Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten løp 1
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: onsdag 24 april 2019

N-åpen

1 110 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Elias Hauge BjuganHalden SK9.368.38
0Joel Bronebakk JohanssonHalden SK6.025.26
0Hanna HaldinHalden SK9.448.46
0Live Ek HedlundTrøsken IL18.5116.58
0Eira Bronebakk JohanssonHalden SK14.1612.51
0Signe KvalheimHalden SK7.146.30
0Theodor Johannesen NilsenTrøsken IL10.549.49
Håkon BryggenHalden SKikke startet
Elise HaugeSarpsborg OLikke startet

D 9-10

1 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK15.038.10
Vilma DanevadFredrikstad SK17.529.42

D 11-12

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny DanevadFredrikstad SK10.335.44
2Ingrid SteinslandFredrikstad SK13.27+2.547.18
3Thea KvalheimHalden SK14.06+3.337.39
4Malin Husebye AamodtFredrikstad SK14.58+4.258.08

D 13-14

1 740 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK15.118.43
2Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK17.55+2.4410.17
3Elma Sagli GudimIndre Østfold OK22.47+7.3613.05
Julie BrenåsVarteig OLdiskvalifisert
Sigrid HaugeSarpsborg OLikke startet
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken ILikke startet

D 13-16C

1 840 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sylvia DannevigHalden SKikke startet

D 15-16

2 460 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK18.537.40
2Amalie LøkkebergFredrikstad SK21.06+2.138.34
3Frida Hovgaard EisvangOK Moss21.17+2.248.39
4Emma Helene OlsenHalden SK21.18+2.258.39
5Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK26.02+7.0910.34
6Julie Sophie WoldOK Moss26.13+7.2010.39
7Marie Lien BackstrømHalden SK26.26+7.3310.44
8Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL28.09+9.1611.26
Embla ØvretveitFredrikstad SKikke startet

D 17-

2 460 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tove AlexanderssonStora Tuna OK13.545.39
2Julia JakobStora Tuna OK14.52+0.586.02
3Birgitte HusebyeFredrikstad SK17.09+3.156.58
4Marte Sletten BergslandTrøsken IL24.42+10.4810.02
5Cathrine LillestrandTrøsken IL26.32+12.3810.47
6Aurora FossøyNTNUI26.51+12.5710.54
7Marie Lindløv JensenOK Moss27.14+13.2011.04
8Hilde PoppeFredrikstad SK30.25+16.3112.21
9Hanne WoldOK Moss32.46+18.5213.19
10Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK33.46+19.5213.43
11Synne Marie JenssenHalden SK35.23+21.2914.23
12Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL35.41+21.4714.30
13Trine StangTrøsken IL38.57+25.0315.50
Helena ÅsbergSarpsborg OLdiskvalifisert
Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SKdiskvalifisert
Runa Lien BackstrømHalden SKikke startet

D 50-

2 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche LindløvSarpsborg OL25.5710.32
2Tone Karina IngesenSarpsborg OL26.43+0.4610.51

H 9-10

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Halvor Ek HedlundTrøsken IL34.5318.57
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK13.427.26
Ville Emil WingstedtHalden SK11.416.20
Sander Agnalt HeggenesTrøsken ILdiskvalifisert

H 11-12

1 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aksel Johan SandvikHalden SK16.318.58
2Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL17.00+0.299.14
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLikke startet

H 13-14

1 740 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin BryggenHalden SK14.298.19
2Emil Husebye AamodtFredrikstad SK14.38+0.098.24
3Elias MosebekkHalden SK15.04+0.358.39
4Audun NordbyFredrikstad SK16.42+2.139.35 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL16.55+2.269.43
6Sverre SandvikHalden SK21.01+6.3212.04
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SKdiskvalifisert
Elias ThoresenHalden SKdiskvalifisert

H 13-16C

1 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sivert FinstadFredrikstad SK13.487.30
2Balder Hasvik LarsenHalden SK18.54+5.0610.16

H 15-16

2 460 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred BjørnerødOK Moss15.046.07
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK15.35+0.316.20
3Herman Lien BackstrømHalden SK17.23+2.197.03
4Jonathan EylertsenHalden SK18.28+3.247.30
5Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK20.22+5.188.16
6Peder BryggenHalden SK20.26+5.228.18
7Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK21.08+6.048.35
Ludvik SætherFredrikstad SKdiskvalifisert
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken ILdiskvalifisert
Sondre LadimOK Mossikke startet

H 17-

2 460 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor YordanovBulgaria13.485.36
2Anders Felde OlaussenNTNUI14.06+0.185.43
3Alf Kristian HelleHalden SK16.36+2.486.44
4Christopher LadimOK Moss17.14+3.267.00
5Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL17.23+3.357.03
6Anders LundeVarteig OL17.46+3.587.13
7Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK20.54+7.068.29
8Runar StangTrøsken IL26.10+12.2210.38
9Sindre ValsgårdIndre Østfold OK27.36+13.4811.13
10Linus BjørkeHalden SK35.22+21.3414.22

H 50-

2 460 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore BjørnerødOK Moss16.496.50
2Frank LøwengreenFredrikstad SK18.21+1.327.27
3Espen SvaeSarpsborg OL18.40+1.517.35
4Dag BrenåsVarteig OL18.56+2.077.41
5Øystein JensenSarpsborg OL20.22+3.338.16
6Ole IngesenSarpsborg OL20.24+3.358.17
7Bjørn ÅstorpSarpsborg OL26.51+10.0210.54
8Per Olaf KlemsdalVarteig OL30.25+13.3612.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor