Norsk Orientering

Terminliste

95 arrangement treff mellom 09.04.2021 og 11.05.2021 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 14fre. 9.4NattsvermerenFredrikstad SKØstfold0
nasjLN
Bergen Sprint Camp 2021, open trainingsVaregg FleridrettHordaland0
nasjS
EM testløp knockout sprint (prolog fre, finaler lør)Varegg FleridrettHordaland0
intS
lør. 10.4Bergen Sprint Camp 2021, individual sprint 0930Varegg FleridrettHordaland0
nasjS
Bergen Sprint Camp 2021, individual sprint 1600Varegg FleridrettHordaland0
nasjS
EM testløp knockout sprint (prolog fre, finaler lør)Varegg FleridrettHordaland0
intS
Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark0
kretsM
EM testløp sprint, knockout sprint finalsVaregg FleridrettHordaland0
intS
Koronacup løp 1Berger og Svelvik OL
Konnerud IL
Buskerud-
nærM
BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold2
nasjM
søn. 11.4Bergen Sprint Camp 2021, finalsVaregg FleridrettHordaland0
nasjS
EM testløp sprint, individual sprintVaregg FleridrettHordaland0
intS
Koronacup løp 1Berger og Svelvik OL
Konnerud IL
Buskerud-
nærM
EM testløp individuell sprintVaregg FleridrettHordaland0
nasjS
Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark0
kretsM
HOK-ranking 1/2021Askøy OLHordaland79
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
u 15man. 12.4Treningsløp uke 15 Vannbassengene, Livelox Egersund OKRogaland10
ulM
12.4*
Vis ruter i Livelox
tir. 13.4sprintcup 1 BergenTIF VikingHordaland0
nærS
Vestfold Vårcup 1OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark0
nærS
1. rankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
13.4*
Ungdomscup No. 1 - VeralandSandnes IL (Rogaland)Rogaland72
nærL
12.4*
Vis ruter i Livelox
ons. 14.4Østfoldsprinten løp 2Indre Østfold OKØstfold0
nærS
Agderkarusellen løp 2 (midt)Birkenes ILAgder O-krets5
nær
F
M
13.4
Førde IL Nærløp MovikaFørde ILSogn og Fjordane9
nærM
14.4*
Koronacup Løp 2 (Drammen City Cup - løp 1 utgår)Sturla, IFBuskerud-
nærS
tor. 15.4Koronacup Løp 2 (Drammen City Cup - løp 1 utgår)Sturla, IFBuskerud-
nærS
TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag50
kretsS
13.4
Trondheim Sprintcup 2NTNUISør-Trøndelag-
nærS
Ringerikskarusell 2Ringerike OLBuskerud0
nærM
Toten vintersprintcup 2OL Toten-TrollInnlandet10
nærS
15.4*
fre. 16.4
lør. 17.4Solrenningen MellomdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjM
Solrenningen Norgescup/WRE MellomdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjM
Sørløpene - MellomdistanseOK SørAgder O-krets0
kretsM
Østfoldsprinten løp 1Halden SKØstfold-
nærS
søn. 18.4Kristtornløp (HOK-ranking 2/2021)Stord OrienteringHordaland0
kretsL
Solrenningen LangdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjL
Solrenningen Norgescup/WRE LangdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjL
Sørløpene - FellesstartOK SørAgder O-krets0
kretsM
u 16man. 19.4
tir. 20.4Vestfold Vårcup 2Stokke ILVestfold og Telemark-
nærM
sprintcup 1 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
19.4*
Ungdomscup No. 2 - HaugtussaStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærS
19.4*
Ungdomsserien løp 1Fredrikstad SKØstfold11
nærM
17.4*
Saltensprint 1 - BremnesBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærS
19.4*
ons. 21.4Agderkarusellen løp 2B (midt)IL ImåsAgder O-krets0
nær
F
L
20.4
Førde IL Nærløp Halbrend SkuleFørde ILSogn og Fjordane1
nærM
21.4*
tor. 22.4Trondheim Sprintcup 3Melhus ILSør-Trøndelag-
nærS
Ringerikskarusell 3Ringerike OLBuskerud0
nærM
T-A-sprint 3Verdal OKNord-Trøndelag56
kretsS
19.4*
Toten vintersprintcup 3OL Toten-TrollInnlandet6
nærS
22.4*
Grenlandskarusellen 3Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
nærL
21.4*
fre. 23.4
lør. 24.4KM sprintVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsS
KM sprintstafettVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsSS
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
nasjM
LørdagskjappenOK MossØstfold-
nasjM
søn. 25.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold0
nasjL
u 17man. 26.4
tir. 27.4pokalkamp 1 BergenÅrstad ILHordaland-
nærL
Vestfold Vårcup 3Botne SKVestfold og Telemark-
nærL
2. rankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
26.4*
Ungdomscup No. 3 - NeseskogenGanddal ILRogaland9
nærM
26.4*
Saltensprint 2 - BodøsjøenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærS
26.4*
ons. 28.4Agderkarusellen løp 3 (vest)Torridal ILAgder O-krets-
nær
F
M
Agderkarusellen løp 3 (øst)Hope ILAgder O-krets-
nær
F
M
Førde IL Nærløp Ulvedalane HolsenFørde ILSogn og Fjordane1
nærM
28.4*
tor. 29.4Drammen City Cup - løp 2Konnerud ILBuskerud-
nærS
TA-sprint Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
Trondheim Sprintcup 4Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
Grenlandskarusellen 4Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
fre. 30.4
lør. 1.5Sprintstafett, KM VeTeLarvik OKVestfold og Telemark-
kretsSS
StafettBækkelagets SKAkershus og Oslo-
nærSLK
Tour de orientering - Kringleli, dag 1Ganddal ILRogaland-
kretsL
Tour de orientering - Kringleli, dag 2Ganddal ILRogaland-
kretsL
Morgenfrisk i Follo #1 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærL
Ringerikskarusell 4Fossekallen ILBuskerud-
nærM
søn. 2.5StafettBækkelagets SKAkershus og Oslo-
nærSLK
Tour de orientering - Kringleli, dag 3Ganddal ILRogaland-
kretsL
BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
26.4*
Kretsløp for de opp til 20 år, dag 1Emblem ILMøre og Romsdal-
krets
F
L
Kretsløp for de opp til 20 år, dag 2Emblem ILMøre og Romsdal-
krets
F
S
u 18man. 3.5
tir. 4.5sprintcup 2 BergenFana ILHordaland-
nærS
3. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærL
3.5*
Ungdomscup No. 4 - BakkebøEgersund OKRogaland7
nærS
3.5
Saltenkarusell 1 - HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærL
3.5*
ons. 5.5Sunnfjordorienteringa 2021Førde ILSogn og Fjordane-
krets
F
M
Østfoldsprinten løp 3Fredrikstad SKØstfold-
nærS
Agderkarusellen løp 4 (vest)Søgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
L
Agderkarusellen løp 4 (øst)Vegårshei ILAgder O-krets-
nær
F
L
KjønåsTormod SkilagInnlandet1
nærM
3.5*
tor. 6.5TA-sprint 5OK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
Trondheim Sprintcup 5 - finaleOL TrollelgSør-Trøndelag-
nærS
Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud-
nærM
fre. 7.5NM sprintHeming OrienteringAkershus og Oslo-
mestS
Rekrutten - med O-troll-leir IL VindbjartAgder O-krets-
nær
F
M
lør. 8.5Nittedalsløpet - med Trimtexcup og uttak til UnionsmatchNittedal OLAkershus og Oslo-
kretsM
NM knockout sprint Heming OrienteringAkershus og Oslo-
mestS
Vårløpet 2021Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 9.5Kretsløp SISandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsL
NM sprint stafettHeming OrienteringAkershus og Oslo-
mestSS
O-Challenge 2021Sandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsL
u 19man. 10.5
tir. 11.54. rankingløpOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærL
10.5
pokalkamp 2 BergenBergens TFHordaland-
nærL
UngdomsserienSarpsborg OLØstfold-
nærM
Vestfold Vårcup 5Sande SportsklubbVestfold og Telemark-
nærM
Ungdomscup No. 5 - HålandskogenÅlgård OrienteringRogaland9
nærM
10.5*
Saltenkarusell 2 - TverlandsmarkaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærM
10.5*
Østmarka Open 1Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
10.5

Annonser

IOF Eventor