Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 2
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: tirsdag 9 april 2019

N-åpen

1 340 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oliver LagerSandefjord OK13.2410.00
2Kristian HaugbergAndebu IL13.42+0.1810.13
3Vigdis SigurdsdottirStokke IL14.43+1.1910.58
4Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL15.27+2.0311.31
5Sturla SigurdssonStokke IL16.06+2.4212.00
6Johan Sommerstad-EidAndebu IL17.03+3.3912.43
6Marcus WindvikSandefjord OK17.03+3.3912.43
8Halvard Sommerstad-EidAndebu IL17.10+3.4612.48
9Elise Nauf BorgersenHedrum OL17.54+4.3013.21
10Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL18.59+5.3514.09
11Lars Sørsdal IdlandAndebu IL19.39+6.1514.39
12Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK21.07+7.4315.45
13Alexander DybvikStokke IL22.00+8.3616.25
14Eveline Sulutvedt FadumOL Tønsberg og omegn24.42+11.1818.25
15Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL27.48+14.2420.44
16Maiken HurulinAndebu IL27.57+14.3320.51
17Sune HurulinAndebu IL27.59+14.3520.52
18Mattis BrunbergBækkelagets SK29.19+15.5521.52
19Ludvik HiisStokke IL29.24+16.0021.56
20Vetle Eckdahl BookOK Horten30.58+17.3423.06
21Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn33.22+19.5824.54
Fredrik BueOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Mia Myhre LefsakerAndebu ILikke startet

D11-12

2 190 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn14.476.45
2Anna Strøm JuliussenSandefjord OK15.24+0.377.01
3Daniella GjoneSandefjord OK17.06+2.197.48
4Anne HaugbergAndebu IL17.20+2.337.54
5Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn21.42+6.559.54
6Ane Røed GjertsenStokke IL23.05+8.1810.32

D11-12N

1 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Knippen KvernsmyrAndebu IL14.0510.30
2Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn16.47+2.4212.31
Leah Myhre LefsakerAndebu ILikke startet

D13-14

2 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annika van RaaijHedrum OL27.1510.26

D13-16C

2 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL22.1910.11

D15-16

3 490 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK29.418.30
2Ingvild JohnsenHedrum OL34.40+4.599.55
3Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn43.13+13.3212.22
4Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn43.39+13.5812.30
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnikke startet
Emilie JohansenSandefjord OKikke startet
Ingrid MobråthenBotne SKikke startet

D15B

2 610 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Sparre KnudsenStokke IL31.3912.07
2Lise StrømSandefjord OK31.52+0.1312.12
3Emilie JahreAndebu IL39.54+8.1515.17
Heidi EriksenLarvik OKdiskvalifisert
Eirunn HiisStokke ILikke startet

D17

3 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kine GulliksenBækkelagets SK28.157.38
2Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL32.01+3.468.39
3Mina SchjervenLardal OL33.19+5.049.00
4Ida Sofie HjortlandLarvik OK35.32+7.179.36
5Sunniva Nergaard BergStokke IL36.24+8.099.50
6Tone StoklandSandefjord OK37.20+9.0510.05
7Pernille Nauf BorgersenHedrum OL41.12+12.5711.08
8Julie EikelandOL Tønsberg og omegn44.51+16.3612.07
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OKikke startet
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegnikke startet

D17C

2 190 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Strøm HassumOL Tønsberg og omegn18.538.37
2Pernille MoltebergHedrum OL23.06+4.1310.32
3Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL23.23+4.3010.40
4Lill DürbeckHedrum OL30.47+11.5414.03
5Hanne Skjelland HansenAndebu IL36.12+17.1916.31
5Kari Anne VikenAndebu IL36.12+17.1916.31
Astrid FodnæssAndebu ILikke startet
Sigrun GjoneSandefjord OKikke startet

D17N

1 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie Synnøve BøeStokke IL15.3711.39
2Bente Solberg EikelandOL Tønsberg og omegn26.17+10.4019.36

D40

3 490 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Merete LyseboLardal OL30.178.40
2Liv SchjervenLardal OL32.58+2.419.26
3Annette Cecilie ArentzSandefjord OK33.02+2.459.27
4Elin Fredheim GravningenStokke IL35.13+4.5610.05
5Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn35.27+5.1010.09
6Anette Kjærås FiringAndebu IL39.10+8.5311.13
7Celine Vik OlsenLarvik OK41.46+11.2911.58
8Kari Reppesgård HoltHedrum OL41.50+11.3311.59
9Torill Hynne FjæreHedrum OL42.00+11.4312.02
10Elin BordøyHedrum OL42.29+12.1212.10
11Katrine van RaaijHedrum OL45.32+15.1513.02
Anikken Gjein DybvikStokke ILdiskvalifisert
Kristin BruserudOL Trolloikke startet

D50

3 490 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Berit BredholtSandefjord OK35.2010.07
2Tiri RebårdSandefjord OK37.04+1.4410.37
3Ida Vår KierulfLarvik OK37.24+2.0410.42
4Lill-Ann TorpSandefjord OK38.48+3.2811.07
5Veslemøy SolbergKonnerud IL39.27+4.0711.18
6Kristin DahlSandefjord OK51.42+16.2214.48
7Gudrun WestrumSandefjord OK58.54+23.3416.52
Astrid BrevikStokke ILdiskvalifisert

D60

3 150 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn37.1211.48
2Gro EiaOL Trollo39.15+2.0312.27
3Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn45.33+8.2114.27
4Elisabeth RødAndebu IL49.06+11.5415.35
5Inger NergaardStokke IL49.48+12.3615.48
6Kari LyngbakkenKonnerud IL1.02.21+25.0919.47
7Randi HansenStokke IL1.03.08+25.5620.02
Anne Lise AndreassenSandefjord OKikke startet

D70

3 150 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Helene HansenSandefjord OK48.3615.25
2Gerd LangsethLarvik OK50.41+2.0516.05
3Margareta BrynhildsenStokke IL53.02+4.2616.50
4Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.06.50+18.1421.13
5Hjørdis ØvreåsBotne SK1.06.56+18.2021.14

H11-12

2 190 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas KristiansenOL Trollo22.2810.15
2Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn32.08+9.4014.40
3Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn32.33+10.0514.51
Jens G. DybvikStokke ILdiskvalifisert
Magnus SigurdssonStokke ILdiskvalifisert
Magnus Veum SkrettebergStokke ILikke startet

H13-14

2 610 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn23.208.56
2Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn29.09+5.4911.10
3Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn31.12+7.5211.57
4Niclas GunnerødStokke IL39.12+15.5215.01
Sander Sageng HovOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H13-16C

2 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias JahreAndebu IL21.319.49

H15-16

3 700 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Benjamin GjoneSandefjord OKikke startet

H15B

2 610 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn25.529.54
2Vegard IslandOL Tønsberg og omegn31.29+5.3712.03
3Trond Olav JahreAndebu IL35.40+9.4813.39

H17

4 370 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL24.175.33
2Trygve Hem OlsenTyrving IL28.51+4.346.36
3Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn30.06+5.496.53
4Viljan van RaaijHedrum OL30.07+5.506.53
5Eirik RavnanTyrving IL31.01+6.447.05
6Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn32.24+8.077.24
7Martin AskeAndebu IL33.06+8.497.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Ludvig JohnsenHedrum OL36.31+12.148.21
9Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn36.40+12.238.23
10Sindre Eia HoltungOL Trollo38.42+14.258.51
11Henrik R HoltHedrum OL38.58+14.418.55
12Kristoffer FjæreHedrum OL39.59+15.429.08
Bjørnar BrevikStokke ILdiskvalifisert

H17C

2 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard MyhreAndebu IL17.187.53
2Eskil VikenAndebu IL23.57+6.3910.56
3Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn27.35+10.1712.35
Ottar BueOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Holger KjærlandHedrum OLikke startet

H40

3 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian KvernsmyrAndebu IL27.107.20
2Erling LefsakerAndebu IL28.05+0.557.35
3Anders Kristian HoltHedrum OL29.29+2.197.58
4Einar IdlandAndebu IL29.33+2.237.59
5Tom KristensenLarvik OK29.36+2.268.00
6Lars Georg GjertsenStokke IL32.12+5.028.42
7Atle BorgersenHedrum OL33.46+6.369.07
8Rune Firing HaugbergAndebu IL34.54+7.449.25
9Jan SkrettebergStokke IL35.40+8.309.38
10Pål JevanordOL Trollo36.05+8.559.45
11Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL39.07+11.5710.34
12Øyvind KristiansenOL Trollo41.48+14.3811.17
Eelco van RaaijHedrum OLdiskvalifisert
Kenneth DybvikStokke ILikke startet
Knut Ivar JohansenSandefjord OKikke startet

H50

3 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond GjelstadSandefjord OK27.457.30
2Lars FremstadLarvik OK28.40+0.557.44
3Frode RobertsenStokke IL30.30+2.458.14
4Bjørnar OlsrødStokke IL31.15+3.308.26
5Espen JohnsenHedrum OL31.38+3.538.32
6Per Olav GulbrandsenLarvik OK34.23+6.389.17
7Ole Edvard HjortlandLarvik OK36.48+9.039.56
8Tom GrettebergBotne SK37.19+9.3410.05
9Sven OhrvikKonnerud IL40.10+12.2510.51
10Per Einar StrømHedrum OL42.04+14.1911.22
11Trond FossSandefjord OK43.52+16.0711.51
12Knut GjoneSandefjord OK46.49+19.0412.39
13Jan Ivar GundersenHedrum OL50.31+22.4613.39
14Anders HansenAndebu IL50.54+23.0913.45
15Arturo HernandezAndebu IL50.59+23.1413.46
Morten JohnsenStokke ILdiskvalifisert
Arne KristensenStokke ILikke startet
Ian RingheimOL Trolloikke startet

H60

3 490 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Widar TrømborgSande Sportsklubb32.029.10
2Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss34.19+2.179.49
3Øivind FadumSande Sportsklubb35.19+3.1710.07
4Kai MidtskogenBotne SK36.41+4.3910.30
5Ragnar Niemi BergStokke IL38.58+6.5611.09
6Jan BøhleOL Trollo41.32+9.3011.54
Sigbjørn MyhreAndebu ILdiskvalifisert
Martin NaufHedrum OLdiskvalifisert

H70

3 150 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL32.5610.27
2Svein EriksenLarvik OK37.48+4.5212.00
3Lars Martin GjeinStokke IL38.09+5.1312.06
4Ragnar HillestadLardal OL38.54+5.5812.20
5Magnar ØvreåsBotne SK40.04+7.0812.43
6Bjørn Willy HansenSandefjord OK41.15+8.1913.05
7Thorolf TrolsrudBotne SK43.01+10.0513.39
8Bjørn Helge CeebergHedrum OL46.10+13.1414.39
9Helge FossheimHedrum OL46.53+13.5714.53
10Kåre ThorbjørnsenLarvik OK47.18+14.2215.00
11Per Øystein AndersenLarvik OK49.40+16.4415.46
12Jørgen KvilhaugBotne SK50.12+17.1615.56
13Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK52.16+19.2016.35
14Kåre NilsenSandefjord TIF52.25+19.2916.38
15Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.01.02+28.0619.22
Dag Rønning JensenOL Trolloikke startet
Svein ThorsenSandefjord TIFikke startet

H80

3 150 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar GjelstadSandefjord OK43.1213.42
2Arne D. ChristensenSandefjord TIF1.03.23+20.1120.07
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor