Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 3
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: tirsdag 23 april 2019

N-åpen

1 950 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mattis G. BrunbergBækkelagets SKfullført
Kristoffer EriksenLarvik OKfullført
Kristian HaugbergAndebu ILfullført
Lars Sørsdal IdlandAndebu ILfullført
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu ILfullført
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu ILfullført
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegnfullført

D11-12

2 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn18.258.31
2Anna Strøm JuliussenSandefjord OK18.37+0.128.37
3Anne HaugbergAndebu IL19.15+0.508.54
4Daniella GjoneSandefjord OK19.20+0.558.57

D11-12N

1 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid knippen KvernsmyrAndebu IL19.009.44
2Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn25.30+6.3013.04

D13-14

2 170 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annika van RaaijHedrum OL36.3516.51
Pernille ZagarLarvik OKdiskvalifisert

D13-16C

2 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL18.518.43
2Amalie KvernsmyrAndebu IL21.05+2.149.45

D15-16

2 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie JohansenSandefjord OK35.5714.15
2Ingvild JohnsenHedrum OL37.01+1.0414.41
3Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK37.56+1.5915.03
4Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn40.33+4.3616.05
5Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn45.38+9.4118.06
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnikke startet

D15B

2 170 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise StrømSandefjord OK29.3713.38
2Kristine Sparre KnudsenStokke IL38.13+8.3617.36
3Vivian HernadezAndebu IL42.28+12.5119.34
4Hanne Skjelland HansenAndebu IL42.36+12.5919.37
5Wenche NystuenAndebu IL42.38+13.0119.38
6Emilie JahreAndebu IL52.38+23.0124.15
Ana Maria WilhelmsenLarvik OKikke startet

D17

3 470 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kine GulliksenBækkelagets SK31.249.02
2Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn36.29+5.0510.30
3Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL37.31+6.0710.48
4Ida Sofie HjortlandLarvik OK42.02+10.3812.06
5Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn44.28+13.0412.48
6Stefani PopovaHadeland OL48.00+16.3613.49
7Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK48.58+17.3414.06
8Ingvild EckdahlOK Horten51.58+20.3414.58
9Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn52.58+21.3415.15
10Tone StoklandSandefjord OK1.05.31+34.0718.52
11Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.22.59+51.3523.54
12Mona JahreAndebu IL1.37.50+1.06.2628.11
Vilde Eia HoltungOL Trollodiskvalifisert

D17C

2 160 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL19.068.50
2Pernille MoltebergHedrum OL21.09+2.039.47
3Heidi EriksenLarvik OK21.14+2.089.49
4Astrid FodnæssAndebu IL21.58+2.5210.10
5Inger MørkSandefjord OK22.37+3.3110.28
6May-Britt ReppesgårdHedrum OL23.13+4.0710.44
7May NordkveldeHedrum OL26.32+7.2612.17
8Lill DürbeckHedrum OL26.44+7.3812.22
9Hanne VilkeStokke IL29.22+10.1613.35
Sigrun GjoneSandefjord OKikke startet
Kari Anne VikenAndebu ILikke startet

D17N

1 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Synnøve BøeStokke IL18.539.41
2Aina RogneOL Tønsberg og omegn20.21+1.2810.26

D40

2 520 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK24.499.50
2Merete LyseboLardal OL30.22+5.3312.03
3Mariann Øren ArvesenSandefjord OK31.03+6.1412.19
4Kristin BruserudOL Trollo34.41+9.5213.45
5Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn39.11+14.2215.32
6Kari Reppesgård HoltHedrum OL39.56+15.0715.50
7Celine Vik OlsenLarvik OK40.55+16.0616.14
8Torill Hynne FjæreHedrum OL43.53+19.0417.24
9Wenche EikåsSandefjord OK48.36+23.4719.17
10Elin BordøyHedrum OL48.45+23.5619.20
11Anette Kjærås FiringAndebu IL49.36+24.4719.40
12Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL53.59+29.1021.25
13Elin GravningenStokke IL1.01.43+36.5424.29
14Anikken Gjein DybvikStokke IL1.09.03+44.1427.24
Mie ZagarLarvik OKikke startet

