Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp Haugstadskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp Haugstadskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: onsdag 20 mars 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)224216
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995

Damer - mellomlang løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde HetlandEgersund OK224784
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Mariann SveinsvollGanddal IL503557

Damer - lang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193

Herrer - kort løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503

Herrer - mellomlang løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod AaslidEgersund OK121616
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Bjarne GimreGanddal IL200598
Per Ingar HadlandGanddal IL483738
Odin HorpestadEgersund OK224887
Steinar HorpestadEgersund OK224896
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660

Herrer - lang løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)245646
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Henning SundbyGanddal IL225587
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Herrer - extra lang (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)204356
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Erik LimaGanddal IL209922
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett506986
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Damer - extra lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844

Annonser

IOF Eventor