Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold 2-dagers, dag 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold 2-dagers, dag 1
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 30 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 415 påmeldte deltakere.

N-åpen (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK208819
Josephine Lin BjørkSandefjord OK211188
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK224065
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Christopher David EriksenLarvik OK235256
Andréa Tangen HoltetEidskog OL212847
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL212772
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Karen KlavenesSandefjord OK224040
Mathilde KristensenStokke IL224336
Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK203668
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385
Signe Drange RuudRøyken OL225370
Joel RöhrsStokke IL224303
Marina SandvoldEiker OL244001
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Arvid WennerstrandPorsgrunn OL245298
Vidar WennerstrandPorsgrunn OL245297
Herman WilhelmsenSturla, IF
Marcus WindvikSandefjord OK223958

D 10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL213572
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK211902
Abelone Josefine AxelsonEiker OL212493
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK213501
June HestadSkien OK224150
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Elise RenardKongsberg OL238174
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL225303

D 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Rebecca Grace HommeSturla, IF228451
Ingvild RingheimLarvik OK211958

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Annabell Aunmo KjellevoldModum OL213144
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Iril RingheimLarvik OK96485
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linn StrømSandefjord OK223916

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maike RöhrsStokke IL223967

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Eline SchjervenLardal OL192960

D 15-16B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda AxelsonEiker OL213690
Emilie JahreAndebu IL211241
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348
Lise StrømSandefjord OK207893

D 17-20 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254
Ingrid HasaasFossum IF195946
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Maren NorderudTyrving IL502350
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Mina SchjervenLardal OL234921
Elise StørenBø OL203364
Andrea VaneboKongsberg OL208586

D17-AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sølvi FossøyEiker OL211620
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Solveig SletnerRøyken OL184182

D 17B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK211538
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL88779
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Mona Dalegård LøkenKongsberg OL200603
Malene NysæterSkien OK229992
Kristine Sparre KnudsenStokke IL236895

D 17C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kathrine AkselsenNydalens SK203668
Kjersti GullordGjø-Vard OL236346
May NordkveldeHedrum OL187231
Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo192252

D 21 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie AarnesNydalens SK506689
Silje Borge HoviSkien OK79803
Bodil HelgerudHalden SK505183
Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL82166
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Linnea OlofssonKongsberg OL506938
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Kristin SletnerIL GeoForm67395
Malin SørensenNydalens SK204574
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Elin BjervaLarvik OK180000
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL63777

D 45- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Trude HarstadBø OL208955
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Trude NysæterSkien OK402610
Åse NysæterSkien OK184475
Katrine van RaaijHedrum OL187290
Liv SchjervenLardal OL82130
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Lenka WestinPorsgrunn OL92307

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Hege FeiringTyrving IL186189
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Marianne NjåsteinTyrving IL221144
Anne Kristine NorderudTyrving IL220780
Tone SkramRøyken OL188879
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Maria TorgersenBækkelagets SK505863
Merete UndelandSturla, IF
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torun DyrkornEiker OL185988
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Veslemøy SolbergKonnerud IL195950
Eva SyversenRøyken OL222663
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete S B HoviSkien OK502919
Karin EriksenOL Tønsberg og omegn201893
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Brit HougePorsgrunn OL
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Kari LyngbakkenKonnerud IL231530
Bjørg SvanbergRøyken OL200601

D 65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Randi HansenStokke IL211332
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Aud KjemperudEiker OL235045
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Elisabeth RødAndebu IL79499

D 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Anne Marie CeebergHedrum OL186972
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Gerd LangsethLarvik OK216681
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Aud I SpjelkavikTyrving IL241750
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Gry Bruland VråleSturla, IF554475

D 75- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne BræckKongsberg OL98986
Elin DahlenRingerike OL503360
Unni DrageHaugerud IF502419
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Inger Lise SolbergBø OL208756
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

H 10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Danie Nicolai HommeSturla, IF228442
Aksel KlausenSturla, IF188801
Mathis RenardKongsberg OL209723
Oscar WilhelmsenSturla, IF234019

H 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL212765
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Magnus SigurdssonStokke IL224208
Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL224743
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Tollef TjentlandLardal OL506668

H 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Harstad RindeBø OL208648
Karl Rein RådahlTyrving IL213621

H 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Martin DybvikStokke IL195896
Brage EikåsSandefjord OK182096
Sindre Flatin ErichsenSkien OK211704
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Gaute NysæterSkien OK170884
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H 13-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Harstad RindeBø OL203366
Edward Pegg LysbergOL Tønsberg og omegn223722
Diderik Rønning BøeSandefjord OK213701

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Lukas KlausenSturla, IF213015
Anders KlavenesSandefjord OK239078
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416
Hallvard TjentlandLardal OL505852

H15-16B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Asker OlsenSandefjord OK224164
Oskar BaklidKonnerud IL212561
Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK213426

