Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2019 - Løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2019 - Løp 3
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 20 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 66 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Hallvard FjærLillomarka OL3881943
Brynjar FredheimLillomarka OL3882263
Martin GranlyLillomarka OL3881091
Sondre Zahl HagenFossum IF4041414
Stein H. HagenFossum IF3886918
Michael Eckmann JensenNittedal OL212400
Arne KongsnesOppsal Orientering
Inge LindsethNydalens SK3984366
Tore SannesLillomarka OL3978848
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL
Harald SørensenLillomarka OL3880143
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Dag WangLillomarka OL3945292
Bjørn WangensteenLillomarka OL3886124
Morten ØdegaardKlubbløs

Damer A-løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Solveig BerganNydalens SK180326
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Jorunn BlindheimLillomarka OL3504479
Elin BrekkeLillomarka OL3881638
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Aase MestadLillomarka OL3885928
Line SletnerLillomarka OL3883576
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL4003745
Ingrid UrsethVingelen IL3985868
Gunnhild VikhamarLillomarka OL4032884

Herrer B-løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemens189000
Alfred Eckmann AronsenNittedal OL186203
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Mats Olav BergLillomarka OL3985546
Vidar BerteigIL GeoForm3940756
Roger BrekkeLillomarka OL233968
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Egil HusethKamp/Vestheim IF3780848
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Knut M. OlsenLillomarka OL
Georg SmedsaasHisøy OK
Edward WoodhouseLillomarka OL3986494
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285

Damer B-løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Vibeke HøstLillomarka OL3880739
Nora JohansenHisøy OK
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL3880556
Annike SelmerLillomarka OL4024808
Teresia WangensteenLillomarka OL

Herrer C-løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Eckmann AronsenNittedal OL202097
Aksel NesNittedal OL225117
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL3967536
Audun SanderudLillomarka OL
Boye WangensteenLillomarka OL3864774

Damer C-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julia Natasza GundersenHedrum OL
Elisabeth StrandbergLillomarka OL3981354

Voksne Nybegynnere (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL3885944

Barn Nybegynnere (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK

Annonser

IOF Eventor