Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kvist-Kvaset

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Kvist-Kvaset
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: onsdag 1 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 103 påmeldte lag.

DH 11-16 (25)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Vilmer Nyberg225016
2Sara Martini508560
 Hedda Sofie Riddervold225293
3Ragnhild Øfsthus Gravir207497
4Mikael Birkelund507449
Bækkelagets SK 1
1Diane Ninauve-Jutulstad212466
2Julia Meland-Tangen212247
 Markus Hirsch212251
3Aksel Eide204533
 Viktor Meland-Tangen507033
4Jonas Fenne Ingierd185059
Fet OL / IL Koll 1
1Ragnhild Mathea Helmersen201888
2Jonas Hicken
 Martin Christoffer Borg212637
3Pauline Myklebust223486
 Tobias Tronbøl Lium225083
4Christian Fredrik Borg208999
Fossum IF 1
1Kathinka Zahl Hagen504706
2Heidi Kristina Sebjørnsen503394
3Eirik Vie Strisland191201
4Philip Lehmann Romøren211812
Fossum IF 2
1Helene Bjørkvold Jendal507832
2Signe Holo193896
3Birk Felland Sætnan213433
 Sindre Vie Strisland191343
4Gustav Andresen Skotte191344
Fossum IF 3
1Anna Mæhre Torjussen212030
2Magnus Rørlien Jevanord206509
 Sebastian Wettergreen225329
 Erlend Bakke211772
3Gunde Tumelionis228473
4Henrik Woldene411520
Fossum IF 4
1Elise Thorseng193878
2Even Nygård Thorseng213095
 Ask Felland Sætnan211804
 Mikkel Michelsen500159
 Malin Michelsen500149
3Marielle Michelsen500151
 Ragnhild Blom-Hagen212325
4Børge Nilsen Berg71838
Halden SK 1
1Herman Lien Backstrøm506223
2Minna Sofie Wingstedt200200
 Inger Anne Svendsby Braarud198906
 Martin Bryggen242412
 Peder Bryggen202091
3Sigrid Schmitt Gran213211
 Jonathan Eylertsen203416
4Sigurd Saxe Sandvik213361
Heming Orientering 1
1Anne Østvold197921
2Silja Berstad211293
 Astrid Reusch194470
3Einar Østvold197959
4Ella Berstad237773
Kolbotn og Skimt OL 1
1Sofie Gammelsæter211707
2Sigrid Aaby Møretrø212741
 Henrik Harstad213191
 Markus Megard Grønli211738
3Emilie Rehn211703
 David Megard Grønli211836
4Hanna Rehn212810
Måren OK / Ås-NMBU Orientering 1
1Noor Dirro-Helu203003
2Håvard Endresen506916
 Sigurd Storaunet212205
 Gunnar Bjerva223931
 Tellev Grindflek234079
 Trym Leiknes Bruvik192176
3Torbjørn Walker Ørka211952
 Magnus Endresen213002
4Luciana Maria Svads503255
Måren OK / Ås-NMBU Orientering 2
1Simen Rønning Johansen208158
2Lilja Celina Kjær Jørgensen168413
 Linnea Rustad203821
 Kinga Banfi234383
 Wiel Marie Lillehammer226012
 Akvile Petrakova
3Johanne Moen211966
 Malin Gjetanger213106
4Andreas Gjetanger197814
Nydalens SK 1
1Inga Skaarer Wiklund190669
2Mathilde Rekkertbø Koren224026
 Idun Skjerve-Hansen224944
3Axel Aalde210600
4Gaute Bergan502486
Nydalens SK 2
1Marie Saugestad501013
2Helene Scheele211807
3Elias Stubberud500557
4Anders Håvard Larsen186126
Nydalens SK 3
1Marie Scheele213757
2Alma Rygh Holten221437
 Live R. Løberg224890
3Rolf Andreas Berg192670
4Teodor Mo Hjelseth502697
Nydalens SK 4
1Eira Skaarer Wiklund203119
2Per Noah Sommerhein203005
 Theo Winsents Sæter195570
 Linus Mjøsund202161
 Herman Øen Paulsrud157188
3Mari Aarseth502770
4Kasper Bakken Ulseth507063
OK Moss 1
1Frida Hovgaard Eisvang197027
2Julie Sophie Wold213225
 Emma Aune Jakobsen198018
3Sondre Ladim503554
 Sebastian Blomfeldt Unnerud217810
4Alfred Bjørnerød504585
OK Moss 2
1Tor Erling Gjølsjø197713
2Sofie Holm Nedrebø202986
 Brage Kristiansen176192
 Anders Hovgaard Eisvang212533
3Erle Elise Wold212076
 Selmer Løken212650
4Birk Breimo212377
Oppsal Orientering 1
1Ingeborg Roll Mosland212069
2Ane Hustvedt212682
3Ask Olaussen231284
4Anselm Reichenbach186907
Oppsal Orientering 2
1Ingrid Johansen-Barli224404
2Henning Reichenbach504810
 Gabriel Solem212110
 Synne Utseth Bøhlerengen223941
3Katrine Bjordal Veggan203807
4Eskil Kolshus217701
Oppsal Orientering 3
1Jakob A. Gjedebo217720
2Tale Nordby Hvenekilde217731
 Synne Syversen Gihle224978
 Maja Kalleson Røed212086
3Sofie Solheim Undeberget209719
 Mari Kalleson206250
4Sigurd Rødnes506918
Oppsal Orientering 4
1Sondre Olaussen225060
2Iben Johansen-Barli224311
 Synne Nordby Hvenekilde223596
 Wiona Resvoll Skaug212519
3Wilmine Resvoll Skaug212602
 Bo Utseth Bøhlerengen223652
4Marius E. Aamodt200471
Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL 1
1
2
 