H 17-20 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK507608
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Vetle DrageKongsberg OL502338
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Sondre Zahl HagenFossum IF504809
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Henrik R HoltHedrum OL186936
Sindre R HoltHedrum OL221389
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn507706
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 17-AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Kristian StrømNydalens SK211176
Andre WilhelmsenSturla, IF206268

H 17B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Runar BergBerger og Svelvik OL88784
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Max KrammerTyrving IL199483
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Ulrik Andre StrømHedrum OL186937
John TangenEidskog OL501368

H 17C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ottar BueOL Tønsberg og omegn507831
Marius HansenAndebu IL

H 17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje SkramRøyken OL225385

H 21- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Robert FredriksenNotodden OL502352
Mathias GløersenBækkelagets SK501324
Stein H. HagenFossum IF504815
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Geir HoffTyrving IL505538
Erik Bergsbakk HolterLarvik OK217100
Wolfgang KampelBækkelagets SK500597
Eirik LarsenSkien OK222237
Jarle LysnesHedrum OL203389
Trygve Hem OlsenTyrving IL505815
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Damien RenardKongsberg OL201971
Eivind Frode RindeBø OL203257
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Kenneth SandvoldEiker OL401430
Halvor SaunesNydalens SK195811
Trond StrandbergLarvik OK204858
Jørn SundbyLarvik OK504453
Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL195900
Øystein SørensenNydalens SK232977

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Per Henrik ZagarLarvik OK217736

H 45- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kenneth DybvikStokke IL224085
Helge GisholtOK Skeidi238122
Anders GustafssonSturla, IF189130
Olav HasaasFossum IF192554
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Jarl HommeSturla, IF209781
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Frode NysæterSkien OK184473
Gisle NysæterSkien OK217460
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Espen RøsteKongsberg OL204757
Roar SkjellandAndebu IL
Atle StrømHedrum OL221236
Øyvind StørenBø OL203258
Knut Jostein SætnanFossum IF193630
Jens TjentlandLardal OL165201

H 50- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BaklidKonnerud IL220872
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Lars EnerhaugenModum OL211550
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Per GustafssonKongsberg OL203004
Morten HamreIL Hauken89505
Anders HansenAndebu IL216716
Tore HoffTyrving IL502468
Espen JohnsenHedrum OL182118
Roger LysnesHedrum OL182119
Syver LøkenKongsberg OL178250
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Harald OmlandSkien OK507027
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Ian RingheimOL Trollo204716
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Rune SørensenSturla, IF189047
Arne TorgersenBækkelagets SK505864
Karl Anton UndelandSturla, IF244780

H 55- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Harald BergeLøten o-lag224526
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Roar ByeModum OL193869
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Terje GullordGjø-Vard OL235903
Eivind HoffTyrving IL221325
Arne KristensenStokke IL96681
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Frode RobertsenStokke IL205575
Per Einar StrømHedrum OL221210
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Kjell WestinPorsgrunn OL480106

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arve GlittumOK Skeidi188444
Inge GlittumOK Skeidi190985
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Trond HegnaAsker Skiklubb170718
Harald HoviSkien OK239501
Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn222546
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

H 65- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Bjørn GrindeIL GeoForm506358
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Per Chr. HagenBø OL227680
Morten JohannessenRøyken OL229667
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Terje LudvigsenLarvik OK216760
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Magne VollenOslostudentenes IK91022

H 70- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Henning GaarderKonnerud IL210912
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL239076
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Jakob KløverødPorsgrunn OL507822
Arne LandeBø OL504467
Widar Taxth LølandHisøy OK69685
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Helge RevhaugRingerike OL214964
Paul SkjakerHadeland OL236303
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

H 75 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Tormod DahlenRingerike OL211376
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Tom SletnerRøyken OL504619
Olav SolbergBø OL203367
Svein ThorsenSandefjord TIF243729
Terje ThrondsenNittedal OL503505
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Lasse VråleSturla, IF507070
Arne ØfsthusAsker Skiklubb502245
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Tor DrageHaugerud IF502814
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Steinar RuudKonnerud IL210997

H 85 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114

A-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL211445
Ole Kristian V BangåsBotne SK232210
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK62771
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Espen LunøeNydalens SK216648
Ola NilsenOppsal Orientering219489
Thor NorderudTyrving IL188842
Line Drange RuudRøyken OL193703
Tom RådahlTyrving IL501131
Henrik WennerstrandPorsgrunn OL506954
Per WiréhnAsker Skiklubb507394

B-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Sharon BroadwellIL GeoForm504446
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn505741
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL507047
Ana Maria WilhelmsenLarvik OK212122

C-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger-Lene FlatinSkien OK211786
Geir HestadSkien OK224155
Dan Erik KallesonOppsal Orientering222193
Monica Tveit TjentlandLardal OL502577

Annonser

IOF Eventor