Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Vårcup 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 4
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: tirsdag 30 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 170 påmeldte deltakere.

N-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jennie Marie AarnesSandefjord OK233832
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK242476
Karen KlavenesSandefjord OK224040
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003

D11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Leah Myhre LefsakerAndebu IL235049

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika van RaaijHedrum OL187291

D13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL221463

D15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Lise StrømSandefjord OK207893

D15B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658

D17 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Omholt BerrefjordLardal OL227531
Vilde Eia HoltungOL Trollo226963
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Stefani PopovaHadeland OL152479
Mina SchjervenLardal OL234921

D17C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Kari BergLarvik OK217231
Lill DürbeckHedrum OL221359
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Heidi EriksenLarvik OK211538
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Inger MørkSandefjord OK187238
May NordkveldeHedrum OL187231
May-Britt ReppesgårdHedrum OL186935
Hanne VilkeStokke IL236902

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Synnøve BøeStokke IL236343

D40 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL154294
Elin BordøyHedrum OL187285
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Liv SchjervenLardal OL82130

D50 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lillian BergeSandefjord OK147761
Astrid BrevikStokke IL211374
Kristin DahlSandefjord OK192582
Ida Vår KierulfLarvik OK207502
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D60 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Gro EiaOL Trollo226962
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Randi HansenStokke IL211332
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK241905
Gerd LangsethLarvik OK216681
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160

H11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Andreas KristiansenOL Trollo226959
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL234320
Marcus WindvikSandefjord OK223958

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819

H13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Niclas GunnerødStokke IL223980
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver LagerSandefjord OK223994

H15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Anders KlavenesSandefjord OK239078

H15B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Atle JensenStokke IL244781

H17 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Sindre R HoltHedrum OL221389
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Håkon Omholt BerrefjordLardal OL227508
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Eirik RavnanTyrving IL502593
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H17C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970

H40 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian V BangåsBotne SK232210
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kenneth DybvikStokke IL224085
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Sturle FurlandSandefjord OK199596
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Einar IdlandAndebu IL234851
Erik JuliussenSandefjord OK506703
Øyvind KristiansenOL Trollo226958
Erling LefsakerAndebu IL234967
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn217662

H50 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Tom GrettebergBotne SK500251
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Espen JohnsenHedrum OL182118
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Magne KløveStokke IL211547
Arne KristensenStokke IL96681
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Haakon PettersenSandefjord OK238011
Ian RingheimOL Trollo204716
Frode RobertsenStokke IL507859
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Dag KristensenOK Skeidi206256
Kai MidtskogenBotne SK506682
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn506797
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking501089
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Frank EliassenSandefjord OK174991
Svein EriksenLarvik OK186942
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL239076
Arne KristensenStokke IL211333
Roar LøkenSandefjord OK238017
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF243729

H80 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298

Annonser

IOF Eventor