Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprint-Cup løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprint-Cup løp 3
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: onsdag 1 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 111 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Amalie Gunstad IngvoldstadVang OL234507
Simen Lian MortensenIL Koll211439
Hanna LutnæsHamar OK225184
Marius NygårdLøten o-lag243993
Erik OskalHamar OK501062
Eskil Bergseng RindenLøten o-lag213195
Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll185819
Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll185717
Julie Gjessing SkjesetVang OL213677
Mari StenbergVang OL217811
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126

C-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AndersenLøten o-lag214744
Eirik Olsen KirkevikHamar OK224063
Eline Lium FougnerElverum OK243944
Oliver NygårdLøten o-lag243987
Roar SkoglundKlubbløs217374
Celine VistedGjø-Vard OL212563

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Mina Bleken RudVang OL213580

D 13-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Maren HenriksenVang OL190259
Marie Lium FougnerElverum OK243939
Mathilde OustadLøten o-lag213605
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

D 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK500047
Ida HjorthGjø-Vard OL207800
Sofie JohanssonVang OL211191
Eva LutnæsHamar OK509087
Lene OskalHamar OK201387
Nina SmestadLøten o-lag501471
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130

D 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine Sønsterud BergLøten o-lag202140
Elin BergsengLøten o-lag100493
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Ingvild GjessingVang OL181651
Stine Olsen KirkevikHamar OK503033
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Ida RogstadLøten o-lag
Tone Bleken RudVang OL173480
Eli StensliLøten o-lag501070
Solveig SørlienVang OL92070

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag507028
Anne-Guri JevneHamar OK503140
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Kjersti RønningHamar OK508979
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Lis DæhliLøten o-lag181113
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Inger Marie ØygardLøten o-lag500049

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv FeiringHamar OK182065
Inger E. VamnesHamar OK97449

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Eivind LutnæsHamar OK225202

H 13-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola DåsnesVang OL188854
Even LienGjø-Vard OL217882
Gaute LindaasElverum OK500901

H 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK483040
Håkon DåsnesVang OL215534
Ove Antvord HaugereidVang OL188987
Lars LienGjø-Vard OL508130
Mats LindaasElverum OK209963
Sverre Berg LutnæsHamar OK502588
Simen OskalHamar OK204279
Jan Ola PedersenVang OL506425
Henrik Bleken RudVang OL145164
Pål StenbergVang OL217007
Stein Vidar ThunKlæbu IL502888
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Marius ØieLøten o-lag501531

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenVang OL71067
Torstein BergLøten o-lag202139
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Roar SkoglundGjø-Vard OL217374

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BergeLøten o-lag224526
Andreas HuberHamar OK211653
Odd Arne LianIL Koll211361
Kjetil LivenLøten o-lag504701
Stein Arne NegårdVang OL507609
Tommy OlsenHamar OK38385
Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag145625
Erlend SlokvikOL Toten-Troll181990
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Trond Ivar TømmervoldHamar OK95258

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag202141
Odd Arne BlystadLøten o-lag87086
Erik GrøndalenHamar OK502997
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Erik HaugenRingsaker OK92332
Knut MalmoRingsaker OK501243
Stein NordviElverum OK506958
Trond OlsenLøten o-lag235810
Ole Hans ØieLøten o-lag180930
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Trond FeiringHamar OK202135
Olav HøiåsVang OL188709
Terje MalmHamar OK206901
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

Annonser

IOF Eventor