Einar GisholtFossum IF3777638
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering3961489
Christian GløgårdNittedal OL3658572
Bjørn Henning GrandalTyrving IL3389434
Svein GranerudAsker Skiklubb3639036
Sven Arne GylterudFossum IF3778073
Stein H. HagenFossum IF3886918
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Øyvind HelmersenFet OL
Jan Tore HenriksenNydalens SK3959723
Eivind HoffTyrving IL3948957
Rolf HustvedtOppsal Orientering3656857
Fredrik HøyerFossum IF3984267
Håkon JendalFossum IF3885985
Hans JevanordFossum IF
Christian JomaasFossum IF3886512
Arne KongsnesOppsal Orientering
Hallvard KorenOK Moss3777703
Are KristiansenTyrving IL
Anders KronbergRaumar Orientering3846540
Jon Erik KvarmeSturla, IF
Harald KvisliNotodden OL3778149
Jørn LimiOppsal Orientering178318
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb3986635
Johan LundeIL Koll4003703
Einar LunøeNydalens SK3488467
Bjørn MartiniAsker Skiklubb3604139
Stein MellaOppsal Orientering
Terje MelsomFossum IF4040879
Pål MyklebustIL Koll3985488
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL3981990
Are NjåsteinTyrving IL3597663
Thor NorderudTyrving IL
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Kristian NæssNydalens SK3884319
Odd-Ragnar PettersenOK Moss
Bjørn Erik ReinsethNydalens SK
Christopher SchiveOK Moss3886835
Roar SigurdsenRingnes BIL4030359
Bent Erik SkaugOppsal Orientering
Tom SlungaardHeming Orientering212662
Jon SolsrudNydalens SK3885829
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Leif StørmerFossum IF3597309
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL3778610
Per Ola UlsethNydalens SK3984341
Sigmund VisterIndre Østfold OK
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Thor VollsetHeming Orientering3851698
Gløer O WinsvoldSentrum OK
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
John YtternesKolbotn og Skimt OL3940640
Knut Erling ØenHeming Orientering3781176
Roger ØstvoldHeming Orientering3942083

D 60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK
Grete BerntsenMåren OK3943503
Mette HallénNydalens SK3482809
Lena HammerVestre Akers SK3887171
Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering
Nina KolbergTyrving IL159520
Elle M. MelbyeHeming Orientering3887270
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL3529260
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb4036588
Randi NilstadTyrving IL
Margaret RoseveareOppsal Orientering
Inger TiltnesTyrving IL
Ellen Marie TurterNydalens SK188728

H 60- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BaugerOK Moss222257
Ketil BergeVestre Akers SK3887155
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF3780889
Vidar ElvekrokEiker OL
Are EriksenOslostudentenes IK
Karl Aasmund ErøyOK Moss
Reidar FossumAsker Skiklubb4040895
Bjørn GrindeIL GeoForm3780350
Øyvind GylverAsker Skiklubb3811528
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Rune HultgreenIL GeoForm183677
Egil HusethKamp/Vestheim IF3780848
Nils HæstadFossum IF3781333
Morten KarlsenMåren OK3985371
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Stein KlyveOK Moss
Ove MartinsenHauketo IF
Terje Wiig MathisenNydalens SK3778594
Johan MattssonLillomarka OL3884574
Sigbjørn ModalsliFossum IF3796695
Bård NatvigNittedal OL3962511
Per Einar PedersliOL Trollelg
Alf PettersenTyrving IL
Per SchancheAsker Skiklubb3883691
Don SkantzeTyrving IL
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering
Torgeir StenstadOppsal Orientering
Torgeir StrandFana IL
Jan SveenRaumar Orientering3623444
Eirik TandrevoldFossum IF3781275
Bjørn WilladssenHeming Orientering3782315
Richard Zeiner-GundersenFossum IF3984358

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni DrageHaugerud IF
Inger SkaugOppsal Orientering

H 70- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL3950599
Helge BjaalandHeming Orientering3880457
Roar BjordalOppsal Orientering
Tor DrageHaugerud IF
Bjørn EgnerHeming Orientering3887304
Trond FeiringHamar OK3981164
Jon C. FougnerHeming Orientering
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL3887296
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK79106
Jørgen HolmboeTyrving IL3778909
Dan Erik KallesonOppsal Orientering
Øystein MadsenHaugerud IF239500
Terje MalmHamar OK4041745
John Thomas PetersenNittedal OL3778685
Helge RevhaugRingerike OL3362522
Jens Egil RostadOL Toten-Troll136899
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL3778107
Bjørn SandelienHeming Orientering3886496
Barrie SpeakeEbor3880358
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL3960853
Nils-Petter WiikDriv IL3887007

Åpen Lang (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AndersenTyrving IL
Lars BenestadIK Grane Arendal Orientering
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Uno HanslienKlubbløs221317
Marita HernandezOL Toten-Troll3593480
Marie Rygh HoltenNydalens SK4040853
John Harald JohansenOppsal Orientering
Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK4040507
Christian SchiveNydalens SK3964822
Nina WoldeneFossum IF4032686
Ingar WollØstmarka OK4032793

Åpen Kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Laila HelminsenFredrikstad SK
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Tonje LysnesHedrum OL
Annemarie RanvikKonnerud IL3980356

D Rekrutt (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BakkehøiNydalens SK
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK
Siri Boye-AlsosBækkelagets SK
Ida Berge GjellestadNydalens SK
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK
Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK
Marte Krohn MørlandOppsal Orientering
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering
Ester Sørbrøden StoksetOppsal Orientering208660

H Rekrutt (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar ArnesenOppsal Orientering
Oscar K. EnggravOppsal Orientering
Christian Berge GjellestadNydalens SK
Simen Kjenseth GlendrangeNittedal OL3983947
Sverre Kjenseth GlendrangeNittedal OL
Linus Mestad HansenLillomarka OL3886223
Øyvind Andreas HaslundOppsal Orientering
Vemund O HatlenOppsal Orientering
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK3517448
Emil Hanssen LautenØstmarka OK
Ole Jacob MyklebustIL Koll3946589
Kasper Krohn MørlandOppsal Orientering
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering
Eiven SkramNittedal OL
Alfred TeigNydalens SK3948411

Annonser

IOF Eventor