Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold 2-dagers, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold 2-dagers, dag 1
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 30 mars 2019

N-åpen

1 600 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Magnus Aakre LarsenAndebu IL19.3712.15
0Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa23.3114.41
0Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa14.078.49
0Audun AunmoModum OL24.0815.05
0Casper Velstadbråten BangåsBotne SK30.5719.20
0Josephine Lin BjørkSandefjord OK14.489.15
0Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK31.2719.39
0Joel Bronebakk JohanssonHalden SK12.377.53
0Mattis BrunborgSandefjord OK43.1527.01
0Hedda BråtheNOTEAM24.5415.33
0Snorre  BråtheNOTEAM24.5515.34
0Christopher David EriksenLarvik OK25.0715.41
0Mia HasleNOTEAM32.4520.28
0Andréa Tangen HoltetEidskog OL25.0415.40
0Sebastian Tangen HoltetEidskog OL24.4815.30
0Julie Økern HågårdKonnerud IL19.2012.05
0Karen KlavenesSandefjord OK15.359.44
0Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK26.0116.15
0Elise Nauf BorgersenHedrum OL16.2710.16
0Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL15.009.22
0Signe Drange RuudRøyken OL25.5916.14
0Joel RöhrsStokke IL27.3817.16
0Oliver Klæstad SandnesNOTEAM19.5312.25
0Marina SandvoldEiker OL15.519.54
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL27.1617.02
0Sturla SigurdssonStokke IL28.1017.36
0Mathias SundbyLarvik OK17.4311.04
0Arvid WennerstrandPorsgrunn OL27.3717.15
0Vidar WennerstrandPorsgrunn OL27.4917.23
0Herman WilhelmsenSturla, IF19.4512.20
0Marte Åkre LarsenAndebu IL17.4711.06
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn19.4812.22
Mathilde KristensenStokke ILikke startet
Marcus WindvikSandefjord OKikke startet

D 10

2 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK14.165.31
0Ofelia Leonora AxelsonEiker OL39.2315.15
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn40.2615.40

D 11-12

2 670 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn21.228.00
2Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn27.01+5.3910.07
3Ingvild RingheimLarvik OK29.34+8.1211.04
4Daniella GjoneSandefjord OK32.58+11.3612.20
5Elise RenardKongsberg OL37.46+16.2414.08
6Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL38.34+17.1214.26
7Juliette Holtskog-FeremansSkien OK38.53+17.3114.33
8Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK40.38+19.1615.13
9June HestadSkien OK43.08+21.4616.09
10Abelone Josefine AxelsonEiker OL48.15+26.5318.04
11Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL56.53+35.3121.18

D 11-12N

2 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa19.107.25
2Rebecca Grace HommeSturla, IF31.14+12.0412.06

D 13-14

2 820 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Aakre LeistadSkien OK29.0410.18
2Ragne KlavenesSandefjord OK31.24+2.2011.08
3Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL32.23+3.1911.29
4Iril RingheimLarvik OK33.22+4.1811.49
5Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL42.12+13.0814.57
6Ingeborg EikåsSandefjord OK1.00.54+31.5021.35
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OLdiskvalifisert
Annabell Aunmo KjellevoldModum OLikke startet

D 13-16C

2 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linn StrømSandefjord OK44.4115.34
2Emilie Holtskog-FeremansSkien OK49.28+4.4717.14

D 13-16N

2 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maike RöhrsStokke IL31.0311.53

D 15-16

3 970 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Une HoltermannPorsgrunn OL35.539.02
2Kristin Melby JacobsenLardal OL38.37+2.449.43
3Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn40.47+4.5410.16
4Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL42.48+6.5510.46
5Eline SchjervenLardal OL44.35+8.4211.13
6Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK50.07+14.1412.37
7Ingvild GustafssonKongsberg OL1.01.02+25.0915.22
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Ingrid MobråthenBotne SKdiskvalifisert
Emilie JohansenSandefjord OKikke startet

D 15-16B

2 820 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise StrømSandefjord OK36.5713.06
2Emilie Kleppan StampeSandefjord OK42.29+5.3215.03
3Amanda AxelsonEiker OL44.01+7.0415.36
4Emilie JahreAndebu IL1.13.13+36.1625.57

D 17-20

4 440 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina KallesonOppsal Orientering45.0910.10
2Mina SchjervenLardal OL47.37+2.2810.43
3Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL47.40+2.3110.44
4Ingvild LangeggenKongsberg OL48.06+2.5710.49
5Ella Arentz HagenSandefjord OK49.11+4.0211.04
6Maren NorderudTyrving IL50.10+5.0111.17
7Marlin HaavengenKongsberg OL50.24+5.1511.21
8Ingrid HasaasFossum IF52.43+7.3411.52
9Ida Sofie HjortlandLarvik OK57.06+11.5712.51
10Andrea VaneboKongsberg OL59.36+14.2713.25
11Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn1.10.59+25.5015.59
12Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.14.49+29.4016.51
Elise StørenBø OLikke startet

D17-AK

3 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sølvi FossøyEiker OL40.5011.36
2Solveig SletnerRøyken OL45.24+4.3412.53
3Pernille NaufHedrum OL45.43+4.5312.59
4Celine Vik OlsenLarvik OK56.51+16.0116.09

D 17B

2 820 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malene NysæterSkien OK35.1212.28
2Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL38.10+2.5813.32
3Anne Berg GjølbergLarvik OK42.57+7.4515.13
4Heidi EriksenLarvik OK46.05+10.5316.20
5Tone Sølie LysnesHedrum OL46.16+11.0416.24
6Kristine Sparre KnudsenStokke IL59.50+24.3821.13
7Mona Dalegård LøkenKongsberg OL1.14.04+38.5226.15

D 17C

2 870 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti GullordGjø-Vard OL30.0410.28
2Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo40.12+10.0814.00
3Anne Kathrine AkselsenNydalens SK47.43+17.3916.37
4May NordkveldeHedrum OL58.24+28.2020.20

D 21

4 440 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bodil HelgerudHalden SK36.548.18
2Malin SørensenNydalens SK39.41+2.478.56
3Linnea OlofssonKongsberg OL43.01+6.079.41
4Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn43.44+6.509.50
5Sofie AarnesNydalens SK45.56+9.0210.20
6Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL48.44+11.5010.58
7Marit IsachsenAsker Skiklubb49.25+12.3111.07
8Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL50.32+13.3811.22
9Silje Borge HoviSkien OK58.16+21.2213.07
10Sunniva Nergaard BergStokke IL1.01.13+24.1913.47
11Kristin SletnerIL GeoForm1.08.19+31.2515.23

D 40-

3 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin BjervaLarvik OK35.3010.05
2Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL37.15+1.4510.34
3Trude HansenBerger og Svelvik OL54.12+18.4215.23
4Gry AakreSkien OK1.00.11+24.4117.05

D 45-

3 520 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK35.1710.01
2Trude HarstadBø OL36.31+1.1410.22
3Ingjerd SommerstadKongsberg OL38.16+2.5910.52
4Liv SchjervenLardal OL40.47+5.3011.35
5Audrun UtskarpenIL GeoForm41.31+6.1411.47
6Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn44.29+9.1212.38
7Sara MathisenPorsgrunn OL44.41+9.2412.41
8Silje IslandOL Tønsberg og omegn47.24+12.0713.27
9Anette Kjærås FiringAndebu IL52.19+17.0214.51
10Kristin BruserudOL Trollo54.09+18.5215.23
11Åse NysæterSkien OK59.52+24.3517.00
12Ellen GustafssonKongsberg OL1.04.32+29.1518.20
13Elin BordøyHedrum OL1.04.50+29.3318.25
14Trude NysæterSkien OK1.07.57+32.4019.18
15Katrine van RaaijHedrum OL1.18.44+43.2722.22
Lenka WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 50-

3 420 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege FeiringTyrving IL37.5811.06
2Marianne NjåsteinTyrving IL38.19+0.2111.12
3Aud Ellen BrevikSturla, IF41.06+3.0812.01
4Hilde VassendPorsgrunn OL42.21+4.2312.22
5Torunn Økern JensenRingerike OL43.02+5.0412.34
6Anne Kristine NorderudTyrving IL44.03+6.0512.52
7Tone SkramRøyken OL51.06+13.0814.56
8Kristin Sæthre SørensenSturla, IF54.07+16.0915.49
9Maria TorgersenBækkelagets SK59.17+21.1917.20
10Merete UndelandSturla, IF1.08.10+30.1219.55

D 55-

3 420 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL41.4312.11
2Veslemøy SolbergKonnerud IL48.20+6.3714.07
3Ingrid RavnanOL Toten-Troll49.22+7.3914.26
4Torun DyrkornEiker OL56.27+14.4416.30
5Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.08.40+26.5720.04
Eva SyversenRøyken OLdiskvalifisert

D 60-

2 750 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviSkien OK28.4310.26
2Bjørg SvanbergRøyken OL32.00+3.1711.38
3Kari LyngbakkenKonnerud IL44.03+15.2016.01
4Karin EriksenOL Tønsberg og omegn48.56+20.1317.47
5Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL59.51+31.0821.45
Eli Tufte HanssenEiker OLdiskvalifisert
Brit HougePorsgrunn OLikke startet

D 65-

2 750 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL31.4111.31
2Randi Kristin NærumLarvik OK34.34+2.5312.34
3Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn39.22+7.4114.18
4Aud KjemperudEiker OL39.30+7.4914.21
5Inger NergaardStokke IL45.09+13.2816.25
6Elisabeth RødAndebu IL50.10+18.2918.14
7Grethe Lill RyengSturla, IF56.09+24.2820.25
8Kari BergLarvik OK1.00.20+28.3921.56
Lill BirkelundPorsgrunn OLdiskvalifisert
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert
Randi HansenStokke ILikke startet

D 70-

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margareta BrynhildsenStokke IL43.2216.40
2Gerd LangsethLarvik OK44.37+1.1517.09
3Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL49.45+6.2319.08
4Anne Karin StigemoIL Imås51.40+8.1819.52
5Aud I SpjelkavikTyrving IL55.40+12.1821.24
6Gry Bruland VråleSturla, IF1.05.36+22.1425.13
7Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1.20.38+37.1631.00
Anne Marie CeebergHedrum OLikke startet

D 75-

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni DrageHaugerud IF44.1317.00
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb46.00+1.4717.41
3Hanne BræckKongsberg OL51.42+7.2919.53
4Thorunn Aamodt OvesenLardal OL52.22+8.0920.08
5Elin DahlenRingerike OL56.16+12.0321.38
6Inger Lise SolbergBø OL1.23.51+39.3832.15
Eli KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 10

2 580 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Oscar WilhelmsenSturla, IF27.4710.46
0Aksel KlausenSturla, IF18.307.10
0Danie Nicolai HommeSturla, IF27.4910.46
0Mathis RenardKongsberg OL27.2610.37

H 11-12

2 670 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL17.396.36
2Magnus SigurdssonStokke IL20.54+3.157.49
3Jarand GustafssonKongsberg OL21.18+3.397.58
4Sindre FurlandSandefjord OK26.21+8.429.52
5Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL29.52+12.1311.11
6Ask Felland SætnanFossum IF30.32+12.5311.26
7Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL30.59+13.2011.36
8Aleksander Tangen HoltetEidskog OL31.54+14.1511.56
9Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn32.25+14.4612.08
10Sondre KornmoPorsgrunn OL34.59+17.2013.06
11Jens G. DybvikStokke IL35.46+18.0713.23
12Ole Magnus StoremyrIL Hauken1.00.27+42.4822.38
13Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL1.18.47+1.01.0829.30
Tollef TjentlandLardal OLikke startet

H 11-12N

2 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias Harstad RindeBø OL13.465.20
2Karl Rein RådahlTyrving IL22.58+9.128.54

H 13-14

3 010 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL28.059.19
2Brage EikåsSandefjord OK36.38+8.3312.10
3Gaute NysæterSkien OK37.18+9.1312.23
4Henrik StoremyrIL Hauken39.16+11.1113.02
5Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn40.13+12.0813.21
6Henrik KaiserSturla, IF44.05+16.0014.38
7Martin DybvikStokke IL58.20+30.1519.22
Sindre Flatin ErichsenSkien OKikke startet
Gabriel GjoneSandefjord OKikke startet
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet

H 13-16N

2 610 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre Harstad RindeBø OL17.166.36
2Diderik Rønning BøeSandefjord OK24.01+6.459.12
Edward Pegg LysbergOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 15-16

4 440 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL35.558.05
2Benjamin GjoneSandefjord OK41.08+5.139.15
3Henrik Kaupang LyeLarvik OK45.35+9.4010.15
4Halvor LøkenKongsberg OL45.42+9.4710.17
5Anders KlavenesSandefjord OK46.32+10.3710.28
6Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL48.00+12.0510.48
7Hallvard TjentlandLardal OL48.38+12.4310.57
8Theodor BjørkSandefjord OK58.52+22.5713.15
9Martin KaiserSturla, IF1.42.10+1.06.1523.00
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnikke startet
Lukas KlausenSturla, IFikke startet

H15-16B

3 010 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK36.3512.09
2Magnus Asker OlsenSandefjord OK47.24+10.4915.44
Oskar BaklidKonnerud ILikke startet