D50

2 520 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Berit BredholtSandefjord OK29.5411.51
2Tiri RebårdSandefjord OK33.40+3.4613.21
3Veslemøy SolbergKonnerud IL38.12+8.1815.09
4Ida Vår KierulfLarvik OK38.19+8.2515.12
5Astrid BrevikStokke IL43.50+13.5617.23
6Lill-Ann TorpSandefjord OK44.04+14.1017.29
7Tone Sølie LysnesHedrum OL45.49+15.5518.10
8Stine ArntzenSandefjord OK49.28+19.3419.37
9Kristin DahlSandefjord OK52.41+22.4720.54
10Gudrun WestrumSandefjord OK54.20+24.2621.33
11Lillian BergeSandefjord OK1.03.42+33.4825.16
Tonje  RøgebergOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D60

2 070 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn29.5314.26
2Randi Kristin NærumLarvik OK31.30+1.3715.13
3Randi HansenStokke IL33.42+3.4916.16
4Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn35.14+5.2117.01
5Gro EiaOL Trollo37.13+7.2017.58
6Anne Lise AndreassenSandefjord OK42.01+12.0820.17
7Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL42.15+12.2220.24
8Elisabeth RødAndebu IL49.08+19.1523.44
9Else StordalOL Tønsberg og omegn50.40+20.4724.28
Karin EriksenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Rakerl ØrenSandefjord OKdiskvalifisert

D70

2 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margareta BrynhildsenStokke IL40.0619.22
2Thorunn Aamodt OvesenLardal OL42.15+2.0920.24
3Gerd LangsethLarvik OK43.54+3.4821.12
4Hjørdis ØvreåsBotne SK50.57+10.5124.36
5Astrid Reppesgård LieHedrum OL54.13+14.0726.11
May Helene HansenSandefjord OKikke startet

H11-12

2 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre FurlandSandefjord OK16.147.30
2Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn23.25+7.1110.50
3Kristian Kaupang LyeLarvik OK24.22+8.0811.16
4Jens G. DybvikStokke IL26.15+10.0112.09
5Marcus WindvikSandefjord OK28.06+11.5213.00
6Andreas KristiansenOL Trollo1.28.20+1.12.0640.53

H13-14

2 170 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn22.4510.29
2Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn27.28+4.4312.39
3Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn31.52+9.0714.41
4Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegn40.19+17.3418.34
Niclas GunnerødStokke ILikke startet

H13-16C

2 160 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias JahreAndebu IL18.388.37

H15-16

3 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK35.0210.05
2Hallgeir BrevikStokke IL49.38+14.3614.18

H15B

2 170 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn23.5311.00
2Trond Olav JahreAndebu IL27.26+3.3312.38
3Marius HansenAndebu IL31.51+7.5814.40

H17

4 130 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL29.187.05
2Iver RingheimLarvik OK35.19+6.018.33
3Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn35.51+6.338.40
4Viljan van RaaijHedrum OL40.05+10.479.42
5Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn40.19+11.019.45
6Tobias KristensenNTNUI40.41+11.239.51
7Jonas EikåsSandefjord OK45.41+16.2311.03
8Håkon Omholt BerrefjordLardal OL46.15+16.5711.11
9Ludvig JohnsenHedrum OL48.25+19.0711.43
10Martin AskeAndebu IL53.21+24.0312.55
Henrik R HoltHedrum OLbrutt
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnikke startet

H17C

2 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Juel johannessenHedrum OL19.429.07
2Eskil VikenAndebu IL21.16+1.349.50
3Asle JohnsenHedrum OL25.24+5.4211.45
4Roar SkjellandAndebu IL28.27+8.4513.10
5Alexander SkjellandAndebu IL28.45+9.0313.18
6Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn29.01+9.1913.26

H40

3 470 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Ivar JohansenSandefjord OK33.369.40
2Anders Kristian HoltHedrum OL35.26+1.5010.12
3Jo Børre EikåsSandefjord OK39.47+6.1111.27
4Per Henrik ZagarLarvik OK44.01+10.2512.41
5Einar IdlandAndebu IL44.52+11.1612.55
6Eelco van RaaijHedrum OL45.47+12.1113.11
7Arturo HernandezAndebu IL1.08.17+34.4119.40
8Kenneth DybvikStokke IL1.11.53+38.1720.42
9Øyvind KristiansenOL Trollo1.13.17+39.4121.07
Sturle FurlandSandefjord OKdiskvalifisert
Stian KvernsmyrAndebu ILdiskvalifisert
David HanssonOL Tønsberg og omegnikke startet

