Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 26 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

D 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

H 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olle BoströmTyrving IL165079
Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering503256
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Espen JakobsenTyrving IL504561
Ivar LundanesTyrving IL200904
Mats NordbrødenHalden SK184943
Jim Øystein NybråtenTyrving IL220737
Torgeir NørbechTyrving IL505298
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering199444
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906
Torkil Eide SolstadTyrving IL502445
Christian VogelsangNydalens SK82224
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL502887

H 17- A kort (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Halvor HobølOppsal Orientering504477
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Audun JørgensenØstmarka OK231406
Donatas KontautasOK Moss503666
Thor MellaOppsal Orientering187259
Thomas RoskifteOK Moss501165
Thomas TubbehaugenOK Moss222453

Night & Fog Masters Men (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Jon FredriksenHauketo IF89526
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Jon Ivar JuvikLillomarka OL192393
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Peter KlavenessMåren OK501154
Kent KopperudIndre Østfold OK179968
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

D 13-16 C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Malin GjetangerMåren OK213106
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Erle Elise WoldOK Moss212076
Julie Sophie WoldOK Moss213225

H 13-16 C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Anders Hovgaard EisvangOK Moss212533
Andreas GjetangerMåren OK197814

Åpen C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Dag HauglandOslo kommunes bedriftsidrettslag224500
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss217741
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK189743
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering507655
Hanne WoldOK Moss96146

Annonser

IOF Eventor