H 17-20

5 100 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK36.237.08
2Sindre R HoltHedrum OL38.36+2.137.34
3Trym B IslandOL Tønsberg og omegn44.47+8.248.46
4Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn46.30+10.079.07
5Halvard KornmoPorsgrunn OL46.38+10.159.08
6Viljan van RaaijHedrum OL47.29+11.069.18
7Jens Johan BrekkeLillomarka OL48.31+12.089.30
8Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn48.37+12.149.31
9Vetle DrageKongsberg OL51.21+14.5810.04
10Henrik R HoltHedrum OL51.54+15.3110.10
11Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn52.23+16.0010.16
12Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn53.50+17.2710.33
13Iver RingheimLarvik OK54.11+17.4810.37
14Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.00.28+24.0511.51
15Kristoffer FjæreHedrum OL1.01.51+25.2812.07
16Ludvig JohnsenHedrum OL1.05.46+29.2312.53
Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Håkon KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert
Jonas EikåsSandefjord OKdiskvalifisert

H 17-AK

3 970 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa42.5110.47
2Andre WilhelmsenSturla, IF48.09+5.1812.07
3Kristian StrømNydalens SK1.01.51+19.0015.34

H 17B

3 010 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn31.4710.33
2John TangenEidskog OL31.55+0.0810.36
3Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL37.37+5.5012.29
4Runar BergBerger og Svelvik OL41.26+9.3913.45
5Trond Olav JahreAndebu IL43.03+11.1614.18
6Max KrammerTyrving IL45.53+14.0615.14
7Ulrik Andre StrømHedrum OL47.50+16.0315.53

H 17C

2 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius HansenAndebu IL34.0511.52
Ottar BueOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 17N

2 610 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard IslandOL Tønsberg og omegn18.537.14
2Terje SkramRøyken OL29.42+10.4911.22

H 21-

5 100 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Damien RenardKongsberg OL34.506.49
2Øystein SørensenNydalens SK36.37+1.477.10
3Øyvind HelgerudHalden SK38.40+3.507.34
4Jørn SundbyLarvik OK40.47+5.577.59
5Halvor SaunesNydalens SK41.34+6.448.09
6Dag Steinar RagvinBø OL42.35+7.458.20
7Mathias GløersenBækkelagets SK42.58+8.088.25
8Trond StrandbergLarvik OK44.27+9.378.42
9Geir HoffTyrving IL45.34+10.448.56
10Henrik Drange RuudRøyken OL45.57+11.079.00
11Trygve Hem OlsenTyrving IL46.01+11.119.01
12Wolfgang KampelBækkelagets SK46.12+11.229.03
13Eirik LarsenSkien OK48.07+13.179.26
14Kenneth SandvoldEiker OL49.13+14.239.39
15Stein H. HagenFossum IF51.01+16.1110.00
16Eivind Frode RindeBø OL55.23+20.3310.51
17Erik Bergsbakk HolterLarvik OK58.52+24.0211.32
18Martin AskeAndebu IL1.01.42+26.5212.05
19Jarle LysnesHedrum OL1.03.13+28.2312.23
20Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL1.07.21+32.3113.12
21Robert FredriksenNotodden OL1.10.48+35.5813.52

H 40-

4 440 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen FrøydLarvik OK37.198.24
2Per Henrik ZagarLarvik OK49.32+12.1311.09
3Fredrik LarsenIndre Østfold OK50.50+13.3111.26
Asbjørn BygglandHøydalsmo ILdiskvalifisert

H 45-

3 970 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge GisholtOK Skeidi32.468.15
2Frode NysæterSkien OK33.14+0.288.22
3Gisle NysæterSkien OK33.30+0.448.26
4Espen RøsteKongsberg OL34.49+2.038.46
5Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL36.59+4.139.18
6Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL39.06+6.209.50
7Jens TjentlandLardal OL40.22+7.3610.10
8Anders GustafssonSturla, IF41.41+8.5510.29
9Anders Kristian HoltHedrum OL41.57+9.1110.34
10Olav HasaasFossum IF42.29+9.4310.42
11Knut Jostein SætnanFossum IF42.31+9.4510.42
12Jarl HommeSturla, IF43.24+10.3810.55
13Trond EvensenOL Tønsberg og omegn45.10+12.2411.22
14Atle StrømHedrum OL45.38+12.5211.29
15Øyvind StørenBø OL54.35+21.4913.44
16Atle BorgersenHedrum OL1.05.54+33.0816.35
17Kenneth DybvikStokke IL1.12.07+39.2118.09
Roar SkjellandAndebu ILikke startet

H 50-

3 930 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar OlsrødStokke IL33.468.35
2Lars EnerhaugenModum OL34.41+0.558.49
3Tore HoffTyrving IL35.04+1.188.55
4Syver LøkenKongsberg OL36.06+2.209.11
5Per Olav GulbrandsenLarvik OK36.37+2.519.19
6Guttorm EggeIL GeoForm36.50+3.049.22
7Morten HamreIL Hauken39.55+6.0910.09
8Lars BaklidKonnerud IL40.23+6.3710.16
9Roger LysnesHedrum OL40.58+7.1210.25
10Jon SkriubakkenPorsgrunn OL41.03+7.1710.26
11Espen JohnsenHedrum OL44.27+10.4111.18
12Anders HansenAndebu IL46.58+13.1211.57
13Rune SørensenSturla, IF47.08+13.2211.59
14Per GustafssonKongsberg OL49.02+15.1612.28
15Ian RingheimOL Trollo50.44+16.5812.54
16Harald OmlandSkien OK50.45+16.5912.54
17Arne TorgersenBækkelagets SK51.24+17.3813.04
18Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL54.40+20.5413.54
19Karl Anton UndelandSturla, IF1.22.17+48.3120.56

H 55-

3 930 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind DrageKongsberg OL31.588.08
2Kjell WestinPorsgrunn OL35.22+3.248.59
3Eivind HoffTyrving IL36.54+4.569.23
4Frode RobertsenStokke IL38.31+6.339.48
5Harald BergeLøten o-lag39.04+7.069.56
6Onno VerberneOL Toten-Troll40.06+8.0810.12
7Arne KristensenStokke IL46.26+14.2811.48
8Terje GullordGjø-Vard OL50.11+18.1312.46
9Morten AndresenOK Skeidi52.52+20.5413.27
10Torgeir BrandalKongsberg OL53.36+21.3813.38
11Roar ByeModum OL54.20+22.2213.49
12Snorre FrydenlundSturla, IF56.13+24.1514.18
13Per Einar StrømHedrum OL1.01.03+29.0515.32
Sven OhrvikKonnerud ILdiskvalifisert

H 60-

3 420 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arve GlittumOK Skeidi29.488.42
2Inge GlittumOK Skeidi34.37+4.4910.07
3Øyvind Roger HansenRøyken OL35.24+5.3610.21
4Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn36.32+6.4410.40
5Trond HegnaAsker Skiklubb36.41+6.5310.43
6Harald HoviSkien OK37.19+7.3110.54
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF45.23+15.3513.16
Sigbjørn ModalsliFossum IFikke startet

H 65-

3 420 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn GrindeIL GeoForm37.0010.49
2Terje LudvigsenLarvik OK38.56+1.5611.23
3Are EriksenOslostudentenes IK39.04+2.0411.25
4Magne VollenOslostudentenes IK39.16+2.1611.28
5Elling AakreAndebu IL42.16+5.1612.21
6Morten JohannessenRøyken OL43.30+6.3012.43
7Ole JohanssonPorsgrunn OL43.33+6.3312.44
8Sveinung RekaaNotodden OL44.17+7.1712.56
9Hans Roar BakkenEiker OL44.49+7.4913.06
10Martin NaufHedrum OL46.20+9.2013.32
11Hugo A. ChristensenNotodden OL46.42+9.4213.39
12Per Chr. HagenBø OL48.12+11.1214.05
13Ragnar Niemi BergStokke IL49.56+12.5614.36
14Kjell SvanbergRøyken OL52.24+15.2415.19
15Per Dag NordkveldeHedrum OL55.16+18.1616.09
16Jan BøhleOL Trollo55.58+18.5816.21
17Jiri UrvalekPorsgrunn OL58.38+21.3817.08
18Hans Lyder HaareKonnerud IL1.14.45+37.4521.51

