Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM mellom / Våronnløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM mellom / Våronnløpet
Arrangørorganisasjoner: Hedmark / OL Toten-Troll / Oppland
Dato: lørdag 11 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 187 påmeldte deltakere.

D40 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terese SyljuåsenRingsaker OK4026969

D50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Ingebjørg FeldeSnertingdal IF Orientering506343
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Astrid RuudNittedal OL206921
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370

D60 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Inger Marie ØygardLøten o-lag500049

D70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Marith BrekkeHamar OK206359
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange217022
Liv FeiringHamar OK182065
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565

D80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger E. VamnesHamar OK97449

H50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar TesloHadeland OL487966
Svein ThorsbergGrue IL222088

H60 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut EngenRaumar Orientering228075
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Petter GullikstadRøros IL483728
Erik HaugenRingsaker OK92332
Frode HjorthHamar OK68061
John HofossHadeland OL503035
Trond OlsenLøten o-lag235810
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL504448
Tor StrandRaumar Orientering74968
Jan SveenRaumar Orientering501365
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Torgeir VoldenLøten o-lag500148
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044
Harald ØstbyeElverum OK221167

H70 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Leif BillingsøEidskog OL241825
Odd GundersenRaumar Orientering500042
Einar LundHamar OK60530
Terje MalmHamar OK206901
Tormod PrestrudRudsbygd IL191361
Helge RevhaugRingerike OL214964
John Birger SkansenRudsbygd IL191276
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Knut SkjesetVang OL506948
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Tor TrøanHadeland OL501084
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H80 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Jon TyldumRudsbygd IL191358

D45 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Eli StensliLøten o-lag501070

D55 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag507028
Hege HeibergHadeland OL187205
Toril KorsvikRond OL68602
Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF217389
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL236436
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225

D65 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lis DæhliLøten o-lag181113
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Aud Mona RøsteHadeland OL206308
Berit RøsteRingsaker OK506824
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273

D75 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DahlenRingerike OL503360
Tea ForbergRond OL69017
Odbjørg NordengRudsbygd IL191275

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kamilla LomeHamar OK189071
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK217338
Ingeborg RognstadHadeland OL504226
Berthe TesloHadeland OL502452

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Linda EngenRaumar Orientering227714
Ida HjorthGjø-Vard OL207800
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK224025
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579

H45 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenVang OL71067
Håkon DåsnesVang OL215534
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Sigmund HansenGjø-Vard OL231080
Øyvind LienGjø-Vard OL508151

H55 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BergeLøten o-lag224526
Svein GodagerLøten o-lag480067
Stein Arne NegårdVang OL507609
Trygve RognstadHadeland OL179970
Erik SlettumGjø-Vard OL127103
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Kristian StorsveenLøten o-lag505814

H65 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut HaugOL Vallset/Stange243655
Einar LienLøten o-lag76183
Knut MalmoRingsaker OK501243
Roar SætabergetLunderseter IL227482

H75 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod DahlenRingerike OL211376
Trond FeiringHamar OK202135
Olav HøiåsVang OL188709
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudOL Toten-Troll222149
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering212811
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377

H 21- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Audun FingarsenElverum OK216838
Philip FøyenEidskog OL220763
Vytautas GrasysFossum IF
Jostein HaugOL Vallset/Stange200561
Marius HolmenSnertingdal IF Orientering206245
Jan Ola PedersenVang OL506425
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Audun StrandlieGjø-Vard OL239189
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK211401
Yngve VoldenLøten o-lag84104

D35 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481

H35 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kim André SveenHadeland OL506656

H85 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne StrandlieGjø-Vard OL226053

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Maren HenriksenVang OL190259

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma DåsnesVang OL213609
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola DåsnesVang OL188854
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK505821
Even LienGjø-Vard OL217882
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll215632

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Jo Randar HolmøyHadeland OL
Lars LienGjø-Vard OL508130
Gaute LindaasElverum OK500901

Dir A (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering402812
Jan Vegard RudsengenRond OL400980
Kristin Vollen SataøenRond OL71972
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122

Dir C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119
Josh BoltonGjø-Vard OL91411
Mona BratlienSnertingdal IF Orientering206486
Berit DalheimLunderseter IL227480
Anders GauslaaRond OL
Liv Andrea PedersenGjø-Vard OL91412

Utvikling B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin FøyenEidskog OL224994
Kyrre SataøenRond OL
Roar SkoglundGjø-Vard OL217374
Celine VistedGjø-Vard OL225106
Tone VollenRond OL

Utvikling C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering234060
Kaja Skappel HalvorsrudLillehammer OK224119
Solfrid Drogseth HøieGjø-Vard OL202256
Øyvind Villa JohansenGjø-Vard OL247693
Ole-Roald RimeGjø-Vard OL247342
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL212132

D 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

H 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Markus FinsandLillehammer OK224420

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Nikolai TesloHadeland OL204702
Josef ÖhmanGjø-Vard OL212564

N-åpen (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BorgedalRingsaker OK245756
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering212731
Håkon Villa KristiansenGjø-Vard OL242505
Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL224771
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Martin Lien StøenLillehammer OK233620
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Isak RimeGjø-Vard OL242422
Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll185819
Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll185717
Isak SkappelLillehammer OK224415
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414
Sjur Fonstad SolheimGjø-Vard OL242415
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126
Nora Vollen SataøenRond OL
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224719

Annonser

IOF Eventor