Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintliga 2019 Løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintliga 2019 Løp 1
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 30 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 180 påmeldte deltakere.

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)
Ada C StokkelandÅlgård Orientering

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)212094
Anna TaksdalGanddal IL
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)

D 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)
Stella S. DahleFana IL3490588
Tiril HolenKonnerud IL228510
Tiril KihleKonnerud IL3924016
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780
Marie Roll-TørnqvistFana IL
Hedda SpangbergKonnerud IL4016044
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb3986742
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Kristine Bog VikaneFana IL

D 17-20 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL3738929
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL3560950
Hedda Raadal BjørloHalden SK3694023
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK3940707
Helene EgerKongsberg OL3708633
Agnethe HasliBækkelagets SK3715299
Christine HoenEiker OL3572500
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Ine InstanesSturla, IF
Malene InstanesSturla, IF
Oda Isnes TyseEiker OL3973492
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3598588
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3828795
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Ingrid G. KvålsgardFossum IF3982212
Solveig Moen LetmolieEiker OL3952454
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett3597432
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996709
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb234375
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3645793
Tale StrandKongsberg OL3630720
Iselin SørensenSturla, IF507755
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3990223

D 21- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI3781291
Lone BrochmannBækkelagets SK3980323
Ingeborg EideByåsen IL3997368
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett3905841
Runa FremstadLarvik OK3598265
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)
Maren GrandeFrol IL3649910
Linnea GustafssonUddevalla OK407851
Ragnhild HjermstadFossum IF3952272
Vilde MalmeiNTNUI3946191
Lone Malmgren MolstadHalden SK3835212
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK3619426
Malin SandstadNTNUI3793395
Oda J SikkelandTyrving IL3577988
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg3224292
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL
Christiane TrösseVaregg Fleridrett3985348
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK3979408
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398

D 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)
Hege FjellbirkelandIL Gular
Anne Marie GauselGanddal IL
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)3963196
Ingunn Anda HaugSandnes IL (Rogaland)
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Lina JasulaityteOLifant
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677
Jane TangenStavanger Orienteringsklubb227052
Ann Karin TjørhomGanddal IL
Beate UndebergetOppsal Orientering3869542
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering506763
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Johannes MyklebostSandnes IL (Rogaland)223698
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb245290
Marius RøddeGanddal IL
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)

H 15-16 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK
Sondre BataldenFana IL3490075
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Johan EgerKongsberg OL3707791
Elias EidsvågGanddal IL
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Øyvind LamarkGanddal IL3978814
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)
Thomas Barvik MælandGanddal IL
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996220
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)
Andreas Nybak UrdalGanddal IL
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826
Atle Nikolai WølloKongsberg OL3656253
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

H 17-20 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL
Egil FrydenlundSturla, IF
Aslak HeimdalKonnerud IL3819083
Birk Bell LysakerFana IL3489101
Kristian PyttenKristiansand OK3940715
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF3832847
Tobias RøddeGanddal IL
Ole Kristian TaksdalGanddal IL
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738093
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL

H 21- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtNTNUI3589595
Emil AhlbäckFossum IF3884384
Oskar AndrénIL Leik
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering3597705
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK3946571
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3634599
Einar EkelandOddersjaa SSK3575644
Jonas Klausen EspedalNTNUI3621158
Karl FremstadTyrving IL3975901
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb3885670
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering
Olai Stensland LillevoldNTNUI3588829
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett3709318
Einar MelsomFossum IF3980489
Yannick MichielsTurun Metsänkävijät
Fredrik OmdalGanddal IL
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)
Espen RaastadSkien OK3588423
Ørjan RavndalÅlgård Orientering
Oskar RøenVaregg Fleridrett3778263
Anton SjökvistFredrikstad SK3302437
Sturla StokkelandÅlgård Orientering
Oskar StørmerFossum IF3599305
Morten Bjerga SundliGanddal IL
Marius ØieLøten o-lag4037768
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK3777877

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)
Bjørn BataldenFana IL
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)
Leif Kjetil Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)
Arne JohannesenIL Gular
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb
Tore NymarkVaregg Fleridrett3983517
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering3869542
Leif StørmerFossum IF3597309
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut J NerhusIL Strand-Ulv223859
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb

Nybegynnerløype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Elias Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb234349
Judit M. MøllerFana IL3490588
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)

Damer åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)
Rita RaastadSkien OK
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)

Herrer åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oluf BøckmanKristiansand OK3986387
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)

Annonser

IOF Eventor