Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim sprintcup - løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim sprintcup - løp 2
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 4 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 205 påmeldte deltakere.

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lily Alexandra MorganMalvik IL211683
Lina SandquistOL Trollelg234481

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika Lund EikremFreidig206045
Anna F. HøysæterWing OK213643
Ingeborg KolstadWing OK223812
Anna Emilie LonaWing OK223821
Tuva Holck SandbergWing OK223614
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Agnes Wullum-VestadWing OK234525

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig233868
Åsa BullByåsen IL228488
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Solveig Louise NissenFreidig211745
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Ragnhild EideByåsen IL199600
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Andrine VikenByåsen IL181017
Maren VikenByåsen IL192325

D 21- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EideByåsen IL199727
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Kristin JægerWing OK506675
Sunniva MorganMalvik IL402720
Helen PalmerByåsen IL190327
Ingunn S. ØsthagenByåsen IL179828
Marit SchmidOL Trollelg236427
Marit Rønning SkoglundNTNUI177536
Line SølbergIL Leik502953
Eva TesarovaWing OK504587
Hanne VefsnmoByåsen IL178367
Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL71525
Camilla ÖhmanNTNUI208461

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torvin Bergh-HansenByåsen IL191299
Leo Benjamin MorganMalvik IL213061

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias LeroyerFreidig502096
Dagfinn StenvikByåsen IL225310

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Odin GåsvikNidarøst OK225114
Sander M JensenByåsen IL225280
Alf Petter LynumFreidig186849
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Aksel VikenByåsen IL506765
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 15-16 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus IL225309
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Gaute Fjærli TevikMelhus IL215056
Emil GrønliFreidig211762
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Peter Prytz JensenMelhus IL224055
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Oskar StorlerMelhus IL224320
Ørjan SæterMelhus IL225268
Iver Dalsaune ThunFreidig211756
Erik Tofte jrMelhus IL224351
Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL211419

H 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI502377
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Jostein RøFreidig203648
Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL96318
Håkon SæternesByåsen IL502484
Jonas VindalWing OK506690

H 21- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund Aamodt ResellNTNUI192147
Tore Borchgrevink AluHamar OK209107
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Oskar AndrénIL Leik504684
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Mathias BjuganNTNUI505430
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503
Gustav FiskumNTNUI199489
Mads FornesNTNUI98758
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Erik GustafssonNTNUI506768
Sindre JohannessenFreidig504436
Brage JørumNTNUI181456
Ola KeiseråsIL Leik506688
Jan KondulaNTNUI505167
Tobias KristensenNTNUI216933
Halvor LundFreidig210017
Bjørn LundanesNTNUI208437
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Johannes Karstein MidtbøWing OK211297
Nicholas MorganMalvik IL483781
Kristoffer NeslandNTNUI216922
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Audun RyenNidarøst OK203646
Jan SchmidOL Trollelg211189
Espen Samuelsen SkiriNTNUI207012
Jérôme SoulardByåsen IL200382
Sigurd StenvikByåsen IL504621
Sverre Bang StøengNTNUI220919
Jonas UnsgårdIL Leik206201
Jonas WaeflerFreidig228355
Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL195952

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian Andre AndresenMalvik IL226191
Øivind AunøienOK Fjell187236
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Lars Martin HafstadByåsen IL502654
Snorre HansenByåsen IL208638
Eivind LonaWing OK211262
Jon Olaf OlaussenMalvik IL188771
Hans Helmer SæternesByåsen IL502589
Jørgen TegdanFreidig191303

H 50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Svein Erik BratsbergWing OK238170
Bernt BrynhildsenWing OK501262
Arild H ClausenFreidig179864
Håvard EidnesOL Trollelg191396
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Jan HageIL Leik506633
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering502655
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Dag Erik HellandWing OK211471
Arne Inge KolstadWing OK76101
Morten KorsvoldWing OK223593
John LerliMelhus IL211381
Jens Kjetil MehammerWing OK203526
Agnar RenolenWing OK221451
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Trond SletnerFreidig500165
Harald StorrønningByåsen IL222703
Rune StræteWing OK501009
Lars Erik StrømsnesMalvik IL180207
John SvergjaKvikne IL156692
Øystein WiggenByåsen IL500161
Geir WillumsenFreidig69093

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Per Olav JohansenTrønderEnergi BIL217019
Olav KvittemFreidig192301
Kjell MaroniByåsen IL221188
Bernt RognesFreidig201831
Svein Olav ÅmotIL Leik206202

H 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Tor GjermstadWing OK228367
Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK69177
Rune M HoltFreidig187009
Helge RustadFreidig173333

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom BuggeByåsen IL211274
Edgar FuruholtOL Trollelg208049
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Knut LillealternFreidig217002
Nils Olav VennevikFreidig497403
Anders WaageFreidig219195

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Finn Faye KnudsenOL Trollelg503953
Magnus LandstadFreidig483336
Robert StrømWing OK188838
Eigil SørliMalvik IL504466

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kjell FoldvikNidarøst OK216939
Stig Arild HaugskottOL Trollelg504333
Anders LaugloOL Trollelg179416
Jardar SandstadSelbu OK412150

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Solem AuneByåsen IL203785
Gøril EideByåsen IL199490
Tina Strømdal WikFreidig214965

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik506670
Turid ArnesenByåsen IL503616
Åse Rita EllingsenWing OK161000
Hilde ForbordMalvik IL506781
Rine HanssenByåsen IL192378
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Ingunn MorsetWing OK211247
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering503967

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL229612
Grete Berge OwrenFreidig214816
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth SchmidOL Trollelg211204

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne FuruholtOL Trollelg200385

Åpen kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

Åpen lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maj-Lisbet RønningFreidig207676

Arrangør (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BrurokNidarøst OK182084
Leif EngenNidarøst OK503031
John Petter GåsvikNidarøst OK
Jan Erik KofoedNidarøst OK227494
Inge NørstebøOL Trollelg201847
Are RogstadNidarøst OK502896
Karen SekkesæterKlubbløs
Kristian StensrudOL Trollelg191254
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg92377

Annonser

IOF Eventor