Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Saltenkarusell 2 - Straumøya

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Saltenkarusell 2 - Straumøya
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 14 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 47 påmeldte deltakere.

C-løype (2 km) (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne AngelsenTverlandet IL226796
Anton GagnumTverlandet IL224928
Tarald JeremiassenTverlandet IL232201
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering211945

B-løype (3 km) (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering234923
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering217789
Richard KringhaugValnesfjord IL158533
Magnus KrogstadTverlandet IL224946
Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering91260
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
Andrea NjållaTverlandet IL217706
Kornelia NjållaTverlandet IL201092
Rita NjållaTverlandet IL200982
Sigrid NjållaTverlandet IL224866
Trygve NjållaTverlandet IL224864
Vilde Wikevand NormannTverlandet IL217868
Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering192249
Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering215021
Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering91255
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering91254
Anne Berit VikhalsKlubbløs204647

A-løype (4 km) (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering239391
Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering192119
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering187126
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering212638
Per HøivaagTverlandet IL224941
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Anders KureBodø og Omegn IF Orientering235954
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering235935
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Jørgen NjållaTverlandet IL217802
Endre W NormannTverlandet IL217893
Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering192245
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering181783
Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering191232
Benjamin August VikenTverlandet IL224141
Kenneth VikenTverlandet IL201066
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering184306

A-løype (6 km) (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering216339
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806
Elin HögstrandIFK Göteborg

Annonser

IOF Eventor