H50

3 470 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond GjelstadSandefjord OK30.268.46
2Bjørnar OlsrødStokke IL30.34+0.088.48
3Per Olav GulbrandsenLarvik OK33.26+3.009.38
4Lars FremstadLarvik OK33.32+3.069.39
5Frode RobertsenStokke IL36.03+5.3710.23
6Ole Edvard HjortlandLarvik OK36.18+5.5210.27
7Roger LysnesHedrum OL37.40+7.1410.51
8Tom AasrumHedrum OL38.47+8.2111.10
9Arne KristensenStokke IL43.09+12.4312.26
10Magne KløveStokke IL44.11+13.4512.43
11Ian RingheimOL Trollo47.07+16.4113.34
12Arne Håkon JørgensenSandefjord OK47.48+17.2213.46
13Espen JohnsenHedrum OL49.14+18.4814.11
14Jan Ivar GundersenHedrum OL55.06+24.4015.52
15Knut GjoneSandefjord OK1.00.07+29.4117.19
16Per Einar StrømHedrum OL1.01.33+31.0717.44
17Haakon PettersenSandefjord OK1.01.44+31.1817.47
18Sven OhrvikKonnerud IL1.05.45+35.1918.56
19Anders HansenAndebu IL1.08.06+37.4019.37
Trond FossSandefjord OKdiskvalifisert

H60

2 520 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn30.2812.05
2Widar TrømborgSande Sportsklubb32.56+2.2813.04
3Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn33.26+2.5813.16
4Martin NaufHedrum OL42.05+11.3716.41
5Jan BøhleOL Trollo42.52+12.2417.00
6Ragnar Niemi BergStokke IL43.14+12.4617.09
7Sigbjørn MyhreAndebu IL43.34+13.0617.17
8Elling AakreAndebu IL46.42+16.1418.31
9Per Dag NordkveldeHedrum OL51.31+21.0320.26
10Ole JohanssonPorsgrunn OL53.49+23.2121.21
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Øivind FadumSande Sportsklubbikke startet

H70

2 070 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL24.2011.45
2Dag Rønning JensenOL Trollo25.53+1.3312.30
3Kay JørgensenPorsgrunn OL26.15+1.5512.40
4Hans StordalOL Tønsberg og omegn27.38+3.1813.20
5Per Øystein AndersenLarvik OK27.48+3.2813.25
6Helge FossheimHedrum OL28.22+4.0213.42
7Frank EliassenSandefjord OK28.34+4.1413.48
8Lars Martin GjeinStokke IL29.31+5.1114.15
9Ragnar HillestadLardal OL30.36+6.1614.46
10Kåre ThorbjørnsenLarvik OK30.41+6.2114.49
11Henning GaarderKonnerud IL32.15+7.5515.34
12Ove Gunnar JacobsenStokke IL33.50+9.3016.20
13Arne KristensenStokke IL34.29+10.0916.39
14Roar LøkenSandefjord OK35.37+11.1717.12
15Svein EriksenLarvik OK37.18+12.5818.01
16Svein ThorsenSandefjord TIF37.34+13.1418.08
17Kåre NilsenSandefjord TIF37.40+13.2018.11
18Rolf LyePorsgrunn OL38.03+13.4318.22
19Thorolf TrolsrudBotne SK39.23+15.0319.01
20Jørgen KvilhaugBotne SK39.38+15.1819.08
21Magnar ØvreåsBotne SK40.49+16.2919.43
22Ole Richard BrattbakkSandefjord OK42.20+18.0020.27
23Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK45.04+20.4421.46
24Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn49.21+25.0123.50
Bjørn Helge CeebergHedrum OLdiskvalifisert
Bjørn Willy HansenSandefjord OKikke startet

H80

2 070 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GjelstadSandefjord OK38.2018.31
2Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn43.11+4.5120.51
Helge HalvorsenLarvik OKdiskvalifisert
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor