Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprint-Cup løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprint-Cup løp 1
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: onsdag 10 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Mina Bleken RudVang OL213580

D 13-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Anne FrøislandVang OL213777
Maren HenriksenVang OL190259
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Mathilde OustadLøten o-lag213605
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818

D 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Skoglund KampenhøyKlubbløs114843
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK
Nina SmestadLøten o-lag501471
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Sønsterud BergLøten o-lag202140
Eli StensliLøten o-lag501070

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Kjersti NarumOL Vallset/Stange500405
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Lis DæhliLøten o-lag181113
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805

H 13-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Jørgen GlorvigenElverum OK243936
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963

H 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Borchgrevink AluHamar OK209107
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Ole Johan BråtenVang OL159324
Petter Stensli ForsethLøten o-lag212854
Eskil FrøislandVang OL508144
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Even LindaasVang OL202094

H 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenVang OL71067

H 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Christian BangHamar OK507061
Harald BergeLøten o-lag224526
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Stein Arne NegårdVang OL507609
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Kristian StorsveenLøten o-lag505814

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode BergersenHamar OK201926
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Erik HaugenRingsaker OK92332
Knut MalmoRingsaker OK501243
Terje WikstrømRingsaker OK501259
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Terje MalmHamar OK206901
Knut SkjesetVang OL506948
Knut WikstrømRingsaker OK211405

Annonser

IOF Eventor