Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM natt ROK Stutafjell

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM natt ROK Stutafjell
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: fredag 29 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 113 påmeldte deltakere.

D 13-14B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna TaksdalGanddal IL188955

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stella S. DahleFana IL233713
Judit M. MøllerFana IL

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Tiril HolenKonnerud IL228510
Tiril KihleKonnerud IL212654
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Hedda SpangbergKonnerud IL506837
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Kristine Bog VikaneFana IL213410

D 17- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Hedda Raadal BjørloHalden SK506934
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438
Helene EgerKongsberg OL215112
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Anne Marie GauselGanddal IL209728
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Hilde HetlandEgersund OK224784
Christine HoenEiker OL192291
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Alexandra LinløkkenØstmarka OK203516
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL507041
Tale StrandKongsberg OL504515
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering506763

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lina JasulaityteOLifant
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

H 13-14B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065

H 15-16 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Johan EgerKongsberg OL500586
Elias EidsvågGanddal IL233980
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 15-16B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380

H 17- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)204356
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Erik LimaGanddal IL209922
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett506986
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)507650
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb216847
Tobias RøddeGanddal IL197866
Fredrik SandalGanddal IL501381
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering506778
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oluf BøckmanKristiansand OK221130
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Henning SundbyGanddal IL225587
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Børje SvenssonMarnardal IL195779

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087

C-Åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907

B-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tord Bell MykingFana IL225325
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120

A-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)181602
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Tallak LangmyrGanddal IL207764

AK-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Birk Bell LysakerFana IL211313
Mariann SveinsvollGanddal IL503557

Annonser

IOF Eventor