Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusellen løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 1
Arrangørorganisasjon: Øyestad IF allianse
Dato: onsdag 10 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 94 påmeldte deltakere.

D1 Nybegynner (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse235228
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OK233923
Maia Christina Mjaaland BodalØyestad IF allianse
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering222687

D2 C-nivå (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193012
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Ellen TerjesenØyestad IF allianse197790

D3 B-nivå (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Okkenhaug BratlandIF Trauma168606
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Kristin Krafft MyhrenHisøy OK212190
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Mariann SlettenIK Grane Arendal Orientering
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483

D4 A-nivå kort (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Sigrun ErlandsenHisøy OK61078
Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse198010
Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orientering87576
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436
Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianse86124
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Eva Johanne RotevatnHisøy OK
Åshild SimonsenIL Imås206402
Johanne TerjesenØyestad IF allianse160744
Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering77447

D5 A-nivå lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Johanne AadlandSamnanger IL188758
Malin HaugeHisøy OK212879
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027

H1 Nybegynner (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Didrik GauslåFroland IL165563
Vemund HelsørFroland IL226220
Mats Johan Mjaaland BodalØyestad IF allianse

H2 C-nivå (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma225569
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering503504
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering506759

H3 B-nivå (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering91191
Øyvind BratlandIF Trauma505808
Steinar FjeldbergHisøy OK234913
Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse197728
Reidar GrøsleAustre Moland IL504525
Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering222602
Torgeir Andreas MoheimIK Grane Arendal Orientering503905
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860
Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering91192
Øivind SvensenIL Imås241752

H4 A-nivå kort (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole-Herman CappelenHisøy OK78910
Helge ChristensenHisøy OK87674
Kristen DalandIL Imås206510
Inge HaugeHisøy OK234810
Stein R. JensenLia IL236440
Jan JohnsenØyestad IF allianse197832
Benjamin JonesIK Grane Arendal Orientering221185
Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering
Helge KristensenOK Sør506785
Erling LauvrakIL Imås239694
Rolf MikkelsenIL Imås211569
Einar Krafft MyhrenHisøy OK234804
Øystein Bedford PedersenIL Express89653
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Are SkindloIF Trauma203432
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Øivind StenstadOddersjaa SSK188881
Carl Tore SundquistØyestad IF allianse235227
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering503933
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering506769
Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering503901
Øystein VågsnesIF Trauma203327
Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse235841

H5 A-nivå lang (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Erlend Odd BergeKristiansand OK504439
Stig DalsørenKristiansand OK229985
Petter Marki ErichsenKristiansand OK197823
Gaute FriestadNTNUI504430
Øyvind HelsørFroland IL165566
Eirik Heddeland MartensKristiansand OK184333
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Brage TakleKristiansand OK198046
Per Kristian TømtIL Imås206546
Anders VestølVegårshei IL222559
Ole Petter VestølVegårshei IL222073

Annonser

IOF Eventor