Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Årstad IL
Dato: tirsdag 7 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 193 påmeldte deltakere.

D/H-10N (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AldenAskøy OL213697
Håkon AldenAskøy OL213590
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL84216
Maria Ormberg EllingsenGneist, IL241345
Brage EngtrøFana IL
Marie KjærgårdGneist, IL236775
Gard Nystuen SolliAskøy OL242416
Sigurd Nystuen SolliAskøy OL242409

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline Mjell HjartåkerOs Orienteringsklubb
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb212808

H11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre EngtrøFana IL
Axel TveitVaregg Fleridrett221377
Andreas Vaksdal TveitdalFana IL

Åpen N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne-Rikke AldenAskøy OL213596
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Camilla NystuenAskøy OL197046

D-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Ylva MagnussenTIF Viking195978

H-10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking223800
Sverre Rafaelsen FrantzenFana IL
Filip HansenTIF Viking195808
Emil HeksemFana IL223569
Jonas Breistein PedersenTIF Viking195916
Peder Kolskår ToppeTIF Viking195760

D11-13 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Erica Juliet EideFana IL
Kristina FintlandGneist, IL507667
Live GrønnevetIL Gular213393
Hedda Jansson RønnestadFana IL223610
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL213322
Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL213266
Emilie SolvikGneist, IL500167
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

H11-13 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Kirill EikangerGneist, IL212188
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Marius GuibertVaregg Fleridrett223649
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

Åpen C (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Sofie EnganVaregg Fleridrett197775
Ellen GrønnevetIL Gular244755
Knut Erik GulbrandsenFana IL186163
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett198056
Ragnar KayserFana IL207632
Jorunn KjærgårdGneist, IL236774
Erling Bell LysakerFana IL94932
Judit M. MøllerFana IL206400
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Ingrid RollFana IL187032
Christine Danielsen SoløyVaregg Fleridrett222635
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675
Wenche Irene ThomassenVaregg Fleridrett188781
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb212771
Vibeke ØyeIL Gular222669

D12-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Erle Schjølberg EvensenGneist, IL236784
Helene NysæterBergens TF191281
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813

H12-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett225456
Oskar HeksemFana IL213352
Håvard Serck-HanssenTIF Viking82121
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949

D50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Inger BjergaVaregg Fleridrett182148
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Nina GogaBergens TF184202
Britt KarlsenAskøy OL197152
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Marit NipenGneist, IL503975
Mette RogneVaregg Fleridrett174275
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Rannveig SolliAskøy OL500609
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849

D65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Berit HegdalBergens TF215429
Marie HerigstadOs Orienteringsklubb195776
Astri Ese HoleBergens TF226153
Bjørg KocbachBergens TF180128
Astrid OrmbergFana IL222630
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Nina SoligardBergens TF217014

Åpen B (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Jan Erik ClaussenFana IL501382
Sindre EkrheimBergens TF165469
Marianne HeksemFana IL508988
Helene Reime HellemVaregg Fleridrett
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Jesper JordeVaregg Fleridrett198056
Tore LidVaregg Fleridrett195804
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Jan Terje MikkelsenTIF Viking92187
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Iris SkageGneist, IL204738
Kjell SkageGneist, IL158528
Lars Olav ToloGneist, IL236785

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Kristine Bog VikaneFana IL213410

H15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Brage Bell LysakerFana IL211903
Hans RogstadkjernetBergens TF226058
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

D17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb66700
Mari Strømme LidVaregg Fleridrett185870
Kirsti LysakerFana IL191280
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Rannveig NordhagenFana IL237735
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett195923
Marianne NummedalFana IL79898
Linda RykkjeVaregg Fleridrett184660

H50- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øistein BøeFana IL200454
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Knut GjestemoenBergens TF239562
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Jan HauglandÅrstad IL211518
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Svein LingaIL Gular181793
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Arne NyhammerOs Orienteringsklubb226067
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Dag Terje RøenSamnanger IL178151
Erik Serck-HanssenTIF Viking509089
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett221486
Jan SteinegerGneist, IL236501
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690
Torgeir StrandFana IL208120
Lars SveenBergens TF187123
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Ørjan TotlandTIF Viking503098
Harald ValenVaregg Fleridrett78351
Erik VikaneFana IL99307

H65- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Atle BergsethVaregg Fleridrett211500
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Dagfinn HoleBergens TF216755
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett204671
Egil KarlsenAskøy OL197044
Gunnar KnudsenTIF Viking183844
Harald LyngtunFana IL199758
Øistein PaulsenBergens TF226059
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Magne RaadalFana IL235218
Lars Olav TveitaFana IL235953
Per VoldFana IL220842

Åpen AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans-Richard BrattbakkFana IL244786
Bjarte EikangerGneist, IL502476
Sturle NordeideGneist, IL211077
Runar SivertsenBergens TF244641

H17- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas DaleBergens TF201918
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Lars FjellangerFana IL168854
Erlend GjestemoenBergens TF244686
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett222571
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Geir HeksemFana IL504454
Arne JohannesenIL Gular502587
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Magne KnudsenGneist, IL207802
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett506986
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkVaregg Fleridrett507947
Andreas NysæterBergens TF226165
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett174093

D19- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669

Annonser

IOF Eventor