H 70-

2 750 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL27.4510.05
2Atle RemmePorsgrunn OL29.54+2.0910.52
3Helge FossheimHedrum OL30.46+3.0111.11
4Widar Taxth LølandHisøy OK30.52+3.0711.13
5Ragnar HillestadLardal OL31.00+3.1511.16
6Dag Rønning JensenOL Trollo31.14+3.2911.21
7Rolf GjølbergLarvik OK31.32+3.4711.28
8Jakob KløverødPorsgrunn OL31.47+4.0211.33
9Kay JørgensenPorsgrunn OL34.01+6.1612.22
10Paul SkjakerHadeland OL34.45+7.0012.38
11Svein EriksenLarvik OK34.55+7.1012.41
12Bjørn Helge CeebergHedrum OL39.00+11.1514.10
13John Ivar KjellevoldModum OL41.02+13.1714.55
14Henning GaarderKonnerud IL42.19+14.3415.23
15Bjørn SpjelkavikTyrving IL43.12+15.2715.42
16Kåre ThorbjørnsenLarvik OK43.18+15.3315.44
17Alf Johan HjelmtvedtEiker OL43.43+15.5815.53
18Ove Gunnar JacobsenStokke IL44.44+16.5916.16
19Arne LandeBø OL59.39+31.5421.41
Helge RevhaugRingerike OLdiskvalifisert
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegnikke startet

H 75

2 750 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF32.2511.47
2Thorolf TrolsrudBotne SK37.51+5.2613.45
3Tormod DahlenRingerike OL41.20+8.5515.01
4Olav SolbergBø OL41.23+8.5815.02
5Kåre NilsenSandefjord TIF41.30+9.0515.05
6Magnar ØvreåsBotne SK42.49+10.2415.34
7Ronald BjervaDrangedal OL43.30+11.0515.49
8Terje ThrondsenNittedal OL43.36+11.1115.51
9Lars Martin GjeinStokke IL44.34+12.0916.12
10Magne KlovningPorsgrunn OL46.31+14.0616.54
11Svein ThorsenSandefjord TIF55.20+22.5520.07
12Lasse VråleSturla, IF1.01.31+29.0622.22
13Tom SletnerRøyken OL1.15.36+43.1127.29
14Arne ØfsthusAsker Skiklubb1.23.27+51.0230.20
Asbjørn BræckKongsberg OLdiskvalifisert

H 80-

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn42.3116.21
2Magnar ReppesgårdHedrum OL42.39+0.0816.24
3Bjørn GunnerødAsker Skiklubb54.09+11.3820.49
4Tor DrageHaugerud IF56.28+13.5721.43
5Steinar RuudKonnerud IL58.15+15.4422.24

H 85

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IKdiskvalifisert

A-åpen

3 520 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard HågårdKonnerud IL30.288.39
2Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK33.47+3.199.35
3Morten Kronan HaflanlOL Tønsberg og omegn33.49+3.219.36
4Brynjar FredheimLillomarka OL33.55+3.279.38
5Per WiréhnAsker Skiklubb38.17+7.4910.52
6Espen LunøeNydalens SK42.39+12.1112.06
7Kjetil KarlsenNOTEAM43.39+13.1112.24
8Henrik WennerstrandPorsgrunn OL45.12+14.4412.50
9Steinar  LandeBø OL45.32+15.0412.56
10Håkon  BergStokke IL46.48+16.2013.17
11Thomas KaiserSturla, IF47.28+17.0013.29
12Line Drange RuudRøyken OL47.35+17.0713.31
13Lise  HorntvedtLarvik OK48.06+17.3813.39
14Marie  BøenPorsgrunn OL51.50+21.2214.43
15Tom RådahlTyrving IL52.03+21.3514.47
16Benedicte BøenPorsgrunn OL52.06+21.3814.48
17Ola NilsenOppsal Orientering52.27+21.5914.54
18Johnny JohansenLillomarka OL55.34+25.0615.47
19Øyvind GylverAsker Skiklubb1.01.01+30.3317.20
20Marit Elin IdenNOTEAM1.03.02+32.3417.54
21Tom André AlstadsætherEiker OL1.04.39+34.1118.21
22Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.09.04+38.3619.37
23Ole Kristian V BangåsBotne SK1.24.24+53.5623.58
Thor NorderudTyrving ILdiskvalifisert

B-åpen

3 010 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm26.598.57
2Hanne FredheimLillomarka OL32.27+5.2810.46
3Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn36.23+9.2412.05
4Sigurd HoltskogSkien OK40.43+13.4413.31
5Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL42.38+15.3914.09
6Sharon BroadwellIL GeoForm48.36+21.3716.08
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Ana Maria WilhelmsenLarvik OKikke startet

C-åpen

2 870 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir HestadSkien OK32.1611.14
2Monica Tveit TjentlandLardal OL42.10+9.5414.41
3Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi49.04+16.4817.05
4Dan Erik KallesonOppsal Orientering51.33+19.1717.57
Inger-Lene FlatinSkien OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor