Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 26 mars 2019

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.05.40
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 17-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ivar LundanesTyrving IL1.08.41
2Bjørn EkebergTyrving IL1.08.43+0.02
3Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL1.09.49+1.08
4Torgeir NørbechTyrving IL1.12.16+3.35
5Olle BoströmTyrving IL1.13.23+4.42
6Espen JakobsenTyrving IL1.21.16+12.35
7Jim Øystein NybråtenTyrving IL1.22.36+13.55
8Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.24.12+15.31
9Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering1.34.25+25.44
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Mats NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
Christian VogelsangNydalens SKdiskvalifisert
Torkil Eide SolstadTyrving ILikke startet

H 17- A kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thor MellaOppsal Orientering58.39
2Henning Bratland CarlsenOK Moss58.48+0.09
3Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.01.49+3.10
4Donatas KontautasOK Moss1.09.08+10.29
5Thomas TubbehaugenOK Moss1.39.49+41.10
6Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.46.56+48.17
Audun JørgensenØstmarka OKdiskvalifisert
Halvor HobølOppsal Orienteringdiskvalifisert
Thomas RoskifteOK Mossdiskvalifisert
Erik Rytter JakobsenOK Mossikke startet

Night & Fog Masters Men

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sture OttesenIndre Østfold OK1.06.06
2Terje Wiig MathisenNydalens SK1.08.52+2.46
3Jan Tore HenriksenNydalens SK1.12.29+6.23
4Ove MartinsenHauketo IF1.13.12+7.06
5Karl Aasmund ErøyOK Moss1.15.18+9.12
6Hallvard FjærLillomarka OL1.19.40+13.34
7Peter KlavenessMåren OK1.20.18+14.12
8Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.23.26+17.20
9Even Woldstad HanssenEiker OL1.25.27+19.21
10Lars Petter EndresenMåren OK1.33.56+27.50
11Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1.48.23+42.17
12Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1.54.16+48.10
Kent KopperudIndre Østfold OKdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Jon FredriksenHauketo IFdiskvalifisert
Jon Ivar JuvikLillomarka OLdiskvalifisert
Hasse BergstrømTyrving ILdiskvalifisert
Håkon DanevadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OLikke startet

D 13-16 C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frida Hovgaard EisvangOK Moss36.14
2Julie Sophie WoldOK Moss41.56+5.42
3Erle Elise WoldOK Moss1.04.36+28.22
Malin GjetangerMåren OKdiskvalifisert
Emma Aune JakobsenOK Mossikke startet

H 13-16 C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders Hovgaard EisvangOK Moss47.33
Andreas GjetangerMåren OKikke startet
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Mossikke startet

Åpen C

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering44.19
2Egil HusethKamp/Vestheim IF51.09+6.50
3Dag HauglandOslo kommunes bedriftsidrettslag56.43+12.24
4Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.03.55+19.36
5Hanne WoldOK Moss1.04.42+20.23
Fredrik Norløff-MathisenNydalens SKdiskvalifisert
Tor LahlumKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Vidar BerteigIL GeoFormikke startet
Elisabeth Aune JakobsenOK Mossikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor