Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NØK Sprintcup løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NØK Sprintcup løp 1
Arrangørorganisasjon: Alvdal IL
Dato: torsdag 25 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Horten VikTynset IF505841

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aurora OldertrøenTynset IF72029
Maria sæther VerdeniusVingelen IL189069

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren BrynhildsvollOs IL212779
Furtuna Tekie DangewOs IL241786
Hermela GoitomOs IL211815
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL186861

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida HøsøienTynset IF191217
Astrid SchjølbergRøros IL78751
Guro SchjølbergTynset IF166982

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067

D 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gina NygårdTynset IF223642

D 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BolstadTynset IF227620
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Anne Mette GrøtliKvikne IL184561
Bente HortenVingelen IL203370
Liv MeliIL Nansen505835
Anne Meli NarjordOs IL229652
Britt Laila NilsgårdRøros IL483749
Britt Vangen SandvoldTynset IF228436
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Aagje WesseliusOs IL229687

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Mette NormannTynset IF504589
Kari OsmoenOs IL181473

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Mari HaagensenOs IL505843
Sigrid MeliOs IL165398
Inger Johanne SimensenOs IL62149
Solveig VingelenVingelen IL92146

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon DirfeldtOs IL212872

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian Rød FeragenTynset IF502773
Peder Angel Lundquist LangenOs IL212010

H 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Peder Aukrust OsmoenOs IL229685
Jørgen SchjølbergTynset IF501269

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BergIL Nansen413164
Per EngebakkenIL Nansen503002
Petter GullikstadRøros IL483728
Torger HøsøienTynset IF191248
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
Harald SvergjaKvikne IL184562
John SvergjaKvikne IL157012
Jan Jacob VerdeniusVingelen IL192237

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge SundbergRøros IL483732

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergIL Nansen165400
Johan Arnt JohansenTynset IF502650
Steinar SimensenOs IL62148
Tor ØstvangOs IL229651

Annonser

IOF Eventor