Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til World Cup granskingsløp lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: World Cup granskingsløp lang
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: søndag 5 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 107 påmeldte deltakere.

D 21-E (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AlexandersenNTNUI507661, 3781291
Marianne AndersenFredrikstad SK170604, 3666849
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK500306, 3884012
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3980323
Synnøve BråtenVegårshei IL179370, 3374543
Line CederbergGöteborg Majorna OK
Ingeborg EideByåsen IL199727, 3801479
Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund
Nicoline Friberg KlysnerFIF Hillerød Orientering
Birte FriedrichsNational Team Germany
Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbund
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø192304, 3980893
Maren Jansson HaverstadTyrving IL504689, 3255163
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3946902
Marion HuberNydalens SK226171, 3809480
Lizzie InghamHalden SK216466, 3666054
Silje Ekroll JahrenNydalens SK500307, 3885126
Karen Oline KolstadNTNUI212749, 3598497
Ingrid LundanesNTNUI235111, 3594934
Tone Bergerud LyeNydalens SK3710910, 192575
Ingjerd MyhreKongsberg OL200004, 3864535
Dorothea MüllerNational Team Germany
Patricia NiekeNational Team Germany
Anne M Hausken NordbergNydalens SK500293, 3885209
Kamilla OlaussenFredrikstad SK3981339, 500304
Marie OlaussenFredrikstad SK196727, 3598117
Jo ShepherdHalden SK3775889, 506930
Paula StarkeNational Team Germany
Kine Hallan SteiwerHalden SK181110, 3620606
Synne StrandAsker Skiklubb500265, 3847712
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL206562
Åsne Skram TrømborgNTNUI3709573, 180127
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066, 3985348
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119, 3982105
Siri UlvestadNydalens SK504622, 3699345
Charlotte WatsonLillomarka OL506399, 3977733
Margrethe WisløffNTNUI500313, 3885043

H 21-E (70)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF500294, 3884384
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI226304, 3884848
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000, 3978780
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301, 3865136
Laurits Bidstrup MøllerDansk Orienterings-Forbund
Håkon Raadal BjørloNTNUI182103, 3608270
Dag BlandkjennKristiansand OK197997, 3815594
Bojan BlumensteinNydalens SK193877, 4015533
Olle BoströmTyrving IL165079, 4041273
Eirik Langedal BreivikNTNUI227567, 3985207
Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering221058, 3720000
Björn CederbergDansk Orienterings-Forbund
Vegard DanielsenKristiansand OK230085, 3983186
Magne DæhliHalden SK500302, 3884376
Erik DöhlerNational Team Germany507734
Moritz DöllgastNational Team Germany
Håvard Sandstad EidsmoFreidig186037, 3634599
Bjørn EkebergTyrving IL4042651, 500261
Kasper FosserHeming Orientering506933, 3946514
Gaute FriestadNTNUI504430, 3608957
Csaba GerberHalden SK
Marvin GoerickeNational Team Germany
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800, 4024816
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb3785482, 500003
Anders HagaRaumar Orientering3808920, 195480
Håvard HagaNydalens SK502921, 3782182
Audun HeimdalNTNUI183721, 3917200
Ole HennselerNational Team Germany507623
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010, 3776093
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893, 3880465
Simon JakobssonFrol IL4025813, 507844
Rasmus Møller JessOK Linné
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3701604, 184997
Sverre Waaler KaasNydalens SK226172, 3810462
Eskil KinnebergIFK Göteborg502877, 3866605
Matthias KretzschmarNational Team Germany
Tue LassenDansk Orienterings-Forbund221200
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772, 3588829
Olav LundanesHalden SK500297, 3987294
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett181016, 3709318
Daniel MarstonBækkelagets SK95863
Herman Ryen MartinsenNTNUI3693843, 501366
Hans Petter MathisenFredrikstad SK507039, 3597986
Henry McNultyBækkelagets SK220185
Einar MelsomFossum IF507072, 3980489
Elias T. MølnvikNTNUI211647, 3870714
Thomas NipenBækkelagets SK197815
Torgeir NørbechTyrving IL3982253, 505298
Andreas G. PoldenNydalens SK204632, 4034740
Marius PyttenNTNUI3624624, 197877
KyongSa RiIL BUL-Tromsø169009, 3715265
Sander H. RogndokkenNydalens SK207832, 3882081
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561, 3778263
Sindre RønningNydalens SK221215, 4040952
Paul SirumFrol IL211470, 3943198
Yngve SkogstadFrol IL502895, 3817269
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK3885191, 507100
Jussi SunaTurun Metsänkävijät500389
Andreas SølbergIL Leik506777, 3641958
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI205770, 3597531
Anders TiltnesTyrving IL507021
Kristian VadDansk Orienterings-Forbund501712
Anders VisterNydalens SK209926, 3597804
Håvard WedegeFredrikstad SK507607, 4006789
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL502887, 3980869
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552, 3949302
Øyvind WiggenByåsen IL500061, 4016267
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK506811, 3978731
Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305, 3777877

Annonser

IOF Eventor