Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til World Cup granskingsløp mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: World Cup granskingsløp mellom
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: lørdag 4 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 148 påmeldte deltakere.

D 21-E (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI507661, 3781291
Marianne AndersenFredrikstad SK170604, 3666849
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK500306, 3884012
Solveig BlandkjennTyrving IL97984, 3604337
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3980323
Synnøve BråtenVegårshei IL3374543, 179370
Line CederbergGöteborg Majorna OK
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3801479
Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund
Nicoline Friberg KlysnerFIF Hillerød Orientering
Birte FriedrichsNational Team Germany
Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbund
Marthe GløersenBækkelagets SK501217, 3781937
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304, 3980893
Sofia HaajanenSK Pohjantähti501555
Henna-Riikka HaikonenAnttolan Urheilijat483285
Maren Jansson HaverstadTyrving IL504689, 3255163
Eveliina HirvonenHalden SK506088
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3946902
Lizzie InghamHalden SK3666054, 216466
Marie Hammer IversenØstmarka OK504481, 4043097
Silje Ekroll JahrenNydalens SK500307, 3885126
Lotta KarholaTampereen Pyrintö194472
Saila KinniTampereen Pyrintö501500
Karen Oline KolstadNTNUI212749, 3598497
Ingrid LundanesNTNUI235111, 3594934
Tone Bergerud LyeNydalens SK192575, 3710910
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb508777, 3977444
Ingjerd MyhreKongsberg OL200004, 3864535
Dorothea MüllerNational Team Germany
Patricia NiekeNational Team Germany
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293, 3885209
Kirsi NurmiIFK Göteborg500688
Kamilla OlaussenFredrikstad SK500304, 3981339
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Linnea OlofssonKongsberg OL506938
Jennie RunessonOK Vivill
Jo ShepherdHalden SK506930, 3775889
Paula StarkeNational Team Germany
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110, 3620606
Synne StrandAsker Skiklubb500265, 3847712
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Miri Thrane ØdumIFK Göteborg
Ida TiltnesTyrving IL192593, 3868874
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127, 3709573
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066, 3985348
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119, 3982105
Siri UlvestadNydalens SK504622, 3699345
Charlotte WatsonLillomarka OL506399, 3977733
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005, 3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3918398

H 21-E (97)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb508500, 3981222
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3884384
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI226304, 3884848
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301, 3865136
Jørgen BaklidKonnerud IL201651, 3982477
Laurits Bidstrup MøllerDansk Orienterings-Forbund
Håkon Raadal BjørloNTNUI182103, 3608270
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3815594
Bojan BlumensteinNydalens SK193877, 4015533
Søren BobachDansk Orienterings-Forbund200704
Olle BoströmTyrving IL165079, 4041273
Eirik Langedal BreivikNTNUI227567, 3985207
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering3720000, 221058
Björn CederbergDansk Orienterings-Forbund
Alan CherryNydalens SK200459, 3860467
Vetle ChristiansenBækkelagets SK217084, 3980216
Vegard DanielsenKristiansand OK3983186, 230085
Magne DæhliHalden SK500302, 3884376
Erik DöhlerNational Team Germany507734
Moritz DöllgastNational Team Germany
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Bjørn EkebergTyrving IL500261, 4042651
Kasper FosserHeming Orientering506933, 3946514
Karl FremstadTyrving IL211281, 3975901
Gaute FriestadNTNUI504430, 3608957
Csaba GerberHalden SK
Mathias GløersenBækkelagets SK501324, 3672177
Marvin GoerickeNational Team Germany
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800, 4024816
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003, 3785482
Anders HagaRaumar Orientering195480, 3808920
Håvard HagaNydalens SK502921, 3782182
Magne HagaRaumar Orientering196844, 3947470
Audun HeimdalNTNUI183721, 3917200
Ole HennselerNational Team Germany507623
Erling HjermstadFossum IF190677, 3903523
Øyvind HjermstadFossum IF221133, 3849346
Markus HolterHalden SK222454, 3597333
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010, 3776093
Andreas HøyeFredrikstad SK193983, 3621257
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893, 3880465
Niklas IngwersenDansk Orienterings-Forbund186424
Kim Aleksander Hammer IversenØstmarka OK206185
Espen JakobsenTyrving IL504561, 3971249
Simon JakobssonFrol IL507844, 4025813
Rasmus Møller JessOK Linné
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK184997, 3701604
Elias JonssonNydalens SK203274, 3917549
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL508333, 3947553
Eskil KinnebergIFK Göteborg502877, 3866605
Steinar KollerudLillomarka OL3598885, 174825
Matthias KretzschmarNational Team Germany
Jason Krogh-PedersenDansk Orienterings-Forbund
Severi KymäläinenTampereen Pyrintö501444
Tue LassenDansk Orienterings-Forbund221200
Jesse LaukkarinenHalden SK507285
Lukas LilandNydalens SK202201, 3572799
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772, 3588829
Olav LundanesHalden SK500297, 3987294
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016, 3709318
Herman Ryen MartinsenNTNUI501366, 3693843
Hans Petter MathisenFredrikstad SK507039, 3597986
Einar MelsomFossum IF507072, 3980489
Elias T. MølnvikNTNUI211647, 3870714
Anders NordbergNydalens SK181232, 3793700
Torgeir NørbechTyrving IL505298, 3982253
Andreas G. PoldenNydalens SK204632, 4034740
Marius PyttenNTNUI197877, 3624624
Damien RenardKongsberg OL201971
KyongSa RiIL BUL-Tromsø169009, 3715265
Sander H. RogndokkenNydalens SK207832, 3882081
Beat RothNydalens SK221016
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561, 3778263
Sverre Turter SandvoldNydalens SK182072, 3120912
Paul SirumFrol IL211470, 3943198
Yngve SkogstadFrol IL502895, 3817269
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb504114, 3732500
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK507100, 3885191
Oskar StørmerFossum IF209002, 4027991
Andreas SølbergIL Leik506777, 3641958
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3859287
Olli-Markus TaivainenFredrikstad SK501558
Janis TamuzsNavi
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770, 3597531
Thomas TubbehaugenOK Moss222453, 3895018
Kristian VadDansk Orienterings-Forbund501712
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Håvard WedegeFredrikstad SK507607, 4006789
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL502887, 3980869
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204669, 3588761
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552, 3949302
Øyvind WiggenByåsen IL500061, 4016267
Göran WinbladFredrikstad SK209717
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK506811, 3978731
Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund
Marius ØieLøten o-lag501531, 4037768
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305, 3777877

Annonser

IOF Eventor