Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Sprint AAOK og VAOK

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Sprint AAOK og VAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / OK Sør
Dato: søndag 5 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 100 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OK233923
Tuva Fjone GautefallIL Imås
Lilja NicolaisenIL Imås

D 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK225273

N 10-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adeline SlettebøeKristiansand OK213702

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Sofie TømtIL Imås246774

C 10-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian BirkelandBirkenes IL225002

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286

D 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK504438
Julie ChristiansenKristiansand OK222169
Mia HirschIF Trauma189015

D 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Silje BøenKristiansand OK237893
Mari CowardOK Sør203641
Linn Carina DalandKristiansand OK181677
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Una Glende JansonKristiansand OK221240
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adriana EikKristiansand OK222156
Boyan YuanKristiansand OK61053

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro BørteKristiansand OK221217
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Torun LynnebakkenKristiansand OK224238
Hege WangLillomarka OL503668

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering503932

D 65- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK239378
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Kari Timenes LaugenIL Imås183856
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gudveig JørundlandOK Sør181467

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil NygårdBirkenes IL225087

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Brage TakleKristiansand OK198046

H 17-20 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK504439
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK204748
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering507052
Kristian PyttenKristiansand OK221206
David RundeKristiansand OK221505

H 21- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan Svaland AasKristiansand OK504510
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Oluf BøckmanKristiansand OK221130
Christian BøenKristiansand OK216987
Morten CowardOK Sør192692
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart507083
John RundeKristiansand OK504087
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK231504
Håvard TelstøIL Vindbjart238193
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Per Kristian TømtIL Imås206546
Thorbjørn VærpKristiansand OK507857
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse244801

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen JohannessenIL Høvdingen221274
Henning RasmussenOL Tønsberg og omegn506632

H 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan EideOK Sør505869
Harald EikKristiansand OK237882
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Øyvind MikkelsenKristiansand OK502231
Dag MoeKristiansand OK184578
Einar Krafft MyhrenHisøy OK234804
Guttorm NyhusBirkenes IL203294
Rune SkogerbøIL Vindbjart184619
Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK198045
Dag WangLillomarka OL197505

H 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan BlandkjennKristiansand OK220759
Per LarsenKristiansand OK236333
Øivind StenstadOddersjaa SSK188881
Reidar SæstadKristiansand OK237894
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Lars Peder VaajeMarnardal IL501673

H 65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering503934
Jan Tore JørgensenOK Sør400857
Widar Taxth LølandHisøy OK69685
Magne MoyOK Sør505873
Øyvin SimonsenIL Imås504631

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar JørundlandOK Sør211619
Audun KjøstvedtIL Høvdingen229528
Peter RosendahlIL Vindbjart86351
Arild TelstøIL Vindbjart203330
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807

D17AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger SkjæveslandIF Trauma237881

D17C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete HitreskogKristiansand OK506678

Annonser

IOF Eventor