Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Oslo City Cup 2019, løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Oslo City Cup 2019, løp 3
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: tirsdag 23 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 587 påmeldte deltakere.

D 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK3918570
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering3943552
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Astrid ReuschHeming Orientering3946050
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb3926987
Silje Andresen SkotteFossum IF3886611
Caroline SlungaardHeming Orientering234111

H 11-12 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik GrønsethFossum IF4032850
Sondre HafskjoldNydalens SK4022620
Silas Mestad HansenLillomarka OL3886108
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL
Magnus Flydal JenstadFossum IF212370
Jørgen LerFet OL4015293
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK3954161
Mikkel MichelsenFossum IF3977287
Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll
Alfred NikolaisenOppsal Orientering4037933
Even Nygård ThorsengFossum IF3946001
Eskil OlaussenOppsal Orientering3992880
Otto Figenschou PiraHeming Orientering3931565
Gaute SkjønhaugFet OL3984309
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Ask Felland SætnanFossum IF3946688
Nikolai TesloHadeland OL3883063
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Sigmund ØlstadFet OL3933702
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb3808649

D 13-16 (65)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Mari BrendeFossum IF3885464
Gina BrevikØstmarka OK
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Noor Dirro-HeluMåren OK3954336
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952074
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Nora Christine HansenAsker Skiklubb3638459
Martine Arntzen HaugØstmarka OK
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Ane HustvedtOppsal Orientering3688595
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Tuva HøyerFossum IF3934593
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering3728458
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering3883840
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Ingrid LuråsOppsal Orientering3864717
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Marielle MichelsenFossum IF3985900
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Pauline MyklebustIL Koll3717253
Sigrid NermoenØstmarka OK4040473
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL3981925
Pernille Nor-WollØstmarka OK3805942
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL3947199
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering3714771
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering4041596
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Marte Sofie SkroveRingerike OL
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering3971157
Frida SolsrudNydalens SK3614377
Selma Størmer-AntonsenNydalens SK3816808
Luciana Maria SvadsMåren OK3950821
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Elise ThorsengFossum IF3823960
Anna Mæhre TorjussenFossum IF3808730
Gunde TumelionisFossum IF
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK4021994
Martha WisløffAsker Skiklubb3985124
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering4026720
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

H 13-16 (63)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3884111
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Jonas AarsethNydalens SK3885316
Elias AndenæsAsker Skiklubb3984879
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3885936
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering4040838
Erlend BakkeFossum IF4042008
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Børge Nilsen BergFossum IF3672722
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Gaute BerganNydalens SK4042909
Mikael BirkelundAsker Skiklubb3651635
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Christian Fredrik BorgIL Koll3653292
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Håvard EikRaumar Orientering3682309
Alexander Melin Ganc-PetersenFossum IF225133
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Simen Gløgård StensrudNittedal OL3660255
Eskil HafskjoldNydalens SK4022018
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Teodor Mo HjelsethNydalens SK4028940
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Simen HøyerFossum IF4041174
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK3516572
Eskil KolshusOppsal Orientering3630399
Anders Håvard LarsenNydalens SK3630654
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Kristian Norum MeløysundNydalens SK3886454
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL3969573
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Erlend OtterleiØstmarka OK4005567
Jakob RastadAsker Skiklubb4019444
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Fridtjof ReuschHeming Orientering4021986
Philip Lehmann RomørenFossum IF3677168
Sigurd RødnesOppsal Orientering3661253
Andreas SandernesØstmarka OK3983327
Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering212644
Simen SkeideOppsal Orientering224156
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Gabriel SolemOppsal Orientering3980133
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Elias StubberudNydalens SK3646452
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Stian Måseide SørlieRaumar Orientering3718137
Birk ThorstensenOppsal Orientering3779824
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

D 17- (72)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida AamotNydalens SK
Ingvil AhlsandNydalens SK3521028
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering3644192
Mari Jevne ArnesenTyrving IL
Maya Jones ArnesenHeming Orientering4038378
Julie BakkeFossum IF
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Anna BrodinSävedalens AIK
Maria BrodinFossum IF3626181
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering
Eline DrageTyrving IL3084340
Elise EgsethNydalens SK3667599
Ragnhild Stamer EkerholtKlubbløs
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Frida GuerreroNydalens SK
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL
Agnethe HasliBækkelagets SK3715299
Maren Jansson HaverstadTyrving IL3255163
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK3814126
Stella HolmboeTyrving IL3873106
Iris HolstTyrving IL4041406
Marion HuberNydalens SK3809480
Marie Hammer IversenØstmarka OK
Silje Ekroll JahrenNydalens SK3885126
Malene Teresia JebsenHeming Orientering3668720
Kari Lien JohnsenMulticonsult ASA
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Mina JørgensenTyrving IL3699832
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Siri KollerudLillomarka OL3598661
Maren KoplandModum OL
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Marie LilandNydalens SK3883089
Live LindemarkAsker Skiklubb3027885
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Anine LomeHamar OK3887080
Ingrid Lund HovdenTyrving IL3885175
Ea LunøeNydalens SK3624046
Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering
Julie MeinickeTyrving IL3638012
Hilde Kristin NjøtenKlubbløs
Maren NorderudTyrving IL3668670
Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK3781630
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK3619426
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL3880556
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Oda J SikkelandTyrving IL4031282
Hedda SkatvedtRaumar Orientering3942174
Kristin SletnerIL GeoForm
Silje SlungaardTyrving IL
Synne StrandAsker Skiklubb3847712
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL224230
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL3780897
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering3780863
Ida TangenNydalens SK
Berthe TesloHadeland OL3644499
Anna UlvensøenNTNUI3673902
Siri UlvestadNydalens SK3699345
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering3990223
Ingrid UrsethVingelen IL3985868
Frida van MegenOppsal Orientering
Lisbeth VollHaugesund IL Orientering
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK3979408
My WestlundOK Tyr
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK
Margrethe WisløffNTNUI3885043
Ada WulfsbergNydalens SK3671328
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

H 17- (70)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund Aamodt ResellNTNUI3328408
Tor Andreas AndersenOppsal Orientering
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI3884848
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL3984895
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL3981008
Marius BakkeFossum IF4041471
Jørgen BaklidKonnerud IL3982477
Anders BjergaardNydalens SK3885142
Simen A BjøringsøyNydalens SK
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF3625530
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF3625274
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering3666948
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb3884079
Øyvind EngerNydalens SK4041562
Tobias EspedalNydalens SK3670999
Simon FeylingKolbotn og Skimt OL
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering3885837
Ferdinand FremmingHeming Orientering3667177
Eskil Sande GullordBækkelagets SK3810165
Sondre Sande GullordNydalens SK3731288
Sondre Zahl HagenFossum IF4041414
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK3946639
Erling HjermstadFossum IF3903523
Anders HorveiRaumar Orientering3650660
Lars JacobsenTyrving IL3672326
Martin JullumHalden SK
Audun JørgensenØstmarka OK4005039
Sverre Waaler KaasNydalens SK3810462
Mikkel KatlaFossum IF4015384
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Einar LofthusNydalens SK3105202
Endre Rognskog MellaOppsal Orientering
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Eivind Berner MyhreFossum IF4040150
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
Sigurd Helle OpedalKorlevoll IL
John OtterleiØstmarka OK4006144
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg
Andreas G. PoldenNydalens SK4034740
Henrik ReuschHeming Orientering3887072
Sander H. RogndokkenNydalens SK3882081
Beat RothNydalens SK
Sindre RønningNydalens SK4040952
William Resvoll SkaugOppsal Orientering
Ådne SkjærsteinTyrving IL4004479
Torkil Eide SolstadTyrving IL3595295
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering3868312
Andreas StenstadOppsal Orientering
Birk Otto StrømKlubbløs3607603
Emil StørmerFossum IF3781820
Oskar StørmerFossum IF4027991
Sveinung SyversenOppsal Orientering4004412
Ove SætraHadeland OL3942893
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Lavran ThorstensenNTNUI3961216
Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering3946944
Lars Young VikNydalens SK3993433
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408
Magnus ZachariasenOppsal Orientering
Lars Øderud VatneBækkelagets SK3670031
August Syrdal ØenHeming Orientering4025037
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

D 40- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Atanaska BedelevaNydalens SK185847
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Kine DirroMåren OK3950094
Britta FismenFossum IF3947934
Ann Elin FlågenHeming Orientering3885050
Hildegunn GrønsethFossum IF
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL
Elise HafskjoldNydalens SK4042776
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786
June HerredsvelaØstmarka OK4041513
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering3728102
Elin KallesonOppsal Orientering3981172
Kristine KolshusOppsal Orientering
Ruth-Marie Høilund LerFet OL62451
Gunnhild LuråsOppsal Orientering3869690
Aase MestadLillomarka OL3885928
Marianne MichelsenFossum IF
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940
Ingrid SkaarerNydalens SK3201472
Kristine ThorsengFossum IF4042438
Beate UndebergetOppsal Orientering4041331
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Gunnhild VikhamarLillomarka OL4032884
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb3948965
Heidi ØstliRaumar Orientering161766
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering3942448

H 40- (59)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering3781424
Harald BakkeFossum IF4042347
Frode BakkehøiØstmarka OK3885159
Assaf Bar-NathanLillomarka OL3886561
Torstein BerntsenTyrving IL3865201
Torbjørn Blom-hagenFossum IF
Vegard BroxTyrving IL
Haakon DolvenAsker Skiklubb4038238
Michael DähnnNydalens SK3887247
Trond DøskelandFana IL
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering3780806
Vidar GjelstadOppsal Orientering3981958
Kyrre GranFet OL3883626
Inge GunnesTyrving IL3778859
Runar HafskjoldNydalens SK4041885
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL3984739
Øyvind HaugØstmarka OK
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Morten HelminsenFredrikstad SK
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174
Geir HoffTyrving IL3780277
Torstein HoleTelenor BIL3960960
Lars HolmKlubbløs
Christian HolmboeTyrving IL4041810
Audun HvenekildeOppsal Orientering
Kristoffer JacobsenTyrving IL4013645
Espen JernbergNydalens SK4022190
André JægtvikKonnerud IL3982204
Eirik JørgensenTyrving IL3708575
Karl Arne Lein KjølbergOppsal Orientering
Fredrik LarsenIndre Østfold OK
Asgeir LiumFet OL4041026
Johan MichelsenFossum IF
Morten MoslandOppsal Orientering3885423
Trond MyhreFossum IF3776077
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Ola NilsenOppsal Orientering3979960
Anders NorlingNydalens SK3884061
Aksel OlsenAsker Skiklubb3979259
Atle PedersenFossum IF3984275
Øystein RastadAsker Skiklubb3808797
Ram RayamajhiOppsal Orientering
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Tor RingstadHedrum OL
Frode RystadNydalens SK3895927
Alexander RødstenHeming Orientering3778339
Fredrik SaugestadNydalens SK3906864
Tommy SkårbøRaumar Orientering3710829
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering3869542
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb3732500
Dag StrislandKolbotn og Skimt OL
Atle StrømHedrum OL4042248
Hallvard SægrovKlubbløs
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK
Sigve VågsnesOppsal Orientering4041265
Bjørn WangensteenLillomarka OL3886124
Sverre WisløffAsker Skiklubb3933348
Ingar WollØstmarka OK4032793