 
 
3
 
4
Tyrving IL 1
1Vida Helland-Hansen217061
2Lavrans Hirsch213521
 Kajsa Meyer Larsson211364
3Eileen Bjanes210911
 Kristine Solbakken505502
4Linnea Holst192323
Østmarka OK 1
1Erlend Otterlei203228
2Leah Hanneborg224400
 Martine Arntsen Haug212372
3Andreas Sandernes212449
 Sigrid Nermoen212419
4Mathias Linløkken203470

D 17- (6)

NavnLagoppstilling
Nydalens SK 1
1Dana B. Stene215132
2Sofie Aarnes506689
3Silje Ekroll Jahren500307
OK Moss 1
1Marie Lindløv Jensen504498
2Selma Kristiansen502913
3Rine Holmsen
Oppsal Orientering 1
1Tina Kalleson206498
2Jenny Andreassen Moe206424
3Dagrun Brox Rayamajhi228084
Sarpsborg OL 1
1Helena Åsberg500547
2Ingvild Ramtvedt Næsset229646
3Ida Katrine Børstad Thoresen94048
Tyrving IL 1
1
2
3
Østmarka OK 1
1Marie Hammer Iversen504481
2Alexandra Linløkken208390
3Helena Granberg223499

H 17- (16)

NavnLagoppstilling
11
1Jarl Magnus Berge227062
2Jan Tore Ludvigsen238264
3Anders B. Øksenholt227448
Asker Skiklubb 1
1Vegard Gulbrandsen500003
2Anna Øfsthus Gravir500252
3Erling Sommerfeldt504114
Bækkelagets SK 1
1Simen Hjalmar Wästlund506811
2Wolfgang Kampel500597
3Øystein Kvaal Østerbø500305
Fossum IF 1
1Marius Bakke186911
2Vebjørn Blom-Hagen503664
3Sondre Zahl Hagen504809
Heming Orientering 1
1Bjørn Anders Flågen209873
2Kristian Østermann187042
3Magnus Eide-Fredriksen226066
NTNUI 1
1Ulrik Astrup Arnesen226304
2Vegard Jarvis Westergård222552
3Olai Stensland Lillevold196772
NTNUI 2
1Håkon Raadal Bjørlo182103
2Eirik Langedal Breivik227567
3Sigrid Alexandersen507661
Nydalens SK 1
1Halvor Saunes195811
2Bojan Blumenstein193877
3Håvard Haga502921
Nydalens SK 2
1Audun Bergan501605
2Asgeir Mjøsund508244
3Beat Roth221016
Nydalens SK 3
1Sander H. Rogndokken207832
2Inge Lindseth502771
3Per Øyvind Stene185848
Nydalens SK 4
1Einar Tommelstad221253
2Simen A Bjøringsøy181970
3Frode Rystad505575
OK Moss 1
1Christopher Ladim212141
2Donatas Kontautas503666
3Thomas Tubbehaugen222453
OK Moss 2
1Adam Kristiansen502914
2Martin Malmstrøm
3Hans Martin Stokke
Oppsal Orientering 1
1Kristoffer Fiane Pedersen208696
2Thomas Ruud500636
3Ola Marius Pedersen503928
Oppsal Orientering 2
1Tor Andreas Andersen506917
2Sigve Vågsnes506784
3
Ås-NMBU Orientering 1
1Henrik Upsal184471
2Ivar Aukrust Osmoen199444
3Per Anders U. Engebakken92145

D 150 (8)

NavnLagoppstilling
Fossum IF 1
1Katrine Bakke89476
2Magnhild T. Mølnvik201695
3Eldri Holo193878
Heming Orientering 1
1Signe Astrup Arnesen196768
2Marianne Reusch194448
3Paula Berstad507771
IL Koll 1
1Brita Opheim Sauar501223
2Lotta Myhre507970
3Trude Fixdal190628
Kolbotn og Skimt OL 1
1Marit Vågsnes165646
2Sissel Olaisen204601
3Bodil Klakegg89691
Måren OK 1
1Kine Dirro203777
2Kjersti Holt Hanssen197958
3Tove Strand400534
Nydalens SK 1
1Anne Dahl192454
2Anne Marit Bjergaard214920
3Anne Berit Eid500280
OK Moss 1
1Tonje Holm201518
2Reidun Braathen168932
3Hanne Wold96146
Østmarka OK 1
1Ingrid Nermoen220857
2Katrine Holen220802
3Siv Susanne Jystad212297

H 130 (24)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Bjørn Martini203849
2Jon Arvid Fossum500269
3Gjermund Gravir207595
Bækkelagets SK 1
1Anders Storbraten483387
2Pål Christian Ingierd185198
3Håkon Meland-Tangen506134
Bø OL 1
1
2
3
Fet OL 1
1Tom Bergan181103
2Dagfinn Aas180191
3Asgeir Lium509002
Fet OL 2
1Kyrre Gran180192
2Per-Jacob Ølstad147536
3Øyvind Solli147532
Fossum IF 1
1Johan Michelsen153897
2Harald Bakke89475
3Erling Katla187104
Fossum IF 2
1Morten Wettergreen504085
2Øystein Holo502112
3Arild Andresen165904
Fossum IF 3
1Anders Grevstad179949
2Ivar Mølnvik501251
3Stein H. Hagen504815
Fossum IF 4
1Tore Myhrvold68491
2Fridtjof Jebsen225256
3Kristian Bernhard Nilsen207006
Halden SK 1
1Tore Sandvik505270
2Joacim Carlsson169070
3Emil Wingstedt208496
Heming Orientering 1
1Lasse Arnesen196876
2Christian Reusch194449
3Roger Østvold195762
IL Koll 1
1Erik Sauar1542430
2Pål Myklebust224718
3Harald Aulie204622
Indre Østfold OK 1
1Håkon Gjerde237996
2Thomas Bedin411313
3Bjørn Erik Glomsrud80670
Indre Østfold OK 2
1Lars Petter Glomsrud506224
2Øyvind Thømt501222
3Sindre Valsgård504391
Indre Østfold OK 3
1Sture Ottesen500917
2Kent Vidar Kopperud179968
3Trond Retteraasen199334
Måren OK 1
1Audun Bjerknes501317
2Lars Rønning Johansen204778
3Lars Petter Endresen502121
OK Moss 1
1Øyvind Løken187141
2Tore Bjørnerød195675
3Erik Rytter Jakobsen208926
OK Moss 2
1Øystein Olsen89387
2Henning Bratland Carlsen506222
3Thomas Roskifte501165
OK Moss 3
1Torgeir Snilsberg505269
2Vegar Kristiansen502912
3Martin Hovgaard Eisvang211642
Oppsal Orientering 1
1Morten Mosland402241
2Snorre Veggan89471
3Bent Erik Skaug192707
Oppsal Orientering 2
1Rolf Hustvedt501277
2Eilert Aamodt222524
3Helge Grenager Solheim223922
Tyrving IL 1
1Kristoffer Jacobsen502358
2Kjetil Molund211366
3Nils-Erik Hirsch189007
Vålerengens IF 1
1
2
3
Østmarka OK 1
1Hans Olav Hygen186840
2Svein Otterlei224118
3Olav Bakken203514

H 170 (16)

NavnLagoppstilling
Halden SK 1
1Tor Ragnar Andersen227519
2Jens Erik Mjølnerød91161
3Bjørn Axel Gran181471
IL GeoForm / Oslostudentenes IK 1
1Harald Iwe195754
2Are Eriksen195715
3Guttorm Egge210110
Kolbotn og Skimt OL 1
1Erlend Rehn235208
2Bjørnar Gammelsæter500051
3Bengt Niklasson180351
Kolbotn og Skimt OL 2
1Håvard Harstad221352
2Pamela Åsten208001
3Jon Færden186847
Kolbotn og Skimt OL 3
1Trond Møretrø221032
2Håvard Grønli236757
3Kolbjørn Megard204607
Kolbotn og Skimt OL 4
1Bård Bjørhei506770
2Tor Lahlum220722
3John Ytternes221152
Kolbotn og Skimt OL 5
1Knut Bjørkelo204600
2Trond Sigvald Hetland79721
3Per Arne Andresen193943
Måren OK 1
1Trond Holter504627
2Morten Due400286
3Stein Turtumøygard502381
Nydalens SK 1
1Einar Jensen200777
2Nils Bergan191246
3Sören Jonsson224523
OK Moss 1
1Hallvard Koren504468
2Christopher Schive207790
3Even W. Hanssen187141
Sarpsborg OL 1
1Espen Svae144608
2Bjørn Åstorp94056
3Tom Wahlgren94049
Tyrving IL 1
1Per Slungaard502443
2Alf Pettersen222468
3Hasse Bergstrøm505395
Vestre Akers SK 1
1Ketil Berge205708
2Per Osen197509
3Tormod Øvergaard204224
Vestre Akers SK 2
1Arne Kildal505778
2Rune Halke409292
3John Stenwig170814
Østmarka OK 1
1Øystein Kildahl184248
2Rune Teigland506944
3Knut Edvard Helland183665
Østmarka OK 2
1Bjørn Christensen221269
2Terje Linløkken210922
3Per Arne Karlsen223502

D 120 (8)

NavnLagoppstilling
Fossum IF 1
1Britta Fismen225242
2Karianne Katla202987
3Bodil Nordenström191346
Fossum IF 2
1Kristin Nergaard Berg500239
2Bente Kristin Hopsnes216898
3Hildegunn Grønseth225132
Halden SK 1
1Ellen Kathrine Svendsby226460
2Anja Wingstedt79290
3Guro Bryggen202200
IL Koll 1
1
2
3
Indre Østfold OK 1
1Anne Marie Solheim Haugerud207641
2Gea Øiseth Bedin197855
3Bente Line211170
Nydalens SK 1
1Marianne Bakken84220
2Marie Rygh Holten221115
3Maria Jonsson224623
OK Moss 1
1Ellen Ladim192251
2Marianne Løken505784
3Kristine Roskifte500905
Tyrving IL 1
1Marianne Njåstein507825
2Katrine Finstad Land92132
3Nora Skauen182125

Annonser

IOF Eventor