Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kvist-Kvaset DH 9-12 individuelt fellesstartløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kvist-Kvaset DH 9-12 individuelt fellesstartløp
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: onsdag 1 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 83 påmeldte deltakere.

D/H 9-12 (83)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK211902
Silje Nilsen BergFossum IF213239
Henrikke BertnesTyrving IL213490
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK225086
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK224854
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering224293
Trym BreimoOK Moss217677
Mille ConradiFossum IF228544
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering234187
Anders Rostveit ElmiOK Moss217748
Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering234094
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering223938
Christian Berge GjellestadNydalens SK231394
Ida Berge GjellestadNydalens SK231519
Fredrik GrønsethFossum IF225171
Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK507946
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL212790
Mathias Rannstad HaugenÅs-NMBU Orientering
Ingrid Himle-HoplandKlubbløs212459
Jonas HirschBækkelagets SK212575
Elise Holm NedrebøOK Moss217682
Jone Rygh HoltenNydalens SK220904
Aksel HolvikNydalens SK224814
Charlotte HopsnesFossum IF216899
Vilde HøyerFossum IF213686
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK224909
Ingrid KjerkreitHeming Orientering233886
Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering222554
Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering234090
Edvinas KontautasOK Moss169814
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK225017
Sofia KristingFossum IF
Jenny LacknerFossum IF234542
Sverre Øen LandstadNydalens SK224882
Åsmund Larsen HirschTyrving IL
Tuva LundsrudOK Moss507871
Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK203668
Solan LøkenOK Moss212222
Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering234338
Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering234208
Trym Meinert RystadNydalens SK505438
Mikkel MichelsenFossum IF500159
Rasmus MjøsundNydalens SK220790
Tellev Moen GrindflekÅs IL234079
Pål MoenÅs-NMBU Orientering
Sigrid MoenÅs-NMBU Orientering
Wilma MoenÅs-NMBU Orientering
Elias MolundTyrving IL71545
Magnus MolundTyrving IL213376
Erlend MyhreTyrving IL211992
Trygve MyhrvoldFossum IF212992
Ola MyklatunTyrving IL213742
Tiril MyklatunTyrving IL213446
Ole Jacob MyklebustIL Koll223486
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL224129
Eskil OlaussenOppsal Orientering231520
Jakob OstherFossum IF213236
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering507772
Sigrid Winge PrytzNydalens SK
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering224826
Olivia RoskifteOK Moss217795
Oskar RoskifteOK Moss217691
Karl Oraug RyghIL Koll244038
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering225050
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK213655
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257
Vera Skotheim ElfvingNydalens SK224858
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Iver StavlandTyrving IL213489
Oskar SteneNydalens SK243775
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering223950
Emil StorvollÅs-NMBU Orientering
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering500568
Morten ThomassenNydalens SK216648
Vilma ThomassenNydalens SK203668
Frode WallbergHeming Orientering
Sine WallbergHeming Orientering
Sebastian WettergreenFossum IF225329
Gustav Wettmark LauritzenNydalens SK
Ville Emil WingstedtHalden SK181249
Kristine WoldeneFossum IF234578

Annonser

IOF Eventor