D 50- (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AhlsandNydalens SK3944824
Marianne ArnesenAsker Skiklubb4042487
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4003372
Anne Marit BjergaardNydalens SK3886157
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering4040093
Anne DahlNydalens SK3741006
Anne DanielsenNydalens SK207677
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb3812344
Monica FeylingKolbotn og Skimt OL
Aina GrymyrHaugerud IF
Frøy GrøndahlLillomarka OL3885324
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL3981941
Anna GöhlmanTyrving IL3885506
Linda HanssenØstmarka OK3778883
Hege HeibergHadeland OL
Jane Karine HelmersenFet OL
Marianne HjermstadFossum IF3952272
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL3869666
Katrine HolenØstmarka OK
Helle HundseidTyrving IL3947553
Marit Tørudbakken JendalFossum IF3947157
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Maria JonssonNydalens SK3561495
Siv Susanne JystadØstmarka OK
Mona LomeHamar OK3560125
Kathrine LunøeNydalens SK
Anne MadslienNydalens SK3818739
Kari MadslienNydalens SK4005245
Dagrun MelkildHeming Orientering3851821
Lotta MyhreIL Koll4040648
Magnhild T. MølnvikFossum IF3985405
Ingrid NermoenØstmarka OK4042966
Randi NicolaisenAsker Skiklubb3848223
Marianne NjåsteinTyrving IL3777646
Trine OldernesLillomarka OL3649068
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL3945854
Marianne ReuschHeming Orientering3887494
Unni RyeAsker Skiklubb3385036
Annike SelmerLillomarka OL4024808
Kjersti SkantzeTyrving IL3885704
Nora SkauenTyrving IL
Runa SkyttersæterHeming Orientering3869906
Helena StubberudNydalens SK3834819
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering3983111
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK3644838
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering3965209
Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL

H 50- (64)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF3565124
Truls AngellLillomarka OL3885993
Kimme ArnesenHeming Orientering4037966
Lasse ArnesenHeming Orientering4003695
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL3700770
Jon Iver BakkenNydalens SK4004974
Nils BerganNydalens SK3613114
Kristian BjørgulHalden SK3594785
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Stein BlomsethLillomarka OL3978889
Erik BorgIL Koll3987237
Tormod BøeVBIL4042628
Håvard ChristiansenKlubbløs
Arne DybdahlLillomarka OL3883287
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Anders FlågenHeming Orientering3983145
Nils Petter FremmingHeming Orientering3668092
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering4038550
Stein H. HagenFossum IF3886918
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Øyvind HelmersenFet OL
Jan Tore HenriksenNydalens SK3959723
Eivind HoffTyrving IL3948957
Fredrik HøyerFossum IF3984267
Håkon JendalFossum IF3885985
Christian JomaasFossum IF3886512
Frode KamsvågTyrving IL3401817
Tore KjølsethNydalens SK184116
Arne KongsnesOppsal Orientering
Hallvard KorenOK Moss3777703
Are KristiansenTyrving IL
Anders KronbergRaumar Orientering3846540
Harald KvisliNotodden OL3778149
Jørn LimiOppsal Orientering178318
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb3986635
Trond LundTyrving IL3984689
Einar LunøeNydalens SK
Steinar LågAsker Skiklubb3883386
Bjørn MartiniAsker Skiklubb3604139
Stein MellaOppsal Orientering
Terje MelsomFossum IF4040879
Pål MyklebustIL Koll4040861
Peder NatvigIL Koll4037990
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL3981990
Thor NorderudTyrving IL3883121
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Kristian NæssNydalens SK3884319
Odd-Ragnar PettersenOK Moss
Bjørn Erik ReinsethNydalens SK
Bent SkatvedtRaumar Orientering3636958
Bent Erik SkaugOppsal Orientering3621513
Tom SlungaardHeming Orientering212662
Jon SolsrudNydalens SK3885829
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Leif StørmerFossum IF3597309
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering
Thor VollsetHeming Orientering3851698
Gløer O WinsvoldSentrum OK
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
John YtternesKolbotn og Skimt OL3940640
Knut Erling ØenHeming Orientering3977402
Roger ØstvoldHeming Orientering3942083

D 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK4042172
Berit BergeTyrving IL3052321
Grete BerntsenMåren OK3943503
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering
Mette HallénNydalens SK3482809
Ingvill HoftunAsker Skiklubb
Nina KolbergTyrving IL159520
Margaret RoseveareOppsal Orientering
Inger TiltnesTyrving IL
Ellen Marie TurterNydalens SK188728

H 60- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BaugerOK Moss
Ketil BergeVestre Akers SK3887155
Vidar ElvekrokEiker OL
Bo EmilssonOppsal Orientering4040622
Are EriksenOslostudentenes IK
Hallvard FjærLillomarka OL3881943
Reidar FossumAsker Skiklubb4040895
Jon FredriksenHauketo IF
Øyvind GylverAsker Skiklubb3811528
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Nils HæstadFossum IF3781333
Morten KarlsenMåren OK3985371
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Stein KlyveOK Moss
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
Johan MattssonLillomarka OL3884574
Sigbjørn ModalsliFossum IF3796695
Alf PettersenTyrving IL
Per SchancheAsker Skiklubb3883691
Don SkantzeTyrving IL4040770
Bjørn WilladssenHeming Orientering3782315
Richard Zeiner-GundersenFossum IF3984358

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK4041570
Unni DrageHaugerud IF
Sidsel SandelienHeming Orientering3984200
Inger SkaugOppsal Orientering

H 70- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL3950599
Roar BjordalOppsal Orientering4029849
Tor DrageHaugerud IF
Bjørn EgnerHeming Orientering3887304
Jon C. FougnerHeming Orientering
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL3887296
Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK4042107
Dan Erik KallesonOppsal Orientering
Øystein MadsenHaugerud IF239500
John Thomas PetersenNittedal OL3778685
Helge RevhaugRingerike OL3864931
Jens Egil RostadOL Toten-Troll4040929
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL3778107
Bjørn SandelienHeming Orientering3886496
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL3960853
Nils-Petter WiikDriv IL3887007
Kjell WintherOppsal Orientering

Åpen Lang (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon BerglandKlubbløs
Uno HanslienKlubbløs221317
Laila HelminsenKlubbløs
Marita HernandezOL Toten-Troll3593480
Tale Mæhre TorjussenFossum IF

D Rekrutt (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Våland AlmåsOppsal Orientering244747
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK
Siri Boye-AlsosBækkelagets SK
Ingrid Olivia Strandskogen DjupedalBækkelagets SK
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL
Ida Berge GjellestadNydalens SK4033171
Jenny Sofie HaslundOppsal Orientering
Henni Meland-TangenBækkelagets SK
Julia Meland-TangenBækkelagets SK4032207
Marte Krohn MørlandOppsal Orientering
Fride Nyås GjernesKlubbløs
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering
Ella Skamsar ThorsenBækkelagets SK
Ester Sørbrøden StoksetOppsal Orientering208660

H Rekrutt (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK
Oskar ArnesenOppsal Orientering
Samuel DjupedalBækkelagets SK
Oscar K. EnggravOppsal Orientering
Emil Ganc-PetersenFossum IF225238
Christian Berge GjellestadNydalens SK4031829
Linus Mestad HansenLillomarka OL3886223
Øyvind Andreas HaslundOppsal Orientering
Jonas HirschBækkelagets SK3519097
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK3517448
Oscar JohansenBækkelagets SK225246
Ole Jacob MyklebustIL Koll3946589
Kasper Krohn MørlandOppsal Orientering
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering
Oskar Skamsar ThorsenBækkelagets SK
Simen ÅnensenOppsal Orientering4035127

Annonser

IOF Eventor