Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Drammen City Cup - Løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Drammen City Cup - Løp 1
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: torsdag 4 april 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 130 påmeldte deltakere.

Rekrutt (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ofelia Leonora AxelsonEiker OL213572
Danie Nicolai HommeSturla, IF228442
Rebecca Grace HommeSturla, IF228451
Kaisa Hovland-sundeKonnerud IL228477
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Kristian KaiserSturla, IF229743
Marlene KeilholzRøyken OL225404
Aksel KlausenSturla, IF233605
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Josefine Beata Piepiorka-SvenssonRøyken OL225435
Trym Alexander StorhaugRøyken OL192434
Herman WilhelmsenSturla, IF
Oscar WilhelmsenSturla, IF234019

D -16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Abelone Josefine AxelsonEiker OL212493
Amanda AxelsonEiker OL213690
Anne Maren EidstenSturla, IF211908
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Tiril HolenKonnerud IL228510
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Mareike KeilholzRøyken OL224361
Tiril KihleKonnerud IL212654
Marie KvarmeSturla, IF505431
Hedda SpangbergKonnerud IL506837
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335

H -16 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar Aarvik-HansenSturla, IF228471
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Mathias AxelsonEiker OL212792
Johan EgerKongsberg OL500586
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Martin KaiserSturla, IF222549
Lukas KlausenSturla, IF213015
Oskar KnutheimSturla, IF213284
Sivert KnutheimSturla, IF212857
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Andreas MelheimSturla, IF212969
Olav MelheimSturla, IF197793
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942
Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF228455
Daniel NystuenRøyken OL211692
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Jens WoldSturla, IF211942
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

D 17- (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Silje CarlsenSturla, IF212906
Torun DyrkornEiker OL185988
Helene EgerKongsberg OL215112
Sølvi FossøyEiker OL211620
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL88779
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Christine HoenEiker OL192291
Camilla HovlandKonnerud IL507654
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Anette JuveliKonnerud IL198905
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Lotte MyklemyrEiker OL221082
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Maren NorderudTyrving IL502350
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Annemarie RanvikKonnerud IL500558
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Inger SchibstedRøyken OL179406
Charlotte SkourupSturla, IF503252
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL507041
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Iselin SørensenSturla, IF507755
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Merete UndelandSturla, IF507843
Gry Bruland VråleSturla, IF504475

H 17- (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL211445
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Lars BaklidKonnerud IL220872
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Peter CarlsenSturla, IF207695
Tore DeinbollSturla, IF209841
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Svend Kristian EidstenSturla, IF159615
Anders GustafssonSturla, IF189130
Rolf Trygve HaugKongsberg OL178360
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Jarl HommeSturla, IF209781
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Anders JohnsenSturla, IF206565
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL503556
André JægtvikKonnerud IL500282
Per Jogeir KarlsbakkKonnerud IL207730
Holger KeilholzRøyken OL225680
Geir Thomas KnutheimSturla, IF89747
Tom KristensenLarvik OK507715
Arno Lilja GrønhovdModum OL77375
Olav Kristian LundKongsberg OL228395
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Stig MellingRingerike OL215004
Arild MoenKonnerud IL244741
Ole MyklemyrEiker OL200390
Vegard MyklemyrEiker OL192295
Trygve Hem OlsenTyrving IL505815
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Anton PlaianKlubbløs191589
Øystein RognebakkeSturla, IF189043
Kenneth SandvoldEiker OL401430
Sigurd SmemoSturla, IF199646
Helge StenerudOL Tønsberg og omegn196723
Atle StrømHedrum OL221236
Rune SørensenSturla, IF189047
Karl Anton UndelandSturla, IF244780
Lasse VråleSturla, IF507070
Roger WiikSturla, IF205502
Andre WilhelmsenSturla, IF206268
Atle WølloKongsberg OL177837
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044
Martin ØstbergSturla, IF216779

Annonser

IOF Eventor