Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterkarusell Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterkarusell Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 23 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 131 påmeldte deltakere.

Damer - kort (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK217121
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Norah BreivoldGanddal IL211689
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)38990
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)62917
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Erle Nermoen NilssenGanddal IL197860
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Kjersti OhrGanddal IL64713
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780
Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169677
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Sofia TvedtGanddal IL188724
Ingunn VoilåsEgersund OK184007
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)152402

Herrer - kort (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Jens GylandStavanger Orienteringsklubb217158
Ove MæstadKlubbløs233789
Ådne OrstadGanddal IL243566
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb245290
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Ulrik TvedtGanddal IL184651
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

Damer - mellom (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)195729
Ragnhild AuglændGanddal IL507085
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630
Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb199748
Helga KlausenKlepp Kommune BIL221034
Ingunn LandsnesGanddal IL504472
Hilde OhrGanddal IL213113
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Mariann SveinsvollGanddal IL503557

Herrer - mellom (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK204742
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Erlend BremnesGanddal IL213047
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubb216896
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Geir HusdalTIF Viking226952
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Hans KlausenKlepp Kommune BIL201960
Tallak LangmyrGanddal IL207764
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Håvard LauritsenKlubbløs208717
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Svein Oddvar NetlandStatoil BIL229590
Tor Gunnar OsenStatoil BIL
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
André SirevågStatoil BIL239554
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb188805
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb181758
Leif Gunnar WikeneStavanger Orienteringsklubb500502
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Damer - lang (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Anne Marie GauselGanddal IL209728
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Vibeke LamarkGanddal IL189151
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anna TaksdalGanddal IL188955
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - lang (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
John BreilandKlepp IL216856
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)204356
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Harald JansenStavanger Orienteringsklubb98447
Trond LamarkGanddal IL184425
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Inge LølandGanddal IL200772
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Fredrik OmdalGanddal IL185866
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)507650
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169784
Morten Bjerga SundliGanddal IL188954
Håvard SvihusFrøyland IL227534
Rune SvihusFrøyland IL209851
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb181696
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Nybegynner (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siv Hilde BergSUS BIL209944
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)224860
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004
Peder OrstadGanddal IL212951
Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering212518
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Ida VoldsundGanddal IL195846
Marie VoldsundGanddal IL225432

Annonser

IOF Eventor