Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trondheim sprintcup, løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trondheim sprintcup, løp 1
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 28 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 77 påmeldte deltakere.

D -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lily Alexandra MorganMalvik IL211683

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leo Benjamin MorganMalvik IL213061

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Emilie LonaWing OK223821

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn StenvikByåsen IL225310

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Hallvard HellevikFreidig180307
Alf Petter LynumFreidig186849

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig505186
Ane Malene KolstadFreidig180130
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Petter Andreas LonaWing OK212595
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Iver Dalsaune ThunFreidig211756

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Sara Roberg GhabeliOL Trollo226960

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar EideByåsen IL209976
Mathias Enebak IversenFreidig228080
Johannes LangaasNidarøst OK213810

D 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK184544
Sunniva MorganMalvik IL402720
Line SølbergIL Leik502953
Eva TesarovaWing OK504587
Hanne VefsnmoByåsen IL178367
Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL71525
Oda WennemoByåsen IL181231

H 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsmund Aamodt ResellKlubbløs192147
Ove BaardsgaardOL Trollelg181922
Olav Milian Schmitt GranNTNUI220800
Brage JørumNTNUI181456
Ola KeiseråsIL Leik506688
Tobias KristensenNTNUI216933
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Nicholas MorganMalvik IL483781
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301
Espen Samuelsen SkiriNTNUI207012
Sigurd StenvikByåsen IL504621
Simen Bog VikaneNTNUI
Jonas WaeflerFreidig228355
Øyvind WiggenByåsen IL500061

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gøril EideByåsen IL199490
Randi LillealternFreidig97757
Margot Bolstad LynumFreidig505397

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
John Petter GåsvikNidarøst OK225114
Snorre HansenByåsen IL208638
Jørgen TegdanFreidig191303

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde ForbordMalvik IL506781
Nina-Beate LiabakkByåsen IL199602
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Morten KorsvoldWing OK223593
John LerliMelhus IL211381
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Terje MidtbøWing OK199655
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Øystein WiggenByåsen IL500161

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav JohansenTrønderEnergi BIL217019
Kjell MaroniByåsen IL221188
Bernt RognesFreidig201831

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth SchmidOL Trollelg211204

H 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik KofoedNidarøst OK227494

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Knut LillealternFreidig217002

H 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore BrurokNidarøst OK182084
Roar ForbordMalvik IL208600
Torleif StephansenNidarøst OK217003
Robert StrømWing OK188838
Eigil SørliMalvik IL504466

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne Kjell FoldvikNidarøst OK216939

Arrangør (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Erik BratsbergWing OK238170

Annonser

IOF Eventor