Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: lørdag 4 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 405 påmeldte deltakere.

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering234187
Vegard HasselKlubbløs
Lea HaugÅs-NMBU Orientering234087
Isabelle HopsnesFossum IF234324
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Kristine KlavenessFossum IF
Marion Lie RedalenOK Moss242284
Harald LilledahlFossum IF3676426
Karsten MartinsenKonnerud IL225092
Henni Meland-TangenBækkelagets SK224919
Annika Næss-UlsethHeming Orientering192204
Eline PedersenOK Moss508195
Mia PedersenOK Moss217813
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering224826
Solveig RefsnesKolbotn og Skimt OL
Oskar SteneNydalens SK243775
Martina VågsnesOppsal Orientering212695

D 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julia Meland-TangenBækkelagets SK212247

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte HopsnesFossum IF216899
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Åse LuråsOppsal Orientering223907
Helene ScheeleNydalens SK211807
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Silje Andresen SkotteFossum IF225571

D 13-14 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Signe HoloFossum IF193896
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering212599
Sara MartiniAsker Skiklubb508560
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Pauline MyklebustIL Koll223486
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL211703
Marie ScheeleNydalens SK213757
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442
Gunde TumelionisFossum IF228473
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040
Sofia ØhlckersTyrving IL245761

D 15-16 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Ella BerstadHeming Orientering237773
Eileen BjanesTyrving IL210911
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Linnea HolstTyrving IL192323
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364
Ingrid LuråsOppsal Orientering223657
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL211717
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Marie SaugestadNydalens SK501013
Frida SolsrudNydalens SK187089
Luciana Maria SvadsMåren OK503255
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Pia Young VikNydalens SK502698
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 17-18 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering216924
Maya Jones ArnesenHeming Orientering501521
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Stella HolmboeTyrving IL191265
Iris HolstTyrving IL181925
Mina JørgensenTyrving IL200361
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering191350
Ada WulfsbergNydalens SK501377
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dana B. SteneNydalens SK215132
Mila ZaharinovaOppsal Orientering180515

D 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine BakkeFossum IF89476
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Guro HarstadHeming Orientering216884
Marit InngjerdingenHeming Orientering508141
Kathrine LunøeNydalens SK500164
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Milda ØhlckersTyrving IL211551

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Åshild FlatebakkenTyrving IL181109
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Anne MadslienNydalens SK500059
Lotta MyhreIL Koll507970
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Maria PerssonAsker Skiklubb505100
Nora SkauenTyrving IL182125
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb500272

D 55- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Margit BrattenMåren OK86324
Sharon BroadwellIL GeoForm504446
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Anne DahlNydalens SK192454
Anne Berit EidNydalens SK500280
Trude FixdalIL Koll190628
Anna GöhlmanTyrving IL507045
Toril HallanLillomarka OL180923
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering506135
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Kjersti SkantzeTyrving IL245627
Tove StrandMåren OK400534
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering507655

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL98609
Wenche HultgreenTyrving IL186240
Randi NilstadTyrving IL222047
Grete Berge OwrenFreidig214816
Anne SørumIndre Østfold OK500607

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BakkenMåren OK509101

D 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unn EllefsenTyrving IL208927
Inger LindløvOK Moss505703
Sidsel SandelienHeming Orientering504527
Aud I SpjelkavikTyrving IL241750
Kjersti ThoStabæk IF87564

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

D 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Unni DrageHaugerud IF502419

H 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL502094
Jørgen Holm JøsangMåren OK172117
Ole Jacob MyklebustIL Koll234529
Simen ÅnensenOppsal Orientering225108

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin BuhlerMåren OK204774
Jonas ConradiFossum IF3934809
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK507033
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering234332
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL224129
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Eivind VågsnesOppsal Orientering193868

H 13-14 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Erlend BakkeFossum IF211772
Nov Bar-NathanLillomarka OL233961
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Håvard EikRaumar Orientering225034
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Jonas HickenIL Koll
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL212042
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Anders Næss-UlsethHeming Orientering503659
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Andreas SandernesØstmarka OK212449
Gabriel SolemOppsal Orientering212110
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK191587
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 15-16 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Jonas AarsethNydalens SK228404
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK181515
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Sivert PoppeFredrikstad SK507757
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Henrik WoldeneFossum IF411520

H 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF186911
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
August Syrdal ØenHeming Orientering501505

H 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Assaf Bar-NathanLillomarka OL219117
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Bo EngdahlIL Koll223521
Erling HobølOppsal Orientering201869
Sindre LangaasNydalens SK203666
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Håkon Meland-TangenBækkelagets SK506134
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK504391

H 45- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtOppsal Orientering222524
Harald BakkeFossum IF89475
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Olav HasaasFossum IF192554
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Ståle HeitmannFossum IF500614
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Asgeir LiumFet OL509002
Morten MoslandOppsal Orientering402241
Trond RetteraasenIndre Østfold OK199334
Pål SommerheinFossum IF401132
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222

H 50- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndresenFossum IF165904
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Nils BerganNydalens SK191246
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Erik BorgIL Koll402917
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Anders FlågenHeming Orientering154241
Christian GrotnesTyrving IL221251
Stein H. HagenFossum IF504815
Ole Petter HaugenNydalens SK214738
Morten HeirFossum IF178354
Tore HoffTyrving IL502468
Rolf HustvedtOppsal Orientering501277
Vemund KongsnesØstmarka OK483031
Einar LunøeNydalens SK177011
Stein MellaOppsal Orientering204225
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Jon SolsrudNydalens SK248650
Frode StrislandFossum IF229636
Rolv Anders SystadLyn Ski244758
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

H 55- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod BøeFossum IF501470
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Stig HeirAsker Skiklubb503561
Øyvind HelmersenFet OL201988
Terje HenriksenAsker Skiklubb209078
Øystein HoloFossum IF502112
Trond HolterMåren OK504627
Håkon JendalFossum IF214746
Kristian KalagerAsker Skiklubb509085
Tore KjølsethNydalens SK184116
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Johan LundeIL Koll206911
Torkjel NesheimTyrving IL118489
Terje NæssFossum IF204539
Peer StiansenNydalens SK507600
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018

H 60- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DueMåren OK400286
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Bo EmilssonOppsal Orientering508992
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Roy GjerdingOK Moss504397
Petter GullikstadRøros IL483728
Sören JonssonNydalens SK224523
Jens Olav KløvrudLillomarka OL507860
Jon LahlumIL GeoForm500337
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Kjell MarksetIL Koll69023
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Geir OwrenFreidig215196
Alf PettersenTyrving IL222468
Per SchancheAsker Skiklubb182094
Don SkantzeTyrving IL245626
Jan SveenRaumar Orientering501365
Leif S. ThingsrudØstmarka OK79098
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

H65- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Gisle Nordahl DueMåren OK235154
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Leif Roger HultgreenRingerike OL78995
Morten JohannessenRøyken OL229667
Petter NæssOppsal Orientering506677
Stein TurtumøygardMåren OK502381
Per ØhlckersTyrving IL199326

H 70- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore AabergIndre Østfold OK192162
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Øyvind HoveidAsker Skiklubb168818
Knut G KarlsenHeming Orientering221243
Peter KlavenessMåren OK501154
Helge LyeTyrving IL219198
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Trond WettergreenDriv IL180270
Nils-Petter WiikDriv IL508161
Kjell WintherOppsal Orientering220984

H 75- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Roar BjordalOppsal Orientering507968
Trond FeiringHamar OK202135
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Åsmund JahrDriv IL168487
Knut LindløvOK Moss504465
Harald LundhaugOK Moss201916
Øystein MadsenHaugerud IF508982
Thor PalmgrenHalden SK98612
Bjørn SandelienHeming Orientering244787

H 80- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn EgnerHeming Orientering506949
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK508534
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Per MeilandLommedalens IL214982

Utvikling N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering233748

Utvikling C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Betina ArnesenFredrikstad SK229692
Casper Eckmann AronsenNittedal OL202097
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL213191
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852
Theo Winsents SæterNydalens SK195570

Utvikling B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk ThorstensenOppsal Orientering186912

D 19- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL506920
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Linn HokholtTyrving IL214837
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Maria JonssonNydalens SK224623
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering228084
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

H 19- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BerganNydalens SK501605
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Morten FredhOK Moss208419
Truls HestengenOppsal Orientering237772
Haakon IngvaldsenNittedal OL225208
Per Melander OftenNydalens SK194465
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Lars OwrenFreidig506830
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906
Morten Nilstad PettersenTyrving IL222251
Stefan RingOK Löftan199548
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Anders StorbratenBækkelagets SK483387
Sigve VågsnesOppsal Orientering506784

N2-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF502429
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL212790
Andrea KongsbergTyrving IL502359
Maria KongsbergTyrving IL502383
Sigurd RevhaugKolbotn og Skimt OL224133

C-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL212741
Martin Aasen WrightOppsal Orientering241442
Iselin HermoÅs-NMBU Orientering234224
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Hilde MyhrvoldFossum IF234348
Trygve MyhrvoldFossum IF212992
Martin Aasen WrightOppsal Orientering241442

B-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AulieIL Koll204622
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441
Linda FredhOK Moss506342
Helena GranbergØstmarka OK223499
Vera HalsaaAsker Skiklubb225308
Jane Karine HelmersenFet OL225150
Jens Christian HolstTyrving IL192324
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Morten KongsbergTyrving IL502383
Gunnhild LuråsOppsal Orientering507320
Pål MyklebustIL Koll224718
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering229702
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering504047
Runar ThorstensenOppsal Orientering178176
Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL224220
Pål WinsentsNydalens SK413165
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115
Kristoffer ØhlckersTyrving IL191210

A-åpen (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Audun BjerknesMåren OK501317
Magne BrændenLillomarka OL83067
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Michael Eckmann JensenNittedal OL212400
Espen JernbergNydalens SK211283
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849
Tore MyhrvoldFossum IF68491
Jon PedersenOK Moss500221
Øystein RastadAsker Skiklubb212379
Ram RayamajhiOppsal Orientering506139
Kristian RuudBækkelagets SK503508
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering223922
Camilla StridsklevTyrving IL169675
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering224060
Espen WigaardOppsal Orientering502092

Annonser

IOF Eventor