Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammen City Cup - løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammen City Cup - løp 2
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: torsdag 11 april 2019

Rekrutt

1 080 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL13.3012.29
Marte EgerKongsberg OL7.547.18
Danie Nicolai HommeSturla, IF16.0314.51
Rebecca Grace HommeSturla, IF24.2722.38
Kaisa HovlandKonnerud IL11.1510.25
Julie Økern HågårdKonnerud ILfullført
Selma JacobsenKlubbløs27.3925.36
Kristian KaiserSturla, IF9.138.32
Marlene KeilholzRøyken OL26.3824.39 Last ned GPS-spor i gpx-format
Aksel KlausenSturla, IF10.149.28
Josefine Beata Piepiorka-SvenssonRøyken OL18.4217.18
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL8.257.47
Herman WilhelmsenSturla, IF18.3917.16
Oscar WilhelmsenSturla, IF18.1616.54
Anette JuveliKonnerud ILdiskvalifisert

D –16

2 530 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL17.477.01
2Mina Akiko JohnsenSturla, IF19.37+1.507.45
3Marie KvarmeSturla, IF19.46+1.597.48
4Hedda SpangbergKonnerud IL21.40+3.538.33
5Tiril HolenKonnerud IL21.43+3.568.35
6Tiril KihleKonnerud IL24.45+6.589.46
7Johanne StorhaugKonnerud IL26.53+9.0610.37
8Mone Småge-HilsenKonnerud IL34.27+16.4013.36
9Mareike KeilholzRøyken OL36.57+19.1014.36
10Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL43.46+25.5917.17
11Selma Lerbak BrendenKlubbløs43.59+26.1217.23
12Amanda AxelsonEiker OL50.12+32.2519.50
Abelone Josefine AxelsonEiker OLdiskvalifisert

H –16

2 530 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas KlausenSturla, IF16.376.34
2Johan EgerKongsberg OL16.40+0.036.35
3Atle Nikolai WølloKongsberg OL17.21+0.446.51
4Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL18.53+2.167.27
5Olav MelheimSturla, IF21.45+5.088.35
6Fredrik Fet AndersenKonnerud IL24.20+7.439.37
7Mathias AxelsonEiker OL24.47+8.109.47
8Martin KaiserSturla, IF25.33+8.5610.05
9Jens WoldSturla, IF25.45+9.0810.10
10August Hellerud SireKonnerud IL26.06+9.2910.18
11Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL26.08+9.3110.19
12Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF29.21+12.4411.36
13Oskar KnutheimSturla, IF33.44+17.0713.20
14Ingar Aarvik-HansenSturla, IF33.45+17.0813.20
15Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF40.16+23.3915.54
Henrik KaiserSturla, IFdiskvalifisert
Sivert KnutheimSturla, IFdiskvalifisert

D 17–

2 860 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene EgerKongsberg OL22.127.45
2Thea Sildnes BaklidKonnerud IL22.22+0.107.49
3Marlin HaavengenKongsberg OL22.28+0.167.51
4Maiken Økern HågårdKonnerud IL23.43+1.318.17
5Nora Småge HilsenKonnerud IL23.47+1.358.18
6Thea LandKonnerud IL24.00+1.488.23
7Ine InstanesSturla, IF24.39+2.278.37
8Solveig Moen LetmolieEiker OL24.46+2.348.39
9Isa HeggedalKonnerud IL25.50+3.389.01
10Oda Isnes TyseEiker OL25.53+3.419.03
11Iselin SørensenSturla, IF26.26+4.149.14
12Sirpa LiljaModum OL26.33+4.219.16
13Torunn Økern JensenRingerike OL26.52+4.409.23
14Malene InstanesSturla, IF27.05+4.539.28
15Aud Ellen BrevikSturla, IF27.07+4.559.28
16Marita Lilja GrønhovdModum OL27.41+5.299.40
17Christine HoenEiker OL28.08+5.569.50
18Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL28.20+6.089.54
19Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL28.35+6.239.59
20Silje CarlsenSturla, IF28.45+6.3310.03
21Randi NicolaisenAsker Skiklubb29.20+7.0810.15
22Kristin Sæthre SørensenSturla, IF29.45+7.3310.24
23Anne Marthe PeveriEiker OL29.58+7.4610.28
24Veslemøy SolbergKonnerud IL31.06+8.5410.52
25Heidi MyklemyrEiker OL32.48+10.3611.28
26Ellen Horni-JohnsenSturla, IF34.33+12.2112.04
27Tanja InstanesSturla, IF34.48+12.3612.10
28Merete UndelandSturla, IF39.38+17.2613.51
29Toini SkyttersæterKonnerud IL41.37+19.2514.33
30Gry Bruland VråleSturla, IF57.56+35.4420.15
Torun DyrkornEiker OLdiskvalifisert

H 17–

2 860 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aslak HeimdalKonnerud IL17.065.58
2Audun HeimdalNTNUI17.43+0.376.11
3David GottfridssonLillomarka OL17.57+0.516.16
4Johan Kristian UndelandSturla, IF18.14+1.086.22
5Sander ArntzenAsker Skiklubb19.19+2.136.45
6Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL19.23+2.176.46
7Håvard HågårdKonnerud IL20.30+3.247.10
8Olav Kristian LundKongsberg OL20.36+3.307.12
9Anders GustafssonSturla, IF21.11+4.057.24
10Adam ConwayKongsberg OL21.45+4.397.36
11André JægtvikKonnerud IL22.15+5.097.46
12Per Øivind EgerKongsberg OL22.46+5.407.57
13Peter CarlsenSturla, IF23.03+5.578.03
14Martin ØstbergSturla, IF23.36+6.308.15
15Geir Thomas KnutheimSturla, IF23.42+6.368.17
16Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL23.49+6.438.19
17Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL23.55+6.498.21
18Jarl HommeSturla, IF24.07+7.018.25
19Egil FrydenlundSturla, IF24.26+7.208.32
20Arno Lilja GrønhovdModum OL24.44+7.388.38
21Per Jogeir KarlsbakkKonnerud IL24.56+7.508.43
22Lars BaklidKonnerud IL25.10+8.048.47
23Helge StenerudOL Tønsberg og omegn25.23+8.178.52
23Leif ErikssonModum OL25.23+8.178.52
25Andre WilhelmsenSturla, IF25.27+8.218.53
26Stig InstanesSturla, IF26.09+9.039.08
27Bjørn BaklidKonnerud IL26.34+9.289.17
28Holger KeilholzRøyken OL27.20+10.149.33 Last ned GPS-spor i gpx-format
29Jon Erik KvarmeSturla, IF27.21+10.159.33
30Geir Holm GundersenKonnerud IL27.26+10.209.35
31Rune SørensenSturla, IF28.23+11.179.55
32Kjell Petter SmågeKonnerud IL28.40+11.3410.01
33Ole MyklemyrEiker OL29.20+12.1410.15
34Atle WølloKongsberg OL29.31+12.2510.19
35Karl Anton UndelandSturla, IF32.51+15.4511.29
36Phil ConwayKongsberg OL33.56+16.5011.51
37Anders JohnsenSturla, IF34.43+17.3712.08
38Tore DeinbollSturla, IF43.31+26.2515.12
Snorre FrydenlundSturla, IFdiskvalifisert
Lars EnerhaugenModum OLdiskvalifisert
Lasse VråleSturla, IFdiskvalifisert
Sigurd SmemoSturla, IFdiskvalifisert
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor