Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Birkenes IL
Dato: tirsdag 23 april 2019

D Nybegynner

1 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid AndersenBirkenes IL25.0119.14
2Katrine TelstøIL Vindbjart25.53+0.5219.54
3Grete HitreskogKristiansand OK31.48+6.4724.27
Magdalena DegelmannBirkenes ILdiskvalifisert

Damer C -løype

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv Gjertrud TelstøIL Vindbjart53.2622.15
2Anne Marte TelstøIL Vindbjart53.39+0.1322.21
3Klara TobiassenBirkenes IL58.41+5.1524.27
4Ingeborg ÅneslandBirkenes IL1.14.02+20.3630.50
Camilla Hauene SvalandBirkenes ILikke startet
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKikke startet

Damer A Kort

3 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrea DrangsholtKristiansand OK48.5816.19
2Siri Thortveit MyhreKristiansand OK49.26+0.2816.28
3Linn Carina DalandKristiansand OK50.32+1.3416.50
4Siri BjorvandBirkenes IL50.45+1.4716.55
5Kristine NygårdBirkenes IL56.47+7.4918.55
6Mari JensenBirkenes IL58.15+9.1719.25
7Gro BørteKristiansand OK1.11.13+22.1523.44
8Siri ØkstadOddersjaa SSK1.18.52+29.5426.17
9Gudveig JørundlandOK Sør1.44.42+55.4434.54
Målfrid KonstKristiansand OKdiskvalifisert
Benedicte BeckmannKristiansand OKikke startet
Julie ChristiansenKristiansand OKikke startet

Damer A Lang

5 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.27.0415.00
2Sara FörsgrenNolaskogsarna1.30.01+2.5715.31
3Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK1.30.10+3.0615.32

Herrer Nybegynner

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fabian JohannessenKristiansand OK19.0614.41
2Hans AndersenBirkenes IL24.03+4.5718.30
Edvard AaneslandBirkenes ILdiskvalifisert
Henning Hauene SvalandBirkenes ILikke startet
Casper WestbergBirkenes ILikke startet

Herrer C-løype

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian BirkelandBirkenes IL45.5419.07
2Adrian BirkelandBirkenes IL1.03.34+17.4026.29

Herrer A Kort

3 000 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard TelstøIL Vindbjart28.459.35
2Vetle LynnebakkenKristiansand OK31.37+2.5210.32
3John HansenKristiansand OK35.01+6.1611.40
4Helge HodnemyrIL Vindbjart36.41+7.5612.13
5Nils Arne JohannessenKristiansand OK37.01+8.1612.20
6Espen BirkenesBirkenes IL37.58+9.1312.39
7Thorbjørn VærpKristiansand OK38.35+9.5012.51
8Svein Harald HansenOK Silsand39.05+10.2013.01
9Øyvind AndersenBirkenes IL39.09+10.2413.03
10Erling Heggelund LiaBirkenes IL40.31+11.4613.30
11Nils Gunnar GjelstenIL Høvdingen41.07+12.2213.42
12Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK41.47+13.0213.55
13Øivind SæbøKristiansand OK42.36+13.5114.12
14Guttorm NyhusBirkenes IL42.51+14.0614.17
15Øyvind TorgersenKristiansand OK44.24+15.3914.48
16Harald EikKristiansand OK45.46+17.0115.15
17Geir KristiansenKristiansand OK46.33+17.4815.31
18Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK46.38+17.5315.32
19Øyvin SimonsenIL Imås48.09+19.2416.03
20Kristen DalandIL Imås50.11+21.2616.43
21Steinar ÅneslandBirkenes IL51.22+22.3717.07
22Emil NygårdBirkenes IL52.09+23.2417.23
23Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK53.56+25.1117.58
24Per LarsenKristiansand OK55.54+27.0918.38
25Rune KittelsenKristiansand OK59.56+31.1119.58
26Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering1.02.02+33.1720.40
27Stein CowardOK Sør1.02.50+34.0520.56
28Magne MoyOK Sør1.04.09+35.2421.23
29Dagfinn HaarrOddersjaa SSK1.05.59+37.1421.59
30Einar JørundlandOK Sør1.52.20+1.23.3537.26
Sigmund BergKristiansand OKdiskvalifisert
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKikke startet

Herrer A Lang

5 800 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart43.047.25
2Vegard DanielsenKristiansand OK46.02+2.587.56
3Eirik Heddeland MartensKristiansand OK47.35+4.318.12
4Finn Terje UbergKristiansand OK54.13+11.099.20
5Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK54.35+11.319.24
6Jostein MoeTorridal IL56.40+13.369.46
7Petter Marki ErichsenKristiansand OK57.03+13.599.50
8Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK1.03.01+19.5710.51
9Halvor VassbøIL Vindbjart1.03.27+20.2310.56
10Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK1.07.17+24.1311.36
11Fredrik ForsgrenNolaskogsarna1.07.18+24.1411.36
12Terje UrfjellIL Imås1.08.50+25.4611.52
13Ørjan Svaland AasKristiansand OK1.11.45+28.4112.22
14Magnus MosfjellBirkenes IL1.13.47+30.4312.43
15Erlend Odd BergeKristiansand OK1.16.35+33.3113.12
16Stein-Erik ScheieOK Sør1.17.58+34.5413.26
17Kjell Arne HålandOK Sør1.22.15+39.1114.10
18Tor Olav  SvalandBirkenes IL1.22.37+39.3314.14
19Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1.33.39+50.3516.08
20Paul-Erling LiaBirkenes IL1.39.37+56.3317.10
21Lars Helge BirkelandBirkenes IL2.07.19+1.24.1521.57
Henrik Svaland AasKristiansand OKdiskvalifisert
Jack BjørnsenKristiansand OKdiskvalifisert
Trygve Børte NomelandKristiansand OKdiskvalifisert
Brage TakleKristiansand OKdiskvalifisert
Per W. TorgersenOddersjaa SSKdiskvalifisert
Paul C JensenBirkenes ILutenfor konkurranse
Kristian NyhusBirkenes ILikke startet
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKikke startet

Herrer B

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik ØklandBirkenes IL52.1121.44
2Arild TelstøIL Vindbjart1.21.55+29.4434.07
3Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL1.28.54+36.4337.02
4Harald WibyeMoss OK1.30.29+38.1837.42
5Per Johan FlaaBirkenes IL1.36.54+44.4340.22
Bart VergeylenKristiansand OKdiskvalifisert
Jonny SvalandBirkenes ILikke startet

Damer B

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrund ErlandsenHisøy 49.1620.31
2Ingrid MosfjellBirkenes IL57.30+8.1423.57
3Adriana EikKristiansand OK1.14.02+24.4630.50
4Mette Javenes FlaaBirkenes IL1.33.33+44.1738.58
Lene Næss BirkelandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor