Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: onsdag 10 april 2019

D 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.25.39

H 17-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bojan BlumensteinNydalens SK57.34
2Anders NordbergNydalens SK1.08.32+10.58
3Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering1.12.05+14.31
4Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.17.17+19.43
5Øystein SørensenNydalens SK1.17.20+19.46
6Svein NygårdLillomarka OL1.19.54+22.20
7Lukas LilandNydalens SK1.21.18+23.44
8Andreas G. PoldenNydalens SK1.24.43+27.09
9Nils TveiteÅs-NMBU Orientering1.25.12+27.38
10Isak JonssonNydalens SK1.25.16+27.42
11Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering1.27.04+29.30
12Trond KortnerØstmarka OK1.37.44+40.10
13Jonas Madslien BakkenNTNUI1.38.16+40.42

H 17- A kort

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering46.14
2Henning Bratland CarlsenOK Moss46.35+0.21
3Alfred BjørnerødOK Moss48.00+1.46
4Audun BjerknesMåren OK48.27+2.13
5Erik Rytter JakobsenOK Moss57.45+11.31
6Thomas TubbehaugenOK Moss1.03.09+16.55
7Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering1.06.14+20.00
8Thomas RoskifteOK Moss1.08.43+22.29
9Donatas KontautasOK Moss1.15.23+29.09
10Sondre LadimOK Moss1.17.54+31.40
11Torstein HoleNydalens SK1.18.53+32.39
12Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.20.24+34.10
13Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.20.53+34.39
14Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.24.16+38.02
15Rein JørgensenØstmarka OK1.29.16+43.02
16Audun JørgensenØstmarka OK1.34.06+47.52

Night & Fog Masters Men

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tore BjørnerødOK Moss43.32
2Jan Tore HenriksenNydalens SK43.57+0.25
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering46.10+2.38
4Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL55.27+11.55
5Karl Aasmund ErøyOK Moss57.52+14.20
6Sture OttesenIndre Østfold OK1.00.16+16.44
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.04.42+21.10
8Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1.12.27+28.55
9Lars Petter EndresenMåren OK1.13.14+29.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Sindre LangaasNydalens SK1.18.15+34.43
11Christian GrotnesTyrving IL1.18.57+35.25
12Peter KlavenessMåren OK1.20.10+36.38
13Kjetil KarlsenTeam Jeløy1.20.19+36.47
14Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering1.24.25+40.53
15Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.28.57+45.25
16Hasse BergstrømTyrving IL1.49.51+1.06.19
Terje Wiig MathisenNydalens SKdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 13-16 C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Frida Hovgaard EisvangOK Moss28.10
2Emma Aune JakobsenOK Moss1.02.28+34.18

H 13-16 C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss28.07
2Anders Hovgaard EisvangOK Moss37.47+9.40

Åpen C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering34.28
2Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering34.29+0.01
3Dag HauglandOslo kommunes bedriftsidrettslag1.13.08+38.40
Linn Mei WaalerMåren OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor