Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KOK 2-dagers, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KOK 2-dagers, dag 2
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: søndag 7 april 2019

N-åpen

2 330 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lotte AxelsenNOTEAMutenfor konkurranse
Pia AxelsenNOTEAMutenfor konkurranse
Rikke AxelsenNOTEAMutenfor konkurranse
Synne Stiger BygglandHøydalsmo ILutenfor konkurranse
Sofie BøenKristiansand OKutenfor konkurranse
Kasper HottKristiansand OKutenfor konkurranse
Liv JohannessenKristiansand OKutenfor konkurranse
Edvald KalsåsKristiansand OKutenfor konkurranse
Sanna KalsåsKristiansand OKutenfor konkurranse
Brage Glende StormoenKristiansand OKutenfor konkurranse
Thea TøråKristiansand OKutenfor konkurranse
Håvard Helle ØrumBirkenes ILutenfor konkurranse

Utvikling N

2 330 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ulrik Sandvand BalchenOddersjaa SSK53.1422.50
Elias BjørkhaugNydalens SK52.0122.19
Kristina BjørkhaugNydalens SK52.0122.19
Ingrid Helland FrøysnesKristiansand OK1.02.0526.38
Lavrans KirkhusNydalens SK51.4522.12
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK49.3521.16
Sara Linnea VingerhagenKristiansand OK28.1112.05

H11-12

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars KostølKristiansand OK42.4414.41

D11-12

2 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK34.5411.59

H13-14

3 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil NygårdBirkenes IL38.3611.57
Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orienteringikke startet

H15-16

5 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK50.199.40
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK56.45+6.2610.54

D15-16

3 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK42.2513.46
2Tina BoothKristiansand OK46.30+4.0515.05
3Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering54.34+12.0917.42
4Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1.15.42+33.1724.34
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H17-20

7 060 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK1.17.0010.54
2Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK1.24.18+7.1811.56
3Erlend Odd BergeKristiansand OK1.37.54+20.5413.52
4Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering2.26.48+1.09.4820.47

D17-20

5 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK1.17.1214.50

H21

7 060 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute FriestadNTNUI57.388.09
2Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart57.54+0.168.12
3Jostein AndersenNydalens SK1.01.48+4.108.45
4Sebastian DalandKristiansand OK1.02.01+4.238.47
5Christian BøenKristiansand OK1.04.58+7.209.12
6Petter Marki ErichsenKristiansand OK1.06.06+8.289.21
7Marius PyttenNTNUI1.06.57+9.199.28
8Eirik Heddeland MartensKristiansand OK1.07.29+9.519.33
9Håvard WedegeFredrikstad SK1.14.07+16.2910.29
10Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1.14.43+17.0510.34
11Tor ÅmdalKristiansand OK1.19.18+21.4011.13
12Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.34.35+36.5713.23
Kristian NyhusBirkenes ILbrutt
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OKikke startet
Stein-Erik ScheieOK Sørikke startet
Holger HottKristiansand OKikke startet

D21

5 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering58.0911.10
2Elisabeth IngvaldsenNydalens SK1.00.05+1.5611.33
3Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1.03.33+5.2412.13
4Irene ArnevikSøgne og Songdalen OK1.03.35+5.2612.13
5Ida Johanne AadlandSamnanger IL1.17.10+19.0114.50
6Una Glende JansonKristiansand OK1.18.41+20.3215.07
Anna Sofie HoffHisøy OKikke startet

H35

5 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn BygglandHøydalsmo IL57.0910.59
2Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1.15.53+18.4414.35
3Knud KalsåsKristiansand OK1.51.38+54.2921.28
Stig Erik ØrumSøgne og Songdalen OKikke startet
Kjell Arne HålandOK Sørikke startet

D35

5 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linn-Carina DalandKristiansand OK1.35.0218.16
2Boyan YuanKristiansand OK3.25.34+1.50.3239.31

H45

5 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)57.0710.59
2Terje UrfjellIL Imås1.00.38+3.3111.39
3Fred-Arne SivertsenKristiansand OK1.03.41+6.3412.14
4Per Kristian TømtIL Imås1.06.59+9.5212.52
5Ola SløgedalMarnardal IL1.10.46+13.3913.36
6Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)1.12.50+15.4314.00
7Lars Audun HadlandOddersjaa SSK1.14.16+17.0914.16
8Øyvind MikkelsenKristiansand OK1.14.38+17.3114.21
9Guttorm NyhusBirkenes IL1.24.39+27.3216.16
10Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK1.27.24+30.1716.48
11Jan MathiassonOddersjaa SSK1.44.55+47.4820.10
12Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1.45.32+48.2520.17
13Pål RundeKristiansand OK2.15.49+1.18.4226.07
Per Olav HaarrGanddal ILdiskvalifisert

H55

3 080 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne BujordetKristiansand OK29.119.28
2Halvor VassbøIL Vindbjart31.21+2.1010.10
3Dag MoeKristiansand OK33.08+3.5710.45
4Øivind SæbøKristiansand OK34.40+5.2911.15
5Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK39.40+10.2912.52
6Per W. TorgersenOddersjaa SSK43.18+14.0714.03
7Bjørn StormoenBirkenes IL44.36+15.2514.28

D55

3 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK38.3512.31
2Ragnhild HaldKristiansand OK42.50+4.1513.54
3Eli Marie WiigPorsgrunn OL44.09+5.3414.20
4Siri BjorvandBirkenes IL46.28+7.5315.05

H65

3 080 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvin SimonsenIL Imås40.1713.04
2Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering42.24+2.0713.45
3Frank Glad BalchenOddersjaa SSK44.25+4.0814.25
4Magne MoyOK Sør56.52+16.3518.27
5Leif Otto TorjusenKristiansand OK1.02.55+22.3820.25
6Sigmund SalthaugKristiansand OK1.09.39+29.2222.36
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

D65

3 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK48.5615.53
2Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.26.03+37.0727.56

H75

3 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild TellstøIL Vindbjart1.18.1824.14
2Einar JørundlandOK Sør1.29.35+11.1727.44
Knut SkjævelandGanddal ILikke startet

D75

3 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gudveig JørundlandOK Sør1.29.4127.45

Åpen A

5 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Frode BalchenOddersjaa SSKfullført
Dag BlandkjennKristiansand OKfullført

Åpen B

3 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Joar Johannes DistlerKassjø IFfullført
Aileen RundeKristiansand OKfullført
Ingrid Elise VingerhagenKristiansand OKfullført

Åpen C

2 910 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anne Kari BirkelandBirkenes ILfullført
Jan Olav BjørkhaugNydalens SKfullført
Hildegunn BøckmannKristiansand OKfullført
Åshild JohannessenKristiansand OKfullført
Mette Heddeland MartensKristiansand OKfullført
Katrine SimonsenNydalens SKfullført
Beate LygreNydalens SKdiskvalifisert
Mariann SlettenIK Grane Arendal Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor