Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NØK Sprintcup løp 3, finale Tynset

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NØK Sprintcup løp 3, finale Tynset
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: lørdag 4 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads Berg jr.IL Nansen412991
Martine Rød FeragenTynset IF205972

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marina HusseiniOs IL212988
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Maria sæther VerdeniusVingelen IL189069

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Horten VikTynset IF505841

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren BrynhildsvollOs IL212779
Furtuna Tekie DangewOs IL241786
Eline Rød FeragenTynset IF205970
Hermela GoitomOs IL211815
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida HøsøienTynset IF191217
Astrid SchjølbergRøros IL78751, 3813045
Guro SchjølbergTynset IF166982, 4018388
Guro Mikkelsen StokkeTynset IF224189

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørund Solli OsOs IL211838

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330, 3996428
Eline Horten JordetVingelen IL203270, 4033551

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian Rød FeragenTynset IF502773, 3658424
Peder Angel Lundquist LangenOs IL212010
Markus Wilhelm NarvesenOs IL213692

D 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid UrsethVingelen IL3985868, 98068

H 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Arve U EngebakkenVingelen IL203604, 3653557
Asgeir EspelandTynset IF203667, 3654654
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109, 3986601
Peder Aukrust OsmoenOs IL229685
Jørgen SchjølbergTynset IF501269, 4019048
Håvard SundbergStor-Elvdal SK483745
Tollef ØstvangOs IL245744

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgit Wikan BergIL Nansen503105
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Anne Mette GrøtliKvikne IL3994746, 206173
Bente HortenVingelen IL203370
Liv MeliIL Nansen505835
Anne Meli NarjordOs IL229652
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Aagje WesseliusOs IL229687

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BergIL Nansen242524
Ingar BrennmoenVingelen IL
Per EngebakkenIL Nansen503002
Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IF205970
Leif JordetVingelen IL203271
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
John SvergjaKvikne IL206282

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Mette NormannTynset IF504589, 504589
Kari OsmoenOs IL241886

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asmund PedersenTynset IF187243
Helge SundbergRøros IL483732

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid MeliOs IL165398
Grete UrsetVingelen IL216897

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergIL Nansen165400
Johan Arnt JohansenTynset IF502650
Bjørn Ivar RyenVingelen IL174877
Tore StubbeTynset IF71719
Tor ØstvangOs IL229651

Annonser

IOF Eventor