Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL Nærløp Movika

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL Nærløp Movika
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: onsdag 10 april 2019

A-lang menn

3 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve HermansenNOTEAM40.3611.36
2Andreas HaugFørde IL47.05+6.2913.27
3Harald HjellbrekkeFørde IL56.02+15.2616.00
4Marius DalingFørde IL59.15+18.3916.55
5Arthur HegrenesFørde IL1.33.19+52.4326.39
Gunnar GytriFørde ILdiskvalifisert
Jon Anders ScheiNOTEAMdiskvalifisert
Kristian BråtenFørde ILikke startet

A-lang kvinner

3 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL1.00.0417.09

A-kort menn

2 380 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL42.1417.44
2Lars Jørgen LeknesNOTEAM53.01+10.4722.16
3Vegar HoleFørde IL54.23+12.0922.51
4Helge ScheiFørde IL56.53+14.3923.54
5Joakim NordvikNOTEAM1.01.12+18.5825.42
6Kurt GrønliFørde IL1.07.16+25.0228.15
7Egil NestandeFørde IL1.08.38+26.2428.50
Fredrik HaugsbøNOTEAMdiskvalifisert
Kenneth Husevåg-LobbenFørde ILdiskvalifisert

A-kort kvinner

2 380 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild Daling KorsøenFørde IL1.02.1626.09
2Stine Voll AasenFørde IL1.59.05+56.4950.02
Julie DalingFørde ILdiskvalifisert

C-løype menn

1 570 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer MandelidNOTEAM27.5717.48
2Elias HaugFørde IL28.03+0.0617.51
3Isak Lunde BrattebøFørde IL30.31+2.3419.26
4Anders Mallasvik OsTambarskjelvar IL30.32+2.3519.26
5Olai Lunde BrattebøFørde IL30.36+2.3919.29
6Aron Halbrend RyggNOTEAM37.07+9.1023.38
7Johan Husevåg-LobbenFørde IL37.08+9.1123.39
7Jørgen KorsøenFørde IL37.08+9.1123.39
9Erlen Husevåg-LobbenFørde IL39.21+11.2425.03
10Emil HildingNOTEAM39.22+11.2525.04
11Martin Olai SpjutøyFørde IL47.27+19.3030.13
12Stig Magne SpjutøyFørde IL47.31+19.3430.15

C-løype kvinner

1 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margunn GryteNOTEAM24.5215.50
2Maria StubhaugNOTEAM47.45+22.5330.24
Anja SægrovNOTEAMdiskvalifisert

N-løype menn

840 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Theodor AmundsenFørde ILfullført
Joivas BruzieneFørde ILfullført
Jakob L GilleshammerFørde ILfullført
Emil HermansenFørde ILfullført
Bendik M. B. JonstadFørde ILfullført
Rafael Da Mata KvellestadFørde ILfullført
Victor Da Mata KvellestadFørde ILfullført
Kornelius Bydal StrandnesNOTEAMfullført
Magnus Tobar-LarsenFørde ILfullført

N-løype kvinner

840 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maren BråtenFørde ILfullført
Ingrid Lavik GilleshammerFørde ILfullført
Meida GirzadaiteFørde ILfullført
Maria HoffmannFørde ILfullført
Astrid O KjenesFørde ILfullført
Eiril KlakeggFørde ILfullført
Sol  KlakeggFørde ILfullført
Vårinn KlakeggFørde ILfullført
Kaja Litsheim LøkkebøFørde ILfullført
Lena StrandFørde ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor