Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterjukola 19

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola 19
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: onsdag 27 mars 2019

A-kort

35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gaute NysæterSkien OK26.57
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL27.03+0.06
3Espen RaastadSkien OK27.04+0.07
4Frode RobertsenStokke IL27.14+0.17
5Espen JohnsenHedrum OL28.40+1.43
6Per Henrik ZagarLarvik OK31.15+4.18
7Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL31.21+4.24
8Sveinung RekaaNotodden OL31.30+4.33
9Ole JohanssonPorsgrunn OL31.53+4.56
10Atle RemmePorsgrunn OL31.58+5.01
11Hanne HerumOK Skeidi32.09+5.12
12Elling AakreAndebu IL32.14+5.17
13Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL32.38+5.41
14Eli Marie WiigPorsgrunn OL34.06+7.09
15Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL34.10+7.13
16Morten AaltvedtPorsgrunn OL34.36+7.39
17Kai MidtskogenBotne SK36.52+9.55
18Harald OmlandSkien OK38.23+11.26
19Martin AusenPorsgrunn OL38.58+12.01
20Hugo A. ChristensenNotodden OL40.55+13.58
21Bjørn LiePorsgrunn OL43.09+16.12
22Anniken AusenPorsgrunn OL45.54+18.57
23Morten AndresenOK Skeidi52.01+25.04
24Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL52.29+25.32
25Elin BordøyHedrum OL53.10+26.13
26Per Einar StrømHedrum OL53.48+26.51
27Kåre ThorbjørnsenLarvik OK58.30+31.33
28Tone GammelsæterPorsgrunn OL1.01.55+34.58
29Rolf LyePorsgrunn OL1.12.31+45.34
Kay JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Lenka WestinPorsgrunn OLdiskvalifisert
Jan GlittumOK Skeididiskvalifisert
Tom SagaSkien OKdiskvalifisert
Jørn MyrlandNotodden OLdiskvalifisert
Magne KlovningPorsgrunn OLbrutt

A-lang

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Halvard KornmoPorsgrunn OL36.26
2Erling GrammeltvedtOK Skeidi37.07+0.41
3Thore KornmoPorsgrunn OL37.15+0.49
4Åsmund SlokvikNotodden OL40.53+4.27
5Petter LøeNotodden OL40.56+4.30
6Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL40.58+4.32
7Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL41.02+4.36
8Dag AusenPorsgrunn OL41.16+4.50
9Kjetil DahlSkien OK42.39+6.13
10Henrik WennerstrandPorsgrunn OL45.10+8.44
11Per Olav GulbrandsenLarvik OK45.19+8.53
12Jan GatevoldPorsgrunn OL49.41+13.15
13Benjamin GjoneSandefjord OK51.47+15.21
14Harald HoviSkien OK52.06+15.40
15Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL52.48+16.22
16Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL53.01+16.35
17Anna MeenPorsgrunn OL55.19+18.53
Frode NysæterSkien OKdiskvalifisert
Tobias MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert

C-nivå

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brede Ekeberg FliidSkien OK23.48
2Siv WiersdalenPorsgrunn OL26.41+2.53
3Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL32.45+8.57
4Sondre KornmoPorsgrunn OL34.13+10.25
5Thea Kåsa VestgårdenPorsgrunn OL35.08+11.20
6Jorunn Brun SagaSkien OK39.25+15.37
7Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL39.41+15.53
8Eli KlovningPorsgrunn OL1.05.57+42.09
Lilly NorlingPorsgrunn OLbrutt
Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OLbrutt
Sigrid BruemPorsgrunn OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor