Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Prøve-NM Knockoutsprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Prøve-NM Knockoutsprint
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 31 mars 2019

D 11-12

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering20.3713.33

D 13-14

1 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL12.528.27
2Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)17.33+4.4111.32

D 15-16

1 520 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb10.006.34
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)11.46+1.467.44
3Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL11.49+1.497.46
4Tiril HolenKonnerud IL12.19+2.198.06
5Kristine Bog VikaneFana IL12.43+2.438.21
6Marie Roll-TørnqvistFana IL12.44+2.448.22
7Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb13.48+3.489.04
8Hedda SpangbergKonnerud IL14.59+4.599.51
9Tiril KihleKonnerud IL20.26+10.2613.26
Stella S. DahleFana ILikke startet
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 17-20

1 520 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL10.306.54
2Tale StrandKongsberg OL10.54+0.247.10
3Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett10.58+0.287.12
4Helene EgerKongsberg OL10.59+0.297.13
5Agnethe HasliBækkelagets SK11.11+0.417.21
6Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular11.13+0.437.22
7Christine HoenEiker OL11.17+0.477.25
8Hedda Raadal BjørloHalden SK11.21+0.517.28
9Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK11.26+0.567.31
10Janne Tjørhom AasheimGanddal IL11.29+0.597.33
11Thea Sildnes BaklidKonnerud IL11.36+1.067.37
12Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular12.04+1.347.56
13Oda Isnes TyseEiker OL12.43+2.138.21
14Karen Hoel JomaasFossum IF12.49+2.198.25
15Solveig Moen LetmolieEiker OL12.50+2.208.26
16Malene InstanesSturla, IF13.08+2.388.38
17Iselin SørensenSturla, IF13.42+3.129.00
18Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL13.57+3.279.10
19Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK13.58+3.289.11
20Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering19.04+8.3412.32
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Ine InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubbikke startet
Ingrid G. KvålsgardFossum IFikke startet

D 21-

1 520 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL9.366.18
2Malin SandstadNTNUI9.57+0.216.32
3Runa FremstadLarvik OK10.08+0.326.40
4Lone BrochmannBækkelagets SK10.14+0.386.43
4Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK10.14+0.386.43
6Ragnhild HjermstadFossum IF10.16+0.406.45
7Emilie Westli AndersenLøten o-lag10.19+0.436.47
8Eirin Svanøe-HafstadFrol IL10.24+0.486.50
9Kristine FjellangerVaregg Fleridrett10.29+0.536.53
10Aud Hognestad TaksdalGanddal IL10.32+0.566.55
11Evine Westli AndersenLøten o-lag10.36+1.006.58
12Linnea GustafssonUddevalla OK10.37+1.016.59
13Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK10.53+1.177.09
14Christiane TrösseVaregg Fleridrett10.57+1.217.12
15Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)11.06+1.307.18
16Maren GrandeFrol IL11.07+1.317.18
17Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg11.10+1.347.20
18Oda J SikkelandTyrving IL11.45+2.097.43
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrettikke startet
Lone Malmgren MolstadHalden SKikke startet
Vilde MalmeiNTNUIikke startet
Sigrid AlexandersenNTNUIikke startet

D 40-

1 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)13.058.36
2Isa HeggedalKonnerud IL13.11+0.068.40
3Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb14.07+1.029.17
4Hege FjellbirkelandIL Gular15.21+2.1610.05
5Beate UndebergetOppsal Orientering16.57+3.5211.09
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 11-12

1 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.338.54
2Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb17.28+3.5511.29

H 13-14

2 020 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)14.397.15
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)16.03+1.247.56
3Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)16.55+2.168.22
4Samuel A StokkelandÅlgård Orientering17.32+2.538.40

H 15-16

2 020 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering13.046.28
2Atle Nikolai WølloKongsberg OL13.58+0.546.54
3Markus RichterSandnes IL (Rogaland)14.08+1.046.59
3Johan EgerKongsberg OL14.08+1.046.59
5Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)14.10+1.067.00
6Edvin AakreEgersund OK14.39+1.357.15
7Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)15.26+2.227.38
8Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett15.36+2.327.43
9Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb16.05+3.017.57
10Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)16.33+3.298.11
11Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering16.56+3.528.22
12Thomas Barvik MælandGanddal IL17.13+4.098.31
13Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)17.37+4.338.43
14Sondre BataldenFana IL18.35+5.319.11
15Elias EidsvågGanddal IL27.39+14.3513.41
Andreas Nybak UrdalGanddal ILikke startet
Øyvind LamarkGanddal ILikke startet
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 17-20

2 020 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering12.035.57
2Aslak HeimdalKonnerud IL12.17+0.146.04
3Birk Bell LysakerFana IL12.21+0.186.06
4Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL12.34+0.316.13
5Johan Kristian UndelandSturla, IF12.54+0.516.23
6Markus Andreas BreivoldGanddal IL13.00+0.576.26
7Kristian PyttenKristiansand OK13.03+1.006.27
8Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF13.26+1.236.39
9Tobias RøddeGanddal IL13.43+1.406.47
10Ole Kristian TaksdalGanddal IL15.19+3.167.34
11Egil FrydenlundSturla, IF17.18+5.158.33

H 21-

2 020 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering10.475.20
2Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK11.30+0.435.41
3Emil AhlbäckFossum IF11.31+0.445.42
4Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK11.33+0.465.43
5Yannick MichielsTurun Metsänkävijät11.47+1.005.50
6Oskar StørmerFossum IF11.51+1.045.51
7Jonas Klausen EspedalNTNUI12.00+1.135.56
8Fredrik OmdalGanddal IL12.25+1.386.08
9Einar EkelandOddersjaa SSK12.31+1.446.11
10Karl FremstadTyrving IL12.33+1.466.12
11Olai Stensland LillevoldNTNUI12.36+1.496.14
12Morten Bjerga SundliGanddal IL12.53+2.066.22
13Einar MelsomFossum IF12.55+2.086.23
14Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett13.18+2.316.35
15Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb13.23+2.366.37
16Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.38+2.516.44
17Sturla StokkelandÅlgård Orientering15.44+4.577.47
Oskar AndrénIL Leikdiskvalifisert
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orienteringikke startet
Espen RaastadSkien OKikke startet
Ørjan RavndalÅlgård Orienteringikke startet
Anton SjökvistFredrikstad SKikke startet
Oskar RøenVaregg Fleridrettikke startet
Simen AamodtNTNUIikke startet
Håvard Sandstad EidsmoFreidigikke startet

H 40-

2 020 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore NymarkVaregg Fleridrett13.466.48
2Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)13.58+0.126.54
3Helge Grenager SolheimOppsal Orientering16.04+2.187.57
4Arne JohannesenIL Gular16.17+2.318.03
5Helge RisaStavanger Orienteringsklubb20.21+6.3510.04
6Bjørn BataldenFana IL20.32+6.4610.09
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Nybegynnerløype

1 520 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Judit M. MøllerFana IL20.4713.40
2Olav Solheim UnderbergetOppsal Orientering25.21+4.3416.40
3Magnus Grimsatd FrieseSandnes IL (Rogaland)25.41+4.5416.53

Damer åpen

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK27.5018.18

Herrer åpen

2 020 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett16.308.10
2Oluf BøckmanKristiansand OK17.19+0.498.34
3Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)19.15+2.459.31
4Tore FrieseSandnes IL (Rogaland)27.10+10.4013.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor