Norsk Orientering

Terminliste

94 arrangement treff mellom 24.09.2020 og 26.10.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 39tor. 24.9Råtassløp #4Indre Østfold OKØstfold30
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Torsdagsløp nr. 16Lillehammer OKInnlandet31
nærMResultat
Pollicup 1OK SkeidiVestfold og Telemark40
nærSResultat
Ringerikskarusell 9Ringerike OLBuskerud41
nærMVis ruter i LiveloxResultat
fre. 25.9NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland251
mestSVis ruter i LiveloxResultat
NattløpHarstad OLTroms16
nær
F
LNVis ruter i LiveloxResultat
lør. 26.9NM knockout sprint Haugesund IL OrienteringRogaland232
mestSVis ruter i LiveloxStarttider
Harstad langHarstad OLTroms26
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
BlodsmakenAlta OLFinnmark23
nærUVis ruter i Livelox
Over SkauenEiker OLBuskerud75
kretsUVis ruter i LiveloxResultat
OSI/Geoform Rankingløp 12Oslostudentenes IKAkershus og Oslo33
nærMVis ruter i Livelox
Furugampen 2020Hamar OKInnlandet170
kretsMResultat
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark148
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 27.9RingrevenRingsaker OKInnlandet40
kretsSMStarttider
Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet29
kretsMStarttider
NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland54
mestSS
21.9
Starttider
Morgenfrisk i Follo #9Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo68
nærM
26.9*
Vis ruter i Livelox
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo41
nærL
25.9*
Vis ruter i LiveloxStarttider
Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLVestfold og Telemark188
kretsL
25.9
Starttider
Vesterålsmesterskapet - fellesstart - TrollfjordløpetStokmarknes OLTroms4
nærL
27.9*
Fjellgeita, EmblemEmblem ILMøre og Romsdal125
nasjL
26.9*
Vis ruter i LiveloxStarttider
u 40man. 28.9Klubbmesterskap GrudaskogenGanddal ILRogaland66
nærM
27.9
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland0
nærM
tir. 29.9Bedriftsløp 24 HeimdalSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
sprintcup 3 BergenIL GularHordaland0
nærS
28.9*
Vestfold Høstcup 7Larvik OKVestfold og Telemark65
nærS
29.9*
Klubbmesterskap i NM-løypene. Oppmøte på RådhusplassenHaugesund IL OrienteringRogaland4
nær
F
M
29.9*
Hjalmarkarusellen løp 2Skien OKVestfold og Telemark13
nærM
28.9
Vis ruter i Livelox
Nattløp HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland7
nærMN
28.9*
ons. 30.9O-karusellen Vågan 5. Løp, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland-
nærMN
29.9
Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag63
nærMN
27.9
Vis ruter i Livelox
Harry Lagerst Nattcup 2020 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo172
nærMN
27.9*
tor. 1.10Worldcup finale, Italia - 1.-6.oktIOF-
intL
SO-Cup løp 10Stavanger OrienteringsklubbRogaland10
nærM
1.10*
Pollicup 2OK SkeidiVestfold og Telemark16
nærL
29.9
Treningsløp/ sesongavslutning VikesåEgersund OKRogaland23
nærM
1.10*
fre. 2.10KM NattInnlandet
OL Toten-Troll
Innlandet34
kretsMN
29.9
Hu & Hei, snuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.10Hu & Hei, gampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
Lillomarka PreOLillomarka OLAkershus og Oslo25
Pre
nasjP
28.9
O-karusell 6, åpent kretsløp ultralangVerdal OKNord-Trøndelag38
kretsU
30.9*
Vis ruter i Livelox
OSI/GeoForm Rankingløp 13 - SognsvannIL GeoFormAkershus og Oslo11
nærM
3.10*
KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane8
kretsMN
1.10
søn. 4.10O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo23
Pre
nasjL
28.9
Morgenfrisk i Follo #10Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo4
nærM
3.10*
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane9
kretsL
3.10
u 41man. 5.10Skumringskampen løp nr. 3Asker SkiklubbAkershus og Oslo18
nærMN
5.10*
tir. 6.10Nattugla 1Ringerike OLBuskerud-
nærMN
5.10*
Nattløp VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærMN
5.10*
Nattpotta - Klubbmesterskap NattØstmarka OKAkershus og Oslo5
nær
F
MN
5.10
ons. 7.10Pre-o karusell konkurranse 3Fet OLAkershus og Oslo-
Pre
nærP
Nattløp IngebergVang OLInnlandet2
nærLN
5.10
NATTJAKTA #2 - KONGSVINGERBrandval/Kongsvinger OKInnlandet1
nærMN
4.10
Raumarkarusellen løp 8 - NattløpEidsvoll OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo-
nærMN
ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo231
nærMN
4.10*
tor. 8.10Pollicup 3OK SkeidiVestfold og Telemark4
nærS
6.10
fre. 9.10KM nattKristiansand OKAgder O-krets-
kretsMN
KM nattOK SkøynarNord-Trøndelag7
kretsMN
4.10
lør. 10.10Pre-o-helg på HedmarkenLøten o-lagInnlandet24
Pre
nasjP
5.10
Gromløpet - Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo-
nær
F
U
Pre-o-helg på Hedmarken - nattRingsaker OKInnlandet12
Pre
nærPN
5.10
søn. 11.10KM sprint ØstfoldOK MossØstfold-
kretsS
Marum-milaSandefjord OKVestfold og Telemark0
nærL
Pre-o-helg på HedmarkenRingsaker OKInnlandet24
Pre
nasjL
5.10
u 42man. 12.10Skumringskampen, Løp 4Røyken OLBuskerud11
nærMN
11.10
tir. 13.10KM natt AOOKOppsal OrienteringAkershus og Oslo95
nasjLN
10.10
Hjalmarkarusellen løp 3Skien OKVestfold og Telemark0
nærM
12.10
Nattugla 2Ringerike OLBuskerud-
nærMN
12.10
Nattløp SkihyttaBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærMN
12.10*
ons. 14.10nattcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
O-karusellen Vågan 6. Løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland-
nærMN
Raumarkarusellen løp 9 - NattløpRaumar Orientering
Ullensaker OL
Akershus og Oslo-
nærMN
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag6
nærMN
11.10
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Bonusløp 2Nydalens SKAkershus og Oslo0
nærMN
tor. 15.10Pollicup finaleOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærS
Toten nattcup 1OL Toten-TrollInnlandet1
nærMN
15.10*
fre. 16.10KM Natt HålandsskogenÅlgård OrienteringRogaland18
kretsMN
11.10
Harry Lagerts Nattcup 2020 - FinaleNydalens SKAkershus og Oslo177
nærUN
12.10
KM nattIndre Østfold OKØstfold4
kretsLN
14.10
lør. 17.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold0
intU
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold0
intU
KM sprint BuskerudEiker OLBuskerud-
kretsS
Tour de orientering, prologGanddal ILRogaland30
kretsS
12.10
Tour de orientering, mellomGanddal ILRogaland30
kretsM
12.10
søn. 18.10Tour de orientering, jaktstartGanddal ILRogaland31
kretsL
12.10
Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag-
nær
F
L
Østfoldsprinten løp 2Halden SKØstfold-
nærS
14.10
u 43man. 19.10Skumringskampen finaleAsker SkiklubbAkershus og Oslo9
nærMN
18.10
tir. 20.10Hjalmarkarusellen løp 4Skien OKVestfold og Telemark0
nærM
19.10
Nattugla 3Ringerike OLBuskerud-
nærMN
19.10
Stolpeløp Bodø sentrumBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærLN
19.10*
ons. 21.10
tor. 22.10
fre. 23.10EYOC Ungarn - 23.-25.oktIOF-
intL
lør. 24.10HARDHAUSENSandnes IL (Rogaland)Rogaland6
nærU
18.10
SkiensmilaSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
GeoForm/OSI Rankingløp nr 16IL GeoFormAkershus og Oslo0
nærM
23.10
søn. 25.102-milaAsker SkiklubbAkershus og Oslo7
nærU
21.10*
u 44man. 26.10

Annonser

IOF Eventor