Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tyritreffen (karusell)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tyritreffen (karusell)
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: mandag 22 april 2019

N-åpen

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Elias Vold KjemperudFossekallen ILfullført
Sofie Kjemperud GransethFossekallen ILfullført
Leah Isabell JoramoFossekallen ILfullført
Fillip Brumoen KjemperudFossekallen ILfullført
Liam JoramoFossekallen ILfullført
Paskal JacobiModum OLfullført
Nadine KonradModum OLfullført
Anna ConradModum OLfullført
Ole Jokob TrøanNittedal OLfullført
Simen TrøanNittedal OLfullført
Anne TrøanNittedal OLfullført
Emil Klinkenberg BuhaugRingerike OLfullført
Martin Klinkenberg BuhaugRingerike OLfullført

D-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linnea B NyhagenFossekallen IL27.42
2Oda OpsethRingerike OL32.46+5.04
3Kari KollstrømRingerike OL1.02.44+35.02

H-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nicolai TesloHadeland OL25.53

D Kort

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit Weseth KureBodø18.41
2Hedda BondehagenFossekallen IL22.05+3.24
3Ellen GrønlundRingerike OL22.34+3.53
4Live Joronn YtrehusRingerike OL23.26+4.45
5Marte Sofie SkroveRingerike OL25.09+6.28
6Lynn Sharon BroadwellIL GeoForm25.11+6.30
7Stina BondehagenFossekallen IL27.15+8.34
8Liv Anett BorgeFossekallen IL27.48+9.07
9Solveig BondehagenFossekallen IL28.32+9.51
10Nina BirkelandFossekallen IL37.00+18.19
11Eline LoeFossekallen IL43.22+24.41
12Karin LoeFossekallen IL43.27+24.46

H Kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexander B. NyhagenFossekallen IL17.47
2Jo Randar HolmøyHadeland OL21.09+3.22
3Vidar BerteigIL GeoForm21.14+3.27
4John Ivar KjellevoldModum OL24.44+6.57
5Leif Roger HultgreenRingerike OL26.02+8.15
6Petter KlepelvFossekallen IL26.46+8.59
7Hans Jørgen LoeFossekallen IL27.16+9.29
8Ole Jørgen BøhnRingerike OL27.17+9.30
9Sverre ThuneRingerike OL45.04+27.17

D Mellom

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torunn Økern JensenRingerike OL32.26
2Grete S B HoviSkien OK37.10+4.44
3May Ingela HopeModum OL37.45+5.19
4Silje OpsethRingerike OL38.01+5.35
5Trine OpsethRingerike OL38.39+6.13
6Sidsel SkovliRingerike OL38.47+6.21
7Line ArnevikRingerike OL40.37+8.11
8Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL40.42+8.16
9Ida EnerhaugenRingerike OL45.36+13.10
10Karen LangumRingerike OL1.01.42+29.16
11Gunn Elin RudiHadeland OL1.02.18+29.52
12Hege HeibergHadeland OL1.02.44+30.18
13Kari EnerhaugenRingerike OL1.02.57+30.31
14Berthe TesloHadeland OL1.24.28+52.02
15Anisa KlobucistaHadeland OL1.24.30+52.04
Monica TrøanNittedal OLdiskvalifisert

H Mellom

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar HopeModum OL29.11
2Olav HøgsetFossekallen IL29.51+0.40
3Martin Nøkleby MellingRingerike OL31.44+2.33
4Egil Wickstrand IversenHeming Orientering35.05+5.54
5Tor TrøanHadeland OL35.56+6.45
6Sverre GrafferRingerike OL36.01+6.50
7Helge GrafferRingerike OL37.21+8.10
8Knut Olav SundeRingerike OL38.10+8.59
9Per KaarbyFossum IF38.12+9.01
10Einar TesloHadeland OL38.30+9.19
11Hroar SannaRingerike OL40.41+11.30
12Torgeir BrandalKongsberg OL40.57+11.46
13Per Anund LoeFossekallen IL43.07+13.56
14Thorbjørn NørbeckRingerike OL43.10+13.59
15Jon Erland FossaasRingerike OL46.09+16.58
16Knut Ivar KollstrømRingerike OL46.28+17.17
17Toralf OpperudRingerike OL48.19+19.08
18Ask SætnanFossum IF1.01.47+32.36
19Oskar Erland FossaasRingerike OL1.20.46+51.35
20Tommy BjerkeFossekallen IL1.26.49+57.38
Per Erik OpsethRingerike OLdiskvalifisert

D Lang

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid LøsetNMBU44.09
2Tuva Aas StræteRingerike OL47.07+2.58
3Anne Kristin KvammeRingerike OL48.01+3.52
4Anne Guro NøklebyRingerike OL48.48+4.39
5Kjersti StræteRingerike OL51.49+7.40
6Monica BerglundRingerike OL54.20+10.11
7Silje B. HoviSkien OK55.18+11.09
8Kristine GrønlundRingerike OL55.21+11.12
9Kathinka Zahl HagenFossum IF1.05.26+21.17

H Lang

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL32.09
2Martin HosetBodø35.22+3.13
3Lars EnerhaugenModum OL35.53+3.44
4Eirik LarsenSkien OK36.11+4.02
5Stein Aas StræteRingerike OL37.13+5.04
6Bjørn Anders FlågenHeming Orientering38.31+6.22
7Øyvind StrandeRingerike OL39.59+7.50
8Anders Beyer BrattliRingerike OL40.24+8.15
9Kristian KihleRingerike OL40.54+8.45
10Stig MellingRingerike OL41.38+9.29
11Lars BerglundRingerike OL41.47+9.38
12Mikkel BerglundRingerike OL42.52+10.43
13Harald HoviSkien OK43.40+11.31
14Morten DåsnesRingerike OL43.50+11.41
15Knut Jostein SætnanFossum IF44.05+11.56
16Geir NilsenViul Orienteringsklubb45.13+13.04
17Stein HagenFossum IF45.50+13.41
18Lars D. FjeldstadRingerike OL47.01+14.52
19Oskar ArnevikRingerike OL47.45+15.36
20Knut AasRingerike OL48.09+16.00
21Sander ArnevikRingerike OL48.36+16.27
22Frode LøsetRingerike OL49.00+16.51
23Roar ByeModum OL50.34+18.25
24Leiv Inge KjemperudFossekallen IL54.48+22.39
25Anders FlågenHeming Orientering56.20+24.11
26Richard KammerudRingerike OL1.01.02+28.53
27Birk SætnanFossum IF1.11.24+39.15
Sondre Z. HagenFossum IFdiskvalifisert

D 13-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida Maria FlågenHeming Orientering40.22
2Hedda KjellevoldModum OL1.09.32+29.10

H 13-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HopeModum OL56.09
2Reidar KollstrømRingerike OL1.01.09+5.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor