Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM natt (Nattsvermeren)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM natt (Nattsvermeren)
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: fredag 29 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 117 påmeldte deltakere.

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Iris HolstTyrving IL181925
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281
Mina JørgensenTyrving IL200361
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Emma Meyer LarssonTyrving IL507046
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311
Oda ScheeleNydalens SK501067

D 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aurora GjølsjøOK Moss505166
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF500116

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runa Lien BackstrømHalden SK182030

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK207641
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Bente LineIndre Østfold OK211170

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Peder BryggenHalden SK202091
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL506568
Sondre LadimOK Moss503554
Sivert PoppeFredrikstad SK507757
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Ludvik SætherFredrikstad SK212630

H 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik BlågestadFredrikstad SK215056
Martin BrækkeHalden SK181957
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Eirik ImrikFredrikstad SK507038
Christopher LadimOK Moss212141
Runar Saur ModahlFredrikstad SK211058
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Jakob TorgersenHalden SK204761

H 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein Svaland DaleVang OL191177
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325

H 21- (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000
Jonas Madslien BakkenNTNUI181989
Jarl Magnus BergeIL Koll227062
Olle BoströmTyrving IL165079
Alan CherryNydalens SK200459
Gunnar A FiskumTyrving IL502467
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Truls HestengenOppsal Orientering237772
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
Martin HubmannFredrikstad SK189434
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK184997
Carl Godager KaasBækkelagets SK170550
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK237785
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK192303
Are KristiansenTyrving IL502380
Andreas KyburzTyrving IL
Matthias KyburzTyrving IL219116
Ivar LundanesTyrving IL200904
Christoph MeierJärla Orientering
Thor MellaOppsal Orientering187259
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830
Torgeir NørbechTyrving IL505298
Ola Marius PedersenOppsal Orientering503928
Lukas PetersonTyrving IL192648
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034
Ådne SkjærsteinTyrving IL502428
Torkil Eide SolstadTyrving IL502445
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Anders VisterNydalens SK209926
Torben Christian WendlerFredrikstad SK210721
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL502887
Per WiréhnAsker Skiklubb507394
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK506811

H 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Donatas KontautasOK Moss503666
Jon PedersenHalden SK500221
Kristian RuudBækkelagets SK503508

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK501317
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Trond LundTyrving IL501010
Anders LundeVarteig OL234506
Øyvind LøkenOK Moss187141
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Svein NygårdLillomarka OL229680
Thomas RoskifteOK Moss501165

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn AasFet OL180191
Pål BackstrømHalden SK182029
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Tore BjørnerødOK Moss195675
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK145134
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Ole IngesenSarpsborg OL212391
Kent KopperudIndre Østfold OK179968
Hallvard KorenOK Moss504468
Stein Arne NegårdVang OL507609
Rune ScheeleNydalens SK207658

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Bent GalborgenIndre Østfold OK229740
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Sture OttesenIndre Østfold OK500917

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Willy GrønstadGimle IF192646
Harald WibyeOK Moss205396

D13-14 par (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Maren HenriksenVang OL190259
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL507555
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483

H13-14 par (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Martin BryggenHalden SK242412
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Sverre SandvikHalden SK213208

Annonser

IOF Eventor