Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Knut Valstads minneløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Knut Valstads minneløp
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: søndag 12 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 615 påmeldte deltakere.

N-åpen (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Elizabeth Fontes AarbuVarteig OL234067
Mira AlbumOppsal Orientering224689
Anne Siri Halaas AppenzellerFossum IF228555
Oskar ArnesenOppsal Orientering224716
Max Bryhn BergstrømTyrving IL111111
Simen Bryhn BergstrømTyrving IL214919
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering234187
Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF228552
Signy HellerudKlubbløs185961
Jonas HirschBækkelagets SK212575
Marie HjelmstadBækkelagets SK177712
Jone Rygh HoltenNydalens SK220904
Isabelle HopsnesFossum IF234324
Håkon Hrubos-StrømOppsal Orientering507752
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK224909
Maja Flydal JenstadFossum IF228454
Kristine KlavenessFossum IF
Sigurd Klokk-HasselFossum IF234268
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Harald LilledahlFossum IF
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Mira LundsrudOK Moss507950
Henni Meland-TangenBækkelagets SK224919
Askil MestadRøyken OL506923
Eirill MestadRøyken OL507973
Henning MoenFossum IF234326
Lauritz Nissen HellerudIL Koll247328
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb223791
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering224826
Amund SaugestadNydalens SK208017
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering500568
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb242338

D 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL212790
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb228551

D 11-12 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Leah HanneborgØstmarka OK224400
Alma Rygh HoltenNydalens SK221115
Charlotte HopsnesFossum IF216899
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering223596
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK212077
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Åse LuråsOppsal Orientering223907
Helene ScheeleNydalens SK211807
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering212519
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978

D 13-14 (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Julie BrenåsVarteig OL222607
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Celia Sophia DaviesAsker Skiklubb225300
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Signe HoloFossum IF193896
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering217731
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Tuva HøyerFossum IF225161
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Pauline MyklebustIL Koll223486
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL211703
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222
Marie ScheeleNydalens SK213757
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Elise ThorsengFossum IF213111
Anna Mæhre TorjussenFossum IF212030
Gunde TumelionisFossum IF228473
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040
Sofia ØhlckersTyrving IL245761
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 15-16 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mille Baastad BergTyrving IL211509
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Eileen BjanesTyrving IL508807
Mari BrendeFossum IF505202
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Linnea HolstTyrving IL192323
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Marie KvarmeSturla, IF507448
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL509575
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Marie SaugestadNydalens SK501013
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Kristine SolbakkenTyrving IL505502
Luciana Maria SvadsMåren OK503255
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Pia Young VikNydalens SK502698
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167

D 17-A kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Solveig SletnerRøyken OL184182
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL179805
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Emma Meyer LarssonTyrving IL507046
Ea LunøeNydalens SK502930
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL189019

D 21 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL506920
Kristine FjeldboTyrving IL508140
Birte FriedrichsNational Team Germany
Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL82166
Ingjerd MyhreKongsberg OL200004
Patricia NiekeNational Team Germany172228
Paula StarkeNational Team Germany206798
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Emilie WestinNydalens SK203458
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092
Leonore WinklerNational Team Germany

D 35 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839

D 40 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Atanaska BedelevaNydalens SK185847
Monica BerglundRingerike OL507952
Linda FredhOK Moss506342
Berit HerstadBækkelagets SK78332
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK224997
Astrid KravdalGjø-Vard OL201989
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb67730

D 45 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Elin FlågenHeming Orientering187127
Katja MjøsundNydalens SK500188
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Hilde PoppeFredrikstad SK203117
Brita Opheim SauarIL Koll509000
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Lenka WestinPorsgrunn OL92307
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb500271
Milda ØhlckersTyrving IL211551
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

D 50 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marit EgnerAsker Skiklubb199742
Anne Berit EidNydalens SK500280
Hege FeiringTyrving IL186189
Åshild FlatebakkenTyrving IL220908
Katrine HolenØstmarka OK220802
Eldri HoloFossum IF193878
Jeanette KohtAsker Skiklubb503913
Kathrine LunøeNydalens SK500164
Anne MadslienNydalens SK500059
Kari MadslienNydalens SK201959
Lotta MyhreIL Koll507970
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Anne Kristine NorderudTyrving IL220780
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Jorun RuudAsker Skiklubb508100
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Nora SkauenTyrving IL182125
Tone SkramRøyken OL188879
Ida SyversenRøyken OL500585
Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering219115
Ingeborg ØderudBækkelagets SK221481
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb500272

D 55 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Anne Margit BrattenMåren OK86324
Sharon BroadwellIL GeoForm504446
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Anne DahlNydalens SK192454
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Trude FixdalIL Koll190628
Else GrandalTyrving IL507597
Frøy GrøndahlLillomarka OL502335
Toril HallanLillomarka OL180923
Kjersti HovFossum IF506132
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering506135
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb502139
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Unni RyeAsker Skiklubb509470
Kjersti SkantzeTyrving IL245627
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering507655

D 60 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergeTyrving IL200025
Grete BerntsenMåren OK400598
Berit DanielsenTyrving IL220726
Mette HallénNydalens SK200574
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Wenche HultgreenTyrving IL186240
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Randi NilstadTyrving IL222047
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Ellen Marie TurterNydalens SK507976

D 65 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May ChristoffersenAsker Skiklubb234968
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Inger TiltnesTyrving IL234973

D 70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv FeiringHamar OK182065
Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL187114
Inger LindløvOK Moss505703
Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL204601
Sidsel SandelienHeming Orientering504527
Aud I SpjelkavikTyrving IL241750

D 75 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Aud Margret KirkhornMåren OK236426

D 80 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Unni DrageHaugerud IF502419

H 9-10 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK213437
Aleksander AndenæsAsker Skiklubb213156
Trym BreimoOK Moss217677
Oscar K. EnggravOppsal Orientering224868
Thomas Nissen HellerudIL Koll247704
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering234274
Age KristvikFossum IF225307
Eirik LestebergKongsberg OL242272
Rasmus MjøsundNydalens SK220790
Ole Jacob MyklebustIL Koll234529
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515
Simen ÅnensenOppsal Orientering225108

H 11-12 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL213191
Vemund O HatlenOppsal Orientering225040
Aksel Nissen HellerudIL Koll247798
Eskil HobølOppsal Orientering
Magnus Flydal JenstadFossum IF212370
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK507033
Trygve MyhrvoldFossum IF212992
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Even Nygård ThorsengFossum IF213095
Eskil OlaussenOppsal Orientering231520
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL224469
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF213257
Erlend SommerheinFossum IF204608
Boye WangensteenLillomarka OL212131
Sebastian WettergreenFossum IF225329
Sigmund ØlstadFet OL213162
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb225241

H 13-14 (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering224986
Nov Bar-NathanLillomarka OL233961
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Birk BreimoOK Moss212377
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Aksel EideBækkelagets SK204533
Håvard EikRaumar Orientering225034
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Jonas HickenIL Koll247817
Markus HirschBækkelagets SK212251
Sigurd HobølOppsal Orientering212542
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK508129
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Linus MjøsundNydalens SK202161
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL509466
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Andreas SandernesØstmarka OK212449
Gabriel SolemOppsal Orientering212110
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK191587
Mons Sætre-LorentzenFet OL225577
Jens WoldSturla, IF211942
Einar ØstvoldHeming Orientering197959
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering207718

H 15-16 (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Jonas AarsethNydalens SK228404
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK181515
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Martin KaiserSturla, IF222549
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Sondre LadimOK Moss503554
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Sivert PoppeFredrikstad SK507757
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Elias StubberudNydalens SK500557
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 17-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Harald AasheimBækkelagets SK502705
Anders BjergaardNydalens SK221214
Didrik BredesenLillomarka OL245299
Ole Grini JohansenNatthauken IL500533

H 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BirkelundAsker Skiklubb207566
Børge BrenåsVarteig OL195673
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb200255
Henrik ReuschHeming Orientering504388

H 21 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alan CherryNydalens SK200459
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Karl FremstadTyrving IL211281
David GottfridssonLillomarka OL193617
Eskil Sande GullordBækkelagets SK159946
Ole HennselerNational Team Germany507623
Elias JonssonNydalens SK203274
Matthias KretzschmarNational Team Germany
Vegard LineNydalens SK203230
Henry McNultyBækkelagets SK220185
Einar MelsomFossum IF507072
Asgeir MjøsundNydalens SK508244
Svein NygårdLillomarka OL229680
Torgeir NørbechTyrving IL505298
Andreas G. PoldenNydalens SK204632
Sander H. RogndokkenNydalens SK207832
Nicolas SimoninBækkelagets SK
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Anders StorbratenBækkelagets SK483387
Ralph StreetBækkelagets SK502673
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066
Anders TiltnesTyrving IL507021
Einar TommelstadNydalens SK221253
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL502887
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett204669
Gernot YmsénOK Pan Kristianstad244148
Anders B. ØksenholtNydalens SK508920

H 35 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Morten FredhOK Moss208419
Lacho IlievHalden SK500250
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Kristian RuudBækkelagets SK503508

H 40 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SK192578
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Lars BerglundRingerike OL504705
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb207589
Charles HalaasFossum IF209868
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL221352
Kristoffer JacobsenTyrving IL502358
Hallvard KorenOK Moss504468
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Inge LindsethNydalens SK502771
Håkon Meland-TangenBækkelagets SK506134
Aksel OlsenAsker Skiklubb505300
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK504391
Morten WettergreenFossum IF504085

H 45 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SK239022
Audun BjerknesMåren OK501317
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Olav EideBækkelagets SK239048
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Ståle HeitmannFossum IF500614
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174
Johs HjelmstadBækkelagets SK188797
Torstein HoleNydalens SK197809
Pål Christian IngierdBækkelagets SK508133
André JægtvikKonnerud IL500282
Neil MarstonHemsedal IL483542
Atle PedersenFossum IF204617
Trond RetteraasenIndre Østfold OK199334
Pål SommerheinFossum IF401132
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL504476
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Bjørn WangensteenLillomarka OL508145
Eskil ÅsmulOppsal Orientering501092

H 50 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK508242
Arild AndresenFossum IF165904
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Nils BerganNydalens SK191246
Erik BorgIL Koll402917
Gunnar BrattliAsker Skiklubb193891
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering503955
Magne BrændenLillomarka OL83067
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Anders FlågenHeming Orientering154241
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Christian GrotnesTyrving IL221251
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK507773
Stein H. HagenFossum IF504815
Bjørn HallanFossum IF501512
Ole Petter HaugenNydalens SK214738
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Fredrik HøyerFossum IF205548
Vemund KongsnesØstmarka OK483031
Einar LunøeNydalens SK177011
Tore MyhrvoldFossum IF68491
Pål MyklebustIL Koll224718
Sverre SandernesØstmarka OK212536
Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb502576
Geir SommerheinOK Horten214914
Frode StrislandFossum IF229636
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL216356
Sigmund VisterIndre Østfold OK215057
Kjell WestinPorsgrunn OL480106
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

H 55 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Dag BrenåsVarteig OL504028
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Roar ByeModum OL193869
Tormod BøeFossum IF501470
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Bjørn Henning GrandalTyrving IL502357
Terje HenriksenAsker Skiklubb209078
Øystein HoloFossum IF502112
Trond HolterMåren OK504627
Fridtjof JebsenFossum IF225256
Håkon JendalFossum IF214746
Kristian KalagerAsker Skiklubb509085
Tore KjølsethNydalens SK505672
Morten KongsbergTyrving IL502383
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Johan LundeIL Koll206911
Torkjel NesheimTyrving IL190573
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Per SlungaardTyrving IL502443
Peer StiansenNydalens SK507600
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Paul WadeFossum IF243848
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

H 60 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fritz AebiOLG Herzogenbuchsee508249
Leif BergersenAsker Skiklubb487963
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Morten DueMåren OK400286
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Roy GjerdingOK Moss504397
Martin GranlyLillomarka OL181270
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Sören JonssonNydalens SK224523
Morten KarlsenMåren OK400006
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Jon LahlumIL GeoForm500337
Kjell MarksetIL Koll66662
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Johan MattssonLillomarka OL502339
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Bård NatvigNittedal OL217340
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Alf PettersenTyrving IL222468
Don SkantzeTyrving IL245626
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

H 65 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Gisle Nordahl DueMåren OK235154
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Jon FredriksenHauketo IF89523
Svein S JacobsenTyrving IL226293
Tore RuudØstmarka OK200613
Stein TurtumøygardMåren OK502381
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Per ØhlckersTyrving IL199326

H 70 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore AabergIndre Østfold OK192162
Geir ArnesenBærums Skiklub220673
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Willy GrønstadGimle IF192646
Knut G KarlsenHeming Orientering221243
Peter KlavenessMåren OK501154
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK236431
Jimmy NordliTrøsken IL501940
Thor PalmgrenHalden SK98612
Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL96531
Helge RevhaugRingerike OL214964
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Øyvind SteneAsker Skiklubb188756
Nils-Petter WiikDriv IL508161
Per-Erik ØstlieDriv IL201977

H 75 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Klaus EngenEidskog OL216401
Trond FeiringHamar OK202135
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Åsmund JahrDriv IL168487
Jan JansenOK Moss195769
Knut LindløvOK Moss504465
Harald LundhaugOK Moss201916
Øystein MadsenHaugerud IF508982
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL204607
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL174746
Bjørn SandelienHeming Orientering244787

H 80 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm195723
Sturle HånesIL GeoForm169036
Svein F. KvalheimÅrstad IL245170
Per MeilandLommedalens IL2149822
Steinar RuudKonnerud IL210997
Arne Chr. ScheieØstmarka OK204305

H 85 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK508534
Hans LarsenRaumar Orientering487955

Direkte A-lang (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Kine DirroMåren OK203777
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK208642
Aleksander Rygh HoltenNydalens SK221437
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Morten Nilstad PettersenTyrving IL222251

Direkte A-kort (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard Sandvoll AskLierbygda OL228430
Lars BallangrudKlubbløs508999
Nina BirkelundAsker Skiklubb191119
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Anne Marie BlekenBækkelagets SK504635
Anders BrynildsenFredrikstad SK202087
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Ingunn HelliesenKlubbløs402928
Øyvind HelmersenFet OL201988
Ingunn HolbækKlubbløs503865
Marie Rygh HoltenNydalens SK220803
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Michael Eckmann JensenNittedal OL212400
Espen JernbergNydalens SK211283
Jøran KristensenHeming Orientering233943
Ola LestebergKongsberg OL211224
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Maren NorderudTyrving IL502350
Thor NorderudTyrving IL188842
Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering503974
Thomas OlsenAsker Skiklubb165178
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Knut Ivar VestliÅl IL97799
Roger WiikSturla, IF205502
Sverre WisløffAsker Skiklubb228399
Anders ØpstadAsker Skiklubb78376

Direkte B (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AarbuVarteig OL185937
Harald AulieIL Koll204622
Ina BlågestadIndre Østfold OK214985
Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK483514
Johan BondiAsker Skiklubb125658
Morten BreimoOK Moss224630
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK202089
Randi BudahlFet OL201813
Anett ConradiFossum IF
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Christine HandstangerKolbotn og Skimt OL227487
Vegard HasselFossum IF234327
Jane Karine HelmersenFet OL225150
John JacobsenKlubbløs157165
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Ivar MestadRøyken OL506932
Gunhild MyhrAsker Skiklubb207399
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL507941
Alexander RødstenHeming Orientering500043
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering229702
Kristine ThorsengFossum IF224709
Tale Mæhre TorjussenFossum IF213726
Torill VisterIndre Østfold OK236415
Anett WallinTyrving IL171887
Pål WinsentsNydalens SK212878
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115

Direkte C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine AndenæsAsker Skiklubb215055
Tanja AppenzellerFossum IF209952
Elisabet BreimoOK Moss502232
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK192432
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK213250
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss212685
Kristine RomørenFossum IF225232
Katrine SolbakkenTyrving IL217553

Utvikling N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Linnea RustadMåren OK203821
Ane Risstad SundnesKlubbløs

Utvikling C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias AndenæsAsker Skiklubb223678
Casper Eckmann AronsenNittedal OL202097
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL206537
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK212471
Simen HøyerFossum IF205543
Una NastadAsker Skiklubb212614
Åsve Dahlskås UrnesKlubbløs228458
Theo Winsents SæterNydalens SK195570

Utvikling B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred Eckmann AronsenNittedal OL186203
Kristoffer ØhlckersTyrving IL191210

Annonser

IOF Eventor